Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 14, 2024, 05:35:09

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Alannah 06.07.2008  (Прочетена 50403 пъти)
 
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: юли 07, 2008, 21:33:33 »

Честито на младото семейство. Пожелавам ви да сте винаги заедно, да се обичате все повече и повече с всеки изминал ден и да се радвате на голямо и щастливо семейство!
Активен
Alannah
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 476



Моят сватбен албум

« Отговор #136 -: юли 07, 2008, 21:53:44 »

Аз действително не спах в крайна сметка. Легнах си след 2 часа и не заспах преди 4. Станах в 5 да се изкъпя и отидох на прическа. Бях ужасно сънена! Просто душичката ми спеше и не дпусках, че ще имам енергия за това, което се задаваше. Направиха ми прическата, грима и маникюра. Отидох в къщата, където щяха да ме пребулват и моите хора направиха Oh my ... такава физиономия, когато ме видяха. Ефектът беше такъв, защото по принцип не използвам в ежедневието нищо специално за визията си. Облякоха ме и вече тръпнех в очакване, когато се чуха колите!!!! После музиката! Направо настръхвам, защото всичко е толкова близко до мен! Моите хора пуснаха кумата да ме пребули и след малка борба при вратата, младоженецът се появи при мен. В последствие всички говореха зашеметени от това как той прескочил плътната и висока 2 метра и нещо ограда на двора. (Очаквам видеото с нетърпение, за да се посмея и аз.) Просто човекът имал булка да взима и дал парите чак след като минал по неговия си начин. Искал да ни докаже, че от него зависи blush. Бил готов и да се катери по балконите (бях на втория етаж). После всичко тръгна по реда си. церемониите минаха с голям трепет и вълнение.
Градината на ресторанта беше богато украсена и с много цветя. Посрещането беше хубаво и запомнящо се. Никога преди не бях пила никакъв вид алкохол. Само в съвета с ужас близнах шампанско и въобще не ми хареса bad. Обаче... преди да влезем в ресторанта предупредих да ми сипят един пръст и те ме увериха, че по принцип сипват толкова. Но като влязохме напълниха чашите до горе!!! В съвета само го близнах, защото нямаше нужда да пия повече. Но в ресторанта знаех, че ще чупим чаши shok. Милото още не проумява как го глътнах на екс, а аз- как не повърнах Oh my .... Все пак никой не разбра какво ми беше blush. Най-нестандартното нещо, което се случи в ресторанта, беше подаръкът на едни приятели-  крос-тренажор (ските). Обаче ни поставиха условието да го сглобим и изпробваме, защото щели да си тръгнат в противен случай pleasantry. Все пак го сглобиха те, защото сигурно имаше 1000 части. Обаче от изпробването не се отървахме pardon. И приказката, че дамите имат предимство, ме качи първа отгоре му. Всички страшно се смяха на гледката!!!
На нас и на семействата ни всичко ни хареса. Аз като организатор забелязвах дребни фалове, които уж успявах да пооправя с известни усилия. Гостите твърдят, че всичко им е харесало и не са усетили нищо притеснително. Няма как да знам какво точно са виждали през техните очи. Стараехме се да им покажем, че за нас означава много това, че са с нас. Надяваме се да са го усетили. Все пак е трудно на 100 човека да се засвидетелства вниманието, което искахме.
Днес трябваше да ставаме рано заради някои неща и затова продължаваме да сме изморени pardon. Чакаме с нетърпение снимките и видеото. Всички гости, които снимаха, също са ни обещали техните материали. Предполагам, че след медената седмичка ще ги имаме всички. Засега мога да споделя само няколко снимки от наши гости. Ще ви ги пусна в друг пост след малко girl_wink. В този пост ви пожелавам лека нощ и настроение, подобно на нашето Girl_hide!!!
« Последна редакция: юли 07, 2008, 21:59:12 от Alannah » Активен
__MIMA__
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 66



Моят сватбен албум

« Отговор #137 -: юли 07, 2008, 21:59:48 »

Честита приказна сватба.  Bravo Пожелавам ви да запазите искрата на любовта и да бъдете много щастливи  weddingday
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #138 -: юли 07, 2008, 22:02:57 »

Честито Alannah! Аз май поизпуснах сватбата ти, но сега пожелавам на теб и съпруга ти цялото семейно щастие на земята! Много мир и хармония в общия ви път!

Отивам да търся снимки в галерията ти.
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #139 -: юли 07, 2008, 22:04:46 »

Alannah много нечестно така! Такъв готин и весел разказ и нито една снимка.  beating Искаме булката на кростренажораааааааааааааааааа  tease tease tease
Активен
Alannah
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 476



Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: юли 07, 2008, 22:19:03 »

KlaraFina и misskapriss, благодаря ви и на вас! Няма да ги качвам в галерията, а в темата. Но май ще стане утре, че мъжо ми дава зор да си ходим в квартирата blush. Тъкмо бях тръгнала да ги качвам... pardon
Лека нощ и до утре по някое време!
Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: юли 08, 2008, 08:54:16 »

Не знам дали ще успея да те убедя и може би в крайна сметка няма значение, но съм сигурна, че гостите ви не са и разбрали за неуредиците, които ти си видяла и си оправяла. Това си го знае само булката и организаторите обикновено. Спокойно! Гостите не са най-важните! Младоженците и това да им хареса сватбата на самите тях е най-важно!!! girl_wink
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #142 -: юли 08, 2008, 08:59:10 »

честито на новите младоженци !!! пожелавам ви живот изпълнен с много цветя и любов !! бъдете здрави и се обичайте и уважавайте !!!!  weddingday weddingday weddingday
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #143 -: юли 08, 2008, 10:13:01 »

Страхотно разказче!!! наистина най-важное  вие да сте доволни и щастливи, това ще кара и близките и гостите да са щастливи от сватбата! Ще чакам и обещаните снимки!!! И приятна и романтична медена седмичка!!!
Активен
Regina94
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #144 -: юли 08, 2008, 10:38:22 »

честито, Alannah  give_rose!
Все така да сте весели и  щастливи както на сватбения ден  heart!
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #145 -: юли 08, 2008, 12:22:35 »

 Bravo Чудесно разказче!  good
Сигурна съм че сте се забавлявали много!
Активен
Alannah
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 476



Моят сватбен албум

« Отговор #146 -: юли 08, 2008, 17:16:04 »

Благодаря ви и на вас, svetli, Ели, Vanilly и Regina94! give_rose
Ето за всички няколко снимки. Вече нямаме никакво търпение да съберем всичко, което гостите и наетото фото заснеха tease! Вероятно ще мога да направя албума си тук в края на юли. Още не знам как точно се прави, но ще го разуча като намеря време. Ще ви пиша вече след като пътуването мине и се завърнем благополучно. До тогава ви казвам чао и ви изпращам горещи целувки heart!!!














« Последна редакция: юли 08, 2008, 17:20:37 от Alannah » Активен
Alannah
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 476



Моят сватбен албум

« Отговор #147 -: юли 08, 2008, 17:16:33 »




















Активен
Alannah
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 476



Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: юли 08, 2008, 17:16:51 »








Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #149 -: юли 08, 2008, 17:31:57 »

Изглеждаш прекрасно пък и аз нали съм любителка на градинските сватби  blush - всичко изглежда чудесно!
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 13   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines