Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 22, 2024, 11:11:20

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Има ли булки от Пловдив? - 4 част  (Прочетена 143165 пъти)
 
23
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 376



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: януари 14, 2009, 09:25:48 »

kristinka,  браво на вас!  Bravo Доколкото си спомням, ти и роклята си си взела вече, така, че суупер...сега само чакате да дойде големият ден! good
lady_in_love, Поздравления за фотографа,виждала съм негови снимки, допадата ми. А относно работата Тереза, въпрос на виждане, на вкус и който, както иска, така да го нарече. Не съм съгласна, че снимките са еднакви, просто това, че всички имат снимки в Стария град, може би те кара да си мислиш, че са едни и същи. Всички младоженци са различни, не можеш да кажеш, че снимките са едни и същи. Но.. всеки си има виждане, така, че.... smile
Аз съм супер щастлива от избора си, убедена съм, че няма да съжалявам!  good
Активен
Mila_
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 382



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: януари 14, 2009, 10:54:53 »

Момичета, имам нужда от малко помощ! Става въпрос за фотосесията. Вчера фотографката ми каза, че най-малко 40-50 минути й трябвали да ни наснима! Е как да нагласим нещата, че гостите да не трябва да чакат! Замисълът е такъв .... ако направим църквата в 3:00, придвижване до Пловдив, гражданско 5:20  и ето го луфта близо час! Ами какво ще правят гостите  в този близо час!
Дайте някави идеи, ще съм ви много благодарна! give_rose


При нас също имаше голям луфт, даже повече от час, а разтоянието от църквата до ресторанта не беше повече от 10 минути smile Всички гости си бяха намерили занимание някои на кафе, други на разходка из пловдив. Не се притеснявай по важно е да имате достатъчно време за фатосесията. А относно фотографката и аз разпознавам неините снимки и какво от това че си приличали те са просто невероятни Bravo
Снимките на ani4ka1710 са ми едни от най- любимите Bravo
Активен
tsvet_3
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 484



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: януари 14, 2009, 11:15:49 »

Браво на теб Kristinka! Аз като си помисля че едва сега започвам с организацията... crazy. Дано да не полудея до сватбата!
Активен
23
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 376



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: януари 14, 2009, 11:25:03 »

Дано да не полудея до сватбата!
Като се има в предвид, че сега е още началото и за 2 седмици потроших сумати нерви.....какво остава до края, дано не врътна crazy..... ужас!
Активен
katya_79
Професор
****
Публикации: 423


www.album.bg/kate_to


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: януари 14, 2009, 16:08:22 »

Kristinka браво на теб. :bravo:Вижда му се края дано вече си по-спокойна
Sunny_girl да съгласна съм с теб че много нерви се хабят докато се подготви сватбата, но като дойде този така дълго очакван ден ще видиш че си е заслужавало, а пък и всичко лошо се забравя...

tsvet_3 и Sunny_girl за да ви баде приятна подготовката не се поддавайте на паника и приемайте нещата по с насмешка когато се опитавт да ви изнервят, защото не си заслужава организацията на най-красивият ден в живота ви да се превърне в бреме give_rose give_rose give_rose
Активен
tsvet_3
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 484



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: януари 14, 2009, 16:40:31 »

katya_79 благодаря за съвета, ама при мен е малко трудно crazy. много съм емоционална и държа всичко да е както аз искам, да не споменавам че си командвам като някой генерал.  diablo
Активен
Kristinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 649


Just a Wife


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: януари 14, 2009, 17:54:21 »

Момичета, аз че съм на финала, на финала съм, но затова почнахме подготовката година и 3 месеца по-рано, и наистина не съм усетила напрежение или нещо такова.
Правете всичко както вие си искате, както вие сте си го представяли и осъществете мечтите си. Все пак това е един от най-дългоочакваните дни в живота. И на мен "някои хора" се опитаха в началото да си поналожат мнението, но все от глухата страна ми говореха..и ето..всичко до сега е както си го искам.
Sunny_girl(Веси), сигурна съм че крайния резултат ще е страхотен, така че не хаби много нерви, и не си го слагай, това е за ВАС двамата. Желая ти успех! give_rose
Катеее, ти като вече минала по тоя път, си ни много полезна със съветите си!  give_rose
Цвет, и на теб желая успех и спокойствие и всичко ше се нареди. give_rose
И на Лейдито и желая същото-самооо спокойствие и желание и всичко ще се нареди! give_rose
Активен
Rapunzel
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 393



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: януари 14, 2009, 19:07:01 »

Браво момичета, напредвате усилено, аз малко имам застой  angry ама сестра ми в БГ се е отпуснала покрай празниците, трябва да я стегна  beating иначе в началото и аз се бях стресирала много особено като не съм там да раздавам команди  diablo но сега съм по добре, има време всичко ще стане и накрая ще се забавляваме чудесно на най чакания ден, нали това е най важно!  danceg
Успех на всички и по малко нерви!
Активен
23
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 376



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: януари 15, 2009, 12:17:02 »

Момичета, благодаря ви за идеите относно фотосесията!  give_rose
кристинка, взима си бележка, ще я карам по-полека!  good
Аз да се похваля, капарирахме си вчера оператор! Аз много исках Ники от Дит, но той беше зает и тогава той ни препоръча Станислав ли, Станимир ли  crazy, не запомних!
Та най-важните ни неща са налице кое запзено, кое капарирано... danceg danceg danceg
Активен
deniz
Гост
« Отговор #24 -: януари 15, 2009, 13:02:31 »

Здравейте момичета,
една моя близка приятелка - бъдеща булка иска от вас съвет! Бихте ли ми казали кой са най-хубавите места за лятна сватба. Някой има ли представа за орентировачни цени в Ленинград, Джия Бийч, хотел Империал.
Много Ви благодаря!  give_rose
Активен
tsvet_3
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 484



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: януари 15, 2009, 13:34:02 »

deniz аз без да съм експерт ще кажа, че изборът на мястото зависи от много неща. от това дали иска да е изнесен ритуалът или в ритуалната зала, от броя на гостите, от парите които може да отдели за куверти и т.н. доколкото съм запозната в Империал и в Ленинград кувертите са по-скъпички(около 33-35 лв.). В Империал доколкото си спомням и местата са по-малко, защото и ресторантите са два, а и има едни колони от които не се вижда. Като цяло обаче е доста луксозно. Ленинград има два ресторанта - бизнес ресторант със 100 места и друг с 600. Идеален е за големи сватби, а и лятото могат да ви отворят покрива и е много яко. Ресторантът е след основен ремонт и е също луксозен. Аз съм пристрастна към Джия Бийч /моята сватба ще е там/, защото има градина и стават хубави церемонии лятото. За всички ресторанти има информация в интернет и може да се разгледат обстойно. Дано да съм била полезна. Ако сетя още нещо ще пиша пак.
Активен
tsvet_3
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 484



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: януари 15, 2009, 17:59:04 »

момичета не мога да се въздържа да не ви се похваля. днес звънях на фотото и видеото и не мога да повярвам, че и двамата са свободни за моята датичка danceg danceg danceg направо място не мога да си намеря от щастие.
Активен
23
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 376



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: януари 15, 2009, 18:04:57 »

момичета не мога да се въздържа да не ви се похваля. днес звънях на фотото и видеото и не мога да повярвам, че и двамата са свободни за моята датичка danceg danceg danceg направо място не мога да си намеря от щастие.
Честитооооо!  Bravo Много се радвам, че нещата ви се нареждат!  good
Активен
Misis_T
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 78



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: януари 15, 2009, 18:40:38 »

Между другото нека и аз да се похваля и аз си имам вече фотограф,казва се Бони Бонев.От София,да верно,че услугите му ще ми излезнат малко по скъпо,но пък много харесах стила му на работа - различни и невероятно красиви снимки.Много добра техника и страшно качество на синмката,а за мен това има голямо значение,а съпо така и обработкатата им, етъй като в него видя всички тези качества,ето че си го запазих и избрах. blum

lady_in_love, искам само да те поздравя за перфектния избор! good Нашата сватба беше миналата година през юли и ние също бяхме с Бони, справи се просто невероятно, имаме уникални снимки и сме много доволни, че избрахме точно него!  yahoo
Първоначално искахме да ангажираме Митко Яков, но вече беше зает за деня, и мисля, че така се получи по-добре!
Пожелавам ти успех в подготовката!
Активен
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: януари 16, 2009, 09:17:30 »

Мерси Misis_T за пожеланията и за хубавите думи,радвам се ,че чувам хубави отзиви за Бони yahoo,вече не се съмнявам,че ще имам прекрасни снимки от сватбата. yahoo

Kristinka на теб браво,няма по хубавп нещо от това вече да си на финала на приготовленията и да чакаш само щастливия ден да дойде! give_rose

tsvet_3 на теб честито за фотото и видеото. good

И на всички момичета пожелавам само спокойствие и щастливи моменти,без излишни нерви,гледайте да си ги спестявате,защото иначе само на вас си вредите и си разваляте прекрасните моменти.И мен се опитват да ме изнервят от време на време,но аз просто не обръщам внимание и си правя каквото си знам,така че успех на всички! good
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines