Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 22, 2024, 10:31:22

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 27 28 [29]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подарък за гостите като спомен от сватбата - 3 част  (Прочетена 174171 пъти)
 
tea_75
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230



Моят сватбен албум

« Отговор #420 -: ноември 12, 2008, 13:42:50 »

... ето и нас на подаръчетата  http://album.svatbata.bg/drsavovi/bg/photos/102522.html - мини снимка на картичка прилежно вързана за декоративна гел свещичка с морски елементи вътре (пчсък , звезда , водорасли....рапанчета)- имаше 6 различни цветове на свещите
снимката на подаръците я правехти преди сватбата предполагам или греша?
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #421 -: ноември 12, 2008, 13:50:11 »

Нашите подаръци също бяха абсолютно същите гел свещички с морски елементи, само че нямахме снимка към тях, а панделка с имената ни и датата на сватбата.

Радвам се, че някои от гостите казаха, че си ги ползват - палят ги от време на време, а те горят доста бавно. Така свещта освен декоративен се оказва и полезен подарък  good
За мен това беше добра алтернатива на керамичните фигурки - "прахосъбирачки"  good
И след като не намерих хубави магнити за хладилник (каквато ми беше идеята за подаръци), се спрях на гел-свещите и не съжалявам!   danceg
Активен
iolly_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



« Отговор #422 -: ноември 13, 2008, 13:43:24 »

Аз съм чувал, че не е хубаво да се подарява свещ по какъвто и да е повод. Но това е само суеверие..иначе е красив и идеен подарък.
« Последна редакция: ноември 13, 2008, 18:34:10 от iolly_ » Активен
Agent T
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 611



Моят сватбен албум

« Отговор #423 -: ноември 16, 2008, 16:27:17 »

Нашите подаръчета бяха метални камбанки.Върху тях имаше картичка с благодарност към гостите.Може би не обясних добре, но в албума ми съм ги показала.
Активен
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #424 -: ноември 17, 2008, 14:36:32 »

Здравекте момичета!Прочетах доста от вашите идей и само мога да кажа,ч енаистина съл впечатлена има невероятни предложения,но :'(за огромно съжаление cray тъй като работя и то доста едва ли ще ми остане време да направя нещо самичка cray затова определено трябва да се ориентирам към нещо готово.Мисля си за хиликал,запалка или ключодържател гравирирани с нащите имена и датата.Може би ще е най- добре да е хиликал защото всеки ще го ползва, а все пак не всеки е пушач.Гледала съм ,че има хубави химикали на доста добри цени,даже ти ги дават с кутийката и изглеждат найстина много добре, обаче незнам това гравиране върху тях дали ще е скъпо.Ако някой знае нещо по въпроса ще бъда благодарна да сподели.
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #425 -: ноември 17, 2008, 14:49:12 »

lady_in_love, провери в Офис 1 - в старата ми фирма там поръчвахме рекламните материали с лого на фирмата. Незнам как вървят цените обаче.
Друго, за което се сещам, са тези ароматизатори, за които говорихме по-назад в темата, тях ги гравират по твое желание - не се сещам как беше сайта - виж назад в темата. Те не са никак скъпи - аз писах на хората и ми пратиха цени, ако искаш - пиши ми и ще ти ги дам на лични.
Ето и още един сайт, който открих наскоро за подаръци за гостите:
http://fiorlux.com/index.php?option=com_content&task=view&id=7&Itemid=6
Активен
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #426 -: ноември 17, 2008, 15:03:27 »

Благодаря ти Бубка!Да ароматизаторите ги видях и ги имам като идея,но искам да проуча и как стой въпроса с тези неща.
Активен
cRy
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 74



« Отговор #427 -: ноември 17, 2008, 16:40:28 »

много харесахме от една сватба на наши познати-канелени сладки във формата на сърчице-отгоре с червена глазура и изписани първата буква от имената ни!
какво мислите за такъв вариант?   Yes
Активен
Nataliya
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1630


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #428 -: ноември 17, 2008, 16:42:25 »

Голям е шанса децата, а и някои възрастни да ги хапнат и да не остане нищо за спомен от сватбата. blum
Активен
Baba_Marta
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 44


И моето време дойде:)!


« Отговор #429 -: ноември 17, 2008, 18:37:13 »

Здравей lady_in_love и аз открих един сайт, засъжаление моята сватба вече мина лятото, но видях един сайт тук горе във форума има реклама. Има супер неща, поне на мен много ми харесаха кутийките - http://www.europecatering.com/
Активен
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #430 -: ноември 17, 2008, 18:54:56 »

Baba_Marta  аз също харесвам много нещата в този сайт/ :offtopic:от тук съм си харесала червените изкуствени рози за столовете,за да не слагам естествени,все пак да спестим малко - извинявам се за off topic/,за да имате по ясна представа какво точно искам погледнете в галерията ми там съм качила снимка на подобни кутийки както си ги представям.Искам да са нещо подобно,за да може да се вързват с цялостната концепция на тържестжото която общо взето ще е червено,бяло,рози и май това са акцентите.Затова се замислих дали един хубав химикал гравиран с нашите имена и датата в хубава кутийка няма ли да е подходящ подарък.Как мислите вие?Готова съм да приемам и идеи за други неща.
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #431 -: ноември 17, 2008, 19:12:33 »



Активен
Страници: 1 ... 27 28 [29]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines