Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 22, 2024, 10:04:16

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подарък за гостите като спомен от сватбата - 3 част  (Прочетена 174170 пъти)
 
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #405 -: октомври 31, 2008, 12:10:52 »

Selvet , благодаря ти, че ме насочваш точно къде да проверя, ще го питам, дано разбера какво става с тези подаръци.  beating
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #406 -: октомври 31, 2008, 12:53:32 »

Кикси, от юли до сега забавяне означава, че най-вероятно са загубени... Изпращането с tracking number оскъпява доста пратката. Ако има такъв номер, проблемът е никакъв - проследява се. Ако няма - трябва да са ходи да се разправяте в пощите. Изобщо не се учудвам, защото дебилът, който беше попълвал адреса в UPS за пратката ми беше написал Sophia и номерът на улицата вместо 36А само 36 и после се оправдавал, че то А-то нямало никакво значение! diablo diablo diablo
Тъй като пратката беше неимоверно съкпа като шипинг - с UPS, експресна, с tracking number и сие - ми звънят милите хорица от  UPS и ми викат "Не можем да ви намерим!". Но от пощите (в БГ) не правят така, там просто теглят една майна и не доставят. Пишат, че не съществува такъв адрес или лицето не е там и туй то!

ПП Може известията от пощата в БГ да са се загубили - много често срещано. Можеш да отидеш да разпиташ в пощенския си клон.

« Последна редакция: октомври 31, 2008, 13:02:27 от snezhito » Активен
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #407 -: октомври 31, 2008, 13:12:19 »

Кикси, с коя фирма са ти изпратили пратката? Защото повечето си имат система за проследяване на сайта и като въведеш номера на товарителницата - ти излиза къде е пратката. Но с Български пощи се праща едно уведомление, което ако не го получиш, изчакват да мине някакъв срок и би трябвало да унищожат пратката.
Снежи, много е неприятно това с грешката на UPS,  аз доколкото разбирам основният проблем е бил в този американеца, който неграмотно е попълнил товарителницата. А иначе се обмитява и защото не е в рамките на ЕС доколкото знам, защото тези от Европа не плащат мито. Освен това таксата е в евро, защото в България UPS работят чрез български изпълнител, който съответно работи и с ЕС и затова цените са в евро. А защо да няма път до сградата?  crazy До самата сграда на UPS си има голямо шосе, даже кръстовище? Виж на митницата на летището е друго нещо... Ама това са си две отделни сгради. Че и служителите им са съвсем различни.
Еей, не е лесно с тези пратки... Стискам ви палци!
« Последна редакция: октомври 31, 2008, 13:16:08 от Denitsa » Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #408 -: октомври 31, 2008, 13:37:03 »

Снежи, Дени, благодаря ви! Честно казано въобще не знам, дали има tracking number, трябва да го питам  crazy. Каза ми, че ги е изпратил по пощата. Боже, дано не се е стигнало до унищожаване, много тъпо ще ми стане. Ще ви послушам съвета да проверя в пощенския клон.
Снежи, аз като прочетох за твоята одеисея и направо  Oh my .... Ще кажеш, че кой знае какво се изпраща, как може да е толкова сложно всичко. sad
Активен
tatitt
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 90



Моят сватбен албум

« Отговор #409 -: ноември 01, 2008, 10:59:09 »

 angry Оооооооох! Отчаяхте меее!

Аз се надявам лично да ми ги донесат, но......... Ще разпитам де! Не знам как ще се справя с пълните глупости на митниците!
Активен
Mariqnkata
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 106



Моят сватбен албум

« Отговор #410 -: ноември 07, 2008, 13:49:59 »

Selvet, съжелявам за забавянето, но сега погледнах че имаш координати на ангенция, където биха могли да ми изработят подложките.  blush Напоследък съм доста разсеяна, но предполагам че при всички бъдещи булки е така star. Благодаря на всички за идейките и помоща  give_rose
Активен
iolly_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



« Отговор #411 -: ноември 07, 2008, 21:33:22 »

Maryankata какво ще кажеш за дървена подложка с дърворезба и вашите имена вътре и дата на сватбата?
Активен
Mariqnkata
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 106



Моят сватбен албум

« Отговор #412 -: ноември 10, 2008, 09:01:28 »

 good звучи много добре, но проблема ми е свързан основно с изработката. И идея си нямам къде би могло да се направи  scratch one-s head
Активен
Megan
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #413 -: ноември 10, 2008, 14:30:02 »

 Спешно се нуждая от помощ!
Трябва да реша какво ще подаряваме на сватбата.
За съжаление обаче на сватбите на които присъствахме напоследък подаряваха снимки, бонбони и тн..............

Моля ви споделете какво бих могла да подаря. Нещо което е интересно и не е традиционно!!
 smile
Активен
Галюша
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 50


в живота няма щастие само щастливи мигове


« Отговор #414 -: ноември 10, 2008, 14:56:33 »

това бяха нашите подаръчета http://forum.svatbata.bg/index.php/v/galiusha/CIMG6109.JPG.html?action=gallery шишенца с закачливи късметчета
Активен
Nataliya
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1630


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #415 -: ноември 10, 2008, 16:20:47 »

Ето първа, втора и трета част на темичките за подаръци на гостите:
http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,321.675.html
http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,6982.new.html#new
http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,11995.new.html#new
Поразгледай smile Има доста интересни и оригинални неща, може да ти хрумне нещо.
Активен
iolly_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



« Отговор #416 -: ноември 11, 2008, 17:12:21 »

Ако се интересуваш ми пиши на лични.
Активен
danisav
Любопитен
*
Публикации: 43



Моят сватбен албум

« Отговор #417 -: ноември 11, 2008, 18:09:27 »

... ето и нас на подаръчетата  http://album.svatbata.bg/drsavovi/bg/photos/102522.html - мини снимка на картичка прилежно вързана за декоративна гел свещичка с морски елементи вътре (пчсък , звезда , водорасли....рапанчета)- имаше 6 различни цветове на свещите
Активен
iolly_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



« Отговор #418 -: ноември 11, 2008, 22:00:48 »

В момента правиме едно моделче, което представлява столче и е хем картичка за име на гост ..хем кутийка за бонбони.

Друг вариант е дървен ароматизатор с дърворезба на вашите имена. Или дървена подложка за чаша пак с дърворезба, стилно изработена.

Шишенце с послание.

Шапчица за дамите с послание.

Малко меченце за дечицата.

Друга идея на мои приятели е магнити за хладилник, на които пише какво е Любов, написано от дечица от детска градина. Техните мнения относно това какво е любов бяха супер сладки.

Папирусчета.
Активен
Diavolitsa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 373



« Отговор #419 -: ноември 12, 2008, 10:54:53 »

iolly_ а къде могат да се намерят тези оригинални нещица?
Активен
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines