Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 22, 2024, 12:18:30

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 30 31 [32] 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Има ли булки от Стара Загора? - 3 част  (Прочетена 134345 пъти)
 
maya_bunny
Професор
****
Публикации: 456



Моят сватбен албум

« Отговор #465 -: септември 16, 2008, 14:34:16 »

Ейййй супер, още една булка се появи!  Bravo

Ама хайде разказвайте деееее "от - до"!!!
Активен
praschinka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 56



Моят сватбен албум

« Отговор #466 -: септември 17, 2008, 10:16:01 »

беланина...прекрасна си...роклята ти блести направо...обаче дай още снимкиииииииииииииииииииииииии.....
Активен
Нинчето
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 33


Мама на голям мъж!


Моят сватбен албум

« Отговор #467 -: септември 17, 2008, 11:08:24 »

Готово!  good Но като получа снимките от Светлана ще сложа тях.
Благодаря ви за милите думи! Girl_hide
Активен
desy
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 78



Моят сватбен албум

« Отговор #468 -: септември 18, 2008, 22:33:14 »

Момичета здравейте!
Моята сватба не е в Стара Загора, но тъй като аз съм от тук и реших да си взема някои неща от тук. И съжалявам - пиша за да предопредя други момичета  - поръчах си подаръчета за гостите от Стелина и като ги видях останах разочарована, че почти нищо от това, което исках не беше направено и когато ги попитах ми казаха, че тези неща стрували повече пари и неможело да ми ги направят за цената, която самите те ми сметнаха като ги поръчвах. Аз не съм правила проблеми за цена, даже като описахме всичко, което искам им казах да ми сметнат нещата и да кажат колко струва!
Активен
iva84
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 20



« Отговор #469 -: септември 19, 2008, 08:03:13 »

Здравейте и от мен. Нямах  компютър известно време и сега наваксвам. danceg Много сте  хубави  -новите  булки. Прекрасни сте. Bravo
Деси аз също нямам добро впечатление от Стелина. sad
Ние вече само чакаме датата на голямото събитие yahoo
Активен
Roshko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 641


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #470 -: септември 19, 2008, 10:00:55 »

оо, Иве, ти се завърна smile
разбирам че сте готови за голямото събитие, то неостанало smile
Активен
iva84
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 20



« Отговор #471 -: септември 19, 2008, 10:22:51 »

Ами да Рошко,  само две седмици ...... yahoo
много ми е едно такова  ......не мога да опиша чувствата които изпитвам, но вие ги   знаете  доста добре
Активен
Roshko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 641


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #472 -: септември 19, 2008, 14:06:15 »

ти как си чувстваш иначе? добре ли си?
бебо?
Активен
iva84
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 20



« Отговор #473 -: септември 19, 2008, 15:18:23 »

Ами да, всичко е ОК.
Бебо върви доста едричък, много е приятно изживяването, неповторимо е. good
Активен
BIBI_SZ
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114



« Отговор #474 -: октомври 01, 2008, 10:22:04 »

Няма ли повече булки в СЗ, какво става с вас?
Активен
Roshko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 641


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #475 -: октомври 02, 2008, 08:52:37 »

явно няма...
ние какво активни бяхме по организацията мисля си  tease yahoo
Активен
Plam4o
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 10



Моят сватбен албум

« Отговор #476 -: октомври 03, 2008, 11:32:34 »

Здравейте милички,
Чета и трите теми за булките от СЗ от събота и вече съм към края...Много ви се радвам на всички.Като се зачете човек и сякаш е на кафе със стари приятелки...страшни сте.
Аз също ще ставам булка...да сме живи и здрави май месец...Още нищичко не съм направила за подготовката по сватбата, а като чета и ми се вижда, че има мнооого неща да се мислят и правят.
Като в небрано лозе съм...знаех само кой ще ми е кума..тя замина за Америка..и сега и без нея си останах..Няма с кой да си споделя трепетите и вълненята по сватбата...ама като се зачетох във форума и ви усетих близки...и видях че има и други,за които сватбата не е отживелица и сигурен начин да си провалиш връзката

айде милички
 girl_wink
 girl_wink
 girl_wink
« Последна редакция: октомври 03, 2008, 11:43:07 от Plam4o » Активен
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #477 -: октомври 03, 2008, 11:55:43 »

Plam4o, ако ми позволиш да се намеся във вашата тема...Сетих се, че сутринта като влязох във форума и пишеше, че сме били 232 потребители онлайн. От друга страна вчера се опитвах да обясня на моите съквартиранти защо обичам форума, а те не разбираха какво сме намирали тук. А аз накрая като не ги влечатлих с прекрасните булки, рокли и сватби просто се сетих да им кажа, че като съм тук продължавам да мисля, че човек си има половинка и я намира, а не само, че живеем за да мине времето. Така че стискам ти палци за твоята сватба. Така или иначе познавам дости булки, които въоръжени с мнения и снимки оттук са се справили. А като се сетя пък колко от милите младоженки ме карат да се чувстват всеки ден смислено с идеята, че сватбата е само продължение на хубавата връзка, а не провал, то нямам никакви съмнения относно брака. Мисля, че това е точното място да споделяш вълненията за сватбата. Аз ще се вълнувам и заради теб. Късмет!  girl_wink
Активен
maya_bunny
Професор
****
Публикации: 456



Моят сватбен албум

« Отговор #478 -: октомври 03, 2008, 12:44:54 »

Имаме булкаааааа!  Bravo Оооо йеееее!

Добре дошлааа, ще се радваме да помогнем с каквото можем! smile Брака изобщо не е отживелица, даже по-скоро нищо не се променя, пак живееш с човека, който обичаш, може би има малко повече сигурност и отговорност. Абе хубаво ееееее  danceg

Понякога имам чувството, че ние жените след като срещнем подходящия човек повече настояваме да се омъжим заради самата сватба, голямата рокля и т.н. и отново повтарям заради малко повече сигурност!
Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #479 -: октомври 03, 2008, 12:46:47 »

Пламчо няма страшно, имаш достатъчно време и съм сигурна, че ще се справиш блестящо. А за емоциите, че няма с кого да си ги споделяш, ами ние двамата си организирахме сами всичко и си споделяхме емоциите. Понякога и леко отрицателни, заради изнервящите моменти, но в крайна сметка остават само хубавите спомени. Успешна организация и всички сме тук, за да помагаме с каквото можем.  give_rose А за брака - много хубаво нещо е!
Активен
Страници: 1 ... 30 31 [32] 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines