Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 10, 2024, 03:04:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 39   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В СТАРА ЗАГОРА - 12 част  (Прочетена 241170 пъти)
 
ablaze
Ентусиаст
**
Публикации: 120


« Отговор #90 -: юни 27, 2013, 13:31:03 »

Честно да ти кажа не знам, братовчедка ми е в Стара Загора и тя проучи и ходи да проверява. Аз тук от София само обяснения и наставления давам  smile
Активен
Milli
Регистриран

Публикации: 6



« Отговор #91 -: юни 27, 2013, 13:59:56 »

Аз ще си правя тортите при Петухови имат два магазина, единия е до Стимула другия зад енергото.
Активен
Alex02
Любопитен
*
Публикации: 33



« Отговор #92 -: юни 27, 2013, 14:46:15 »

Хей, днес осъзнах, че имаме още смао 10 дни до сватбатааааа!!!!!!!!!!!!!!  yahoo
Активен
megan_n
Ентусиаст
**
Публикации: 144



« Отговор #93 -: юни 29, 2013, 09:51:02 »

Ние имаме точно 1 седмица и вече съм нервна smile
Днес ми е моминското парти  danceg
Активен
Sisinka87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 59



« Отговор #94 -: юли 01, 2013, 10:50:28 »

megan_n как мина моминското парти??? ех момичета не ви е останало...до моята остава един месец а стомаха ми е свит на топка. Още не сме раздали поканите и има толкова неща за вършене но естествено ще са в последния момент.
Ние с милото си направихме една пробна медена седмичка която ни се отрази много добре и смятаме след сватбата също да забегнем на някъде. вие планувате ли меден месец и ако да,къде?
Активен
ablaze
Ентусиаст
**
Публикации: 120


« Отговор #95 -: юли 01, 2013, 11:08:12 »

И аз в събота имах моминско парти...малко раничко, защото има месец до сватбата ама пък беше толкова якоооооооооооо smilesmilesmile megan как беше твоето smile
Активен
Alex02
Любопитен
*
Публикации: 33



« Отговор #96 -: юли 01, 2013, 13:36:24 »

нашата сватба е сега, в събота и нямаме търпение!!! smile А после смятаме да си направим медена седмичка някъде на диво и безлюдно в планината. smile
Активен
megan_n
Ентусиаст
**
Публикации: 144



« Отговор #97 -: юли 01, 2013, 15:58:59 »

Момичета моминското парти беше страхотно, направихме си голям купон. Моите момичета ми бяха направили няколко изненади и се получи супер yahoo
Сега вече съм нервна за сватбата:) Малко ме притеснява, че го дават да вали в събота  sad
Активен
ablaze
Ентусиаст
**
Публикации: 120


« Отговор #98 -: юли 02, 2013, 08:39:34 »

Ооох дано да не вали! Стискам ти палци от все сърце megan!

И моите девойки се бяха постарали - с тоалети тематични, игри, пиене и всеее такива интересни нещица Bravo
Активен
Shtastlivka
Любопитен
*
Публикации: 43


Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: юли 02, 2013, 13:53:42 »

Момичета как сте?
Виждам , че за някои сватбата е съвсем скоро и дано последите емоции и приготовления вървят по мед и масло.
Аз мога да се похваля , че вече съм резервирала ресторант Сити ... за 10.05.2014 г.
Много време има , но както се установи управителката ми каза да побързам с Dj -я и видео заснемането, защото май месец са най-натоварени. Като си помисли човек така е , но ми се вижда супер рано и все пак да ви питам какви са цените горе-долу. Насочиха ни към Ваня и Даниел и телефон ми дадоха , но може ли някой да сподели мнение?
Благодаря ви  smile
Активен
IvaGeorgieva
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 132



« Отговор #100 -: юли 02, 2013, 14:02:25 »

Ние ще сме с Ваня Лозанова. И аз чух много добри отзиви за тях, но така и не съм гледала или присъствала на тяхна сватба. Просто се доверих на няколко препоръки smile Ако някой има отзиви да казва, но пък от срещата ни останах с добри впечатления от Ваня - много е готина....
Активен
ablaze
Ентусиаст
**
Публикации: 120


« Отговор #101 -: юли 02, 2013, 14:18:22 »

Ние ще сме с DJ Жоро и Ели, също по множество препоръки. Имат и сайт, където можеш да видиш откъси от сватбата, имат фейсбук, в който можеш да видиш и някои моменти от сватбите им напоследък. Контактувам само с Ели, но е прекрасен, сърдечен човек и само хубаво мога да кажа за нея.
Активен
Shtastlivka
Любопитен
*
Публикации: 43


Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: юли 02, 2013, 15:44:05 »

Ние ще сме с DJ Жоро и Ели, също по множество препоръки. Имат и сайт, където можеш да видиш откъси от сватбата, имат фейсбук, в който можеш да видиш и някои моменти от сватбите им напоследък. Контактувам само с Ели, но е прекрасен, сърдечен човек и само хубаво мога да кажа за нея.
И аз бях се спряла на тях , но като ходих в Ситито и управителката ми каза , че нещо не им се получавал купона и ми препоръча други 3-4 такива двойки Dj и аз се отказах от тях. Вярно е че за купона трябва и двете страни да участват, но ще и се доверя като на жена , която е видяла доста сватби.
Активен
ablaze
Ентусиаст
**
Публикации: 120


« Отговор #103 -: юли 03, 2013, 07:46:22 »

Според мен купона няма как да се получава само от тяхна страна, те работят според това какво са им казали. Знам за случаи, в които се забранява чалга, за такива,в които не дават да се пускат хора или гостите не могат да си избират музиката. На сватба на моя приятелка младоженците бяха избрали целия списък с песни, бяха ги подредили и DJ само пускаше като папагал каквото пише на листа. Искам да кажа, че наистина си зависи от гостите и от нас като организатори - те са само изпълнители на нашите желания smile
Активен
Alex02
Любопитен
*
Публикации: 33



« Отговор #104 -: юли 03, 2013, 09:51:25 »

Megan, от колко часа ти е гражданското в събота или ще имате изнесен ритуал? Ние сме от 16,20ч.  yahoo
Надявам се да не вали силно, но май при всички положения ще ни върви по вода! Wink)


Момичета моминското парти беше страхотно, направихме си голям купон. Моите момичета ми бяха направили няколко изненади и се получи супер yahoo
Сега вече съм нервна за сватбата:) Малко ме притеснява, че го дават да вали в събота  sad
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 39   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines