Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 08, 2024, 20:51:17

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 20   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Май ще е прекрасен, слънчев и ясен!  (Прочетена 39353 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #240 -: май 28, 2021, 10:18:50 »

Ахахахаха баш косми имах предвид, че няма и за това не хода на поддържащи lol Затова писах втори пост после обяснителен, че на спокойствие като си прочетох цитираното се смях, че само аз си знам какво съм искала да кажа и няма да ме разбере друг освен бръмбарите ми.

lol lol lol Ратче, не се септември, стискай до октомври, да са с баткото на една дата lol И тогава вече ще трябва да е Николайка lol

САкън! НЕ й трябват две везни дома! АЗ самата едвам се понасям...
И аз се опулих на първия ти пост и три пъти го четох, че да схвана нещата, ама явно е от времето. lol

Рат, ти май си по навиците- като си игради сега навик да си носиш бебе в корема, трудно ще те измъкнем от навика lol
мисля че почва на 30 ти и ще седи до 23 юни..
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #241 -: май 28, 2021, 10:44:24 »

САкън! НЕ й трябват две везни дома! АЗ самата едвам се понасям...

Рат, ти май си по навиците- като си игради сега навик да си носиш бебе в корема, трудно ще те измъкнем от навика lol
мисля че почва на 30 ти и ще седи до 23 юни..
Така си е! Свиквам с нещо, гледам уж да му се насладя, сото е безвъзвратно  и така.
2 везни верно- не мерси! Отървах се от второ теле, везна не щем пак!
Пууу 23, много трябва да стискам бе  tease
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #242 -: май 28, 2021, 10:48:17 »

Ще си е родена като мен , в ретрограден, цял живот неразбрана ще си остане хахах.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #243 -: май 28, 2021, 11:18:54 »

Мери ми, много готин блогър ще си, сигурна съм. А и ще ти виждаме очите по-често така Wink

Здравейте smile

Аз бях на гости малко. Ще ходят на хотел едни приятели тук и ще им храним котката. Та даже бяха след пср тест, а аз случайно след антиген, та съм по правилата гости беше smile

Ама сега ще подващам слугинаж
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #244 -: май 28, 2021, 11:45:29 »

Ще си е родена като мен , в ретрограден, цял живот неразбрана ще си остане хахах.

Абе аз съм родена стандартно, не в ретроГАД, ама така се изкачвам, че само аз си се разбирам и група учени от БАН lol Та съм свикнала да не ми се разбира и да се поясявам lol lol lol

Мери ми, много готин блогър ще си, сигурна съм. А и ще ти виждаме очите по-често така Wink

А очите се надявам да ми ги виждате по-често, минавах през труден личен период  blush
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #245 -: май 28, 2021, 11:54:04 »

Панди, на теб защо антигенен? Здрава си нали? Котката симпатична ли е или е дзвер?
Аз нз дали съм родена в ретроград, не сме го обсъждали с астроложките при които съм ходила някога. Разочаровах се след последното ми посещение и от години не съм стъпвала.
Едно хоби, започнато с любов, винаги може да завърши като професия или източник на пари, но са много неизвестните. Зависи колко роднини се опитват да ти пречат междувременно, независимо дали са деца или възрастни lol .
Мен времето днес не ме предразполага към нищо, ще си прося кино довечера. Избацах някой и друг битовизъм, като за петък нямам работни задачи, капацитетът ми е нисък, напоследък се превъзбуждам редовно от прекаленото социални контакти, очевадно съм отвикнала от толкова комуникация на живо, после нощем се въртя до 2 часа и обмислям някакви чути и видени неща. beating
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #246 -: май 28, 2021, 12:06:28 »

Привет!

Ей, Мерими, веднага внесе свежест и авантюризъм в редиците! heart За лазерната чакам заплата и тичам, ще блесна, запланувала съм толкова неща, че не знам за къде по-напред, ама поетапно, че да не вземе да не ме познае детето.tease

Рат, що бе телците аз ги харесвам, целеустремени са и сериозни. Е, малко са придирчиви, ама обикновено като не им харесва нещо се хващат и го правят сами. Поне такива наблюдения имам. Близнаците са много свежи, ама и те си имат трески за дялане.biggrin Неска братовчед ми е роден, умирах си от смях с него в детските години, ама правеше луди родители и учители наред. Леля накрая отказа да ходи в училището, щото не било родителска среща, а среща за него какво е направил и казал.

 Гледахте ли Приятели? Мат Лебланк си ми остава любимец, даже извън роля е още по-готин човек май, не се опитва да се прави на по-млад и не се взема насериозно.Стана ми мъчно за Пери, той пък е състарен още повече след злоупотребите със субстанции и изглеждаше тъжен, дори сякаш някак си призна, че се е чувствал неудовлетворен, ако не е достатъчно смешен. Сега очаквам да избухне новина за връзка след събирането, ама да не правя спойлери. Въпреки че ги гледаме непрекъснато чак като дадоха откъси от преди и сега осъзнах колко е била красива Кортни. Някак ролята й не го подчертава, а кара да изпъкне Анистън като хубавелка. И ме удивиха как влизат в ролите си, докато четяха сценарии и не звучат преиграно като нашите звезди.

 ММ се опитва да организира среща с разни приятели, ама май няма да му се получи. Ще се разхождаме, ако не вали и ще се чудим какво да ядем явно.

 Еми, какво ще гледате?
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #247 -: май 28, 2021, 13:28:43 »

Ох, не мога да стигна до вас tease

През нощта Дребният се разкашля и днес сме вкъщи. Разбирайте, че той си играе, защото други болежки няма, а аз не съм седнала - перални, сушилня, простор, чистене, подреждане... Кухнята е още зарината, ама я изоставям засега.  pardon

Кумчо Вълчо ще е за 1 юни. Ще имат маскен бал. Днес им правиха тържество с музикалната госпожа. Гледам клиповете и ми е тъжно, че не е там. Кокона не е пропускала събитие lol
Важното е да го закрепим. Ще пропуснем с него всенародните тържества на прабаба му, ама там вътрешно съм бясна на свекърите. От 8 март, че сега решиха да празнуват юбилея й. И то точно ден преди неговия рожден ден, че да сме на никъде с нашия празник  diablo Зависи какво време ще е и той как ще е, ама празник ще си отбележим с децата.

За лазерната съм абсолютно на същото мнение, че апарат и задапаратно устройство трябва да са в синхрон. Моята козметичка е бременна. Изкара ми половината процедури. Един път имах при една, при която все едно не бях. За щастие вече не е там. До края бях при жена, която също много си разбира от нещата и е страхотна като отношение. Направих 5+2 процедури на подмишниците, за да съм сигурна в резултата. Другата зима ще мина триъгълник. От друго нужда нямам. Късмет, че съм с ген на баща ми,че той природно е като модерните мъже без косми по ръце, гърди и крака lol

Явно аз само схванах, че Мери ми си цени косъмчетата и ги взима предвид lol
А за обикаляне... Може да ни взимаш по списък оттук. Носим куфари много добре!!!

Айде, да се извали най-после, че следобед да има социален живот пред залата и пак да се хилим на воля. Планираме да се виждаме и докато няма официално тренировки за децата, че нали нашият треньор ще търчи по бански по плажа. look

Рат, вярно! Давай септември, че и на море да се порадваш lol
« Последна редакция: май 28, 2021, 13:55:00 от Alichka » Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #248 -: май 28, 2021, 13:54:59 »

Къде ги гледате Приятели? Искам и аз! Мат Лебланк по интервюта съм го забелязалa, че е мълчалив, но избухва с лафове smile
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #249 -: май 28, 2021, 14:26:19 »

Панди, в HBO GO. Ако не си имала рег там, мисля, че има тестов период 14 дни безплатно. На мен ми почна от договор за телефона, но не съм го спирала, защото спряхме обикновената телевизия. Сега през Плейстейшъна гледаме или Netflix или HBO go. Понякога пускам и през интернет страниците я Нова, я БТВ, я Канал 1, но това само като Ж. я няма. Иначе до 1 час на ден й е разрешено да гледа каквото предлага HBO Go като детско по избор. Въобще конвенционалната ТВ не смятам и в другия апартамент да пускам.
 О, Али, направи си план, та роднините да го развалят. Ние за това с ремонта още сме на нисък старт, че зависим от роднини, а сега неочаквано и други приоритети им се появиха, ама септември трябва да сме там, ако ще да валят жаби.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #250 -: май 28, 2021, 15:27:40 »

HBO GO  и аз го харесвам, но бързо ми писна, за половин година някъде. Сериали трудно ме грабват, а филмите повечето съм ги гледала, пък и съм ограничена като жанр, защото не гледам ужаси и трилъри. То напоследък имам чувството че само това се бълва.
Със сигурност нямам особен избор какво да гледам на кино, Жигули най вероятно ще е.
На син ми спрях компа, защото бързо му се уморяват очите и е на два часа телевизия сутрин. Тамън си свършвам домакинската работа и успявам и аз да закуся.
Телците няма да ги коментирам повече, че нищо хубаво нямам да кажа... последното ми впечатление от тях е предателство на един такъв...
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #251 -: май 28, 2021, 15:34:48 »

https://youtu.be/uDWOHi7h2x0  една смешка с Мат Лебланк.

Еми, тук като са безплатни тестовете и трябват за какво ли не. В случая ходих да ми вземат кръв. По принцип тук препоръката е да се тестваш на всеки три дни, профилактично.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #252 -: май 28, 2021, 16:12:41 »

И понеже тук си споделяме какво ли не - много ми е мъчно за младата актриса Лорина Камбурова. Аз много я харесах във Връзки и макар да не съм гледала друго с нея, освен видео клипове, се радвах че има успехи. Толкова млада и лъчезарна. Да почива в мир!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #253 -: май 28, 2021, 16:39:05 »

Аз се позагубих тези дни по непредвидени абитуриентски балове и тържества за завършване на детска градина, давах и малко напън на племенника за външното оценяване за 4- ти клас, ама това беше. Сега пак ми е свободно и скучно. Wink Ще разказвам за тенденциите по този вид събития из пловдивско, само да си извадя няколко зимни дрехи, че ми излиза и едно ходене по планина, ама не на екскурзия, а на визитация на бараката ни след поройни дъждове там.
Хаха, Мери ми, ако беше писала вместо за кой, за чий щях да те разбера. Хубаво, че Булката попита преди мен.  Wink Последният ти пост преди това беше малко тъжен и ми се сви сърцето за новия половиН smile
Булка, кажи дали този път Звяр видя Искурзията Wink Какво разправя? Той вече е голям, де и едва ли има смешни неща, но да си попитам.
Панде, не зная дали в чужбина може да ползваш моя профил за НВО да ти го дам за Приятели. В тази връзка, Булка, почвах два пъти с новите епизоди на Прислужницата, обаче нещо ме стяга сърцето от притеснение и ми е едно такова тягостно и се отказвам. Еми, ти Аферата изгледа ли? Аз преди две години бях много впечатлена. Имаше скучни сезони, но в общи линии си заслужава, поне заради актьорската игра.
Блог да списвам, хубаво, обаче нямам таргетна група crazy На моя възраст коконите си имат други интереси, млади с мен няма да се занимават, пък и празна ниша за теми не виждам crazy Мастити блогърки като Мама Нинджа и ЛаМартина взеха да се повтарят и да доскучават, интернет пространството е преситено crazy Както каза Панда и преди, мен силата ми е в отговорите, не в инициативите за разговор Wink
Да, на мен също ми е мъчно за лъчезарната Лорина. Казаха за белодробно заболяване, лежала в клиника в Москва...дали не е Ковид, мамка му diablo И един известен съдов хирург, дето беше лекувал НИ2 в София е починал днес, край няма тая cray Уж по най- нови изследвания по поръчка на Байдън имунитетът след преболедуване продължава повече от година, ваксините също давали добри резултати...
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #254 -: май 28, 2021, 16:53:04 »

Ох сърцето ме стегна и мен за тази девойка, млада нежна!  heart

Неее, вече няма забавни неща хаха, яздил е кон, чакам снимките!. Гледам Прислужницата и още как. Като минеш първите три епизода става по-леко за гледане, ама мен като майка ме удря в инстинкта и пак рева.Но е доста по-добър сезон от миналия

Чакаме те да разказваш за баловете. Аз вчера на Еми пращах, двете президентши снимани на едно и също събитие и модните им решения, та оставям тук да видите




Активен
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 20   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines