Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 08, 2024, 16:24:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 20   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Май ще е прекрасен, слънчев и ясен!  (Прочетена 39349 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #180 -: май 21, 2021, 15:51:53 »

Еми, има едни пластири, които се слагат на мазола и стоят по един ден. След два- три дни като дръпна пластира и мазолът се отлепя с него, абсолютно безболезнено и удобно. Появи ми се по Лазаровден, влезе ми пясък в обувката и явно не съм го махнала. Мъчих го с разни мазила, налагах го с лимон, ама нищо не помогна. И на майка ми съм махала така мазоли. Има и едно мазило "Мазолек", но в нашата аптека го нямаше и затова минах директно на изпитан метод.
Желатиново яйце си е телешки желатин, който се слага във вода и стяга тестото вместо яйце. Те като са безглутенови брашна, някак стоят трошливи и нито се месят, нито могат да втасат. Методът се използва и при вегански ястия, за картофени кюфтета, мусове и теста, че нали онези и яйца не ядат.
Е, съвети и аз искам и ги следвам, не е като да съм магаре на мост. Wink Освен това винаги питам за доизясняване на ситуацията, задавам въпроси, повтарям, перефразирам - това от професионално изкривяване и от съжителство с един многословен мъж, който не винаги може да каже най- важното без да се отнесе в подробности Wink
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #181 -: май 21, 2021, 16:06:52 »

Привет!
 Ама защо само за овните се хванахме... верно сте представителни и специфични, но има и други зодии, дето пораждат емоции. Аз не знам казвала ли съм, не съм ли... бе трябва да съм казвала, ама... предното гадже дето уж щяхме и да се женим (на 19 не ме питайте с кой акъл и това от относително кротка тийнейджърка), та той е овен, роден на 1ви април, тогава падащ се в неделя. Като ме вкараха в болница за наблюдение лошо ми стана, че предстои 1ви април неделя, та добре че нямаше поводи за спешно изкарване и изтраяхме до 2ри. Тя трябваше да е телец, ама си е баш овне.
 Свекс, аз миналата година се изпекох на хляб с квас. Много хубав ставаше, ама нещо спря да ми се занимава с хранене на още 1 гърло, тоест със захранване на кваса и го зарязах.
 Ние ще пътуваме утре до Пловдив. Взехме вчера един образователен таблет на лапето и понеже решихме да не сме крайно строги и само играчки със смисъл взехме и първо Барби-балерина. Интересно ми е дали ще се занимава с него. Като се сетя аз колко обичах да играя с Барбита, ама то тогава си беше лукс. Та ще компенсираме, че на 1ви юни няма да сме заедно и мисля да минем по Главната в Пловдив.  Ще идем до на братовчед ми ателието, че ми падна едно камъче от годежния да го поправи. Дано тия прословути донъти на Отец Паисий работят, че да ги опитаме най-накрая. Ако не може и някоя гофрета в Афредо...

 И ММ днес му казаха от вторник с бодра крачка към офиса. Очаквах го, предложиха им ваксинация, та беше ясно, че ще ги привикат. Тъпо беше, че бяхме "хоумофис колеги" само 1 седмица без детето, ама...
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #182 -: май 21, 2021, 18:16:58 »

Свекс, приказките за майка и приятеля ми , не са "думам ти дъще, сещай се снаО" към теб. Често на теб мога да споделя повече, отколкото на родител от семейството ми.
не си спомням вече защо почнахме точно тази зодия, ама аз и за козирозите имам какво да кажа. За мъжете - само лошо, за жените- предимно хубаво. Безсърдечни, лакоми, жестоки, кариеристи в лошия смисъл на думата ( готови да прегазят всеки ). Несправедливи до безумие. Жените са разкошни за сметка на това- красиви, мили, успешни, нежни към децата и емпати. Чудила съм се как може да има такава разлика между женски и мъжки представител на зодията...
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #183 -: май 21, 2021, 20:47:29 »

Дано тия прословути донъти на Отец Паисий работят, че да ги опитаме най-накрая.
На мен ми са прекалено сладки и като парфюмирани, не ми приличат на калифорнийските. Гофретите, особено с черен шоколад, са разкошотия good
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #184 -: май 22, 2021, 08:38:35 »

Еми, като козирог се изчервих. Ахахха, за децата всичко давам, но за много хора съм студена и надута. smile

Да се похваля и аз съм чипирана, тук програмата вече е до 34+ мъжлето като младичко е другата седмица, че отключиха 9ърво 36 където съм аз и после 34. Бях в една аптека, всичко беше страхотно организирано. Боцкат те, чакаш 15 минути и си отиваш. Пих 2 парацетамола след това, защото не ми се искаше да се сривам много. В Англия вече всичко е отворено и живота вече кипи. smile
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #185 -: май 22, 2021, 09:20:36 »

И аз като Виви се изчервих.Но и аз като нея за децата убивам човек, но за хората често съм студена и надменна. Работохолик съм, но не минавам през хората за длъжност, напротив, страдам от главата си, защото решавам да помагам и накрая аз съм виновна.Та последните години гледам да не помагам на никой и се държа на страна.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #186 -: май 22, 2021, 12:37:54 »

Здравейте smile

Много са овните, затова ги захапахме. За зодиите мога да кажа, че много често се сприятелявам с Телец, Дева и Козирог. Но предполагам, че това ми прави впечатление, защото съм чула/ прочела, че тези зодии се разбирам. Имам приятели всякакви зодии.

Вчера на немския трябваше да кажа нещо за характера си и много забих, защото мисля, че доста съм се променила (и то не към хубаво).

Тук времето е гадно, Бамбук се разсополиви вчера следобед, ама каквото такова.
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #187 -: май 22, 2021, 14:42:05 »

Аз съм на периоди откъм зодии. Имах един период, дето само близнаци бяха около мен, после бяха почти само раци, минах на козирози, а след като се запознах с ММ всички в неговата компания са почти само скорпиони. Единствената зодия, която имам чувството, че е рядко разпространена и въобще не ги знам що за птици са и никога не съм познавала човек, за когото да знам, че е от нея е водолей. За мен са митични същества, не знам дали въобще ги има.biggrin

 Значи ние нацелихме точно началото на жегите в Пловдив. Навръщане от центъра аз вече не можех да дишам. Не знам отвикнала ли съм от тоя климат или просто много рязко смених атмосферното налягане. Иначе Пловдив само разцъфтява и става по-красив. Хапнахме си гофрети, Ж. обиколи централните площадки, аз съм с нов цирконий на годежния и сега всички спят.blum

Виви, да и мой приятел вече е чипиран при вас. Той е една от най-странните птици дето познавам и вероятно единствен наистина гений-точно като прототип на Шелдън е, та и той е боцнат от вчера. Майка пък след 2ра доза в понеделник е с подута ръка, ама не боцнатата. Леля ми е била пък с подут крак. За мен е много вероятно да са го изкарали безсимптомно и двете между иглите и да правят свръхреакция, но не ме послушаха за антитела преди да се бодат. Не мога да наливам акъл на зрели хора и вече и не се опитвам.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #188 -: май 22, 2021, 15:27:26 »

Ние се самозахапахме - разговорът тръгна от препоръката на Булката към Ж. да не и казват предварително за градина, че много сме мислили и размисляли. То даже не е и захапване, няма лошо да мислиш и размисляш Wink
Виви, с какво те чипираха? Хайде, честито!
Моята среща пропадна blush Съученичките решиха, че точно днес е момент да чистят, слугинстват и посрещат гости. Аз пък изпращам гости - НИ2 и бебе Зори отпрашиха към морето с 3 /три/ коли, пълни с багаж. За съжаление даже не успях да я видя, спеше и не я извадиха от колата, да не се събуди. Майка и и баща и се редуваха да я пазят, докато беше обедът.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #189 -: май 22, 2021, 16:09:12 »

Glazed donuts  ми се ядат на мен, често едната сестра Кардашиан ги снима в кутии, тя ми е виновна lol
Адиктед, мъжете водолеи са само за жени които са много силни, за съжаление хич не са митични същества, а са адски студени и странни, ужасно ме привличат. Имам много кофти опит с тях като гаджета и чудесен опит с приятел водолей. Умът им е неразбираемо кълбо, изключително интересни. Жените водолей ги харесвам повечето, но за съжаление нямам трайни наблюдения освен от братчедка ми. Определям ги като студени и надути, но то всъщност и за везните така говорят масово.
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #190 -: май 22, 2021, 19:49:13 »

Хехе, Еми, моят мъж в водолей lol аз също съм водолей и си разбираме чудесно smile не сме надути, недей тъй, че ще ни излезе името lol
Около мен само овни, телци, лъвове, скорпиони и водолеи са най-много, но и от другите зодии има за цвят. Баща ми беше везни, беше най- уравновесеният човек, когото съм  познавала някога.
Но наистина водолеите сме много странни птици, но сме добри души. Имам чувството, че в работата ми половината от колегите ми са водолеи.

Аз не мога да кажа дали с дадена зодия се разбирам, ама и не чета хороскопи smile
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #191 -: май 22, 2021, 21:09:20 »

Свекс, в момента масово е Файзер. Под 40 казаха, че препоръчват да не е с АЗ, надявам се и мъжо да е с Файзер, ще видим след няколко дни.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #192 -: май 24, 2021, 09:53:54 »

Здравейте и честит празник!
Как сте? Починахте ли си?
Аз съм обградена от рогати-само телци и овни предимно, още от дете. Тук там има някой близнак за разкош. Но съм забелязала, че имам няколко противник зодии, с които просто не се харесвам и това си е. Честно казано преди и везни не обичах особено, ама покрай Ники доста се понавъдиха и се оказа, че са шантави, но са готини (особено ако не са ти в къщата  tease)
Аз тия 2 дни ги прекарах в лежане. Вчера такава мигрена ме тресна, че от 11 до 18 не можах да стана и да си отворя очите. После минахме з а малко на рождения ден на девера, ама аз едвам стоях и бързо се прибрахме с Ники, с надеждата че ще се наспя, а то пак цяла нощ въртене. Тръпна тука още няколко часа да не тръгва малката да излиза и от след обяд мисля да открия разходките.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #193 -: май 25, 2021, 08:36:49 »

Ние се самозахапахме - разговорът тръгна от препоръката на Булката към Ж. да не и казват предварително за градина, че много сме мислили и размисляли. То даже не е и захапване, няма лошо да мислиш и размисляш Wink


Свекс точно нещо споменах на баща ми за това че на Звяр не бива да се обещава и казва нещо, та той се засмя, вика ооо ти беше същата, направо ни побъркваше, всеки път казвах на майка ти да си мълчи, та явно съм си права за това нещо  heart

Рат роди ли?

Виви, честит чип!

Както повечето сте видели ние се добрахме до родна земя. Почти никой не знаеше че ще ходим, пазихме го тайна и от Звяр за да не се изпусне пред нашите. Звънна на вратата и отвори майка ми и щеше да изпадне в шок, голямо вълнение беше. Изби ме там и на патриотизъм и на всичко. Бях забравила колко е хубав живота,да си близко до своите, да вървиш свободно без да се притесняваш дали някой киха и кашля. Звяр го удари обаче ужасна алергия там, днес е вече добре, напръскахме разни спрейове и мина всичко. Прибирането също беше забавно, нашата граница е отворена само за излизане, но не и за влизане, слава богу с последната заповед отвориха една която е сравнително близо, но е през планината,ама на хубаво време не е драма. С малко връзки успяхме и тест да му направим там а и добре че там направихме че като гледам какво мазало е било вчера с РЗИ Благоевград. Тръпна сега, днес баща ми е на ваксина, коя китайска ще му се падне  funnytooth, вие тук си мерите луксозни ваксини хахах. Там е някакво шантаво, записваш се в портала, записах и двамата едновременно, само баща ми получи час...

Хайде лек и слънчев ден!  Sunshine
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #194 -: май 25, 2021, 08:56:27 »

Добър ден!
Тука съм си бе, 2в1 сме, няма да раждам скоро, имам планове до юни и тогава чак  blum. След като почти 3 дни пазих леглото, вчера излезнахме на разходка, ядохме от пицуте, които Адиктед препоръча, ами много ни харесаха  good благодаря ти! После сладолед, аз обичам един на Витошка. Накрая се прибрахме, уж малко да разпистят едни неща и счупи ваната за бебето  girl_impossible страшно непохватна съм станала. Днес вече изпълни няколко задачи. Нещо Ники се рязподсмърпа, ма като гледам е някоя бактерия пак, та днес го пратих на детска.
Булче, страшно вълнение е било!
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 20   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines