Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 20, 2024, 01:00:35

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 20   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Май ще е прекрасен, слънчев и ясен!  (Прочетена 39809 пъти)
 
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #165 -: май 19, 2021, 14:14:10 »

Честито, Бубе! Успех на брат ти!
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #166 -: май 19, 2021, 14:50:15 »

Бубе, честито и на теб и на брат ти! Къде и какво кандидатства? Къде иска да влезе?
Панде, уби ме с ая книга! Някой ден ако ми дойде настроение би ми било интересно да я прочета, макар че трилърите и криминалните са моето нещо.
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #167 -: май 19, 2021, 15:41:04 »

Благодаря, момичета! smile

Рат, ще кандидатства в ТУ, компютри. Шегуваме се, че откакто е стана 5 клас не може да се отърве от роднини да му преподават, навсякъде го следваме (майка ми му е класна, а сега, ако дойде в Техническия, може да съм му аз по физика)  pardon

Днес имам много амбиция да готвя, лошото само е, че съм гладна и съм на път да си поръчам КФЦ и да зарежа домакинстването. Обаче много джънк фууд напоследък, та ще си търся волята.

Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #168 -: май 20, 2021, 16:40:48 »

Ох, възкръсна отново!
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #169 -: май 20, 2021, 17:05:36 »

Божее, тук е, той е, той е!

Айде добър ден!Аз днес отказвам да излизам, цял ден вали тук, и ще станат кални чудовища ако ги изведа.Гладна съм, нервна съм, а трябва да отслабвам.Няма шанс!

Айде лека вечер и до утре!
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #170 -: май 20, 2021, 19:16:59 »

Ох, викам си, вчера писах и край, форумът умря! Пак стана чудо значи danceg
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #171 -: май 21, 2021, 09:21:42 »

Не е форум, ФЕНИКС е това! heart heart heart
Пу- пу, да не му е уроки!
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #172 -: май 21, 2021, 09:31:23 »

Феникс, ама вече май му се вижда края на възкръсванията smile

Как сте петъчно?Аз нямам търпение да свърши седмицата, нещо ми беше натоварена на работа и ми беше зор.Близначките и те порастват и правят все повече глупости.Организираме тържество за групата на каката в градината, албум ще им правим, аз се захванах с една идея за лексикон.

Айде хубав ви ден!
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #173 -: май 21, 2021, 10:09:29 »

Здравейте!

Петъчно нещо съм разсеяна, а трябва да си събера мислите, че довечера е последен немски и ако имам да питам нещо учителят,това ще е моментът да си задам въпросите. Макар че винаги мога да питам и Lieber Dario smile
След това ще имам един месец да се самоподготвям още малко. За разлика от другите в групата, аз се притеснявам от устия изпит, а не от писмения.

Имате ли планове за почивните дни. И тук по съвпадение 24 май е почивен. Очаква се да са дъждовни, но ако има хубаво време ще се разхождаме или ще караме колело.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #174 -: май 21, 2021, 12:52:58 »

Давайте д а пишем, докато го има все още! Дано д аима дни да си по живее още!

Днеска  времето е толкова сдухващо, нищо не ми се прави, даже не ми се спи. Аз бях на преглед и сега само се надявам и се моля на госпожицата да седи още 4 дни.
За почивните дни плановете ми са основно лежане вкъщи, сигурно ще се изпокараме с домочадието и така. Аз искам да се свършат някои неща, ама ако има кой...
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #175 -: май 21, 2021, 13:31:27 »

Рат, ти първото раждане не беше ли секцио? Сега естествено ли ще си?
Аз ще гледам да не се карам с никой уикенда, искам компания за излизане lol , купих си летни боти и изглеждат удобни, надявам се на 25 градуса  diablo , както го пише, ма да видим. Исках на някое по фенси заведение да идем, ма нещо мъжете се пънат и се точат за бирария. Да видим как ще отклонявам реката. pleasantry pleasantry pardon
Вчера гледахме филма на Мариус Куркински ,е, не е за всеки. Мен лично ми допадна, но си е тежък и особен.
 
успях да се педикюрирам, нещо ми е студено и хич не ми се подхващат епилации, ма да видим.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #176 -: май 21, 2021, 14:08:33 »

Еми, я кажи има ли много еротични сцени? Че такова впечатление ми оставя трейлъра, за пошли и рязголени сцени, ей така да има.
Иначе първото си беше нормално раждане, сега пак така се надявам. Аз изпитвам ужас от операции и само треперят да не се наложи.
Мале, аз забравих в неделя трябва да сме на рождения ден на девера. То ше е в една механа на 5мин от нас, ама аз ще ида колкото да кажа наздраве и и да не готвим вечеря  crazy
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #177 -: май 21, 2021, 14:15:05 »

Рат, детето ще си реши кога, а ти почивай.Аз събота съм на работа на 100%.Уредих кой да гледа близначките и кой да заведе каката на баскет, че и моя мъж е дежурен.После в неделя и понеделник се надявам да си пооправя къщата, да направя нещо за ядене и да заведа децата до парка на разходка.

Пропуснати сме от поредния детски РД и много се радвам smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #178 -: май 21, 2021, 14:26:59 »

Понеже овните се славим и с това, че не сме особено добри психолози, тръгнах да си търся книгите за справка, но ми се отваря работа и ще сложа това.
https://www.edna.bg/astrologia/kak-da-se-spravim-s-deteto-spored-zodiiata-mu-iv-chast-4639088
В общи линии е добре синтезирано и дава отправни точки, като доказателство, че хич не мислим и премисляме и че търпението изобщо не е от силните ни страни. Допълнено с твърда глава, свободолюбие и наследствен инат - ей ви причината да не се обяснява и разяснява много- много. Няма кой да слуша толкова дълго и да бъде убеждаван в неща, които не са му по мерак. Ама животът го налага и с времето всички се научаваме да правим компромиси, че да оцелеем.
Аз, като Булката, взех да правя разни хлябове и да ми доставя удоволствие. Заради диетата на НИ2 бъркам безглутенови смески и желатинови яйца за печива и при добра фантазия, може да се приеме за ядене Wink. Понеже е и много скъпо и изчанчено, двуметровият го яде без да протестира, даже се фука пред приятели с моите алтернативи.
Компанията на НИ1 се опитва да връща хората си по офисите и насърчава срещите между тях очи в очи. Днес е на работна закуска с колега, когото не е виждал от една година, а работят по общ проект. Пътните и сметката в избрано от тях двамата заведение на открито се поема от фирмата. Полека- лека ще разширят бройката до 4- ма, макар да са ваксинирани или прекарали вируса, напомнят им да се съобразяват с противоепидемичните правила.
За утре имам и аз среща с мои съученички от началното училище от старата махала. Ще се наложи да се кача в такси за да отида, че снощи си отлепих мазол от стъпалото и ме наболява.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #179 -: май 21, 2021, 15:14:42 »

Свекс, оня ден половинката се опита да се пошегува нещо с майка- тя се облещи, грам не разбира от майтап, което пък й е рязката разлика с теб, да кажем. Та има и различия, все пак доста други планети си седят в наталните ни карти.
Какво е това желатиново яйце?
Как така се отлепя мазол? Аз съм виждала само да ги режат. shok

Сега се замислих че имам и приятел овен. Много изведнъж се скарваме и той избухва, после много рязко се сдобряваме. Но на него като мъж, цаката му е ясна- комплименти и това. pardon Изключително умен, чаровен и комуникативен, учи чужди езици буквално за месеци. Интересното е че винаги търси подкрепа и съвет сам, а после ме и слуша и го следва.
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 20   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines