Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 13, 2024, 10:57:23

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 63   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна Тема - Февруари 2016 - Make Love  (Прочетена 207644 пъти)
 
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #195 -: февруари 04, 2016, 14:28:50 »

Да ти кажа, Фери, да да беше нещо подобно, на това което си помисли... Пръсна се в ръцете на баща ми и свекъра, докато го държаха.. Както и да е, случката беше ужасна от емоционална и от финансова гледна точка, защото шибаното стъкло струваше 670лв... Но поне и двамата излязоха невредими от ситуцията като по чудо, само на места надрани.. От тогава се отказахме да слагаме, каквото и да, но пък прага, който разполвява банята на две си остана. Поне не се мокри много цялото помещение, а водата остава там, където е частта с душа  Wink

Благодаря и на Фани за кокиченцата.. При нашите бяха цъфнали също, но не ги откъснах, да си им красят двора... Благодаря и на Еми за немската сграда.. Мернах я някъде, била в Берлин.. Не съм я виждала като бях там, ама то толкова съм имала и мозък за такива неща на 15 години, летен лагер и много бясове в главата  crazy

ЕДИТ: Много било приятно да си останеш вкъщи да работиш... Не се наложи да се оправям за работа, после поизчистих, оправих дрехите от 2 сушилни.. Сготвих си боба.. Наваксах със сериалите, които гледам , следя форума, отговарям на служебни имейли, готова съм с ДДС-то.. Направо толкова неща, ако бях на работа за седмица нямаше да свърша.. Girl_hide
« Последна редакция: февруари 04, 2016, 14:35:55 от alexandrova_90 » Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #196 -: февруари 04, 2016, 14:46:37 »

Еха, верно бая неща си свършила! Браво  heart И аз много обичам да работя от вкъщи, ама на новата позиция не става  NO Ама как така това стъкло така се е счупило от нищото  huhhuh.gif Ние никога не сме искали такъв параван и сме със завеса, пак ни върши добра работа smile

Тази сграда ми идва туу мач!

Сноу, преди не те бях засичала да пишеш, ама е хубаво нови и свежи хора да се появяват малко да разнообразяваме  blum Ще изскочи все нещо, моята леля супер дълго търсиха апартамент също  good
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #197 -: февруари 04, 2016, 14:53:54 »

Фани, ама аз не знам какво правиш още тук, ами не си тръгнала да снимаш зелената баня. pardon tease
Кокичета и аз много обичам.  give_rose

Не знам от къде му дойде на ум на Влади за зелена баня. Може би, защото разглеждахме някакви снимки и ни попаднаха такива цветове. Много си зависи от нюансите. Според мен може да се получи добре.
Все пак аз си държа на ментовото.  smile
Сегашната ни баня е черна  crazy Не знам кой го е измислил, но това е голяма грешка. Как се чисти само... huhhuh.gif

Тая сграда от снимката на Еми истинска ли е? Изглежда ми много фотошопска. Иначе няма спор, че е весела.

Тони, много неприятно, ама така ви било писано, да нямате параван явно. И ние сме запланували да сложим такъв. Вашият статичен ли беше?

Сноу, ами то намирането на жилище никак не е лесно.  nea И ние търсихме, търсихме, нищо не харесахме и поради спешъл обстоятелствата малко го отлагаме във времето.
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #198 -: февруари 04, 2016, 15:10:45 »

Тони, така ами, аз затова се сбърквам от работа всеки ден, защото си стоя вкъщи girl_haha

Snow_White , дано ви излезе късметът, хубаво жилище трудно се намира good
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #199 -: февруари 04, 2016, 15:20:07 »

Ооо аз от малка съм по баните.Майка ми разказва и до сега,че където и да сме ходили все съм искала да ходя до банята или до тоалетната и нищо не съм правила просто съм ги гледала по няколко пъти за 2-3 часа гости хахаха. Аз и досега по чистотата на банята/тоалетната съдя колко са чисти домакините и най-откаченото дори и за ресторант ми важи правилото  crazy
Не знам дали съм ви разказвала за една моя "ученичка" идваше на курс по английски.11 години по-голяма от мен , много нахакана и красива точно мацка ама не в лошия смисъл.Аз тогава казвах на всички че "като порасна искам да съм като нея". Беше си купила апартамент и веднъж беше болна и ме покани да ида там да карам урок.Е,хора, исках да легна в банята и там да спя и живея - в тюркоаз , наредила си всичките красиви шишенца на помади и мазила  heart

И ние имаме такова стъкло пак след Христа (т.е. след моето идване тук) сложено.С неправилна форма изрязано по проект на ММ, но само за да пази сантименталния шкаф, че точно към него отива струята от душа. И мен ме е страх да не стане на парчета,че някой път в полусънно състояние го закачам.
Аз си свърших задачите по алтернативен начин за много по-кратко от плануваното и сега се кефя на резултатите и пия кафенце ,навън нек' си валИ
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #200 -: февруари 04, 2016, 15:28:11 »

Aз пък днес взех та се престраших и най-после отидох  на лекции за бременни. При 8 посещения и сертификат ще ми дадат, и грамота (май). Ще си я кична на стената, та да се знае,че съм минала курс за гледане на бебета lol Утре пак ще ходя,само че в на друго място.
Панде, ти ще ходиш ли на лекциите в Мега мол утре?

Сега за банята ни- това е снимка от магазина и умивалника няма да е такъв, щото тоя е с цифра до луната, пък аз съм предвидила най-много до Икеа и обратно...ако разбирате какво имам предвид. Китките имат лек розов мотив като на мрамор с розова жилка. Ще акцентирам с по-светни аксесоари-диспенсър, хавлии...иначе щяхме да се избием, пък колко го врънках да останат тия китки,ако знаете...запомниха ни в магазина. Би трябвало другата седмица да започнат баните при нас.
Като цяло предпочитам по-безлични цветове за мебели и стени. Акцентите ги правя с възглавнички, картини, снимки, цветя и т.н. Иначе,ако боядисам в един цвят, точно след 1м ще ми е писнало да го гледам и ще трябва да съм нещастна. А с възглавничките решавам проблематиката веднага- сменям калъфите.


Хрис, тоя вашия шкаф в банята масив ли е или МДФ? Няма ли да се раздуе? Много са ми грозни тия ПВЦ шкафове за баня...честно, обръщат ми се вътрешностите.

Охооо, свекърва....попаднах аз на тая дивотия и доста се посмях. Ако включат и екстра да вибрира....ми така де, 2 в 1.

Значи..пропуснах пак половината постове,ама моля да ме извините...

Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #201 -: февруари 04, 2016, 15:33:46 »

Ние май проблем за плочките в банята нямахме, защото Илиян сам си избра плочките за мъжката тоалетна.. Сиво графитено и бяло.. Много ми е студено там, във всеки смисъл.. Идея нямам защо, най-вътрешната от всички "стаи" е, ама е студ.. Само той си ходи там.. Дори, ако имаме гости ги пренасочва към банята да ходят до тоалетна  crazy Ако са жени им казва, че ще станат момченца, и затова не трябвало да пишкат в мъжка тоалетна  funnytooth
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #202 -: февруари 04, 2016, 15:34:36 »

Хахаха Нат, къде ходиш на лекции? Има и масив (тия капителчетата са дърворезба и май разни друго по-завъртяни елементи) ама по-голямата част е МДФ, иначе е специално обработван и боядисван, от някакви специални плоскости...имаме гаранция, че няма да се раздуе, а и няма директен достъп на вода до него, сложили сме си влагоуловител...дано наистина нямаме проблеми smile И на мен ми се повдигаше от тия масовите и грозни шкафове  girl_impossible И ние бяхме голяма смешка като ходихме по магазините за плочки и аз накрая почнах да ровя и да му пращам от сайтове каквото ми хареса, тия с които сме сега от третия път ги хареса lol Преди това беше твърдо не  pardon А пък другите две бани какво ще се случва не знам  girl_impossible
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #203 -: февруари 04, 2016, 15:43:18 »

Аз и досега по чистотата на банята/тоалетната съдя колко са чисти домакините и най-откаченото дори и за ресторант ми важи правилото  crazy 1

И аз съм същата funnytooth

Дори, ако имаме гости ги пренасочва към банята да ходят до тоалетна  crazy Ако са жени им казва, че ще станат момченца, и затова не трябвало да пишкат в мъжка тоалетна  funnytooth

Голям стратег! Wink
Кой ще тръгне срещу такива аргументи girl_haha
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #204 -: февруари 04, 2016, 16:03:06 »

Сега в "мъжката" тоалетна не пускам гости, щото не се събирам да я изчистя аз пък и е мега тясно с пералнята вътре. И преди ми беше трудно, ама сега с коремче - съвсем! Не че ММ не си я чисти, ама...

Тони, страшна стратегия!  funnytooth

Значии, у дома няма да ви каня. Както ми става лошо от препарати, познай дали чистя банята до блясък често. Веднъж в седмицата едвам успявам, за повече не се и опитвам.

Хрис, в ССS на моето дете - http://www.moetodete.bg/uchilishte-za-roditeli/Sofia.html
Хареса ми лекцията, води я педиатър и отговаряше на всички въпрости. Те са ги направили на модули и всеки месец се повтарят, но с различни лектори.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #205 -: февруари 04, 2016, 16:49:26 »

Фани, мерси give_rose
Ние с колежката пообиколихме с колата. Малко като глухи кучки - без цел и посока, уж служебно... Друго е да се поразсееш малко. Сега чакаме шефът да се накикимори и да видим дали и днес ще спази правилото зорлем да ни държи до късно на работа tease
Нат, уби ме с това "несъбиране" в тоалетната.... funnytooth
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #206 -: февруари 04, 2016, 17:20:35 »

Няма лъжа, няма измама! Толкова е тясно, че ако седнеш на чинията, коленете ти опират в пералнята! Вратичката се отваря колкото да сложиш и извадиш дрехи от там. Как да се сгъна,че да я изчистя? Преди с йогата големи чудеса правех, ама сега нали се появявам с предизвестие. Виждаш един тумбак иззад ъгъла, после ида и аз след малко.  crazy
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #207 -: февруари 04, 2016, 18:09:44 »

Хайде, хайде, не вчрвам да си такава палатка каквато описваш....искам доказателствен мат'риЯл, пък!!!
И аз имам проблем с препаратите и откакто ползваме стийм моп вкъщи съм оживяла, но банята ми е невъзможна съвсем без препарат.
Тони, много хитър тоя твоя мъж, ихихихи
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #208 -: февруари 04, 2016, 18:15:52 »

И аз имам проблем с препаратите и откакто ползваме стийм моп вкъщи съм оживяла

 good
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #209 -: февруари 04, 2016, 18:26:24 »

Сноу, ще ме караш сега да ходя да я измеря таз палатка. lol Срам мъй да я снимам  blush
 
дължина-140см
ширина-80см
разстояние пералня-кенеф->30см!!!! НЕ го знам тоя мъж с ръст над 180 как се събира.

П.П. Ама то вЕрно било малко,бее!?!  shok
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 63   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines