Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 10, 2024, 07:05:30

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на famille - 09.06.2012 г.  (Прочетена 23082 пъти)
 
famille
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 140



« Отговор #45 -: юни 03, 2012, 13:33:34 »

Здравейте, момичета,

Сори, че се изгубих, но навлязох в последната фаза на подготовката и на всичкото отгоре не мога да се откъсна от работа. Дори сега в събота и неделя повече поработвах, отколкото всичко друго.  sad

Тази вечер е моминското ми парти, а аз съм седнала в момента и работя. Просто ми се ще от утре наистина да не "пипвам" работа, та затова.

AliTia, подаръчетата са от сайта welcomegifts.bg Нямах никакъв проблем с поръчката.

Какво да ви разкажа, мина ми пробната прическа и грим, уточнихме ги нещата със Слав, голям симпатяга е. Но не правих снимки, за да покажа, защото всичко беше "на юруш". smile

Доволна съм, че стигнах най-после и до големите дреболии - подплънки за обувките, за всеки случай, бяла панделка за църквата (не знам защо ни я искат), силиконови чорапи - ей такива нещица дето много лесно бих забравила. Купих и бонбони за бонбонените букети в ресторанта.

В последния момент реших да добавя ръкавици към семплата си рокля, утре ще ги уточнявам с една дизайнерка в Сф, на която дадох да ми направи по-удобни подплънки на бюстието и която установи, че - ха! и моята рокля е лепена със силикон!  angry

От фотото и видеото още не са ми се обадили и не знам защо, вероятно имат практика да чакат до седмицата, в която ти е сватбата.

Но това, което най-много ме притеснява, са две неща:

- тъпият ми мъдрец се обади точно сега и за да не вадя и да стане нещо неочаквано, зъболекарят само ми цепна венеца и поизпили тая гад, за да не ме притиска. Обаче от стряда до сега още ме боли и се чудя дали и на сватбата ще правя тия неволни физиономии, които правя сега докато се храня.

- имам една вродена черта да се спичам дори когато всичко е под пълен контрол и съм съвършено подготвена. Така е и сега. За да станат нещата пълни, в такива моменти ми идват и допълнителни черни мисли, на които въобще не им е мястото сега - забавени професионални ангажименти, проблемни клиенти, предстоящи дела, кризата в Близкия изток....

Моля преминалите през това булки да дадат съвет как да се справя.  give_rose
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: юни 03, 2012, 13:42:30 »

мила, не ти ли сложи лекарство на мъдреца? има едно, дето ме държи поне няколко седмици ок. аз от години го държа и мотам ваденето, защото не е изникнал отгоре . Питай зъбаря!
А за панирането- в крайна сметка е важен въпросът бракът ви да тръгне и да върви напред, а не сватбата как ще мине. Това е  просто един миг от вечността ви заедно.
За всеки случай, може да си вземеш жълт кантарион на таблетки, на мен ми помага, но почни отсега да си го пиеш. Има указана на опаковката доза за по-особени ситуации. Моят се казва Есберикум и е на свободна продажба.  heart
Активен
Hecate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 441



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: юни 03, 2012, 14:18:50 »

Famille,  аз съм същият случай, така че надали мога да дам акъл. Аз си взех отпуск само понеделник и петък и вече се побърквам как за 3 дни тази седмица ще свърша всички неща в работата. Междувременно ми изби херпес и така. Важното е да сме спокойни.
Като гледам подаръчетата са от едно и също място, грим и фризура на едно и също място, образование едно и също, отношение към нещата подобно... Чудя се какво ли още общо има между нас?
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: юни 03, 2012, 14:21:19 »

щяхте да се харесате двете като отношение, жалко че не се засякохте- с едната се запознах на първата среща на форума, с другата на втората.
Искам обещание че ще сте и двете към средата или края на юни, на следващата софийска среща beating
Активен
famille
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 140



« Отговор #49 -: юни 03, 2012, 15:54:00 »

Аз обещавам, Еми, стига ти да ми обещаеш да ме подсетиш, че както рядко се вясвам напоследък и в следсватбената еуфория, да не взема да пропусна.

Hecate, сега видях, че и си се доверила на Феерия, а като каза за Слав - ами, да, значи ти си му десетоюнската булка!  Bravo Bravo Аз го питам - коя ти е булката за 10-ти, че може да я знам от форума, ама след това викам - и да ми кажеш все тая - аз ще й знам никнейма, а ти името.  А то кой бил!  danceg Един съвет - извикай го по-рано, включи му закъснението в графика.  Wink Иначе е голям сладур и много бързо се ориентира в това, което искаш.
Активен
famille
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 140



« Отговор #50 -: юни 03, 2012, 16:57:32 »

мила, не ти ли сложи лекарство на мъдреца? има едно, дето ме държи поне няколко седмици ок. аз от години го държа и мотам ваденето, защото не е изникнал отгоре . Питай зъбаря!
А за панирането- в крайна сметка е важен въпросът бракът ви да тръгне и да върви напред, а не сватбата как ще мине. Това е  просто един миг от вечността ви заедно.
За всеки случай, може да си вземеш жълт кантарион на таблетки, на мен ми помага, но почни отсега да си го пиеш. Има указана на опаковката доза за по-особени ситуации. Моят се казва Есберикум и е на свободна продажба.  heart


Ще го видя това Есберикум. При мен има рана - зъбът е излязъл и зъбарят цепна венеца и изпили зъба, за да не забира. Каза, че не било голяма рана и нямало нужда от антибиотик. Но продължава да боли като рана, въпреки че спадна, и се опасявам да не съм в начално положение.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: юни 03, 2012, 17:34:00 »

не е лошо да се консултираш с хирург, не ми е много ясно защо не ти е дал поне нещо да мажеш там, дори на по -дребни ситуации са ми давали..
Активен
goldish
Сватбар
***
Публикации: 168



« Отговор #52 -: юни 03, 2012, 19:09:01 »

famille, за зъба- може да се жабуриш с отвара от смрадлика, ще мине за ден-два. Но не гълтай в никакъв случай. Оь, малко перверзно прозвуча последното  blum
Да си изкараш страхотно на партито довечера. Ще е незабравимо, сигурна съм.
За подаръчетата- страхотни са. Много добре сте се справили. И аз ще поръчвам от тях.
Активен
Hecate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 441



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: юни 03, 2012, 20:06:55 »

Това със смрадликата е добър акъл, от нея малко изтръпва всичко.
Иначе на 10.06 има още една булка след мен и предполагам, че ще бърза Слав, иначе аз време имам колкото си искаш, той трябва да дойде още в 10.
Следващият уикенд ще е адски вълнуващ, ти вече ще си госпожа, а аз ще се вихря вече в ресторанта и пак всичко ще мине като миг.
Активен
Hecate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 441



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: юни 07, 2012, 17:03:06 »

Фам, докъде си? Надявам се мъдрецът е добре, ти - също. Остава ти един ден, стискам ти много палци и пращам много усмивки и целувки към теб. Предполагам си отхвърлила вече задачите. Почини си утре  heart и после  Сватбаааа wedding
Активен
Tsutsi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624



« Отговор #55 -: юни 08, 2012, 16:19:22 »

Фам Весела сватба  give_rose
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #56 -: юни 08, 2012, 16:25:51 »

Famille  да си изкарате и вие поне толкова хубаво колкото ние на нашата сватба smile Наслаждавай се и не се тревожи за нищо  smile
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: юни 08, 2012, 16:27:35 »

миличкаа пожелавам ти една незабравимаа сватбааа и една сбъдната мечта  give_rose
Активен
lili4ka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 135



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: юни 08, 2012, 17:52:59 »

famille, пожелавам ти една незабравима сватба............... give_rose
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #59 -: юни 08, 2012, 20:15:27 »

Фам, желая ти приказен и неповторим ден утре.....и ще чакаме да разказваш после smile
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines