Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 15, 2024, 14:28:20

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 39   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В СТАРА ЗАГОРА - 12 част  (Прочетена 241868 пъти)
 
Blue_Sapphire
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 97



« Отговор #450 -: май 07, 2015, 13:52:51 »

Здравейте, момичета girl_wink!
Може ли да споделите мнения и лични впечатления от сватби в ресторант "Орфеида" на парк-хотел Стара Загора?
Вероятно Темира би имала доста впечатления?!? pardon.
Също така бихте ли споделили нещо за залата, в която се провеждат гражданските церемонии. Разбрах, че била в библиотеката. Да се насочвам ли направо към изнесен ритуал? Ако някоя от вас е срещала някъде из сайтовете или facebook снимка на цереминия на това място, нека да даде линк или да го прати на лично съобщение. smile  give_rose
Активен
Sunny_bear
Ентусиаст
**
Публикации: 72



« Отговор #451 -: май 07, 2015, 14:29:58 »

Отговарям ти за библиотеката, тъй като преди дни гледах ритуала там. В сградата се влиза по дългия мост над пътя . Младоженците за мен остана мистерия от къде заобиколиха. след като ние се подредихме около подиума те влезнаха от задната страна на залата и се изкачиха по стълбичка на подиума. Там застават те и родителите. После обаче по доста стълби имаше да слизат. Иди, за да си прецениш добре. Финансово е за мен единствения плюс. Но минуси отчитам -
1.чакахме преди да влезем отвън, защото предното ново семейство рече да си прави снимки на входа и докато ги помолят да се скрият за 5 мин да влезем nea
2. настилката отпред е една грапава, от обиколките през деня, на някои ни се видя болезнено, отделно слизахме по много стълбички откъм худ.галерия. Както не знаехме там на земята едни гумени подложки с кръгчета, ходихме на пръсти жените. Та затова по-добре откъм родилното да се изкачва и слиза.
3. нашата булка и тя се кри, че следващата да влиза.
Иначе изнесения зависи от ресторанта/ хотела, който избереш. В нашия случай ритуала за сега го измислихме да е на метър от входа на ресторанта. Никой няма да изчаква друг, без излишни разходки. Там на място може и т.нар. welcome drink.Видях го на живо и го препоръчвам, удобно е!
Ето снимка на изнесен  пред хотела https://www.facebook.com/133604306693602/photos/pb.133604306693602.-2207520000.1431002022./678156672238360/?type=3&theater
« Последна редакция: май 07, 2015, 14:35:19 от Sunny_bear » Активен
Blue_Sapphire
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 97



« Отговор #452 -: май 07, 2015, 14:53:05 »

Sunny_bear, Благодаря за скоростния отговор! 10x
Да разбирам ли, че вашата сватба ще е в Парк-хотел Стара Загора или просто ми илюстрираш изнесения ритуал пред хотела?
Аз снимки на изнесен ритуал там намирам много и съм доста склонна мястото да е там, но не мога да намеря никъде снимки на церемонията в библиотеката. Не съм ходила там( Не съм от Срата Загора). И не ми се щеше да зачерквам веднага взможността без да я проуча.
Момента с двете булки и пред езерото е вероятен тъй като правят сватби в две зали на хотела. Също така и доста двойки идват на езерото за фотосесия, така че в сватбения сезон въпроса със засичането на двойки и булки май си е чиста доза шанс. girl_wink
Много ще се радвам и на други мнения и включвания по двете питания.
Активен
Temira-Wedding
Сватбар
***
Публикации: 239


Очакваме Ви !!!


Моят сватбен албум

« Отговор #453 -: май 07, 2015, 15:15:08 »

Орфеида е доста стилен и красив ресторант, масите  са разположени на три нива. Персонала е на ниво, менютата които предлагат също са доста добри.
Широк просторен с голям дансинг....
Активен
Sunny_bear
Ентусиаст
**
Публикации: 72



« Отговор #454 -: май 07, 2015, 15:33:12 »

Blue_Sapphire, не аз ще съм в Сити. Аз избирах между Верея, Зеления хълм,Парк хотела и Сити, но някак Сити ме грабна преди посещенията дори и там запазихме, а и ми допадна като стил по-лек за разлика от парк хотела. Там ми се видя доста изискано и тежка атмосфера. pardon 
Просто съм гледала много снимки и варианти, тъй като минах през дилемата стандартен или изнесен ритуал. Снимки така и не намерих от библиотечни ритуали. Ако имаш възможност виж на място. Залата е висока и не знам каква ще е тази снимка да ти представи реалистично нещата. Като се замисля доста хора минават наистина покрай хотела при хубаво време и може да ги подканяте да се "разчистят" за снимките Ви. Но ще ви влезнат в положение. Преди дори не съм се замисляла, че около Сити ще бъде по-уединено без случайни минувачи, което сега ме радва.
Активен
vehemently
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 43



« Отговор #455 -: май 07, 2015, 16:52:19 »

Здравейте, момичета girl_wink!
Може ли да споделите мнения и лични впечатления от сватби в ресторант "Орфеида" на парк-хотел Стара Загора?
Вероятно Темира би имала доста впечатления?!? pardon.
Също така бихте ли споделили нещо за залата, в която се провеждат гражданските церемонии. Разбрах, че била в библиотеката. Да се насочвам ли направо към изнесен ритуал? Ако някоя от вас е срещала някъде из сайтовете или facebook снимка на цереминия на това място, нека да даде линк или да го прати на лично съобщение. smile  give_rose

 Аз имам снимки от библиотеката, но не знам как да ти ги пратя  yahoo
Активен
Blue_Sapphire
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 97



« Отговор #456 -: май 07, 2015, 17:15:05 »

vehemently, пратих ти координанти на лично съобщение. Благодаря ти за отзивчивостта! 10x
Активен
wallflower
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 8



« Отговор #457 -: май 12, 2015, 11:41:02 »

Момичета, на кои сладкарници сте се спрели за сватбена торта? Харесаха ми идеите на Ден Рожден, но цената от 5лв на парче ми се струва доста на фона на другите сладкарници, но пък за отделни пасти за гостите е доста добра цената. Чудя се как ще е по-добре -цяла торта или с отделни пасти, които са със същия състав.
Активен
Blue_Sapphire
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 97



« Отговор #458 -: май 12, 2015, 13:25:48 »

wallflower, изчисти си кутия. Не мога да ти изпрая съобщение. Mail
Активен
Temira-Wedding
Сватбар
***
Публикации: 239


Очакваме Ви !!!


Моят сватбен албум

« Отговор #459 -: май 12, 2015, 13:39:54 »

От всички торти, които са поръчвани от мои клиенти, най-добри са на Ден Рожден. Повярвайте ми пристигали са торти....................които нямат нищо общо с модела, който е поръчан, и то от сладкарница всеизвестна на всички в СЗ
Активен
Blue_Sapphire
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 97



« Отговор #460 -: май 13, 2015, 09:35:22 »

Момичета, имам питания към вас.  pardon
В момента в Стара Загора изнесения ритуал е просто "театрален" ритуал или действителен? Същите ритуалчици като в зала ли го водят? От колко часа започват изнесените ритуали т.е. от колко може да се запише час и колко времем проължава? Съответно и в какъв времеви прозорец се правят церемониите в зала т.е. в библиотеката?
Активен
Sunny_bear
Ентусиаст
**
Публикации: 72



« Отговор #461 -: май 13, 2015, 11:52:25 »

До колкото знам си е действителен, виждала съм да бракува същата от ритуалната зала. 10-15мин е ритуала.но предвид , че имаш много време до сватбата не се знае с ритуалната дали няма да стане нещо, т.е. да я направят конкретно такава.
Активен
Temira-Wedding
Сватбар
***
Публикации: 239


Очакваме Ви !!!


Моят сватбен албум

« Отговор #462 -: май 13, 2015, 15:02:37 »

В Стара Загора изнесения ритуал е абсолютно реален. Идва длъжностно лице по гражданско състояние от общината. Записванията за изнесен ритуал са на два различни периода, преди обяд за дневните и следобед за вечерните от около 15.00ч може и по-късно там е въпрос на договорка с ритуална зала. А самия ритуал по граждански брак трае не повече от 10-15 минути.
Активен
Blue_Sapphire
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 97



« Отговор #463 -: май 19, 2015, 15:35:11 »

Здравейте! bye girl_wink
Може ли да споделите имена на видеооператори  в Стара Загора и региона... Или просто такива, които са заснемали сватба в Стара Загора.
Тези, които имат впечатления, моля да споделят! smile
И последно видеооператора Димитър Димитров има ли сайт или facebook страница където може човек да се запознае с работата му?
Активен
Temira-Wedding
Сватбар
***
Публикации: 239


Очакваме Ви !!!


Моят сватбен албум

« Отговор #464 -: май 20, 2015, 08:52:09 »

Blue_Sapphire, добрите видео оператори в Стара Загора са операторите от Дукс фото, Фото Узунови, Димитър Димитров и Владо Петров. Успех!
Активен
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 39   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines