Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 22, 2024, 18:06:29

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбената торта - 9 част  (Прочетена 172575 пъти)
 
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: май 19, 2014, 11:14:12 »

В Amazon, ebay, LightInTheBox, Milanoo, DHGate и Aliexpress е пълно с фигурки и са на отлични цени.
Ние поръчахме нашата оттам и беше страхотно качество на приемлива цена. smile

В албума ми има една снимка с тортата, не е много добро качеството и, но се вижда горе-долу. Имахме сребърни/метални преплетени сърца с безцветни камъчета/кристалчета по тях, които отразяваха светлината и цветовете на тортата прекрасно.
« Последна редакция: май 19, 2014, 11:17:33 от milenuity » Активен
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #136 -: май 19, 2014, 13:04:25 »

Успех blum
Ако намерите нещо хубаво под US $30-40 ще почерпя. Аз лично съм ровил в Aliexpress с часове и не съм видял нищо хубаво на добра цена. Сега прегледах и  Amazon, и там е същата работа. Ако сте готови на компромис, за "скромната" сума от 30 до 40 щатски долара може да се сдобиете с НЯКАКВА фигурка. Хубавите са по-скъпи. Аз си харесах една фигурка с пепеляшка и принца но тя беше около 80$
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #137 -: май 19, 2014, 13:15:07 »

Успех blum
Ако намерите нещо хубаво под US $30-40 ще почерпя. Аз лично съм ровил в Aliexpress с часове и не съм видял нищо хубаво на добра цена. Сега прегледах и  Amazon, и там е същата работа. Ако сте готови на компромис, за "скромната" сума от 30 до 40 щатски долара може да се сдобиете с НЯКАКВА фигурка. Хубавите са по-скъпи. Аз си харесах една фигурка с пепеляшка и принца но тя беше около 80$

Странно...Преди по-малко от година имаше хубав избор за под 20$.
Активен
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #138 -: юни 19, 2014, 16:31:56 »

Ето на това му казвам сватбена торта!
 ДОКАТО СМЪРТА НИ РАЗДЕЛИ!!!


Споредп мен тук натписа трябва да гласи blushИ СМЪРТА НА НЯМА ДА НИ РАЗДЕЛИ!!!

 Oh my ... Oh my ... Oh my ...
 crazy crazy crazy
Активен
Radiant
Сватбар
***
Публикации: 233



« Отговор #139 -: юни 19, 2014, 17:10:02 »

Пратила съм приятелка да яде уикенда торти и да рапортува blum

Единствено я помолих да иде задължително в Гаврош (то май е само цех, но все пак, да поразпита...), иначе съм и дала свобода да ходи където й хрумне, тя си обича торти така или иначе и се надявам да знае кои сладкарници са добри...

Отзиви ще пиша след мисията й, която се надявам да е успешна danceg
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: юни 19, 2014, 17:15:51 »

 Гаврош може да е цех, но ако е за сватба дават цяла кутия с тестери  blum В Мистър Дино също дават тестери на сватбените вкусове.
Активен
Radiant
Сватбар
***
Публикации: 233



« Отговор #141 -: юни 19, 2014, 17:22:08 »

Гаврош може да е цех, но ако е за сватба дават цяла кутия с тестери  blum В Мистър Дино също дават тестери на сватбените вкусове.
Ау моята приятелка ще откачи, тя умира за сладко!!

Младоженецът много й завидя, иска и той да ходи... само дето сме на няколко хиледи километра cray
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #142 -: юни 19, 2014, 19:23:18 »

Аз искам да похваля нашата торта.  Поръчахме я от сладкарски цех Росита,  не е от често дискутираните имена,  но ние останахме много доволни. Тортата беше направена по снимка и мои обяснения и беше прекрасна,  различна и вкусна.  Изпълниха всички мои прищевки, като например пълнежа да е в преливащи се цветове.
В самият ден имаше проблем,  заради рампата към ресторанта тортата беше потдала, но агентката ми им беше звъннала и те веднага си я бяха взели и поплавили и тортата беше там и беше прекрасна за разрязването. Не знам как си броят парчетата,  но като бяха ги нарязали от ресторанта беше останало доста и за нас на другият ден.
Снимки в албума и парола на лични за любопитните Wink
Активен
Janita
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 1



« Отговор #143 -: юни 24, 2014, 02:38:23 »

Гаврош може да е цех, но ако е за сватба дават цяла кутия с тестери  blum В Мистър Дино също дават тестери на сватбените вкусове.

"Гаврош" !!! Ради Стамболов е уникален кулинар.... Беше жури в "Lord of the chefs" сигурна съм, че може да направи всичко smile  За съжаление София ми е далечко...

Иначе здравейте smile От 4 часа търся моята торта и накрая намерих вас smile  danceg
Активен
Radiant
Сватбар
***
Публикации: 233



« Отговор #144 -: юни 24, 2014, 09:47:51 »

Моя приятелка беше на успешна мисия в Гаврош, пробвала е всички мостри заедно с приятеля си, бяха оценили всяка торта от 0 до 5 и направили средно-аритметична класация (имаше и снимки на записките им, направени по време на дегустацията, много съм се смяла) blum good

На 1во място са Японска торта и шампанско с ягоди, и двете със средна оценка 4.5... Спрях се на Японската по препоръка на приятелката ми, която я беше оценила по-високо girl_wink

Жената в цеха е била много мила и отзивчива, казала е, че няма проблем да си комуникираме по имейл, тортата трябва да се поръча най-късно 10 дни преди сватбата... и така... Сега трябва да измисля модела... Колебая се между малка торта на 2 етажа или едноетажна (20 човека ще сме).
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #145 -: юни 24, 2014, 10:30:12 »

Моя приятелка беше на успешна мисия в Гаврош, пробвала е всички мостри заедно с приятеля си, бяха оценили всяка торта от 0 до 5 и направили средно-аритметична класация (имаше и снимки на записките им, направени по време на дегустацията, много съм се смяла) blum good

На 1во място са Японска торта и шампанско с ягоди, и двете със средна оценка 4.5... Спрях се на Японската по препоръка на приятелката ми, която я беше оценила по-високо girl_wink

Жената в цеха е била много мила и отзивчива, казала е, че няма проблем да си комуникираме по имейл, тортата трябва да се поръча най-късно 10 дни преди сватбата... и така... Сега трябва да измисля модела... Колебая се между малка торта на 2 етажа или едноетажна (20 човека ще сме).
И моята сватбена торта беше японската,но  ние я взехме от Романс. Според мен няма да сбъркате с тази торта. На мен ми е любима!  LOVING
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #146 -: юни 24, 2014, 10:42:17 »

  На мен японската на Ради Стамболов не ми хареса като дегустирахме  sad Затова пък шампанското с ягоди ми беше фаворит  smile Все пак, разни хора, разни вкусове. Ради е факир в изработването на декорирани торти по поръчка - няма да сбъркате с него Radiant  good. Освен това давам гласа си ЗА торта на два етажа - понеже ще е по-висока, по-празнична някак си, поне аз така мисля.
Активен
Magi_Angelova
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 31


Щастливо омъжена 21.06.2014


« Отговор #147 -: юни 24, 2014, 13:02:38 »

Нашата сватбена морска торта направена в град Бяла Варна фигурката ни беше подарък от сладкарницата  heart


* 10382053_671719709567308_8480176537628920759_o.jpg (42.5 KB, 1280x720 - видяно 323 пъти.)
Активен
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #148 -: юни 25, 2014, 05:29:59 »

Харесва ми.  good  Стилна е. Фигурката също е хубава. give_rose give_rose give_rose
Активен
Radiant
Сватбар
***
Публикации: 233



« Отговор #149 -: юни 25, 2014, 10:12:38 »

tinycat и crazynelly,

благодаря за отзивите за Японската торта! Започвам да се замислям за малка торта на 2 етажа, големият етаж да е Японска, а малкия шампанско и ягоди... Дано да е изпълнимо smile

Обаче за дизайна нямам идея още никаква... Май прекалено съм взела да го мисля....
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines