Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 15, 2024, 07:28:39

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на vilenceto - 10.10.2010 година  (Прочетена 12331 пъти)
 
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« -: септември 20, 2010, 10:07:02 »

 Vilenceto, ако си мислиш, че ще се измъкнеш без темичка, няма да стане  Wink Остава по-малко от месец до вашия ден. Пожелавам и на двама ви всичко да се нареди по най-добрия възможен начин. Да имате прекрасна сватба и да сте много, много щастливи!
                             
Активен
vilenceto
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: септември 20, 2010, 10:15:54 »

много благодаря michelle,
въобще не съм предполагала, че ще имам собствена темичка.  yahoo
аз уж малко между другото се регистрирах тук и изведнъж осъзнах, че вие, момичета сте една много важна част от цялата подготовката на нашата приказка. нямам търпение да се добера до компютър, за да видя как се развиват нещата при всяка една от вас. преживявам с вас всяка радост и несгода смея се и често проронвам някоя сълза от емоции.
малко по-късно ще разкажа докъде сме стигнали ние, ще кача и малко снимки. знам, че има момичета, които тайно чакат идейки, които аз с радост ще споделя с вас.

олееее имам темааааааа, което означава, че големия ден е съвсем близо  heart
Активен
vilenceto
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: септември 20, 2010, 11:04:03 »

И така дойде ред за моето разказче  smile... С милото се запознахме преди 4 години, четири прекрасни години. Много скоро след като се запознахме заживяхме заедно. За сватба си говорим още от почти самото начало. Първия ни сериозен разговор беше около датата 07.07.07 хаххаах , но определено беше раничко и си останахме само с разговора  smile След това плановете ни малко се промениха и решихме, че по-важно от сватбата е първо да си направим къщичка и след това спокойни за това, че имаме собствен дом да вдигнем сватба. И двамата искахме като ще е сватба, всичко да е перфектно. Не сме привърженици на варианта „само да подпишем”. Аз винаги съм искала да бъда булка, а той пък да си има булка  smile И така всяка година се шегувахме : „хайде сега на 08.08.08 ще има сватба” , но къщичката не беше готова, след това отмина и 09.09.09 хехеххе и къщичката беше почти завършена, обаче вече бяхме толкова време заедно почти като семейство с всичките приятни и не дотолкова приятни моменти, че аз дори си мислех, че може би сватба така както аз си мечтаех няма да има. Някакси идваше ред за бебче. Добре обаче милото не беше забравил мечтите ни.... И на рождения ми ден миналата година 17 октомври , получих най-невероятното предложение за брак. Беше прекрасно – пръстенчето беше в тортата скрито в захарно сърце, бяхме в едно заведение заедно с всичките ни приятели. Аз дори не го оставих да ме попита каквото и да било, а просто момента, в който зърнах пръстена започнах да плача от радост и  да повтарям колко много го обичам – което определено означаваше „ДА”  heart
Активен
vilenceto
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: септември 20, 2010, 11:16:12 »

С подготовката за великото събитие започнахме в началото на годината. Аз много исках сватбата ни да е през лятото, даже в поканите на кумовете, които поканихме още декември месец пише „.....през август месец идната година сватба хубава ще има...” , да обаче се оказа, че доста гости ще са възпрепятсвани да дойдат Август (имаме доста приятели и роднини, които работят в чужбина), а се получаваше така, че октомври месец на повечето им е удобно. И в крайна сметка след всичките шеги за повтарящите се цифри с датите, нямаше как да не изберем 10.10.10 , пък и е седмица преди годежа – спазваме традицията, че не по-късно от една година трябва да има сватба.

Към днешна дата смело мога да кажа, че сме готови с повечето неща: ресторант, фото, видео, рокля, костюм и т.н.
Притесненията ми сега за букета. Не мога да се спра на букет, малко сложно ми се получава да го измисля, защото малките шаферки ще са с рокли с червени рози, ресторанта е в златно и бордо, а младоженеца ми е с бял костюм. Много ми се искаше да съм с букет от червени рози, но пък някакси не ми харесва червена роза за бутониера към белия костюм на милото. Сега обмислям варианта за букет от орхидеи, орхидея – бутониера за младоженеца, а кумовете и малките и големите шаферки с червени рози. Утре ще ходя до магазина, от който ще поръчвам цветята и ще видим дали няма да ми хрумне друга идея.
Активен
evane
Ентусиаст
**
Публикации: 145



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: септември 21, 2010, 12:36:42 »

честита темичка smile наистина оства малко, но достатъчно  Wink
толкова е сладък начинът, по който ти е предложил ... пожелавам ви да изживеете най - красивата приказка
... а за букета - орхидеите са много нежни, моят букет беше от една единствена клонка и много си го харесвам, но аз по принцип обичам по - обикновените неща


* CSC_0936-1.JPG (57.2 KB, 209x314 - видяно 2963 пъти.)
Активен
vilenceto
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: септември 21, 2010, 12:45:00 »

благодаря за пожеланието evane, нашата приказка се сбъдва всеки ден, смело мога да кажа, че всеки момент с моето момче е пълен с изненади и приятни емоции LOVING

страхотна идея е букета да е клонка орхидея, но как опази цветчета, орхидеите са много крехки и цветчетата им падат лесно, закрепи ли ги с нещо?
Активен
evane
Ентусиаст
**
Публикации: 145



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: септември 21, 2010, 14:14:29 »

ами - не са крехки, напротив - носила съм орхидея в косата почти 8 часа, единствено трябва да внимаваш да не пречупиш някое от листенцата (но това важи за повечето цветя)... иначе клонката е в мъничко шишенце, омотана с вълнен конец, напоен с вода. шишенцето е от сенки на артдеко Wink сама си правих "букета" и разполагах с това, в цветарските магазини със сигурност има по - подходящи неща. още е във вазичка, въпреки че вече е доста увяхнал, но се чудя какво да го правя smile
букетът на кумата беше от жълти гербери - страхотно се откроява на снимките, и е един слънчев...


* CSC_0809-1.JPG (66.23 KB, 160x448 - видяно 320 пъти.)
Активен
asseto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 557



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: септември 21, 2010, 14:16:20 »

Честита темичка и на теб, vilenceto!
Наистина много сладък начин да ти предложи, в буквалния смисъл на думата!  Wink Браво на него, че не се е пуснал по течението на ежедневието и не е забравил мечтата ви!

Относно букета – не зная дали изобщо се връзва с твоите представи, но може твоят букет да е по-светъл тон рози – някакъв оттенък на розовото да речем. Или комбинация от тъмночервени и по-светли, а за бутониерата на младоженеца да ползвате някой от светлите тонове в букета.
Ето нещо, което на мен лично много ми допада (което не означава, че и на теб ще ти хареса smile ) – не е букет, но дава представа, мисля:
Активен
vilenceto
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: септември 21, 2010, 14:31:44 »

благодаря за уточнението evane, но като се знам каква съм, моите цветчета ще са опадали още преди да стигнем ритуалната (когато съм притеснена, съм много разсеяна и невнимателна, а определно ще бъда леко притеснена smile хахаха )

asseto, твоята идея се вързва страхотно с ризата на моето момче - много светло розово, така ще мога да му сложа светло розова роза за бутониера. Аз бях мислила за вариант бели и червени рози, но пък не се бях сетила, че може да са няколко нюанса на червено.
страхотни сте момичета, много благодаря  give_rose

ще помисля още малко, дано намеря време да отида до цветарския магазин, че на работа покрай моята отпуска и нещата, които трябва да довърша преди това , взе да става напечено  angry
Активен
asseto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 557



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: септември 21, 2010, 15:38:28 »

Успех, пиши после!  smile
Ти имаш ли агентка или някой, който да се занимава с украсата и букета? Или сама ще си ги купуваш и правиш?
Активен
vilenceto
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: септември 21, 2010, 16:19:47 »

сватбата си я подготвям и организирам без помощта на сватбена агенция, в деня на великото събитие  ще се доверя на Албена от "Бижу" (гр.Варна) да се погрижи за украсата в ресторанта. Букета в никакъв случай няма да се справя да си го направя сама, Албена и една приятелка ми препоръчаха един цветарски магазин, в който смятам, че ще ми помогнат в избора, проблема е че смятах да отида вчера и онзи ден , но не успях, надявам се утре (почивен ден   Yes) да успея да стигна до там, че имаме доста нещица да уреждаме. Трябва да мина да взема плата за роклите на шаферките, да отидем да си направим изследвания, да пообиколим със свекървата за тоалет, че тя милата държи да сме заедно, за да ми хареса и на мен smile И такива работи, мисля, че започва сериозната и най-натоварена част от подготовката. Но пък ми харесва blum
Активен
Lilium
Ентусиаст
**
Публикации: 83



« Отговор #11 -: септември 21, 2010, 18:18:21 »

vilenceto, честита темичка и от мен ! Пожелавам ти бегрижни последни дни на подготовка, гледай да мислиш положително и не се претоварвай ....че си е голяма работа да организираш такова събитие самичка... Успех с приготовленията  Wink
Активен
vilenceto
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: септември 23, 2010, 11:02:38 »

искам да ви се похваля колко ползотворен ден имахме вчера, чак се гордея със себе си.
сутринта отидохме и си направихме изследвания - милото беше много смешен, защото много го е страх от такива процедури и като си мина по реда вика "ееее то било европейска работа вече, нищо не усетих, чувствам се като европеец"  ROFL , след това минахме през магазина за платове, за да вземем плата за роклите на големите шаферки, от там отидохме да купим щори за едната от стаите у нас, че милото ще тръгва от там и трябва малко да постегнем обстановката (имаме само най-необходимото и не можем все още да се похвалим с добре изглеждащ дом smile ) , от там отидох на фризьор (Максим) , преди да започне с процедурите изпушихме по една цигара и аз му нахвърлях съвсем бегло идеите си, той даде своето мнение и ме почна smile когато приключи с грима и прическата, видях точно това, което исках (дори не очаквах, че може да изглеждам толкова добре), ще опитам да намеря време да кача снимки довечера.
Много съм щастлива, доста нещица отментнахме вчера  danceg и днес ми е едно такова спокойничко.  danceg

Активен
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: септември 23, 2010, 13:47:31 »

Vilence, честита темичка и на теб! Да сте много щастливи с милото и успешна подготовка.


Активен
vilenceto
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: септември 24, 2010, 13:44:47 »

благодаря ви tweety bird  и Lilium!!!

днес съм станала в 05:00 ч. за да отидем да си вземем задграничните паспорти (добре, че стана бързо и не закъснях за работа) направо така ми олекна, много се бях притеснила, по едно време си мислех, че няма да успеем с тези паспорти до медената седмичка, НО вече са си при нас  yahoo
днес получих и шоколадовите късметчета, които ще използваме вместо обикновени бонбони след ритуала. просто са страхотни - във формата на малко шоколадче , върху целофана са изписани имената ни и общата ни фамилия, а  вътре самите шоколадчета носят различни късметчета: любов, щастие, късмет и т.н. Много благодаря на момчето, с което бях в контакт от фирмата, въпреки че не знам по каква причина все още не си е получил паричките (трябва да проверя какво става в банката)
Вчера си взех кошничката за късметите за хвърляне, бях я дала да ми я боядисат в бяло, защото не намерих готова ратанова бяла кощничка - не съм очарована от качеството на изработката, но ще сложа малко тюл и панделки тук-там и ще се получи.
Утре съм на козметик и до магазина за платове за коланчетата на шаферките и после смятам да си се прибера и да мързелувам, нещо се чувствам претоварена и изтощена и май ме е хванал някакъв грип.
ами в общи линии това е - да не кажете, че не ви държа в течение на подготовката  girl_wink
Активен
vilenceto
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: септември 26, 2010, 12:14:21 »

момичета, днес намерих време да направя няколко снимки на сватбените ни нещица. Дано ви харесат  Wink
Активен
tcveteto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 55



« Отговор #16 -: септември 26, 2010, 22:26:34 »

vilenceto нещата ви са невероятни - направо се влюбих в поставката за халките. Ресторантът също много ми хареса - толкова е красиво в него. Пожелавам ти приятна подготовка и всичко да вършите така бързо.
Цитат
да постегнем обстановката (имаме само най-необходимото и не можем все още да се похвалим с добре изглеждащ дом  )
  като чета все едно за нас е писано- и ние сме в същото положение - на 01 - предния ден преди сватбата - чакаме да ни монтират библиотека, защото холът ни е почти празен huhhuh.gif
Активен
evane
Ентусиаст
**
Публикации: 145



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: септември 27, 2010, 08:15:09 »

много хубави неща - и бижутата, и халките, всичко smile ще изживеете един прекрасен ден
имате мноооого време, така че - спокойствие и само спокойствие (по думите на Карлсон  Wink)
Активен
Lilium
Ентусиаст
**
Публикации: 83



« Отговор #18 -: септември 27, 2010, 16:08:26 »

vilenceto, много хубави неща, особено съм впечатлена от чашите, много добър избор  good . Как върви подготовката с облеклото - рокля и костюм, готови ли са вече ?
Активен
vilenceto
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: септември 27, 2010, 16:53:41 »

благодаря Lilium,
чашите и книгата за гости са ни от любимите детайли, искахме нещо съвсем изчистено, голямо търсене търсихме, но накрая успяхме smile
малко ме е страх да си призная, но смятам, че в общи линии сме готови. казвам страх, защото винаги може нещо да се обърка. роклята и костюма са готови и очакват големия ден.
засега проблем са ми букета (който все още не мога да реша какъв точно да бъде) и колата (която не ме вълнува чак толкова, но милото се е пернал на тази тема)
последните дни се усещам, че мисля повечко за моминското парти отколкото сватбата, от това което дочувам случайно от приятелките си ще бъде голямо шоу  danceg
Активен
vilenceto
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: септември 29, 2010, 08:51:32 »

да се отчета smile
вчера поръчах цветята. Букета в крайна сметка ще е само с бели орхидеи и някакви златисти телчета, които ми показаха, бутониерата на младоженчето ми също ще бъде орхидея, бутониерата на кръстника и гривните за големите шаферки и сестра ми ще бъдат червени рози. В интерес на истината дори не добих ясна представа как точно ще изглежда в крайна сметка букета, но .... вече толкова го мислих, че май ми е все тая.
Активен
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: октомври 08, 2010, 21:27:05 »

АЙде, Виленцето, след два дни идва и твоя ден. Подготви ли се, сигурно няма как да влизаш сега, знам как е еуфорията около сватбата, така че успех и дано това е най-хубавият ви ден!
Успехи
Активен
tcveteto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 55



« Отговор #22 -: октомври 12, 2010, 14:19:28 »

Честито мило семейство! Бъдете си за всичко необходими, дори в житейските прости неща.
Само така през годините трудни ще покорите света.
Не искайте един от друг неща невъзможни, достатъчна е и една дума добра.
Изживейте заедно всички минути тревожни до мига,когато ще сте с посребрена коса.
Нека очите Ви в една посока да гледат, а ръцете да милват послушни деца.
Нозете Ви една пътека да следват - пътеката на радостта!
Активен
vilenceto
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: октомври 25, 2010, 16:33:28 »

благодаря за милото пожелание tcveteto!

нашият сватбен ден мина чудесно, всичко беше толкова прекрасно, през цялото време имах усещането, че от толкова положителна енергия ще експлоадирам, задължително всяко момиче (а и момче) трябва да изпита това чувство - прекрасно е , несравнимо е с нищо което съм преживявала досега!!!  girl_in_love
Активен
vilenceto
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: октомври 26, 2010, 10:08:17 »

не си мислете, че съм забравила, че трябва да покажа някоя снимчица smile копирам линка от снимките които съм качила в фейсбук.
http://www.facebook.com/album.php?aid=96607&id=1425139091&l=79b90e5ee9
Активен
_Ava_
Ентусиаст
**
Публикации: 149



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: октомври 26, 2010, 10:27:02 »

Vlenceto, много нежни и истински снимки, които сякаш показват вашата същност! Фотографът е отделил специално внимание на детайлите, което е страхотно.
А частта с Мохитото се е получила много много добре  good Страхотна идея! Браво на кумовете ви!
Активен
vilenceto
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: октомври 26, 2010, 12:43:38 »

благодаря ти _Ava_ , ние също сме много доволни от фотографа smile а иначе съпругът ми smile е барман и аз предполагах, че ще има нещо свързано с уменията му, опасявах се, че може да го накарат да хвърля бутилки (флеър) но за щастие са помислили за опасностите от ликьосване на белия костюм smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #27 -: ноември 10, 2010, 10:46:13 »

Честито и от мен, желая ви здраве, късмет и обич! И вие, и снимките ви са прекрасни. Да попитам кой успя да намери и ви подари тези ценни стари уреди? Виждам, че много се забавлявате при отварянето им, какво точно се случи?
Активен
vilenceto
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: ноември 10, 2010, 11:17:20 »

хахахха благодаря ти svekarva,

наистина беше изключителна изненада получаването на подобни подаръци  funnytooth
част от нашите приятели които са приятели от детство на съпруга ми (между които и кръстниците), се бяха организирали и всеки бил разпитал приятели, познати, роднини за подобни вещи. Най-интересното беше, че след като отворихме първия подарък , не очаквахме и останалите да са такива. Бяхме предупредили, че са ни необходими няколко уреда за вкъщи, като микровълнова например, преди да отворим операта бяхме уверени че това вече е микровълнова и като видяхме операта  ROFL вече просто ....

Сега вече си имаме телефон с шайба, чушкопек, който работи, веф , който също работи и опера с резервни лампи опаковани във в-к "работническо дело". Не можем да се оплачем smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #29 -: ноември 10, 2010, 11:32:55 »

Браво на тях! Дано ви "влезнат в употреба"  Wink, а на златната си сватба може и музей да отворите!
Активен
VeselaStefan
Новак
*
Публикации: 18


Семейство Мишоци:P


« Отговор #30 -: ноември 11, 2010, 18:09:10 »

vilenceto , просто невероятно! уникална двойка сте, а всичко от ресторанта до тортата ме впечатли много. Желая ви всеки ден да изживявате поне толкова щастливи мигове, колкото парчетата на тази торта и винаги да се обичате така!
Активен
vilenceto
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: ноември 12, 2010, 10:18:12 »

благодаря ти VeselaStefan, сигурна съм че и при вас всичко ще бъде повече от прекрасно.
той целия сватбен ден е зареден с толкова любов, че няма как да бъде другояче smile

Приятна подготовка!!! (да знаеш, че всяко изнервяне около подготовката си заслужава на 1000%)
Активен
Страници: 1 2 3 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines