Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 11, 2024, 16:25:34

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: А прическата ? - 6 - та част  (Прочетена 217631 пъти)
 
Albbena
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 282



« Отговор #330 -: януари 26, 2013, 22:45:29 »

Много ми харесва прическата, изглежда много добре! smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #331 -: януари 28, 2013, 16:43:35 »

няколко прически :
http://www.brides.com/wedding-dresses-style/wedding-hair/2013/01/wedding-hairstyles-for-straight-hair#slide=1
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #332 -: януари 30, 2013, 12:45:48 »

Може ли някой да даде отзизи за това как се справя Слав с прическите? Разбрах, че за грима е много добър, иска ми се ако може да ми ги направи един човек. Той ми се струва подходящ, още повече че ходи в къщите, затова моля ако някой може да каже дали се справя така добре и с прическите, както с грима?
Активен
Evriala
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 204



Моят сватбен албум

« Отговор #333 -: януари 30, 2013, 13:25:33 »

На мен много ми харесва тази, ще постна адреса тъй като е клипче как се прави самата прическа http://www.youtube.com/watch?v=XQqdUqEAf_I, извинявам се ако не е позволено да се прави така  pardon
Активен
Albbena
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 282



« Отговор #334 -: януари 30, 2013, 17:48:47 »

Да се похваля и аз си имам вече фризьор за сватбата, но честно казано не смятам да ходя на пробна прическа.  danceg Истината е, че най-добрите в бранша не взимат много по-скъпо от кварталните фризьори и поне според мен си заслужава инвестицията!
Активен
flyin
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 602



Моят сватбен албум

« Отговор #335 -: януари 30, 2013, 22:00:51 »

Може ли някой да даде отзизи за това как се справя Слав с прическите? Разбрах, че за грима е много добър, иска ми се ако може да ми ги направи един човек. Той ми се струва подходящ, още повече че ходи в къщите, затова моля ако някой може да каже дали се справя така добре и с прическите, както с грима?
Ratatui, ползвах услугите му, можеш да видиш на предната страница снимка, за да добиеш представа. Може да те направи както поискаш, разбира се. Ако сватбата ти е пролетта, побързай да го ангажираш, ако си решила той да е твоят гримьор и фризьор.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #336 -: януари 30, 2013, 22:10:27 »

Точно такъв отговор чакаш, някой да ми каже, че и с прическите е така добър както с грима! Утре ще му се обадя и ще го питам, дали е рано да питам от сега за края на август blush А като се обадя да си запазя час за самия ден и за пробният грим ли или само за датата да питам, а по-късно да уточним часа? А колко време приблизително отнема грим и прическа, знам че е индивидуално, само ориентировъчно - 2 часа преди да доидат да ме взимат ще стигнат ли?
Активен
flyin
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 602



Моят сватбен албум

« Отговор #337 -: януари 30, 2013, 22:53:28 »

Точно такъв отговор чакаш, някой да ми каже, че и с прическите е така добър както с грима! Утре ще му се обадя и ще го питам, дали е рано да питам от сега за края на август blush А като се обадя да си запазя час за самия ден и за пробният грим ли или само за датата да питам, а по-късно да уточним часа? А колко време приблизително отнема грим и прическа, знам че е индивидуално, само ориентировъчно - 2 часа преди да доидат да ме взимат ще стигнат ли?
Нашата дата беше 26.08, аз му звъннах април-май месец, за да го помоля да си запази датата. За пробния му звъннах в края на юли и се разбрахме за 11.08. Той иска да му звъннеш за пробния само една-две седмици преди това, защото иска да е в състояние да поеме друг по-сериозен ангажимент, ако е необходимо. Пробният е у тях, ходи на адрес само на сватбения ден.

Като време отнема не повече от час, дори при сложни прически и повечко грим. Просто човекът е професионалист и разбира какво искаш, наистина може да те направи както му кажеш. Само му дай достатъчно добра представа за това какво наистина искаш. За всеки случай сложи 2 часа и половина преди да дойдат да те вземат, защото първо ти прави косата, после гримът и накрая слагаш роклята. При мен роклята беше с вграден корсет и ни отне време, докато се справим. По-добре да му дадеш повече време, отколкото да бързате.
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #338 -: януари 30, 2013, 22:59:28 »

Точно такъв отговор чакаш, някой да ми каже, че и с прическите е така добър както с грима!
Не че нещо, ама съм на принципа, че някой може да е достатъчно добър ако се специализира в една област... give_rose
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #339 -: януари 30, 2013, 23:15:59 »

casky и аз мислех като теб, но и на бала ми ме прави само една жена и грим и прическа и се справи добре. А аз предпочитам да попитам един човек, така риска нещо да се обърка (да закъснее примерно) е по-малък и няма някой друг да го пришпорва "по-бързо, че аз трябва да почна грима/прическата". А и мен ме е страх дали двама човека ще се навият да дойдат до Банкя, един като ще прави и 2те ми се струва по-вероятно да дойде.
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #340 -: януари 31, 2013, 00:06:23 »

На нашата сватба ангажирах само лични познати и много ясно дойдоха в нас. Не се ангажирах с "имена", защото знаех те какво правят, а и там се плаща и за името smile Резултатите бяха повече от блестящи и не вярвам, че някое "име" би ме направило, точно така както искам... Отидох на пробна прическа с три снимки, но на нито една нямаше точно това, което аз искам...просто никъде не го намерих в нета. Половин час обяснявах от коя снимка какво ще вземем и резултата беше...това, което ми беше в главата give_rose
Така, че определено не поддържам теорията...лично мнение give_rose Но това ми е мнението като цяло, не само в областта...видяла съм хората, какво правят като се занимават само с това и "комплексни" услуги... Вече всеки сам си решава...

Като време отнема не повече от час, дори при сложни прически и повечко грим. Просто човекът е професионалист и разбира какво искаш

Мен ме правиха повече от три часа, ама какъвто и професионалист да беше дошъл надали щеше да се справи по-бързо... Цялата ми коса се правеше на маша на много ситни кичури (така исках)...и въпреки, че всички ме убеждаваха, че маша няма как да устои за това време, моята устоя....легнах си със същите кичури след това, сватбата ни беше вечерна, а ме почнаха в 8ч. ...
« Последна редакция: януари 31, 2013, 00:14:54 от casky » Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #341 -: януари 31, 2013, 00:11:07 »

Ако имах такива познати на които да се доверя и аз бех го направила, просто непознавам такива хора, затова предпочитам да се доверя на някой който е правил повече булки от кварталната фризиорка (в моя квартал има една такава, която незнам кой и дава да пипа косите на хората)
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #342 -: януари 31, 2013, 00:15:38 »

Спокойно give_rose Всичко ще е както искаш give_rose
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #343 -: януари 31, 2013, 08:43:59 »

Аз последно се бях спряла на кок, тъй като ми отива с вдигната и прибрана коса. Обаче,като направих пробна прическа в домашни условия biggrin и зализах всички фърчащи косми, вече не ми отиваше толкова biggrin.Изобщо не се харесах...

Засега съм се спряла на тази прическа
Моя приятелка фризьорка ще ми направи пробна, дано стане. Но косата ми е гъста,а не е много дълга и сега пръскам с хининова вода 2 пъти седмично да расте biggrin
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #344 -: януари 31, 2013, 09:27:11 »

Ако ти ръсте бързо за няколко месеца ще порастне с още няколко сантимитра  smile А каква е тази хининова вода? Може и на лични да ми кажеш 2 думи за нея
Активен
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines