Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 10, 2024, 05:09:23

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Ivkam82 - 30.08.2008  (Прочетена 18026 пъти)
 
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: септември 01, 2008, 08:53:44 »

Честито!!! Бъдете щастливи и се обичайте!!!
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: септември 01, 2008, 15:27:16 »

Честито на младото семейство!

 Flower Flower Flower
Много дълъг и щастливсемеен живот и пълна къща с деца!


* aranjivovka-7.jpg (16.28 KB, 200x200 - видяно 2478 пъти.)
Активен
ivkam82
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 103


сем.Маринови


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: септември 04, 2008, 20:13:20 »

Здравейте момичета, съжалявам че чек сега ще имам възможност да ви разкажа за сватбения ден. Сутринта станахме с майка ми в 7,30ч изпихме по едно хубаво кафе, всичко ни се стори много спокойно първите 1ч-1,5ч, ползвахме кетаринг. Една наша роднина беше предложила на майка ми да дойде по рано да и помогне, мама и отказа, защото почти нищо нямало да се прави, масата я приготвехме вечерта, украсихме стаята и така, за другия ден оставаше дани данесат кетаринга, да надуем балоните и това е. Ама всичко това се оказа невярно, към 10ч. ни донесоха кетаринга, дойде една приятелка и започна да надуват балоните, след час пристигна фризьорката, мама започна да се притеснява, след това пристигнаха още хора, както и шаферчетата, фотографа ..........и мама се се ужаси. Започнаха да се търсят неща за които си знаехме къде сме ги оставели, ама в суматохата и притеснението забравихме къде са много от нещата. мама се изнерви малко, на мен някак си не ми беше въобще притеснено. Направих ми прическата, гримирахаме, в един момент мама вижда че часът е 2ч, а аз не съм облечена /вземането е в 3ч/ и само ме попита "ти още ли не си се облякла, виж калко е часа" и притеснението в нея нарастна още повече. Голямата шеферка с още една приятелка ми помогнаха да се облека, това стана за 15-20мен. заедно с бижута и всичко останало, пълен комплект. В 2,30ч бях готова и какво мислите вече си нямах занимния и започнах да се притеснявам. Часът стана 3 следобед аз седнах на стола в стаята от която ще ме вземат, часът става 3,20ч никой няма и в един момент чувам бибтките на колите, звука се усилваше и усилваше и си казвам "А най - сетне идват........" и какво мислите, звукът от бибитките н един момент намали, но все пак си се чуваше и в един момент спря, а народна музика не се чуваше. Казах на приятелката ми да погледне през прозореца и тя ми казва "Няма ги........"   Аз Oh my ...  , направо се ужасих. Не знаех къде се намирам разбиратели и докато се чудех какво става отново ги чух, наближиха спряха и чух народната музика, ако знаете каква усмивка му дръпнах. След малко бяха на вратата и започна откупуването. В един момент чувам как вратата пада и се чуват много викове , направо замръзнах, мислех че всички паднаха в коридора /апартамента на мама е гарсониера и коридора е малък, а умниците разбиха вратата  smile/  После влезнаха като видях милото с букет в ръка, усмихнат и гледайки ме влюбено /по този начин ме гладаше в началото на връзката ни преди 4г./ се успокоих, развълнувах и ..........бях изпълнена със щастие. Всички ни гледаха, в очите им сияеше радост. Всичко това ме изпълни с много положителни емоции. Стига съм ви разказвала за чувставата си че май пак се развълнувах  cray
Изиграхме едно хорце пред блока и тръгнахме кам ритуалната имаше няколко непредвидени ситуации. момента до олтара беше нещо велико, пожелавам го на всички да изпитате и почувствате така както ние с милото. Попитаха ни дали се вземаме ние отговорихме с високо "ДА" и дойде момента за подписите. Аз забравих, че въобще в този момент се настъпва и чувам един шепнещ глас "настъпи го, настъпи го...." и милото чува това и се опитва той да ме настъпи докато се подписва, аз обаче реагирам и се дръпвам, закачи ми малко от обувката, аз опитвам в този момент да го настъпя аз и политам назад /има по висок подиум там където се подписваме/ и кръстника отзад ме подпря, за малко да стана за смях на всички ужас ...... Всички си мислят че аз съм го настъла  yahoo и това е добре. В крайна сметка май няма настъпани, ама броя това че той ми закачи обувката за настъпване, какво да се прави той ще е главата на семейството, а аз врата  danceg. Айде чао засега за ресторанта имам много да разказвам, но нека да не ви разказвам всичко, ей така да ви накарам де се замислите, там имаше още такива изненади утре ще ви доразкажа
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: септември 08, 2008, 10:20:50 »

 funnytooth Забавно е било, но ние, любопитковците, чакаме и снимки! photograph
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: септември 08, 2008, 12:29:36 »

Голям майтап е било с това настъпване, и аз бах забравила и на милото майка му ми напомни, а на него фотографа, но аз го изпреварих!!! Ще чакам продължението, и дай една снимка поне насам де!!!!
Активен
Bybet0
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 679



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: септември 08, 2008, 12:37:07 »

 funnytooth funnytooth funnytooth Голям смях е било с това настъпване. Хайде нямам търпение да разказваш за ресторанта!  danceg
Активен
Mila_
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 382



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: септември 08, 2008, 13:34:05 »

Честито и от мен smile
пожелавам ви дълъг и щастлив семеен живот изпълнен с много много любов heart heart heart
Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: септември 08, 2008, 14:02:11 »

Скъпа, първо ЧЕСТИТО, да сте много влюбени цял живот!!!
Много забавно е било това с настъпването и хубаво, че кумът ви е бил там.   good
Хайде разказвай още и дай да видим снимчици  blum
Активен
ivkam82
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 103


сем.Маринови


Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: септември 09, 2008, 23:22:55 »

Здравейте, извинявайте че не можах по рано да ви пиша продължението в ресторанта. САМО ДА ОТБЕЛЕЖА В АЛБУМА ИМА ВЕЧЕ МНОГО СНИМКИ, ЧАКАЙТЕ ОЩЕ.........
След ритуала отидохме да си направим фотосесията и пихме по едно кафенце, в ресторанта отидохме час след гостите. Минахме трите ленти , майките ни посрещнаха, свекито ни захрани и милото на ръце ме занесе до булчинската масата. Тържеството започна с кумското хоро, още при първия звук на оркестъра и всички наши гости бяха на дансинга, така вечерта продължи до 4ч сутринта.  След това следваше нашия първи танц и установяваме че диска с подбраната музика от нас, както нашата песен го няма. Изпратихме шафера да го вземе ние се притеснихме изсвириха още едно хоро и диска пристига бяхме много щастливи като видяхме шафера да се връща и обявиха нашия първи танц песента е на Ерик Клептън
Вихриха се много танци всички мног се забвляваха. И да ви разкажа за няколкото интересни моменти. Дойде момента да минаваме да поздравяваме нашите гости и едни наши приятели решиха да се пошегуват с нас, като и накараха 5 пъти да се качим и слезем от една маса, като качени на нея следваше много ГОРЧИВО, ама много ви казвам, мисля че никого не се бяхме целували толкова много пъти и толкова дълго време, можеше да спечелим конкурс за най - дълга целувка и за най-многобройни целувки в рамките на 5-10 мин. Трябваше чрез това качване и викане на ГОРЧИВО да си върнем парите събрани при моето откупуване. Нямам думи, беше много забавно в този момент. Момента със жартиера, милото реши да направи малко стриптийз. Влиза под роклята около 5-6 пъти, за съжаление жартие ми беше сложен на най-горната част на бедрото по надолу не можеше, защото ми падаше. Милото много се измъчи, но направи страхотно шоу. Сега ще ви разкажа как направих изненада на всички включително и на милото. Казвам на водещата че имам изненада за всички и че тя изисквае всички да излязат на терасата на ресторанта. Тя идва след това и ни пита двамата заря ли ще има и ние съответно отричаме, тя ни погледна много учудено  Oh my ... Аз се притесних ужасно, отидох при нея и обясних че ще има и че изненадата е само от мен. След мъничко тя казва всички да излязат навън при което милото се ужасява мислейки си че тя не е разбрала че няма да има заря и си казал "Е това ще е най - големия гаф на вечерта, всички ще излязат и няма да има нищо......" Но всичко беше наред имаше заря, всички бяха изненадани, а най - вече милото. Аз бях много щастлива че всичко се получи както го исках  yahoo yahoo yahoo. Вечерта беше дълга както споменах по горе. Дойде края и все пак и ..........не свършва просто ей така. Имахме подарък от ресторанта младженчески апаратамент.Тръгваме нагоре към хотелската част на комплекса и милото ми каза "Почакай малко......" Връща се и отиваме към апартамента, отключва вратата и какво да видя тъмна стая с чного свещи и листа от рози и бели клонки оформени като пътека към леглото  Oh my ... . Стигаме до леглото цялото в бяло посипано с листа от рози, на таблата на леглото също имаше много запалени малки бели свещички беше прекрасно, просто не мога да го опиша така добре, трябва да се види Бях много изненадена и щестлива, не знаех къде се намирам  Girl_hide . Рзчувствах се много при тая обстановка и с любимия човек, сърцето ми  heart. Бяхме много изморени, но въпреки всичко имахме една прекрасна първа брачна нощ изпълнена с много нежност и обич. Това от мен момичета благодаря ви че бяхте с нас през цялото време. ОБИЧАМ ВИ  give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose
 В следващия си пост ще ви разкажа за нашата така наречена медена седмица, до скоро  smile
Активен
ivkam82
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 103


сем.Маринови


Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: септември 09, 2008, 23:26:34 »

:)Пропуснах да отбележа албума е

Ивелина и Мариан
Маринови

 smile smile smile smile smile
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: септември 10, 2008, 14:34:10 »

Ivkam, снимките са страхотни!! разкошна булка си била!! Много си хубава!! Роклята гледам, бюстието както го поправи си го оставила!! Букета, украсата на колата, всичко е страхотно!! Поздравявам те за изненадата с зарята!!! И аз много исках да имаме, но пусти пари!!! Обичайте се както сега!!!
Активен
ivkam82
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 103


сем.Маринови


Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: септември 10, 2008, 23:20:25 »

Момичета ето няколко снимки, да ви подканя към албума с останалите  blum danceg











Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: септември 11, 2008, 08:30:31 »

Изобщо нямах нужда от подканяне. На един дъх разгледах албума ви. Много сте хубави! Роклята ти е прекрасна! Браво за изненадата!  Bravo
Аз моята все още я мъдря, но не съм измислила нищо.
Активен
ivkam82
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 103


сем.Маринови


Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: октомври 01, 2008, 00:26:29 »


 
:CHEERS:ДНЕС СТАВА ЕДИН МЕСЕЦ ОТ НАШАТА СВАТБА  CHEERS


Здравейте отнова от мен. Не можах да пиша по рано, защото с милото се поразболяхме натръшка ни един вирус, при мен премина в пневмония, въобще откакто се оженихме все болнави ходим  Wink. Вече си стъпах на крака и се включвам отново. Да ви разкажа за нашето така наречено "Медена седмица". Всъщност ние решихме да си отидем да обикаляме в България за да си купим автомобил, не звучи много романтично, но ......
Понеделника след сватбата изпратихме нашите приятели от Пловдивско, вечерта се събрахме с приятели така докато си говорихме, часът стана 2 през нощта и изведнъж решихме още на момента да тръгнем за кола. Дълго умувахме дали събраните парички и с малко помощ от родителите да  ги дадем за автомобил и се решихме. Тръгнахме в 3ч. аз, милото, свекърва ми( тя във вторник трябваше да е в София за това беше с нас) и един приятел на милото. пътуването беше супер, на никого не му се спеше. Милото беше проучил че във Враца има много автокъщи и автомобилите са на изгодна цена. Там ни беше първата авторазходка  smile. Но там нищо не ни хареса, тръгнахме за София, пообиколихме "Гурублене" но и там нищо......., изпратихме свекърва ми. Отидохме вечерта в едни наши познати в Самоков, там си изкарахме страхотно, въпреки че не бяхме спали и бяхме изморени стояхме до много късно, беше много весело. на другата сутрин решихме че последно ще отидем до Дупница(нашите приятели от Самоков ни посъветваха да отидем там). Ами обикаляхме ли , обекалахме и най - накрая избрахме едно автомобилче(Ланчия Либра). Много е готино автомобилчето, но ..........след няколко километра колата загря. Спряхме и какво да видим, под колата локва вода. Тръгнахме да търсим майстори (това става в 18ч . вечерта), питахме един катаджия и той ни насочи, намерихме, поправиха я след окло 4часа, и в един момент ние се усещаме че сме в Перник, вече бяхме много изморени и не сме разбрали в кой град сме. Тръгнахме за Силистра, и стигнахме живи и здрави и така премина нашата медена седмичка  yahoo yahoo yahoo
Решили сме на годишнината да отидем на екскурзия с кораб да Италия, мисля че ще е вълнуващо.

Дори и след един месец още съм много развълнувана и много, много щастлива.
Пожелавам на всички бъдещи младоженци много емоции през НАЙ - ВАЖНИЯ ДЕН и да имате много, много такива дни.  give_rose give_rose give_rose 
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: октомври 01, 2008, 00:35:42 »

Честито месече семеен живот!
Желая ви още хиляди по толкова!
Много щастие, много любов и много хубави емоции! give_rose
Активен
Страници: 1 2 [3] 4  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines