Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 07, 2024, 18:09:38

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Годежен пръстен  (Прочетена 217287 пъти)
 
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #270 -: януари 18, 2008, 17:33:04 »

И ние не сме! В деня, в който милото ми поиска ръката се обадихме на нашите приятели да ни дойдат на гости, но не им казахме какъв е повода. Като се събрахме да се почерпим и аз им показах пръстена и последваха едни викове, наздравици, смях , целувки, поздравления....  smile Но не сме правили официално годеж.
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #271 -: януари 19, 2008, 00:17:40 »

Момичета всички ли сте имали годежни пръстени преди да се омъжите? И въобще годежът задължителен ли е преди сватбата?

Ние например нямахме традиционен български годеж (поради съществени причини естествено blum). Получих предложението от съпруга си и годежния пръстен на романтична вечеря. На следващия ден се обадих на моите родители, за да им съобщя, че сме сгодени и предстои сватба (неговите са знаели предварително, какво е подготвял сина им girl_wink).
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #272 -: януари 21, 2008, 08:53:16 »

А има ли момичета, които са предложили брак на половинките си? bouncinggirl pardon
Питам, защото има поверие, че през високосна година жените сами избират бъдещия си годеник и те поемат инициативата за брак. Ето статията:

Наистина в миналото веднъж на всеки четири години младите хора избягвали да посещават сватове, в дома на невестата не се организирали празнични веселби. Но това съвсем не значело, че влюбените не могат да се венчават. И което е най-забележителното, инициативата да се сватосват поемали... девойките.
 
Оказва се, че високосната година навремето се смятала за година на булките, които можели сами да си изберат годеника! При това да се откажело на девойката при сватосването било допустимо само в най-редки случаи, но за такива не са се запазили даже спомени.
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #273 -: януари 21, 2008, 09:01:35 »

аз знам, че това може да става на 29 02 girl_wink
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #274 -: януари 21, 2008, 09:20:13 »

Да но точно тогава се пада последна фаза на разсип на луната, което според астрологията хич не е добре, защото предприетите начинания няма да се увенчаят с успех.
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #275 -: януари 21, 2008, 09:24:58 »

Zahirka,
не знам, мило,
това с астрологията не го разбирам.
обаче съм сигурна, че няма мъж, който да откаже на любимата си - може да се почуства малко неудобно, но да откаже - не tease
Активен
ani4ka1710
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 871


Никога не е късно да постъпиш правилно!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #276 -: януари 29, 2008, 14:40:10 »

Моя приятел ми предложи с пръстен на една полянка на пикник, много ме изненада, изобщо не очаквах, бях толкова развълнувана, и му викам ааааа ама ти сега да не мислиш че ще дойда веднага да се женя, аз първо трябва да свикна с мисълта,хихихих, мани мани голяма съм шматка, и ми трябваха няколко дни да го асимилирам, и чак тогава казахме на родителите си и на приятелите. Добре че си ме знае, защото ако на мен така ми беше казал щях да го убия, Просто аз съм си такава много нерешителна.
Активен
team
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 14



« Отговор #277 -: февруари 19, 2008, 11:28:03 »

Здравейте момичета ,
търся съвет или някой да ми помогне.
С моя приятел сме заедно от 4г и живеем заено от 2г , само че имам следния проблем:никога не е споменавал за сватба.Безкрайно ми е тъжно , защото толкова много ме обича и толкова много се грижи за мен.Буквално ме носи на ръце.Все се надявах някоя Нова година или някой Св.Валентин да му дойде акъла ам не  cray Вече ми е неудобно от хората , да се обръщат към мен с "Госпожо".Какво ли не опитах , намеци , показвах му рокли , пръстени ..няма резултат  cray Кажете ми какво да правя , вече започвам да се отчайвам. cray cray
Активен
ani4ka1710
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 871


Никога не е късно да постъпиш правилно!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #278 -: февруари 19, 2008, 11:30:47 »

Ами може да иска да те изненада точно когато най малко очакваш, но ак все пак това не стане в скоро време, може би просто директно трябва да си поговорите по въпроса.
Пожелавам ти да те изненада по най добрия начин и да не е необходимо вече да му правиш намеци, защото предполагам не е приятно.
А и да получиш дългоочаквания пръстен....
Активен
team
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 14



« Отговор #279 -: февруари 19, 2008, 13:55:42 »

Благодаря ти ani4ka , дано да си права.
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #280 -: февруари 19, 2008, 14:28:45 »

Здравейте момичета ,
търся съвет или някой да ми помогне.
С моя приятел сме заедно от 4г и живеем заено от 2г , само че имам следния проблем:никога не е споменавал за сватба.Безкрайно ми е тъжно , защото толкова много ме обича и толкова много се грижи за мен.Буквално ме носи на ръце.Все се надявах някоя Нова година или някой Св.Валентин да му дойде акъла ам не  cray Вече ми е неудобно от хората , да се обръщат към мен с "Госпожо".Какво ли не опитах , намеци , показвах му рокли , пръстени ..няма резултат  cray Кажете ми какво да правя , вече започвам да се отчайвам. cray cray

Аз имах ....подобен "проблем" и понеже той винаги ме пита какво искам за даден празник, аз просто веднъж отговорих "искам пръстен" good
А ако те пита какъв пръстен, смело казвай : "ГОДЕЖЕН"!
Активен
vesi1983
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 176



Моят сватбен албум

« Отговор #281 -: февруари 19, 2008, 14:47:06 »

О team миличка и аз имах подобен проблем, но смятам, че щом си близък с някой човек трябва да му казваш всичко, аз на моито мило все го питах кога ще се женим(е не постоянно, но понякога на майтап) и той все ми отговаряше"Когато му дойде времето"и така сега сме на 24 и явно му е дошло времето, защото ноември месец ни поканиха за кумове и той тогава без да ме пита, каза, че и ние март-април ще се женим.И така накрая получих годежния си пръстен в гаража, беше целия омазан в масло, но все пак беше много мило и неочаквано, тъй като почти нямаме време да се видим и ако ме беше завел някъде, аз щях да се досетя.
Така, че не му мисли много просто го попитай, а и съм сигурна, че и без това някой ден той ще те изненада много приятно. good
Активен
team
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 14



« Отговор #282 -: февруари 19, 2008, 16:48:43 »

Толкова сте мили  smile Повдигнахте ми духа. То и родителите ни само ни подпитват ама ..
Ами освен да дочакам 8 март и ако нищо не направи да си му го кажа директно. heart
« Последна редакция: февруари 19, 2008, 16:51:07 от team » Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #283 -: февруари 19, 2008, 17:33:50 »

аз моя годежен пръстен го получих мааалко преди коледа и то защото нямах търпение да си видя подаръка. Той беше под елхата, точно като по филмите, както винаги съм си го представяла...  twohearts twohearts 
Активен
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« Отговор #284 -: март 10, 2008, 11:02:55 »

Моят подарък за 8-ми март е годежен пръстен yahoo *YAHOO*обещавам да го снимам и да кача снимка give_rose
Активен
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines