Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 03, 2024, 17:55:08

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 7  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Dinna – 24.07.2010!  (Прочетена 30243 пъти)
 
asseto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 557



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: юли 13, 2010, 14:32:48 »

Да се присъединя и аз към мненията за прическата – много е семпла и едновременно изискана и официална, според мен би била прекрасно допълнение към роклята с камъчета и перли.  smile

А да, зарядните са любимата ми тема, когато пътувам. Като си тръгвахме към България бях твърдо убедена, че съм си взела зарядното на служебния телефон, но се оказа, че си беше останало тук. Зарядното на фотоапарата също "обичам" да го забравям.  smile

Кога пътувате? Че май съм пропуснала.
Активен
Dinna
Професор
****
Публикации: 310



« Отговор #46 -: юли 15, 2010, 15:44:46 »

Ariel, Asseto мерси много, сложих всички зарядни в куфара good

Asseto пътуваме тази събота през Виена с роклята като ръчен багаж. Ще кажа как е минало после girl_wink

Днес преди обед отидох да си пробвам роклята за последно и да си я взема, но се оказа, че съм отслабнала, което определено не беше целенасочено, и в момента я стесняват отново и трябва да си я взема довечера след работа. Толкова много и се радвам. Сега като е вече по моите мерки е перфектна, не ми е тежка и свободно мога да си ходя с нея. Нямам търпение пак да я облека.

Булото също е готова, семпло без дантела покрая и дълго до земята, реших като ще е гарга да е рошава girl_wink

Преди да взема роклята само ще мина да си купя обици, защото съвсем забравих за тях и с моя толет сме готови yahoo

За косата реших да съм с най-обикновен балерински кок, ако не си променя решението до другия вторник, когато пак съм на пробна прическа.

Осигурихме и озвучаването по време на вечерята и сега ми остана да направя плана за деня и вечерта, за да мога да го дам на фотографа.

Мислех да почна да се приготвям от 12ч на обед, сватбата е в 5 как ви се струва?
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: юли 16, 2010, 07:52:38 »

Дина, супер сте напреднали, браво!
за планиране на времето, питай гримьора и фризьора, колко време ще им е необходимо, при мен беше за грим час, час и половина, за прическта 2 и нещо, да имаше време да се облечеш и си остави резерва, прецени кога ще те взимат, ако ще те взимат де, колко време е необходимо за придвижване и такива работи
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: юли 16, 2010, 08:04:30 »

Съгласна съм с roumyana - допитай се до всички за продължителността на услугите и винаги си оставяй резерва, защото нещата обикновено не вървят по план.
Активен
Dinna
Професор
****
Публикации: 310



« Отговор #49 -: юли 16, 2010, 14:28:45 »

Roymyana, Lionesa след вашите коментари се замислих и сте прави, ще взема по от ранко да се приготвя.

Ние няма да имаме традиционното вземане. Аз не съм му голям фен. В къщи ще сме само жени плюс баща ми естествено. Апартамента ни не е много голям и ще сме само най-близките ми. На моя мъж му беше дори много странно, че трябва да мине да ме вземе от вкъщи, при католиците нали той чака на олтара, но каза, че щом трябва така ще е:) Не планирам големи почепки, всъщност сестра ми ми предложи да направи сладки неща, тя е невероятен факир, така че разчитам на нея.

Вчера взех роклята, и много и се радвам, но за моя  изненада тежи адски много shok Въобще не съм очаквала. Като я облека не я чувствам така, но сега само като я пренасях от магазина до в къщи и то с такси доста се озорих. Трябва да измисля план до утре, че трябва да сме в 5.30 сутринта на летището.

Lionesa много ми хареса грима ти на сватбата и почвам да се замислям дали и аз да не се гримирам на същото място, ако е възможно естествено. Толкова си красива и естествена, аз не обичам тежък грим, а като ходих на пробен, така ме намазаха, че се изплаших като се видях.
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: юли 16, 2010, 15:12:34 »

Lionesa много ми хареса грима ти на сватбата и почвам да се замислям дали и аз да не се гримирам на същото място, ако е възможно естествено.

Защо да не е възможно? pardon Аз се обадих два дни преди събитието и имаше свободен час.
Активен
Dinna
Професор
****
Публикации: 310



« Отговор #51 -: юли 16, 2010, 17:01:17 »

Ох, ами защото ако тук не си запазиш час поне 3 седмици по-рано, никой няма да те вмести blum
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: юли 16, 2010, 21:55:07 »

Разбира се, не разчитай на късмет като мен, а се обади веднага щом имаш възможност.  girl_wink Например, за мен нямаха свободен час за прическа и от предната вечер ми изправиха косата а след грима сутринта само я дооформиха.  pardon

Лек път от мен air_kiss
Активен
asseto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 557



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: юли 19, 2010, 23:17:42 »

Хей, Дина, как е положението при теб? Как мина пътуването с роклята като ръчен багаж?  smile
Остана съвсем малко още, надявам се да си спокойна – вярвам, че всичко ще мине перфектно!
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: юли 23, 2010, 17:42:51 »

Последен деееен!  yahoo Предполагам напрежението расте, булката тръпне, всичко е готово? Приятни последни часове преди големия ден!
Активен
Dinna
Професор
****
Публикации: 310



« Отговор #55 -: юли 23, 2010, 21:22:01 »

Здравейте момичета, само да кажа, че съм добре и много развълнувана give_rose Нямах интернет до вчера и затова не съм писала- Подготовката мина добре и сега се надявам утре всичко да е наред.
Asseto нямах никакви проблеми с роклята  Wink от Дъблин до Виена пътува в пилотската кабина, а от Виена до варна при стюардесите. Хората бяха безкрайно мили и много и се радваха. Хем аз бях и с малък куфар, дамска чанта и роклята.
Последната седмица беше леко стресираща, но сега с нетърпение очаквам утре yahoo Стискайте палци утре да не вали, защото поледните дни имаше много порои.
Утре сутрин се събуждам и отивам на грим в 11 и в 12 на фризьор. После си чакам гостите и потегляме към църквата в 17ч.
Надявам се в неделя или най-късно понеделник да ви пиша yahoo
Активен
bubu_123
Сватбар
***
Публикации: 227



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: юли 23, 2010, 21:59:41 »

Желая ти утре един прекрасен сватбен ден, изпълнен с много емоции, щастие и любов  give_rose
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: юли 23, 2010, 22:11:48 »

Dinna, желая ти много късмет утре с времето и мнооооого хубав ден! Купонясвайте на воля и те чакаме после после пак при нас!  Flower Flower Flower
Активен
roxanne
Професор
****
Публикации: 329


Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: юли 23, 2010, 22:57:12 »

И от мен пожелания утрешният ден да е една сбъдната мечта!  give_rose
Чакаме разказчето и за българската сватба  good
Активен
asseto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 557



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: юли 24, 2010, 21:39:41 »

Честито, Dinna! Много, много щастие ви пожелавам, обичайте се цял живот както на този ден!
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 7  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines