Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 07, 2024, 03:13:51

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: РЕСТОРАНТИ -11 част  (Прочетена 175098 пъти)
 
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« -: април 15, 2013, 11:13:19 »

РЕСТОРАНТИ - 10 част
Активен
sixthsense
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #1 -: април 28, 2013, 15:17:54 »

Здравейте,
Ако някой се интересува от ресторант "Тоскана" на Парк хотел Витоша за дата 20.07, моля да ми пише. Има внесено капаро.

Весели празници!
Активен
fifileta
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #2 -: април 29, 2013, 11:27:47 »

Здравейте smile Искам да ви попитам имате ли някаква информация и мнения за Рейнбол плаза?
Активен
nikolaycho
Любопитен
*
Публикации: 24


« Отговор #3 -: май 06, 2013, 19:44:16 »

И аз да се включа тук. Христос Воскресе и леко връщане към работния процес;) след толкова много почивни дни. Търся преки впечатления от комплекс Кабей... Много е хубаво мястото, но управителката е леко дръпната, пък и малкото отзиви, които има от там не са много положителни.... Та някой с преки впечатления
Активен
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #4 -: май 07, 2013, 08:17:47 »

Здравейте smile Искам да ви попитам имате ли някаква информация и мнения за Рейнбол плаза?

Там е доста голямо пространство и не е оправдано за партита под 150-200 души, не че няма да стане но някак си ще се губите в залата според мен ако сте 70-80 души. А и за озвучаването ще трябва повечко мощност защото помещението е доста обширно а и тавана е много висок. Те имат и собствено озвучаване, но нямам представа каква е тарифата за ползването му.
« Последна редакция: май 07, 2013, 08:23:14 от DjNick Mc » Активен
Maria681
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 69



« Отговор #5 -: май 16, 2013, 14:18:20 »

Включвам се и в тази тема  smile
Сватбата ни мина в неделя и сега мога отново да похваля управителя и целия персонал на ресторант Атлантик в Симеоново (обстановката няма нужда да я хваля - вижда се колко е стилна още на пръв поглед). Всичко в ресторанта мина чудесно, обслужването беше на много високо ниво, храната също беше много вкусна. Дори когато си тръгвахме последните гости поискаха лично да поздравят персонала за добре свършената работа  give_rose
Единствения проблем, за който вината си е лично наша, е че увеличихме броя на гостите около месец преди сватбата и малко надминахме капацитета на ресторанта, наложи се да променим и разположението на масите, но въпреки това остана достатъчно място за дансинг, а хората си се виеха спокойно между масите  danceg
Активен
Lussmila
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 4



« Отговор #6 -: май 16, 2013, 15:30:49 »

Здравейте,
най-накрая реших,че Вие ще ми помогнете !!! Опитах сама но .... И аз като всички останали тук ще ставам булка април 2014г. наистина има много време,но при мен обстотелствата свързани с работата ме ограничават доста.Сватбата ще е около 150 души.Аз съм от Сливен, годеника -Кюстендил,работиме лятото -Сл.бряг,зимата -Банско. И от тук идва проблема КЪДЕ ??? ще е сватбата.Решихме да не се ограничаваме в избора си за място,защото така или иначе всички ще пътуват.Идеята е "комплекса-хотела-ресторанта-церемониите" всичко на едно място. Не откривам нищо подходящо,разглеждахме много места в интернет... и   се спряхме на няколко, но повечето са или с неподходящи ресторанти (конферентни зали или тип столова) или с недостатъчна леглова база.Не искаме да е в град (София,Варна,Пловдив) , по-скоро извън населените места или по южното черноморие. И разбирасе цените да са понусими smile около 60лв. на човек ще е добре (нощувки+куверт). Очаквам предложения  girl_wink
Активен
bilyana_l
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219


Стани звезда на своя празник!


« Отговор #7 -: май 17, 2013, 12:12:44 »

 
 За Южното Черноморие най-хубавото място според мен е Несебър - макар че не съм ходила скоро, нито пък мога да препоръчам конкретно заведение, хотел и пр.

 Преди две, т. е. вече наближава три  Oh my ... години, бях (снимах) сватба в Банско, като младоженците бяха от София.  Бяха отседнали в хотел " Св. Иван Рилски", а купона беше в механата " Чамовете". Не знам  цената на кувертите каква е - предполагам, че е по-скъпичко. Донякъде заради промени в графика - закъснението на кумуве и др. ,но време за фотосесията не остана много и слязохме в самото градче само за църквата ( не помня името й). Въпрос на лични предпочитания е, но от това, което видях в Банско  - освен Пирин, като че ли не е останала много романтика... huhhuh.gif По морето е много по-подходящо!
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: май 17, 2013, 12:20:15 »

Здравейте,
най-накрая реших,че Вие ще ми помогнете !!! Опитах сама но .... И аз като всички останали тук ще ставам булка април 2014г. наистина има много време,но при мен обстотелствата свързани с работата ме ограничават доста.Сватбата ще е около 150 души.Аз съм от Сливен, годеника -Кюстендил,работиме лятото -Сл.бряг,зимата -Банско. И от тук идва проблема КЪДЕ ??? ще е сватбата.Решихме да не се ограничаваме в избора си за място,защото така или иначе всички ще пътуват.Идеята е "комплекса-хотела-ресторанта-церемониите" всичко на едно място. Не откривам нищо подходящо,разглеждахме много места в интернет... и   се спряхме на няколко, но повечето са или с неподходящи ресторанти (конферентни зали или тип столова) или с недостатъчна леглова база.Не искаме да е в град (София,Варна,Пловдив) , по-скоро извън населените места или по южното черноморие. И разбирасе цените да са понусими smile около 60лв. на човек ще е добре (нощувки+куверт). Очаквам предложения  girl_wink
Калиакриа! - http://kaliakria.com/bg/%D1%81%D0%B2%D0%B0%D1%82%D0%B1%D0%B5%D0%BD%D0%B8-%D1%82%D1%8A%D1%80%D0%B6%D0%B5%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%B0/
Lighthouse golf and spa - http://www.lighthousegolfresort.com/bg/Svatbi
и Вила Марциана, но там трябва повечко да се занимавате за нощувките.
Това са моите фаворити, ако имах възможност щях да избера между тях. Естествено първите ми две предложения, са доста по-добри от 3-тото.
Активен
liliette
Ентусиаст
**
Публикации: 109



« Отговор #9 -: май 17, 2013, 12:28:33 »

Бих ви препоръчала нашето местенце край Созопол, където всичко ще е на едно място, НО е на открито. Април месец може би е все още хладно..(комплекс Анел)
Активен
Lussmila
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 4



« Отговор #10 -: май 17, 2013, 13:17:20 »

Благодаря много сте бързи с предложенията. За Калиакра зная , но там ресторанта не ми харесва. А Lighthouse golf and spa,няма да успеем да отделим 18 000 само за спане и ядене (60евро на човек е). По принцип за мен най-важен е ресторанта искам да изглежда : http://www.ara-foods.com/bg/2010-03-09-08-08-29/52-2010-03-09-08-08-07.html . Това е много красиво място ,но няма хотелска част( а и е компромисен вариант-понеже не трябваше да е нито в моя нито в неговия град).
 liliette - как мога да видя масите ? ресторанта? в к-с Ангел
Активен
Josephine®
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 640


Come Josephine in my flying machine


« Отговор #11 -: май 17, 2013, 21:25:02 »

Госпожици, мога да дам идея за новата зала в Sofia Event Center - Alpha Hall (Paradise Center). Не мога да препоръчам, защото нямам личен опит, просто давам идея... Бях на служебен ангажимент и останах впечатлена какви възможности предлага! Могат да сменят мокета в дизайн по ваш избор, да сменят платовете по стените и тавана по същите параметри, имат 3 различни дизайна на стол. За цени не зная, но можете да проверите какви са възможностите. Ето няколко снимки
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.377679809007477.1073741831.290068104435315&type=3
И с нескрита радост да се похваля, че най-внушителната композиция е дело на моята флористка!  smile
Активен
mitaka2010
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #12 -: май 28, 2013, 09:44:06 »

Здравейте,
прочетох всички постове за добри и не толкова добри ресторанти. Определено се обърках от различните мнения и смени на управители.
Септември тази година ще спретнем сватба в София. Булката е чужденка, така че организацията пада основно на мен и съответно роднини, които да действат нещата на място до нашето пристигане (не живеем в България).
Тържеството се очертава в края на Септември,около 80-90 гости към момента. За кувертите обмисляме нещо от типа на 50-60лв, може и повече според включените в него екстри. Определено държа да е ресторант на хотел, церемонията ще е в залата на Красно село, та реално като място предпочитам центъра, полите на Витоша или друг в близост.
За сега според различните постове се ориентирам към Хотел Берлин, Холидей Ин и Феста. Прочетох няколко неприятни коментара от 2012 за Берлин. Макар и хубавата му обстановка, явно има проблеми с храната. Феста ми се вижда добър вариант. Предполагам, че неочакваните повишения на цените на кувертите в последния момент могат да се избегнат с договор.
Новият ми фаворит е Холидей Ин.
Приемам всякакви отзиви по отношение на трите места - най-вече цени, обслужване, храна и други детайли, които съм сигурен, че изпускам.
Естествено, отворен съм и към други предложения за добри ресторанти в района.
Надявам се с ваша помощ да наклоня везните към един вариант и впоследствие да изпратя някой на място да започне уточняването на детайлите.

Благодаря ви за помощта да организирам най-важния ДЕН!
Активен
Josephine®
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 640


Come Josephine in my flying machine


« Отговор #13 -: май 28, 2013, 12:47:02 »

Митак, добре дошъл сред нас! Това, че си се заел с организацията е похвално! Надявам се правилно съм разбрала, че си господин от ника и пояснението за организацията. Ще мога да дам лични отзиви за Феста като гост, защото на 20 Юли съм на сватба там. Надявам се няма да е късно.  smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: май 28, 2013, 15:08:11 »

Новият ми фаворит е Холидей Ин.

Надявам се с ваша помощ да наклоня везните към един вариант и впоследствие да изпратя някой на място да започне уточняването на детайлите.


Аз моментално качвам на везните ти моето изцяло позитивно мнение за Холидей Ин. невероятно обслужване,храна, класа и отношение на ниво. Никакви забележки, склонни са винаги да направят компромис или да помогнат. good good good. за мен лично са перфектният избор.
Дамата която се занимаваше с мен  , се казва Антония.
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines