Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 21, 2024, 12:14:15

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Как получихте предложение за брак? - 2 част  (Прочетена 167447 пъти)
 
milena_k8
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 5



« Отговор #60 -: август 27, 2008, 16:43:36 »

И моето предложение беше много интересно. Получих го на 06.06. Беше петък сутринта и милото трябваше да е на работа, но след като си изпихме кафето в леглото той ме попита дали не искам да отидем до Пловдив ( забравих да спомена ,че живеем заедно в София, но аз съм от Бенкивски-на 8 км от Пловдив ). Аз естествено бях  "ЗА" , защото си отивам у нас. След като стигнахме разклона  за Пловдив той ме попита дали не искам да отидем до Бачковския манастир, съгласих се ,защото обожавам това място. Качихме се запалихме си свещив църквата и на излизане точно до фонтана ,той ми каза : Абе мило знаеш ли че забравих нещо.....а аз нищо неподозираща...го питам какво, да ми кажеш , че ме обичаш ли???? Той : ами и това и ми подаде кутийката с пръстена....остнах без думи и се разтреперих   smile, а той ме хвана ми ме постави да седна на парапета на шадравнчето...Така ме изненада...
smilesmilesmile
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: август 27, 2008, 19:08:34 »

milena_k8, много мило и романтично от страна на момчето ти, браво на него  Bravo
Активен
katya_79
Професор
****
Публикации: 423


www.album.bg/kate_to


Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: август 28, 2008, 08:43:41 »

Здравейте и от мен!
Моето предложение беше на 24 април 2008г Бяхме на почивка на Пампорово точно преди Великденските празници Само двамата Аз и милото Разхожадахме се и се наслаждавах на почивката Всичко изглеждаше супер обикновенно и нормално Влезнахме в ресторант да обядваме и в един момент милото извади червена кутийка с форма на сърце отвори я и ме попита дали искам да се омъжа за него   Oh my ... Времето спря чувствах само ударите на сърцето си Сълзите напираха в очите ми в един момент не се сдържах и те бликнаха заедно с казаното ДА Немога да опиша чувството което изпитах мога само да кажа че трябва да се преживее Въпреки че с милото сме заедно от 7 години и сме имали много романтични моменти в които ми е минавало през ум че може да получа предложение и съм си мислила че съм подготвена за този момент то повярвайте ми изненадата беше ОГРОМНА а изживяването НЕВЕРОЯТНО girl_in_love
Сега подготвяме сватбата и я чакаме с нетърпение weddingday
Активен
Pisetata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: септември 07, 2008, 14:59:51 »

Много хубави и романтични предложения,момичета! *YAHOO*Честито на всички! give_rose
Нека и аз да разкажа за предложението. smile
Ние сме от много години заедно и винаги сме знаели,че ще се оженим,а и той ме е питал няколко пъти. :girl_wink:Но така и така времето минаваше -та това предложение не идваше и аз започнах да го подпитвам:има ли сериозни намерения към мен,няма ли да направим следващата стъпка и т.н,а той отговаряше,че ще му дойде времето и на това. crazy
И така,миналата година щяхме да си ходим на Свищов(живеем в София),понеже баща му имаше юбилей.Незнам как стана,но аз усетих,че ще ми предложи и споделих това само с мама,като я помолих да не казва на никой(от суеверие). blum
Дойде дългоочаквания ден...Бяхме с един ресторант в Свищов-"Ловната хижа" около 20 души.Пийвахме,хапвахме и така дойде вечерта и баща му предложи да се преместим в тях тихичко и спокойничко да продължим с черпенето.
Аз бях много разочарована и си казах,че шестото ми чувство ме е подвело... sad cray
Седнахме в тях мама и тати също дойдоха,но понеже не исках по вече да пия алкохол-попитах майка му за кафенце 3в1.Оказа се,че няма и решихме да излезем и да купим.
Взехме кафенцата(магазина е на 5м от блока) и на връщане,писето върви след мен и ме пита:Писе,ще се омъжиш ли за мен? и аз без да се замисля казах "Да!",като си мислех,че това е поредният път(просто ей така). :(Да,ама не,след като му отговорих,той ме прегърна през гърба и ми каза:Ч,виж какво има тука! *crazy*Тогава погледнах ръцете му и видях торбичката и замръзнах shok Той ме подкани да бръкна вътре и да видя какво има и ....пръстенче *YAHOO*Взе ми го от ръцете и ми постави на ръката,а аз започнах да скачам и да се радвам yahoo yahoo yahoo Нямах търпение да влезем в тях и да съобщим на останалите. smile
Първо си показах ръката на мама,а тя милата ме пита:Нокътя ли си счупи? :funny:А,аз викам,бе,мамо виж пръстена... и тя просълзена вече пита: Наистина ли?, а Толчо отговаря :Да!Попитах Роси дали ще се омъжи за мен и тя се съгласи! twohearts
После имаше музика и танци беше невероятно изживяване! yahoo
Малко дългичко стана,но исках да споделя с вас ,момичета този прекрасен момент от моя живот! Wink
Активен
July_Maraq
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 4


sweety woman


« Отговор #64 -: септември 16, 2008, 15:18:25 »

Zdraveite i ot men July!
Az poluchih predlojenieto si edva predi nqkolko dni i sega oshte ne moga da se otarsq ot emociqta. Bqhme na vecherq pri rodite mi , i kakto si vecherqhme toi se izpravi i pomoli za dumata, sled kato vsichki zapochnahme da go gledame stranno toi kaza, che e sreshtnal jenata na jivota si v moe lice i padna na edno kolqno izvadi prasten i me popita s nasulzeni ochi .... Beshe nai strahotnoto predlojenie koeto sam si predstavqla, i posle sled moeto DA popita roditelite mi za rakata ... Te napravo shtqha da se raztopqt ot kef. I taka konservativno , no mnogo po majki i stopli sarcata a roditelite mi s uvajenieto koeto pokaza pred tqh.
Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: септември 16, 2008, 18:47:33 »

страхотно предлежение July Bravo
направо и аз се просълзих като го четях. много смелост му е трябвало да те попита и то пред родителите ти . браво на момчето ти smile
Активен
Pisetata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: септември 18, 2008, 13:51:12 »

July,и аз се просълзих :'(Имаш един много смел бъдещ мъж да знаеш! *THUMBS*Поздравления! give_rose
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: септември 18, 2008, 16:06:46 »

Привет и от мен момичета!
Аз получих предложението и пръстена на 20.05.2008. Милото буквално скри шапката на всички.
Хапвахме и аз щях да чета след вечеря, понеже имах изпит на другия ден. Тогава милото извади "малката кутийка".   offer  Не успях да кажа и дума поне 20мин след това. Същото се отнася и за всички, на които се обадихме да споделим. Брат му дори не вярваше и дойде с букет и бутилка вино в нас, за да се увери  girl_wink
Активен
termy83
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 10


« Отговор #68 -: септември 19, 2008, 00:16:53 »

Здравейте и от мен  smile

Ето и моята история:

Милото замина за Париж по работа към средата на юли (, тъкмо когато щяхме да празнуваме 1 година от нашето запознанство) и трябваше да остане там за известно време. А моят рожден ден наближаваше и затова реших да отида при него и да прекараме заедно поне този малък празник. Няколко дена преди заминаването си, както се излежавахме в леглото ме подпита какво мисля за брака и т.н. И аз естествено не го приех на сериозно и му казах, че за мен няма значение дали ще се женя или не. Усетих, че не му стана много приятно и от последвалия въпрос "Значи, ако реша да ти предложа ще откажеш?" Смоталавих нещо, за да се измъкна от създалата се неудобна ситуация.
И така той замина, аз започнах да планувам моето пътуване. Преди заминаването се видях с една приятелка и тя като разбра, че отивам в Париж се размечта и каза, че може да получа като подарък годежен пръстен. Отвърнах, че е малко вероятно понеже е още рано за нас двамата и т.н.
Няколко дена преди да замина милото ми се обади ме попита какъв вид часовник харесвам, за да ми купи като подарък. И така няколко дена обсъждахме и накрая аз го попитах защо е решил да ми купи точно часовник, след като аз искам сама да си го купя. Той се поразсърди и каза, че в такъв случай няма да получа подарък за рожденния ми ден  sad На мен ми стана кофти, ама си казах ОК - няма проблеми.
И нищо неподозираща, в деня на рожденния ми ден си правим с милото цял ден разходка из града, вечеряхме и по-късно се отправихме към Айфеловата кула. Седнахме да една пейка и се загледахме в синята кула. Беше към 22ч. Тогава милото ми каза "Време е да си получиш подаръка". А аз "Ама какъв подарък?! Нали нямам подарък?" Тогава той ми каза да си затворя очите и да си подам ръката, на която искам да го нося. Подадох си ръката и усетих как ми поставя нещо отгоре. А аз си мисля, че ще ми сложи часовника направо на ръката. Отворих очи и видях малка черна кутий. В този момент не знаех как да реагирам и започнах да гледам ту малката кутийка, ту милото. Отворих и не можах да повярвам - в нея имаше пръстен  tease С почти насълзени очи почнах да питам "Мммм ... ама ... ти ... наистина ли ... ?"  , а той притеснен "Съгласна ли си?". Аз - "На какво?" Той - "Да ми станеш годеница." И аз казах "Да"  yahoo  Тогава той ми сложи пръстена и като по поръчка почти в този момент кулата започна да блести празнично  Bravo  yahoo Беше супер романтично. Милото го е замислило и ме е заблудил нарочно с идеята да ми подари часовник  smile smile smile Трябваха ми няколко дена докато осъзная какво, кога и как е станало.
Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: септември 19, 2008, 10:50:01 »

много романтично предложение  Bravo
втойта причтелка правилно е предположила че в Париж ще ти се случи нещо хубаво  girl_wink heart
Активен
Pisetata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: септември 19, 2008, 11:35:41 »

Честито,termy83!Наистина много романтично предложение си имала и в града на любовта Париж. girl_in_love Кога е щастливото събитие?
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: септември 27, 2008, 12:02:33 »

Здравейте!
И аз да споделя. Получих го в ноща срещу 14.09 - Кръстовден. Бяхме във В.Търново и приятеля ми в 11 ч реши да ме измъкне да се разхождаме. Обиколихме града и той предложи да се качим на Царевец. Нямаше светлинно шоу но крепостта беше много красиво осветена с прожектори. Разхождахме се въпреки, че мен малко си ме беше шубе  smile Когато стигнахме на върха - до църквата, която беше много красиво окрасена от прожекторите аз започнах да мрънкам да си ходим, а той "хайде миличко нека още малко да се поразходим"  и аз ок и точно в 12 ч аз седнах на един каменен зид, мъжа седна до мен,  извади от джоба си едно пликче с калинки give_rose , от него извади една малка червена кутийка и ме попита "Бебе, ще се омъжиш ли за мен?" бях доста изненадана  heart но беше страхотно  Bravo
Активен
Pisetata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: септември 27, 2008, 15:53:30 »

Честито,tasty! *YAHOO*И добре дошла при нас!  Welcomegive_rose Кога ще бъде датата-решихте ли? blush
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: септември 27, 2008, 17:55:22 »

Здравейте момичета smile
Харесахме си дата 20 юни smile Първо защото юни месец е много хубав за сватби и второ защото булката е зиморничава  blum
Активен
Pisetata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675



Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: септември 28, 2008, 20:39:53 »

Tasty,има време до най-важният ден blum!Да ни държиш в течение на подготовката и ако имаш нужда от помощ и съвети-ние сме насреща! give_rose
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines