Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 13, 2024, 02:13:15

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 78 79 [80] 81 82 ... 92   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Въпрос за халките  (Прочетена 456082 пъти)
 
YYY
Сватбар
***
Публикации: 266


« Отговор #1185 -: септември 28, 2007, 08:10:29 »

МИЛА sabina  това е супер и нашите халки са бяло и жълто  злато но моята е с два брилянта.годежниа ми е само бяло  злато и до халката стои супер.имаи предвид  че не е на хубаво да се носи злато и сребро така казват старите хора
Активен
Инка-маслинка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1208



Моят сватбен албум

« Отговор #1186 -: септември 28, 2007, 08:16:24 »

това за първи път го чувам - еми значи като нося сребро не трябва да си нося халката ли? Oh my ... crazy
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #1187 -: септември 28, 2007, 08:25:42 »

Аз също съм чувала това за златото и среброто.  crazy И сега се чудя как ще си нося пръстените занапред-много харесвам с камъни според цвета на дрехата. Даже някои от пръстените ми са тенекийки, не сребро, но с големи камъни-зелен,бежов...Но като ги сложа на другата ръка, пак е грозно в съпоставка със златния ми годежен пръстен...  crazy
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #1188 -: септември 28, 2007, 08:27:54 »

халката ми е бяло и жълто злато и в момента съм точно със сребро !!!! аз постоянно си ги сменям, ту злато, ту сребро, ту тенекийки !!!! и си мисля, че това е отживелица вече и всеки си носи каквото му хареса !!!!! smile  DANCE DANCE DANCE DANCE
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #1189 -: септември 28, 2007, 09:02:42 »

И аз така- халката и годежния пръстен са от бяло и жълто злато, а обеците ми са сребро  Girl_hide Аз обичам сребро и само това нося-е и тенекиййки слагам good Чувала съм го това че не е хубаво да  се носи злато и сребро, но какво да направя сега- да се откажа от някое бижу ли  pardon
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #1190 -: септември 28, 2007, 12:32:55 »

халката ми е бяло и жълто злато и в момента съм точно със сребро !!!! аз постоянно си ги сменям, ту злато, ту сребро, ту тенекийки !!!! и си мисля, че това е отживелица вече и всеки си носи каквото му хареса !!!!! smile  DANCE DANCE DANCE DANCE
Ели нашите халки май са едни и същи smile

Аз нямам проблем с бижутата,понеже пръстените ми са от жълто и бяло злато-както и гривната ми good
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #1191 -: септември 28, 2007, 12:39:52 »

халката ми е бяло и жълто злато и в момента съм точно със сребро !!!! аз постоянно си ги сменям, ту злато, ту сребро, ту тенекийки !!!! и си мисля, че това е отживелица вече и всеки си носи каквото му хареса !!!!! smile  DANCE DANCE DANCE DANCE
Ели нашите халки май са едни и същи smile

Аз нямам проблем с бижутата,понеже пръстените ми са от жълто и бяло злато-както и гривната ми good

хи хи хи даааааааааааа и за  това бях забелязала !!!!!! и не само халките са ни едни и същи !!! smile
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #1192 -: септември 28, 2007, 13:19:45 »

аааааааааа да сетих се за още поне 2 неща tease
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #1193 -: септември 28, 2007, 14:56:42 »

Незнам как са останалите оженени мъже, но моят само мрънка и разправя глупости! laugh Как халката му тежала ужасно, как щял да си разбие главата докато си сапунисва косата, как халката му била паднала във ваната и за малко да му счупи пръста.... beating
Активен
Мая
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 592



« Отговор #1194 -: септември 28, 2007, 14:59:30 »

Незнам как са останалите оженени мъже, но моят само мрънка и разправя глупости! laugh Как халката му тежала ужасно, как щял да си разбие главата докато си сапунисва косата, как халката му била паднала във ваната и за малко да му счупи пръста.... beating

 funnytooth ROFL insane това беше весело... laugh
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #1195 -: септември 28, 2007, 15:01:21 »

И моят се майтапи по същият начин!  laugh ....стискала му, тежала му.... еее  boxing
 laugh laugh funnytooth funnytooth
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #1196 -: септември 28, 2007, 15:04:02 »

а на мен ми се струва, че матираната част на халките ни се изтрива? Възможно ли е да се изтрие и да стане лъскаво като останалата част или аз си фантазирам?  crazy
« Последна редакция: септември 28, 2007, 15:12:30 от fanimira » Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #1197 -: септември 28, 2007, 15:06:04 »

моят също не я носи като работи и си я слага на синджира !!!! smile  един път забравил да го сложи преди да излезнем и ми се бъзикаше, че тази вечер е ерген !!!

Диде нормално !!!!!! аз си я нося той ако иска !!!!! smile това съм му казала !!!!  girl_in_love girl_in_love girl_in_love мен си ме кефи !!!!


Фани мисля, че може пак да се матират  !!!! кофти, че е почнала да се търка !!! sad
Активен
Мая
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 592



« Отговор #1198 -: септември 28, 2007, 15:07:26 »

а на мен ми се струва, че матираната част на халките ни се изтрива? Възможно ли е да се изтрие и да стане лъскаво като останата част или аз си фантазирам?  crazy
Да мила така се получава... pardon
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #1199 -: септември 28, 2007, 15:15:12 »

Фани нашите халки също са на половина матирани и ни казаха в магазина като си ги взимахме, че с времето матираното се търка, но после много лесно може да се поправи, т.е. да го матират пак или както се казва, и изобщо не е скъпо. Странно е, че много бързо е взело да ти се търка вече? Аз моята халка както не я свалям изобщо....  angry
Активен
Страници: 1 ... 78 79 [80] 81 82 ... 92   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines