Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 13, 2024, 15:32:28

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 77 78 [79] 80 81 ... 92   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Въпрос за халките  (Прочетена 456145 пъти)
 
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #1170 -: септември 15, 2007, 17:12:33 »

ето ги и моите халки направо като ги видяхме с милото преди 2 месеца и се влюбихме но забравихме известно време за тях и като видях в каталога на съседния до работата ми магазин че ги има и викам охооо значи това са си нашите халки то си ни е късмет *YAHOO*така и с роклята та ето ги и тях дами и господа с гордост ви представяме нашия символ на свещения ни суюз laugh
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #1171 -: септември 15, 2007, 19:30:43 »

Мира, kiss2 много са хубави халките!!! good  Bravo Bravo :bravo:за избора, много щастие и любов да ви донесат!!! CHEERS
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #1172 -: септември 15, 2007, 19:46:58 »

благодаря сладурка и на бебко благодаря yahoo от твоята уста много ме ласкае give_rose
Активен
pepita
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #1173 -: септември 16, 2007, 11:02:34 »

 CHEERS CHEERS Според мен халките трябва да са от бяло злато или платина, много по-добре изглеждат, може дори и сребро.
Активен
dani81
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1283



Моят сватбен албум

« Отговор #1174 -: септември 16, 2007, 12:01:19 »

Клео , честитоооо  Bravo Много са хубави  air_kiss

tanichka i virgin,  и аз се чувствам по същия начин и си мислех че съм единствена и се притесних че съм  crazy . Ама щом има и други сигурно е нормално smile
Активен
kapriz84
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 35



Моят сватбен албум

« Отговор #1175 -: септември 16, 2007, 14:29:33 »

и нашите халки вече са факт


* bzero1tw-L.jpg (71.56 KB, 350x350 - видяно 3203 пъти.)
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #1176 -: септември 18, 2007, 14:36:50 »

kapriz84 ох че са хубавки girl_in_love
аз сам си харесала едни такивва обици и сам много пристрастна към тези халки Wink
да си ги носите със здраве good

kapriz84 ох че са хубавки girl_in_love
аз сам си харесала едни такивва обици и сам много пристрастна към тези халки Wink
да си ги носите със здраве good
благодаря,аз мога да кажа същото и за вашите халки-страхотни са  Bravo но тук просто няма как да ни направят нещо по-интересно,избора е ограничен  Wink

Kapriz, аз също съм пристрастна към вашите халки който са като нашите но само дето поне така виждам на снимката нашите са тройни... искам само да ти кажа само че нашите си ги купихме тук от Лондон и избора наистина е огромен но ние бяхме сигорни че точно тези халки са нашите.... в БГ като се прибрахме бях изненадана че ги има навсякаде и са много актуални обеци прастени и всичко на Bvlgari
честито и поздравления за добрия избор

Kapriz, аз също съм пристрастна към вашите халки който са като нашите но само дето поне така виждам на снимката нашите са тройни... искам само да ти кажа само че нашите си ги купихме тук от Лондон и избора наистина е огромен но ние бяхме сигорни че точно тези халки са нашите.... в БГ като се прибрахме бях изненадана че ги има навсякаде и са много актуални обеци прастени и всичко на Bvlgari
честито и поздравления за добрия избор
радвам се че ви допадат нашите халки,наистина имаше и тройни но нашите не са такива-двойни са  smile но и така ни харесват

чудесни са ви халките мила и аз много исках нещо по-масивно но милото не обича и каза че не иска и няма да носи големи и тежки халки!щели д аму пречат на тренировките а и по приинцип 8Pи аз от нямане какво да правя се съгласих

чудесни са ви халките мила и аз много исках нещо по-масивно но милото не обича и каза че не иска и няма да носи големи и тежки халки!щели д аму пречат на тренировките а и по приинцип 8Pи аз от нямане какво да правя се съгласих
а при нас се получи точно обратното-милото хареса тези и каза,че други не иска.Ако били по-нежни щели да се загубят на ръката му  blum и аз какво да правя-съгласявам се.В крайна сметка само за халките се чу "тежка дума" от него,иначе за всичко се съгласява с мен  DANCE

Браво kapriz84   good наистина са супер халките ти! А аз като Клео исках нещо по-масивно и по-големичко, но милото каза, че не можело  халката да е толкова голяма, колкото аз исках и като съм искала да си купя пръстен дето да ми покрива половината пръст.
Активен
vanessa
Сватбар
***
Публикации: 262



« Отговор #1177 -: септември 21, 2007, 13:16:14 »

 *YAHOO*Днес си взехме халките,по-хубави са отколкото си ги представях.Спряхме се на класическия модел.МНООООООООООООООго се радвам и още едно нещо отпадна от списъка.
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #1178 -: септември 21, 2007, 13:23:52 »

честито vanessa  Bravo С много любов да си ги носите и нека те скрепят завинаги вашата връзка!Айде не остана  DANCE DANCE DANCE
Активен
vanessa
Сватбар
***
Публикации: 262



« Отговор #1179 -: септември 21, 2007, 13:44:15 »

didi_vla1983 благодаря ти за пожеланието! give_rose give_rose give_rose
« Последна редакция: септември 21, 2007, 13:49:28 от vanessa » Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #1180 -: септември 21, 2007, 15:22:12 »

Честито мила със здраве да си ги носите  Bravo Наистина е супер като се взимат халките като ги видиш едни такива хубави и ти се иска веднага да си ги сложиш  give_rose
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #1181 -: септември 22, 2007, 09:09:50 »

Ние нашите отдавна ги взехме и толкова си ги харесвам и през ден си ги слагаме в къщи за по 5 мин, че вече нямаме търпение  DANCE DANCE DANCE Чак ме е страх да не стане нещо като си ги слагаме предварително да им се радваме!
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #1182 -: септември 22, 2007, 09:21:40 »

ние още си чакаме халките ама да видим дали и с тях ще ни мотаят!!до края на месеца трябва да ги имаме и дано няма проблем че иначе не могат да ги гравират и поправката пак ще излезе много време и нерви angry в момента съм пред срив нищо не е по план дано поне скоро си ги имаме и да ви покажа вече нашите си халки гравирани и как си трябва  danceg а не снимки от каталога
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #1183 -: септември 28, 2007, 07:43:46 »

И нашите халки са готови.В понеделник отивам да ги взема,да видиме дали са такива каквито очаквах.Е поне едно нещо вече е готово.
Активен
Инка-маслинка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1208



Моят сватбен албум

« Отговор #1184 -: септември 28, 2007, 08:04:35 »

много се колебаехме какви да са ни халките - милото не искаше само жълто злато, а аз пък не исках само бяло и мисля че се получи идеалния вариант - и бяло, и жълто. Така че ще мога да си ги нося и със златни, и със сребърни бижута  DANCE girl_in_love


* IMG_1719.JPG (28.09 KB, 448x299 - видяно 280 пъти.)
Активен
Страници: 1 ... 77 78 [79] 80 81 ... 92   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines