Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 12, 2024, 17:23:46

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 59 60 [61] 62 63 ... 92   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Въпрос за халките  (Прочетена 455992 пъти)
 
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #900 -: юни 14, 2007, 10:06:15 »

еййй супер иманата отвън а не отвътре много оригинално Bravo
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #901 -: юни 14, 2007, 10:07:45 »

еййй супер иманата отвън а не отвътре много оригинално Bravo
чесно да ви кажа, аз видях на една позната халката и е така, но на мен лично не ми хареса
първо вижте на живо как изглеждат
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #902 -: юни 14, 2007, 10:11:49 »

права си за това идеята обаче е нестандатртна...но пук наистина ако има надпис отвън какъвто и да е пак е красиво
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #903 -: юни 14, 2007, 10:41:29 »

Роси имаш ли нещо впредвид да пише на халките или просто някакви йероглифи !!! може някаква любима ваша фраза или пък имената ви !!??
много ми харесва на мен !!! smile
Ами,по принцип можем да си напишем каквото си поискаме.Надписът е на един от специално създадените за филма езици,написан чрез писмена система Тенгвар,която има различни Тенгвар Шрифтове и български вариант на всяка буква.Това ни дава възможност надписът хем да има значение за нас,хем да изглежда като йероглифи!Така само ние ще си знаем какво пише на халките ни,въпреки че надписът ще е видим за всички!
еййй супер иманата отвън а не отвътре много оригинално Bravo
чесно да ви кажа, аз видях на една позната халката и е така, но на мен лично не ми хареса
първо вижте на живо как изглеждат
Идеята ни не е просто да си гравираме имената,а да го направим по по-специален начин,който лично на нас двамата много ни допада!
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #904 -: юни 14, 2007, 10:48:25 »

мисля че имате супер идейка  Bravo
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #905 -: юни 14, 2007, 10:50:42 »

Роси много оригинална идея и като един върл фен на оригиналните идей гласувам с две ръце ЗАgood Не само че изглежда стилно, но и излъчва някаква приказност и мистичност, която според мен много добре отразява характера ти!
Активен
shtastliva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 770


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #906 -: юни 14, 2007, 11:15:07 »

Роси, идеята ти за халките е просто супер оригинална, не се отказвай, така вие ще имате едни наистина уникални халки, който кактосе казва ще бъдат специални само за вас Bravo
Активен
mehandjijska
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 564


Вече 2 v 1


Моят сватбен албум

« Отговор #907 -: юни 14, 2007, 12:52:35 »

Роси не преставаш да ни изненадваш с твоите чудесни идей и да ги осъществяваш!  girl_in_love give_rose
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #908 -: юни 14, 2007, 13:00:49 »

Да с тези йерогллифи може да си напишете каквото искате и само вие да си го знаете !! супер идея Роси !!! поръчвай !! smile  Bravo Bravo
Активен
galchos
Сватбар
***
Публикации: 235



« Отговор #909 -: юни 14, 2007, 13:05:33 »

ние решихме да отидем в някакво ателие в Раковски, те са халките, които са показани и в сайта и на живо в сватбения център. Някой има ли наблюдение на живо, защото направо се смаях от асортимента им. Много оригинални имаше
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #910 -: юни 14, 2007, 18:17:03 »

Роси, и на мен много ми хареса идейката за халките! Много е интересна и нестандартна и ще ви позволи да си персонализирате халките по един много специален начин! Bravo
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #911 -: юни 14, 2007, 18:34:36 »

еххх а за нас не останаха много идеи....обожавам уникалните неща.аз просто нямам идеи а това толкова ме впечатли.трогнах се от нейността,с която 2та сте го измислили моето мило вече чак мисли че малко откачам и не ми обръща внимание каквото и да предложа cray
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #912 -: юни 14, 2007, 23:37:39 »

Много се радвам,че идеята ни за халките ви хареса!Днес свалихме оригиналния шрифт за надписа(хе-хе,поиграхме си да си пишем разни нещица на него blum ).Сега остава да измислим какъв да бъде самият надпис и най-трудната част-да намерим добър,ама наистина добър гравьор,който да свърши качествено работата!Моля ви,ако някой има добри препоръки и лични впечатления за такъв да помага!То сигурно където и да попитаме всеки ще ни каже,че ще го направи(естествено!),но не можем да се доверим на всеки за това,нали?Страх ме е,защото съм виждала наистина ужасни гравюри върху халки и чаши...
Ето и няколко снимчици на оригиналния пръстен от филма smile

Активен
tonbu
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 9



« Отговор #913 -: юни 17, 2007, 08:53:45 »

Аз имам голям проблем с халките  hysteric.Аз харесвам повече бялото злато,защото ми допада повече среброто.А половинката иска класически халки  nea.
ЗАЩО ТРЯБВА ДА СА ЖЪЛТИ  hysteric И КЛАСИЧЕСКИ?
Rossistela миличка в твоята идея виждам спасението  yahoo.Може би един надпис отгоре ще разведри старата класика  Dance
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #914 -: юни 17, 2007, 09:52:33 »

ей момичета онзи ден се видях с една бивша съученичка,която се омъжи на 11.11 мин година.не я бях виждала от сватбата аз и тогава не я видях де blum,но като я помолих да ми покаже халката щях да падна Oh my ....беше злато и по средата бяло злато.но се оказа че бяло злато е било преди така се беше изтъркала че изобщо не личеше.ох аз толкова искам с бяло злато ама ако така бързо ще се съсипе и няма да личи  cray е то беше хубава и така,но и тя е разочарована и каза че преди е  била невероятна сега вече съм напълно шах и мат

Не използвайте 4 и 6 за букви!
« Последна редакция: юни 17, 2007, 12:38:53 от maria_lakova » Активен
Страници: 1 ... 59 60 [61] 62 63 ... 92   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines