Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 12, 2024, 20:34:25

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 43 44 [45] 46 47 ... 92   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Въпрос за халките  (Прочетена 456001 пъти)
 
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #660 -: април 27, 2007, 11:36:34 »

Имам си вече албумче в галерията, там са снимките на пръстена и халките Wink
Малко са тъмнички, защото ги щраках снощи, ще ги снимам на дневна светлина и ще ги кача.
Много са ви хубави халките, годежния пръстен също  give_rose
Честито и да си ги носите дълги години с много любов  girl_in_love
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #661 -: април 27, 2007, 12:31:44 »

abel
честито
много ти е хубав годежния пръстен, така нежен Bravo
и халките са хубавки, пожелавам ви да си ги носите цял живот със здраве
Активен
Женя Иванова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 810


най-щастливата жена


Моят сватбен албум

« Отговор #662 -: април 27, 2007, 13:17:21 »

Халките и пръстена наистина са много хубави и изчистени.Честито и да си ги носите с много любов и разбирателство,ако се карате за нещо/ не дай си Боже/ поглеждайте към тях и се успокоявайте
А за това,че халките ще бъдат готови 2 дни преди сватбата-недейте да разчитате на това,не искам да ви плаша,ние нашите ги вземахме,но се оказа че на половинката ми му е доста тясна и трябваше да ги върна за корекция-нашите са широчки и затова не можа да му пасне.Нашите ги изработиха за 5 дни,а сега вече ги разширяват 5 дни
Активен
tedyemo
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 760


щастливо влюбени


« Отговор #663 -: април 27, 2007, 13:31:29 »

и аз да кажа че са много хубави, особено пръстена е супер, да си ги носите и да им се радвате много give_rose
Активен
abel
Сватбар
***
Публикации: 162



Моят сватбен албум

« Отговор #664 -: април 27, 2007, 13:38:13 »

Благодаря,
и аз много им се радвам  Wink

Пръстена много си го харесвам - просто е идеалният за мен  smile
Даже понякога си мисля, че ако си го гях избирала сама, едва ли щях да го избера да ми харесва толкова. Това ми беше една от най-хубавите изненади  smile

Сега остава тръпката да си сложим халките...
Активен
tedyemo
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 760


щастливо влюбени


« Отговор #665 -: април 27, 2007, 13:50:02 »

ей това е много хубаво, скоро и това ще стане Bravo
Активен
Anichka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 984



Моят сватбен албум

« Отговор #666 -: април 27, 2007, 20:32:38 »

Abel, честито и от мен :-)

Имам въпрос към теб - годежния и халката на 1 пръст ли ще ги носиш?

питам, защото аз имам подобен годежен и подобна халка(или имах) и я замених.  И сега много се притеснявам, че го направих. но когато избирахме халки, на милото нищо не му седеше добре. и накрая открихме тези халки, но нямаха моя размер и аз просто казах - ще е ОК. но не е. в този магазин не правят промени по клиентски привички (ние не живеем в бг..) и аз се реших да сменя моята 6мм халка с тъничка с диамантчета. в моята галерия има снимка с халката на милото и моя годежен, както и на другата халка(http://forum.svatbata.bg/index.php/v/anichka/?action=gallery).

снощи разглеждах сайта на бижутерския магазин и открих 4.5 мм много подобна на първата и днес им се обадих, имат я в наличност (нямам идея как не съм я видяла и защо не са ми я предложили като питах дали може да направят моята по-тясна) и утре ще ходим да гледаме пак.
Към всички - мислите ли, че 4.5 мм ще е по-добре или да си оставя тъничката с диамантчетата?
Активен
Marina
Професор
****
Публикации: 489



« Отговор #667 -: април 27, 2007, 20:34:14 »

На мен лично много ми допада тъничката халка - ще можеш да си носиш двата пръстена заедно. А и е много красива.  good
Активен
Anichka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 984



Моят сватбен албум

« Отговор #668 -: април 27, 2007, 21:09:17 »

Мерси, Марина!

Да, абсолютно си права, че халката с диамантчетата е много нежна и двата пръстена заедно са като едно. А аз наистина предпочитам да ги нося на 1 пръст. За съжаление нямам снимка на двата в момента, защото халката е още в магазина за "resize". Тук повечето дами предпочитат съвсем различни пръстени от половинките си. Аз явно трябва да си пречупя вижданията, че щом са халки, хубаво е да са еднакви. Една продавачка веднъж ми каза: "Гостите ще си отидат, цветята ще изсъхнат, остват халките." Аз ще бъда с този пръстен всеки ден. Милото заради работата няма да може да го носи всеки ден....
Утре като видя тази халка 4.5 мм и вече моя размер халка с диаманти, ще реша и ще продължа напред....
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #669 -: април 27, 2007, 21:31:19 »

abel Много са ти хубавии пръстена и халките! Поздравления!

anichka , и аз така съм на мнение, че нали са халки за едно цяло и е хубаво да си приличат максимално...и аз много харесвам такава като твоята с камъчета, но избрах нашите да са максимално еднакви. Казвам "избрах" защотото милото каквото и да му покажа казва-"да много е хубаво" "щом ти харесва " "каквото избереш" pardon
Активен
Marina
Професор
****
Публикации: 489



« Отговор #670 -: април 27, 2007, 21:33:09 »

Аз съм съгласна, че не е нужно да са еднакви халките на двамата. Моята халка е подобна на твоята, и смятам да я нося заедно с годежния пръстен; избрах я така, че да си пасват двата заедно. Неговата е съвсем класическа, 5 мм, той си я избра. Най-важното е всеки да си я харесва и да се чувства удобно с нея! Успех, сигурна съм, че ще направиш правилния за теб избор!  girl_wink
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #671 -: април 27, 2007, 21:36:01 »

abel много ми харесаха и на мен халките еи.Изчистени и стилни.Браво! good
Активен
Anichka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 984



Моят сватбен албум

« Отговор #672 -: април 27, 2007, 22:01:39 »

Благодаря Ви момичета :-)
Утре ще бъде явно избора на място :-)
Моето любимо казва, че на него му харесва това, което на мен :-).
Ще пусна снимки по-късно с халката, която и да е :-)
Активен
foxy_ladykristi
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 209


Mrs. Caterino


Моят сватбен албум

« Отговор #673 -: април 27, 2007, 22:09:33 »

 Oh my ...  Wink хей, anichka , моята халка е абсолютно същата като тази на 2та ти снимка  Girl_sing Моят годежен пръстен ще си го получа след сватбата  ROFL , той е наследство от бабата на моят мушморок, сега трябва да го получа от майка му, ние като подписахме в Щатите, "малко" скрихме какво  мислим да  правим  blush  crazy пред родителите ни  pardon И така...не им дадохме шанс да отреагират.
Но имам представа какво представлява годежният пръстен и ще мога да ги нося заедно (много тъжното е,че ще ми засенчва халката,но аз държах да е такава - нежна,изчистена...
Нашите халки са нещо като комплект - неговата е по-масивна и пак с диамантчета в центъра, а и как му отивааа  girl_in_love на мен не толкова  blush 
« Последна редакция: май 11, 2007, 12:21:27 от maria_lakova » Активен
abel
Сватбар
***
Публикации: 162



Моят сватбен албум

« Отговор #674 -: април 28, 2007, 10:03:53 »

Abel, честито и от мен :-)

Имам въпрос към теб - годежния и халката на 1 пръст ли ще ги носиш?

питам, защото аз имам подобен годежен и подобна халка(или имах) и я замених.  И сега много се притеснявам, че го направих. но когато избирахме халки, на милото нищо не му седеше добре. и накрая открихме тези халки, но нямаха моя размер и аз просто казах - ще е ОК. но не е. в този магазин не правят промени по клиентски привички (ние не живеем в бг..) и аз се реших да сменя моята 6мм халка с тъничка с диамантчета. в моята галерия има снимка с халката на милото и моя годежен, както и на другата халка(http://forum.svatbata.bg/index.php/v/anichka/?action=gallery).

снощи разглеждах сайта на бижутерския магазин и открих 4.5 мм много подобна на първата и днес им се обадих, имат я в наличност (нямам идея как не съм я видяла и защо не са ми я предложили като питах дали може да направят моята по-тясна) и утре ще ходим да гледаме пак.
Към всички - мислите ли, че 4.5 мм ще е по-добре или да си оставя тъничката с диамантчетата?


Здравей,

не смятам да ги нося на една ръка - просто и халката и пръстена са доста големи, за да могат да се съчетаят с друг.
Годежния пръстен го нося на лявата ръка (вече 6 месеца) на мястото на друг пръстен.
А халката ще си нося на дясната. Аз по принцип обичам по-семпли бижута и нося само по един пръстен на двете ръце на безименния пръст. Сега просто ще станат годежния и халката.

Твоите също са чудесни smile Според мен е важно на човек да му харесват и да са му удобни -
а както и да ги носи, винаги ще го свързват с дадения човек...
Активен
Страници: 1 ... 43 44 [45] 46 47 ... 92   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines