Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 12, 2024, 21:12:27

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 40 41 [42] 43 44 ... 92   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Въпрос за халките  (Прочетена 456002 пъти)
 
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #615 -: април 25, 2007, 15:47:35 »

Ето още интересни предложения
http://www.celtic-weddingrings.com/

http://www.raru.com/

Активен
tedyemo
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 760


щастливо влюбени


« Отговор #616 -: април 25, 2007, 15:51:20 »

аз май съм чувала някакви суеверия за халките, че като били гравирани няма да е хубав семейния живот и тн... някой чувал ли е такива неща?
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #617 -: април 25, 2007, 16:05:09 »

Аз не съм чувала такова нещо. Лелята на баща ми пази халките на моите родители и ми предложи аз да ги използавм, но нашите са разведени и аз малко от суеверие ме  страх да ги използвам. Но моя сладур казва , че това с аглупости.

Иначе аз незнам към коя традиция да се ориентирам. Там традицията е халката да се сложи върхи годежния пръстен , след което те се спояват. Докато при нас традицията е друга.
Активен
Marina
Професор
****
Публикации: 489



« Отговор #618 -: април 25, 2007, 17:23:52 »

Наистина ли се спояват?? По-добре да не се прави това, според мен, да могат да се носят и поотделно!
Активен
tedyemo
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 760


щастливо влюбени


« Отговор #619 -: април 25, 2007, 19:39:44 »

хм, и аз сега чувам че се спояват  crazy някъде значи съм гледала, че като са набразденихалките няма да е гладък семейния живот, незнам дали си внушавам но на наши приятели са така халките и не са чак спокойни ...
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #620 -: април 25, 2007, 19:59:08 »

Всички тези суеверия са много интересни и ако искаме да вярваме в тях, може и да ни се случи нещо такова, но според мен не на всички неща трябва да се вярва и може да погледнем реално на нещата  good
аз май съм чувала някакви суеверия за халките, че като били гравирани няма да е хубав семейния живот и тн... някой чувал ли е такива неща?
Това ако е вярно, почти всички младоженци няма да имат щастливи семейства, защото почти всички си гравират халките  crazy
Аз не съм чувала такова нещо. Лелята на баща ми пази халките на моите родители и ми предложи аз да ги използавм, но нашите са разведени и аз малко от суеверие ме  страх да ги използвам. Но моя сладур казва , че това с аглупости.
Мила, нищо не пречи да дадете златото в ателието, където ще ви правят халките, те и без това не мисля, че използват точно това, което им даваш  pardon Ние претопихме халката на бащата на милото, защото той я е носил само на сватбата и после я свалил, защото не можел да носи пръстени  pardon (все още родителите на милото са щастливо женени с 3 деца и 2 внучета, засега  girl_wink)
Но и аз не бих носила халката на друг, било той и щастливо женен  secret
като са набразденихалките няма да е гладък семейния живот, незнам дали си внушавам но на наши приятели са така халките и не са чак спокойни ...
Пак ще спомена родителите на милото - техните са набраздени и са заедно вече повече от 30г  любов заедно
Щастливият семеен живот зависи само и единствено от нас самите  и от това дали ще позволим на другите да ни се месят  good give_rose
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #621 -: април 25, 2007, 20:04:55 »

и аз съм на същото мнение като Мария, ако почнем да вярваве на всичко, без да искаме ще съсисем всичко smile
Активен
tedyemo
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 760


щастливо влюбени


« Отговор #622 -: април 25, 2007, 20:15:06 »

и аз така смятам, но нещо такова съм чувала, и като се замислих веднъж..., вярно е че всичко си зависи от нас, ама на такива теми понякога се вманиачавам от суеверия danceg
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #623 -: април 26, 2007, 09:31:55 »

Маслинка,аз много-много не си падам по бижута и трудно ме впечатляват подобни неща,но видях халките ви в галерията и останах очарована!Много,много са красиви и нестандартни,а най-много ми харесва,че са от бяло злато(ако не се бъркам crazy )!Нямаше начин да не те поздравя за страхотния избор,браво!
А те готови ли са вече,извинявай ако си споменала някъде,би ли споделила колко струват,колко са големи и къде ви ги правят,(или са готови?!)
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #624 -: април 26, 2007, 09:57:00 »

Rossistela правиха ни ги по снимка в пловдив,сега там ще ни правят и обеците пак по снимка.не е скъпо 28лв на грам ни взеха и 80лв за матриците,общо и двете халки са 27гр.широки са по 11мм.
Активен
tedyemo
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 760


щастливо влюбени


« Отговор #625 -: април 26, 2007, 10:07:23 »

наистина са уникални халките Bravo
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #626 -: април 26, 2007, 10:08:42 »

маслинка и аз те поздравявам за избора,защото много ми харесаха като моделчета ;)обичам по-разчупени неща Bravo
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #627 -: април 26, 2007, 10:14:46 »

Маслинка, направо ме  :SUICIDE:с тази цена, ние още не сме тръгнали да обикаляме специално за това, но случайно влезнахме в един магазин да попитаме и ни обявиха 44лв за грам star crazy
Активен
tedyemo
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 760


щастливо влюбени


« Отговор #628 -: април 26, 2007, 10:15:48 »

ма вие сте добре аз незнам в кой век живеех но си мислех че е 20лв грама crazy
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #629 -: април 26, 2007, 10:16:03 »

обявиха 44лв за грам star crazy
е хеййй тея луду лиса кво е това злато бе
Little_Sweet_Didka не им се връзвай те на тези измамници
Активен
Страници: 1 ... 40 41 [42] 43 44 ... 92   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines