Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 13, 2024, 17:28:45

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 35 36 [37] 38 39 ... 92   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Въпрос за халките  (Прочетена 456208 пъти)
 
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #540 -: април 11, 2007, 16:03:58 »

PETKOVA обадете им се вие.и ние така чакахме да ни се обадят ама.... nea,накрая ние звъннахме
ами май 6те го направя не 4е 6те ни излъжат да ли сме само 20лв. капаро ама много се изнервям така искам да си ги видя ве4е  Плачещо момиче

PETKOVA, и аз непременно бих им звъннала--особено след като чакаш с нетърпение. Тук само така всичко се получава обаждаш се по няколко пъти и само тогава вършат работа.
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #541 -: април 11, 2007, 16:07:33 »

PETKOVA обадете им се вие.и ние така чакахме да ни се обадят ама.... nea,накрая ние звъннахме
ами май 6те го направя не 4е 6те ни излъжат да ли сме само 20лв. капаро ама много се изнервям така искам да си ги видя ве4е  Плачещо момиче

PETKOVA, и аз непременно бих им звъннала--особено след като чакаш с нетърпение. Тук само така всичко се получава обаждаш се по няколко пъти и само тогава вършат работа.
да но не исках да им омръзвам
достатъ4но висяхме в ателието докато ги изберем
и сега пак  *blush*иииии на-много да ми вземат пари за нетърпелив клиент Oh my ...
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #542 -: април 11, 2007, 16:09:20 »

незнам може би се бавят за6тото знаят 4е сватбата е август
ама нали ви казвам поне да ми дадът годежния Плачещо момиче 4е да се хваля
сега като кажа 4е 6те се омъжвам и всеки ме пита къде е годежния а пък то  Плачещо момиче
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #543 -: април 11, 2007, 16:10:10 »

О, ами ти само най-учтиво ще попиташ докъде са стигнали с халките ви. Според мен това е нормално да знаеш как вървят нещата. А досадните и нетърпеливи клиенти се обаждат всеки ден или през ден.
« Последна редакция: април 11, 2007, 16:12:13 от didibaby » Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #544 -: април 11, 2007, 16:11:48 »

О, ами ти само най-учтиво ще попиташ докъде са стигнали с халките ви. Според мен това е нормално да знаеш как вървят нещата.
да така е права си
май да взема да се обадя аз
кво пък толкова
айде 6те пи6а после какво е станало
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #545 -: април 11, 2007, 16:16:14 »

 Плачещо момиче  Плачещо момиче
туку 6то звъннах и ми казаха 4е евентуално утре 6те бъдат готови, най-късно в петък ужжжж Mad girl
а пък казаха една седмица Mad girl
абе няма зна4ение важното е да ги направят както трябва, ама аз с това нетърпение star GROAN
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #546 -: април 11, 2007, 16:17:57 »

Поне сега знаеш, че халките са на път да бъдат готови и само след ден-два ще си ги имаш в къщи  girl_in_love
И аз в момента чакам да ми се обадят за нашите халки, които оставих за гравиране миналата седмица и зная как се чувстваш--дори твоето вълнение е още по-голямо, защото ще ги видиш за първи път.
« Последна редакция: април 11, 2007, 16:20:04 от didibaby » Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #547 -: април 11, 2007, 16:21:48 »

Поне сега знаеш, че халките са на път да бъдат готови и само след ден-два ще си ги имаш в къщи  girl_in_love
И аз в момента чакам да ми се обадят за нашите халки, които оставих за гравиране миналата седмица и зная как се чувстваш--дори твоето вълнение е още по-голямо, защото ще ги видиш за първи път.
дааааааа
айде после 6те се похвалим две4ките на моми4етата
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #548 -: април 11, 2007, 16:24:12 »

Плачещо момиче  Плачещо момиче
туку 6то звъннах и ми казаха 4е евентуално утре 6те бъдат готови, най-късно в петък ужжжж Mad girl
а пък казаха една седмица Mad girl
абе няма зна4ение важното е да ги направят както трябва, ама аз с това нетърпение star GROAN

 PETKOVA
Наслаждавай се на тази нетърпеливост, така радостта ти ще е още по голяма когато си ги вземет :girlhide:е и зърнете за първи път! Надявам се да са станали още по красиви от колкото ги очаквате!
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #549 -: април 11, 2007, 16:27:28 »

PETKOVA Наслаждавай се на тази нетърпеливост, така радостта ти ще е още по голяма когато си ги вземет :girlhide:е и зърнете за първи път! Надявам се да са станали още по красиви от колкото ги очаквате!
оо дай боже да са още по хобави
ама то сигурно вие сте ги виждали,ама ни6то аз пак 6ет ви ги покажа
« Последна редакция: април 12, 2007, 11:03:15 от maria_lakova » Активен
screwball squirrel
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #550 -: април 11, 2007, 21:44:16 »

Най - накрая и ние си поръчахме халките  DANCE. много съм щастлива!!! Ще са готови в края на месеца, а аз вече нямам търпение да си ги видя на живо  girl_in_love
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #551 -: април 11, 2007, 21:46:37 »

 Bravo Честито! Пожелавам ти да ги носите мноооого дълго време, през което да се обичате още по-силно от сега !  girl_wink
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #552 -: април 12, 2007, 08:48:22 »

здравейте момичета ние нещо не можем да се спрем на модел.това което харесахме като модел като го видяхме на живо как стой се оказа че не ни харесва и сега много се чудим какво да изберем.ПЕТКОВА къде сте поръчали халките и какво представляват.
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #553 -: април 12, 2007, 08:52:52 »

здравейте момичета ние нещо не можем да се спрем на модел.това което харесахме като модел като го видяхме на живо как стой се оказа че не ни харесва и сега много се чудим какво да изберем.ПЕТКОВА къде сте поръчали халките и какво представляват.
поръ4ахме ги в ТРИНКЕТС ателието за което спомена Юлето
до Казабланка
Активен
mehandjijska
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 564


Вече 2 v 1


Моят сватбен албум

« Отговор #554 -: април 12, 2007, 12:09:24 »

Не бях се замисляла за халките, но мойто мъжле работи в Испания и ще си дойде една седмица преди сватбата и мислехме тогава да отидем и да поръчаме халките. Но незнам дали ще ги направят толкова експресно. Нямам избор, тъй като той държи на това................. sad
Активен
Страници: 1 ... 35 36 [37] 38 39 ... 92   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines