Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 13, 2024, 14:21:16

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 92   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Въпрос за халките  (Прочетена 456141 пъти)
 
Инка-маслинка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1208



Моят сватбен албум

« Отговор #450 -: март 30, 2007, 11:11:24 »

ние вчера съвсем случайно влязохме в едно ама много обикновено магазинче с много малко артикули и въобще беден избор и питаме за халки - показаха ни сигурно 10 от които са едни ми допаднаха и каза че тези в наличност са по 36лв/гр, а иначе има каталог на "Сара Трейд" и ако си поръчаме оттам ще ни струва грама 42лв.  Oh my ...  GROAN :GROAN:при което аз щях SUICIDE olele Тия хора нормални ли са   crazyhunter
Активен
screwball squirrel
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #451 -: март 30, 2007, 11:18:41 »

на мен ми кзазха, че от този каталог в магазинче в Смолян са по 32 лв.  грама. В Асеновград в едно магазинче също е такава цената. Може би трябва още малко да  потърсите и не само в София. Тук цените са ужасно издути  hysteric
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #452 -: март 30, 2007, 12:44:34 »

ох това за изтриването на бялото злато е много гадно.но ние мислим след сватбата  да си купим по обикновенни халки от платина(понеже жълто злато е изключено да наосим)и да си ги разширяваме като се наложи.
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #453 -: март 30, 2007, 12:48:57 »

нашите халки + годежния пръстен ги поръ4ахме в жълто злато за 28лв. грама и ако ми позволите тук искам да Благодаря на Юлето, затова 4е ми каза в кое ателие да отида, а не се набутах на турските злата където грама е 35-36
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #454 -: март 30, 2007, 12:59:53 »

хаиде да пуснеш снимки после good
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #455 -: март 30, 2007, 13:04:05 »

ох това за изтриването на бялото злато е много гадно.но ние мислим след сватбата  да си купим по обикновенни халки от платина(понеже жълто злато е изключено да наосим)и да си ги разширяваме като се наложи.
Защо е изключено да носите жълто злато? А и нали вече имате халки защо ще правите други ohah Нещо не разбирам  pardon
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #456 -: март 30, 2007, 13:04:11 »

хаиде да пуснеш снимки после good
ама разбира се  girl_wink
веднага щом ги вземем
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #457 -: март 30, 2007, 13:09:48 »

ох това за изтриването на бялото злато е много гадно.но ние мислим след сватбата  да си купим по обикновенни халки от платина(понеже жълто злато е изключено да наосим)и да си ги разширяваме като се наложи.
Защо е изключено да носите жълто злато? А и нали вече имате халки защо ще правите други ohah Нещо не разбирам  pardon
ами защото нашите не могат да се разширяват pardon
не харесваме жълто злато затова
Активен
Smurfieta
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 210



« Отговор #458 -: март 30, 2007, 13:22:02 »

Вярно е това, че матираната част от халките се изтрива и става лъскава. Но по същия начин гланцираните халки пък се издраскват  Плачещо момиче И в двата случая трябва да се носят от време на време за поддръжка при златар.
Колкото до пожълтяването на бялото злато, аз имам пръстен изцяло от бяло злато и сега като го гледам ми се струва, че жълтее, ама може и да си внушавам  crazy
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #459 -: март 30, 2007, 13:23:16 »

ох това за изтриването на бялото злато е много гадно.но ние мислим след сватбата  да си купим по обикновенни халки от платина(понеже жълто злато е изключено да наосим)и да си ги разширяваме като се наложи.
Защо е изключено да носите жълто злато? А и нали вече имате халки защо ще правите други ohah Нещо не разбирам  pardon
ами защото нашите не могат да се разширяват pardon
не харесваме жълто злато затова

Ясно! Но си поносете докато можете сегашните, а по-нанатък мислете за други, според мен  pardon
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #460 -: март 30, 2007, 13:24:03 »

Вярно е това, че матираната част от халките се изтрива и става лъскава. Но по същия начин гланцираните халки пък се издраскват  Плачещо момиче И в двата случая трябва да се носят от време на време за поддръжка при златар.
напълно съм съгласна с това
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #461 -: март 30, 2007, 13:24:44 »

да да maria_lakova  естествено ние след време когато ни надебелеят пръстите ROFL
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #462 -: март 30, 2007, 17:42:06 »

да да maria_lakova  естествено ние след време когато ни надебелеят пръстите ROFL
Да а бившата ми шефка толкова много надебеля ,че наистина си е правила нова халка.
А може да си направите нови халки например за 25 год или за 50 год DANCE DANCE DANCE
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #463 -: март 30, 2007, 17:45:13 »

А може да си направите нови халки например за 25 год или за 50 год DANCE DANCE DANCE
това е много добра идея kiss2
« Последна редакция: март 31, 2007, 10:26:33 от maria_lakova » Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #464 -: март 30, 2007, 17:46:17 »

дай боже да сме живи и здрави ще си направим халки и за 100годи6нината  girl_in_love girl_in_love
Активен
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 92   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines