Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 13, 2024, 18:59:43

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 92   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Въпрос за халките  (Прочетена 456214 пъти)
 
Marina
Професор
****
Публикации: 489



« Отговор #330 -: март 22, 2007, 19:45:40 »

Знаете ли дали халките се гравират на компютър или ръчно? Ние избрахме модели за нашите (за съжаление нямам снимки, но са от бяло злато, неговата - класическа и гладка, моята е с камъчета) и сега чакаме да ги изработят, но той иска моето име да е гравирано на кирилица на неговата халка, на мен ми стана много мило от това  LOVING Оказа се, че бижутерските салони тук гравират халките на компютър и нямат кирилица. Надявам се, че нашите ателиета в БГ могат да се справят и с латиницата? Ако знаете, моля ви да ми кажете, защото ще отложа гравирането за БГ в такъв случай....
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #331 -: март 22, 2007, 19:53:47 »

има ръчно(с една машинка) става за около час.Може и лазерно гравиране за събиране на повече букви.
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #332 -: март 22, 2007, 20:14:14 »

Знаете ли дали халките се гравират на компютър или ръчно? Ние избрахме модели за нашите (за съжаление нямам снимки, но са от бяло злато, неговата - класическа и гладка, моята е с камъчета) и сега чакаме да ги изработят, но той иска моето име да е гравирано на кирилица на неговата халка, на мен ми стана много мило от това  LOVING Оказа се, че бижутерските салони тук гравират халките на компютър и нямат кирилица. Надявам се, че нашите ателиета в БГ могат да се справят и с латиницата? Ако знаете, моля ви да ми кажете, защото ще отложа гравирането за БГ в такъв случай....

Марина, а твоята халка има ли място за гравиране? Моята заради диамантите, няма място за гравиране отвътре. Затова ме е малко яд, така че само неговата ще е гравирана...а моята няма... Mad girl
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #333 -: март 22, 2007, 20:42:59 »

didibaby и при нас камъните ще пречат,но ние решихме по страничната стена да ги гравират ако толкова искаш питай дали и на твойта няма да стане
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #334 -: март 22, 2007, 20:44:06 »

didibaby и при нас камъните ще пречат,но ние решихме по страничната стена да ги гравират ако толкова искаш питай дали и на твойта няма да стане

Добра идея, Маслинка! Не бях помисляла за това въобще!  10x
Активен
Marina
Професор
****
Публикации: 489



« Отговор #335 -: март 22, 2007, 20:46:22 »

Знаете ли дали халките се гравират на компютър или ръчно? Ние избрахме модели за нашите (за съжаление нямам снимки, но са от бяло злато, неговата - класическа и гладка, моята е с камъчета) и сега чакаме да ги изработят, но той иска моето име да е гравирано на кирилица на неговата халка, на мен ми стана много мило от това  LOVING Оказа се, че бижутерските салони тук гравират халките на компютър и нямат кирилица. Надявам се, че нашите ателиета в БГ могат да се справят и с латиницата? Ако знаете, моля ви да ми кажете, защото ще отложа гравирането за БГ в такъв случай....

Марина, а твоята халка има ли място за гравиране? Моята заради диамантите, няма място за гравиране отвътре. Затова ме е малко яд, така че само неговата ще е гравирана...а моята няма... Mad girl

Ами диамантите са само на половината халка, за да може отдолу да се гравира, казаха, че лазерно ще стане... Дано е така. На твоята съвсем ли няма къде?  sad
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #336 -: март 22, 2007, 20:52:53 »

Ами диамантите са само на половината халка, за да може отдолу да се гравира, казаха, че лазерно ще стане... Дано е така. На твоята съвсем ли няма къде?  sad

Не, няма къде... sad
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #337 -: март 23, 2007, 07:13:47 »

Още едни предложение:
http://virtuosabg.com/
там наистина имат доста добри предложения  good ние си поръахме халките от UVEL - излизат доста прилични цени. можеш да погледнеш сайта uvel.bg, но да знаеш, че там са постнати само няколко модела. В самия магазин има каталог с доста голямо разнообразие и там вече можеш да си избереш нещо хубаво  Wink
Активен
ilusion
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #338 -: март 23, 2007, 07:20:44 »

И моята халка няма къде да я надпишат  sad и ще си остане така.Погледнете я отвътре няма къде просто

Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #339 -: март 23, 2007, 07:43:46 »

но пък за сметка на това халката наистина е ... wow  girl_wink не съжалявай, все пак най - важното е,че се обичате, нали?  smile
Активен
rosi_ps
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 75



« Отговор #340 -: март 23, 2007, 08:11:12 »

Страхотни халки, момичета! Надписани или не - те ще ви свържат завинаги с любимия човек!  girl_in_love

Имам въпросче - виждали ли сте да се продават халки от платина? Четох някъде, че надписа по платината не се изтрива с времето, докато при златото това се случва. Аз много искам надписа по нашите халки да си остане, но доколкото знам платината е ужасно скъпа и едва ли ще можем да си я позволим.
 girl_impossible
Някой има ли представа за цените?  girl_wink
« Последна редакция: март 23, 2007, 09:28:35 от rosi_ps » Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #341 -: март 23, 2007, 09:23:50 »

 ohah
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #342 -: март 23, 2007, 10:39:58 »

Страхотни халки, момичета! Надписани или не - те ще ви свържат завинаги с любимия човек!  girl_in_love

Имам въпросче - виждали ли сте да се продават халки от платина? Четох някъде, че надписа по платината не се изтрива с времето, докато при златото това се случва. Аз много искам надписа по нашите халки да си остане, но доколкото знам платината е ужасно скъпа и едва ли ще можем да си я позволим.
 girl_impossible
Някой има ли представа за цените?  girl_wink
ова за надписите го чувам за пръв път crazy
в един сайт гледах два напълно еднакви пръстена единият от бяло злато другият от платина.разликата беша от порядъка на не повече от 100 долара.А тук в Бг незнам как стоят нещата crazy
Активен
rosi_ps
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 75



« Отговор #343 -: март 23, 2007, 11:08:54 »

Благодаря ти, maslinka!  Good luck
Прочетох го някъде преди два дни. Ние искахме да сме с халки от бяло злато, но като разбрах за това с надписите и взех да се чудя... resent
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #344 -: март 23, 2007, 11:30:08 »

ами отидете в някой златарси магазин и питайте за платината good
Активен
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 92   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines