Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 13, 2024, 02:35:09

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 92   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Въпрос за халките  (Прочетена 456082 пъти)
 
geri84
Сватбар
***
Публикации: 150


« Отговор #210 -: март 07, 2007, 12:11:46 »

И нашите халки са вече готови. Остава само да ги гравираме, но все още има време, а и не сме решили къде да ги гравират.  Fly Препоръчайте някой магазин в София за гравиране, знам, че много си зависи от майстора  pardon
Ето ги и тях  LOVING
ЦЪК

 Ита,халките ви са страхотни!Пробвах почти същия модел в събота и много ми хареса.всъщност сме се спрели на 5 вариянта и този е един от тях.Пожелавам ви да ги носите цял живот и да се обичате точно толкова много(а може и повече),колкото в деня в който ще си ги сложите за първи път  любов заедно
 Що се отнася до гравирането,аз мога да ти предложа именно сватбения център в Младост 4,защото говорих с момчето там,дали е възможно да ни гравира халките,ако си ги купим от друго място.Той каза,че няма проблеми(не мога обаче да ти кажа цена,защото не го питах),също  може да ви предложи вариянти за текст или ако искате само име и дата.Аз в петък пак тръгвам по магазините,така че ако науча още нещо ще ти пиша.
Активен
Ита
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 423


в интернет влизам рядко... само по нужда


Моят сватбен албум

« Отговор #211 -: март 07, 2007, 12:22:54 »

geri84 мерси за милите думи, пожелавам и на вас същото  give_rose
Активен
geri84
Сватбар
***
Публикации: 150


« Отговор #212 -: март 07, 2007, 12:32:36 »

 И аз ти благодаря!Вие решили ли сте какво ще пише на тях?Ние мислим освен датата да има и нещо друго(аз гледах в интернет идеи)от сорта на:любов завинаги или завинаги твоя/твой .Изобщо какво мислите за тези надписи?
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #213 -: март 07, 2007, 12:37:54 »

И аз ти благодаря!Вие решили ли сте какво ще пише на тях?Ние мислим освен датата да има и нещо друго(аз гледах в интернет идеи)от сорта на:любов завинаги или завинаги твоя/твой .Изобщо какво мислите за тези надписи?
АЗ МИСЛЯ ЧЕ ИДЕИТЕ СА ОРИГИНАЛНИ!
И НА НАШИТЕ МОЖЕ БИ ЩЕ ИМА НЕЩО ПОДОБНО КАТО ТЕЗИ НАТПИСИ!
Активен
Аni
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 580



Моят сватбен албум

« Отговор #214 -: март 07, 2007, 20:44:58 »

И аз ти благодаря!Вие решили ли сте какво ще пише на тях?Ние мислим освен датата да има и нещо друго(аз гледах в интернет идеи)от сорта на:любов завинаги или завинаги твоя/твой .Изобщо какво мислите за тези надписи?
Това е много хубава идея!но дали ще им място за подобен надпис?
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #215 -: март 07, 2007, 20:53:22 »

охооооо ние ще си гравираме цялата сватбена клетва
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #216 -: март 07, 2007, 21:28:42 »

И аз ти благодаря!Вие решили ли сте какво ще пише на тях?Ние мислим освен датата да има и нещо друго(аз гледах в интернет идеи)от сорта на:любов завинаги или завинаги твоя/твой .Изобщо какво мислите за тези надписи?
Това е много хубава идея!но дали ще им място за подобен надпис?
доколкото зная може доста неща да се гравират, ако става въпрос не за ръчно гравиране, а когато това става с определен уред  smile
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #217 -: март 07, 2007, 22:57:54 »

И аз ти благодаря!Вие решили ли сте какво ще пише на тях?Ние мислим освен датата да има и нещо друго(аз гледах в интернет идеи)от сорта на:любов завинаги или завинаги твоя/твой .Изобщо какво мислите за тези надписи?
Това е много хубава идея!но дали ще им място за подобен надпис?
доколкото зная може доста неща да се гравират, ако става въпрос не за ръчно гравиране, а когато това става с определен уред  smile

Да, това е точно така. Ако става въпрос за лазерно гравиране, тогава могат да се гравират много неща. Но дали ще може да се прочете с невъоръжено око, това е друг въпрос. Curtsey
Активен
geri84
Сватбар
***
Публикации: 150


« Отговор #218 -: март 08, 2007, 10:12:14 »

 Ние снощи се разбрахме с моето "момченце",че в събота със сигурност отиваме за халките.Днес аз ще извадя на един лист най-различни идеи за текстове(както по-кратки,така и дълги).Довечера ще се спрем на няколко вариянта и в събота,когато си изберем халките ще попитаме кой текст е възможно да се гравира.След това ще имам по-подробна информация и ще ви пиша.
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #219 -: март 08, 2007, 10:13:32 »

И аз ти благодаря!Вие решили ли сте какво ще пише на тях?Ние мислим освен датата да има и нещо друго(аз гледах в интернет идеи)от сорта на:любов завинаги или завинаги твоя/твой .Изобщо какво мислите за тези надписи?
Това е много хубава идея!но дали ще им място за подобен надпис?
доколкото зная може доста неща да се гравират, ако става въпрос не за ръчно гравиране, а когато това става с определен уред  smile

Да, това е точно така. Ако става въпрос за лазерно гравиране, тогава могат да се гравират много неща. Но дали ще може да се прочете с невъоръжено око, това е друг въпрос. Curtsey
аз си мисля, че името на половинката и най - много датата на сватбата са достатъчни  любов заедно
Активен
Аni
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 580



Моят сватбен албум

« Отговор #220 -: март 08, 2007, 17:48:46 »

Аз също сим на мнение,че името на половинката и датата са напълно достатъчни!ние все още не сме обсъждали какво ще гравираме,но мисля,че и той ще мисли като мен!
Активен
kiss вече Краева
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 24


щастлива съпруга


Моят сватбен албум

« Отговор #221 -: март 11, 2007, 14:33:07 »

И аз искам на нашите да пише името и датата, но май няма да има достатъчно място, защото сме сме си харесали нещо такова

Моля, пишете на кирилица!!!


* asscher6_large.jpg (71.13 KB, 400x400 - видяно 330 пъти.)
« Последна редакция: март 11, 2007, 21:11:11 от Bulechka_TS » Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #222 -: март 11, 2007, 14:41:49 »

оооо много са хубави наистина good
и нашите имат много малко място но ще ги гравираме,така че питай някой който гравира дали ще може.
успех и да разказваш
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #223 -: март 11, 2007, 21:12:20 »

kiss, много хубави халки!!! good
Активен
geri84
Сватбар
***
Публикации: 150


« Отговор #224 -: март 12, 2007, 09:42:32 »

 Здравейте,момичета!Аз съм много щастлива  DANCE ,в събота отидохме до Сватбен център София и си взехме халките.Също така и ги гравираха.Значи на моята халка пише:Завинаги твой Кирил 09.06.07,а на неговата:Завинаги твоя Гергана 09.06.07,гравираха ни ги ръчно(общо взето всичко стана за 30 минути),момчето не беше сигурно дали ще се събере надписа,обаче извадихме късмет  danceg .За халките дадохме 430 лева(грама е 35 лева),а за гравирането-нищо,защото си ги купихме от там.Ние си харесахме един модел,които беше изложен на витрината,обаче ни бяха малки.Оказа се,че има и нашия размер и направо си ги взехме,а по принцип,ако ги нямат в наличност се чака 15 дни.
 Снощи не сме ги свалили и за секунда-не можем да им се нарадваме,много са ми хубави  girl_in_love Ето и вие да ги видите...


* xalki.jpg (14.4 KB, 150x150 - видяно 3030 пъти.)
Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 92   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines