Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 13, 2024, 20:21:49

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на BeRa-19.09.2009г.  (Прочетена 54701 пъти)
 
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: октомври 04, 2009, 18:13:36 »

BeRa, много си красива и двамата сте големи сладури, с удоволствие разгледах снимките. От сърце ВИ пожелавам много много щастие и любов Wink
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: октомври 04, 2009, 18:27:02 »

Бубка  petrova83 много ви благодаря  give_rose

Дидка какво е това за подновяване на бра4ните клетви...дори не знам как проти4а и какво се прави...а и съм 4увала 4е това се прави по златните сватби или сребърните...

а като ми каза за не6то като воде6та ми дойде на ума 4е може на6ият приятел...който ни е като брат и на двамата с мъжа ми и за голямо съжаление не можа да си дойде до бнг за сватбата...можем да му поставим някаква такава длъжност...като единствен българин който хем знае до някъде традициите хем знае и испанския за да може да превежда...  Bravo
абе май 6те се полу4и забавно ако се организира добре  tease
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: октомври 04, 2009, 19:19:54 »

Точно това имам предвид-като клетвите на златна или сребърна сватба.И приятеля ви е точния човек.
Не помня точно нашите клетви-трябва да погледна филма-но беше нещо:с чист ум и сърце..и после в здраве и болест и т.н.
Ще пусна филма да видя и ще ти пиша по-късно.
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: октомври 04, 2009, 19:48:55 »

Радост,ето това бяха нашите клетви.Всички,които се сдържаха до този момент,ревнаха докато ги изричахме.В това число и аз,и мъжа ми.
  "Аз Дияна,като вземам теб Живко за законен съпруг заклевам се с ума и сърцето си да бъда с теб в радост и и грижи,в здраве и болест,в дни на щастие и дни на изпитание ,от днес и до края на земните си дни."
След това и той повтаря същото.

Естествено можеш да го редактираш по свой вкус.
Дано да съм ти била от полза.
Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: октомври 04, 2009, 20:10:09 »

 Ех Мила най- после и аз разгледах албума. Били сте толкова прекрасни. Изглеждате толкова щастливи  Girl_hide Явно е имало голям купон Bravo Bravo Продължавайте да се обичате все повече и повече  give_rose
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #125 -: октомври 04, 2009, 21:46:05 »

Здравей BeRa,
В сватбените теми не съм влизала горе-долу след като мина моята сватба (преди малко повече от година), но случайно видях снимките от сватбата ти. Не можах да се въздържа и да не ти кажа, че си била повече от приказна в този голям ден! Пожелавам ви толкова много красота през целия ви съвместен живот.
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: октомври 05, 2009, 01:12:52 »

bergeria ,KlaraFina мблагодаря ви от сърце  give_rose

Диянка наистина са много силни думите 6те взема да направя такъв ритуал та да не е само празненство...макар 4е ми е малко странно след като вси4ко е минало и на ново да завтаряме ако трябва да съм искрена но пък след като ми се отдава някаква малка възможност за да сложа пак роклята за6то да не я доразвия...

Ние до сега с милото гледахме сватбата на ново и толкова емоции преживях пак 4е не можах да здържа сължите през усмивки дори и когато гледах...все о6те не можем да повярваме 4е гледаме на6ата си сватба и вси4ко е било като една приказка... twohearts

Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #127 -: октомври 05, 2009, 21:09:42 »

Албумът ти е номиниран за албум на месеца-поздравления!
Брой един глас и от мен!
До колкото разбрах моят не отговаря на критериите,но мога да го редактирам и да се пробвам следващия месец.
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: октомври 08, 2009, 15:07:28 »

 girl_impossible ааа не знаех че сме номинирани...къде мога да погледна тази тема...аз търсих ама не я намерих...можеш ли да ми пратиш линка
 
Дианка много ти благодаря за подкрепата  give_rose  Bravo Bravo Bravo give_rose
« Последна редакция: октомври 08, 2009, 15:14:44 от BeRa » Активен
tsvet_3
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 484



Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: октомври 08, 2009, 15:11:41 »

http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,22720.0.html това е линка. за нещастие са номинирани три от моите любими албуми/вкл. и вашия/ и аз не мога да реша за кого да гласувам. затова няма да гласувам. успех !
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #130 -: октомври 08, 2009, 15:35:05 »

tsvet_3 благодаря ти за бързия отговор...  give_rose
голяма бъркотия е станала тази тема...
аз ...много много не съм наясно с тази тема  blush но май в краен резултат отиват 4 или 5 албуна за гласуване...то никъде не пише кои са а има предложени повече от 5  huhhuh.gif нещо не ми е ясно тук много много...  blush
Активен
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: октомври 08, 2009, 15:43:45 »

Бера,ами мисля,че в темата Тео е писал,че утре ще направи крайната анкета,така че утре ще ни стане ясно на всички.Честито от мен и успех. give_rose
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #132 -: октомври 08, 2009, 16:41:50 »

в петък следобед smile
благодаря ти  lady_in_love 


аз да пусна малко инфо за тукашното ни празненство по случай сватбата...
решихме с милото да направим играта с обувките и с балоните...много им беше странно какво е това размятане на обувки...какво означава и прочия...не са виждали тия испанци такива неща...те тяхната малко да оженим младите да се наядем и напием и кой от къде е...поне ние като бяхме на сватбата на шефовете ни преди година и половина беше така...
та сега ще им разнообразим малко представите  tease
взели сме си от бг подаръчета специално за тях...керамичните лебедчета и слончета направени с панделки...поне тук още не са навлезнали и ще са им интересни  Girl_hide
за косата си се чудя дали да отида на прическа или да се пробваме с милото да я направим...искам да е нещо пуснато накъдренко на масури с пресата както ме прави фризьорката и леко само прибрана...нещо такова ми се върти в главата...не мога да намеря в момента точно снимката която си бях харесала...някъде съм я дянала и сега ходи я търси...

ще пусна и снимчици но няма да е сега че съм на работа и просто няма как...
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: октомври 09, 2009, 13:30:22 »

Честита номинация за албум на месеца  give_rose
Активен
♥_Veni_♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584


Г-жа Ангелова


Моят сватбен албум

« Отговор #134 -: октомври 10, 2009, 09:48:46 »

Честита ниминация и от мен Bera  good успех!!!
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 13   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines