Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 14, 2024, 15:16:57

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на DoniM - 14.08.2010г.  (Прочетена 16078 пъти)
 
_Roxy_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114


Love is in the air...


« Отговор #15 -: август 14, 2010, 11:48:51 »

 weddingday ЧЕСТИТО!
Пожелавам ви много любов и щастливи мигове заедно!
Наслаждавайте се на днешния ден, убедена съм че ще бъде прекрасен!  give_rose
Активен
Doni M
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 213



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: август 15, 2010, 23:40:33 »

Момичета, благодаря ви много за прекрасните пожелания и милите думи. Нека и вас ви застигнат и да сте вечно влюбени с вашите половинки и да се чувствате мноо щастливи и хармонични.  give_rose
Нашата сватба мина страхотно  danceg. Не че да се хваля (а бе да си се пофала аз), но организацията ми беше много добра и нямаше никакви гафове, непредвидени моменти или каквито и да е било неприятности. На моменти имаше по малко напрежение, но адреналинът се качва от бурните емоции, високите температури и отговорните задачи.
Утре ще разкажа подробно как протече сватбата, че вече 48 часа съм опулена като опосум и имам нужда от сън  Girl_hide
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: август 16, 2010, 00:33:29 »

Честита  Сватбаааа и прекрасен семеен живот! Нека оттук насетне сте винаги неразделни в добри и лоши моменти, като добрите са много повече!

Искаме разказче от големия ден!
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: август 16, 2010, 07:47:33 »

Дони, честито weddingday Party time nazdrave
 Пожелавам ви много да се обичате, да се подкрепяте и да бъдете щастливи заедно, да съумеете да изградите хубав дом и семейство.
много се радвам, че виско е минало, както си го искала ( то при такава подготовка нямаше как да е иначе) чакаме да ракажеш и да ни се покажеш
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #19 -: август 16, 2010, 08:28:37 »

 Честито, Дони  give_rose Бъдете много щастливи и влюбени. И с обич и взаимно доверие постигайте мечтите си  smile
Активен
Trubadura
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 108



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: август 16, 2010, 09:18:13 »

Поздравления и от мен за новото семейство! Бъдете винаги заобиколени от любимите ви хора! Good luck

Поздравления и за перфектната организация и съответно самия празник!

Дони, интересно ми е да разбера според теб има ли нещо (детайл, подробност) от подготовката, и ако да, какво, което определяш като ненужно или по-скоро за какво точно не са си стрували емоциите по подготовката спрямо целия сватбен ден?   
Активен
tsvetentse1
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 183



« Отговор #21 -: август 16, 2010, 18:14:19 »

Дони, честито!!!  nazdrave weddingday Макар и малко по-късно искам да ти пожелая много щастливо, здраво и колкото вие искате голямо семейство, всеки ден да се обичате повече от предишния и да сбъдвате заедно мечтите си!
Очаквам с нетърпение твоя сватбен разказ!  girl_wink
Активен
pepche
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 250



« Отговор #22 -: август 17, 2010, 12:04:23 »

Дони ЧЕСТИТО  Сватбаааа Да сте живи и здрави  и все така влюбени, много щастие и прекрасни семейни дни ви пожелавам   butterfly И аз чакам с нетърпение разказ и снимков материал  Girl_hide
Активен
reni_vn
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 105


Булчица


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: август 17, 2010, 17:26:15 »

Честито и от мен! Пожелавам ви дълъг и щастлие семеен живот:)smile Дано да имате много поводи за радост, а сватбеният ден да е поставил само началото им!!!!!!!!!!

Чакам с нетърпение да разкажеш как е минала сватбата, от тези разкази ми се пълни душата...предполагам и на всички, които четат smile

Поздрави от мен
Активен
Doni M
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 213



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: август 19, 2010, 09:09:24 »

Здравейте  danceg
От както съм омъжена нямам време за нищо, но пък е хубаво  yahoo
Както казах сватбата мина перфектно. През нощта с майка ми не спахме много, но пък бая си поговорихме. На сутринта станахме рано и тръгнахме да взема цветята за ресторанта, булченския букет, украсата за колата и гривните на шаферките. След това се отправихме към фризьора и гримьора (Слави и Мими от Прити уомън). Там беше голям купон. Но се оказа, че не е толкова лесно да си жена  crazy Схванах се от "Наведи се надолу", "Гледай нагоре" и прочее  angry. В крайна сметка като бях готова за мое учудване изглеждах доста добре.
Тръгнахме към вкъщи. Там започна малко да е повдига напрежението, понеже си бях оставила като задача аз а надуя балоните. Но докато аз надувам някой ми говори и почти всеки балон го пренадувах и се пукаше... Затова успях едвам 5 балона да надуя и ми писна и ги зарязах.
В 3 часа се чу музиката и младоженецът пристигна. Шаферките и брат ми бяха заели челни места пред вратата да ме пазят. Бях подготвила нотариален акт за покупко-продажба на безценна собственост и да си кажа се изумих колко скъпо ме продадоха. Не искаха да ме дават лесно  good
След това младоженецът смирено ми целуна ръката, намери бързо бързо обувката с помощта на верните приятели, сложи една кредитна карта в нея и тръгнахме.
Идва ред на фотосесията. Беше уникално. Бяхме на гарата и хората много ни се радваха. В един момент даже Митко Яков ни казва да се целунем на фона на идващия влак , а от него хората по прозорците накацали и крещят силно "Горчиво"  yahoo Беше мнго забавно и всички много ни се кефиха. Дойде ред и за изненадата на фотографа. Беше приготвил пушка и ябълка и да си призная няма такава уникална идея. Снимките са невероятни и още съм в опиянение от тях.
Макар, че 1-2 седмици преди денях Х се тръшках, че ще вали, термометрите удариха 45 градуса. Това не ни попречи да си кажем "Да" в градината на ресторанта. А венчавката също беше доста интересна. Попът дръпна една реч, която изуми гостите.
В ресторантът общо взето беше купон. Интересен беше моментът, в който ритнах менчето толкова силно, че после сумати хора ме питаха дали съм тренирала футбол. Успях да измокря цялата сватбена маса, но изобщо не се притесних  pardon Поне ще ни върви по вода  girl_wink
Излишно е да казвам, че всички много се забалявахме. Ще кача снимки и мисля, че те ще да достатъчно показателни за събитието.
Активен
Doni M
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 213



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: август 19, 2010, 18:58:10 »

Започнах да качвам малко снимки, но са страшно много и пак няма да успея наведнъж, но поне и това е нещо  pardon
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #26 -: август 19, 2010, 19:12:04 »

Doni M, ти си мечтата на фотографа! Позираш като професионален фотомодел  Bravo Как го правиш? Каква е тайната ти?
  Продължавайте да правите всичко по своя начин, да сте различни и да се изненадвате един друг всеки ден-винаги да ви е хубаво и интересно заедно  smile
Активен
karamelche
Любопитен
*
Публикации: 24


« Отговор #27 -: август 19, 2010, 19:42:20 »

уау!!! снимкитеса уникални smile  Bravo Bravo Bravo и роклята е страхотна smile браво браво smile
Активен
AlexiS
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 228



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: август 19, 2010, 20:35:22 »

Миличка честито  give_rose Малко позакъснях, но напоследък не ми остава време за тук. Ще избягам от обичайните пожелания и ще ти пожелая да изживявате същите емоции от сватбена фотосесия отново и отново, защото знам как сте се чувствали  smile Снимките са страхотни. Казах ти, че ще имаш изненада от нашия любим фотограф. Толкова се развълнувах като ги гледах, че пак си разгледах нашите и ще кача още някои виждам, че албумите са проработили вече  blum
Активен
Doni M
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 213



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: август 20, 2010, 00:10:14 »

Успях да кача и останалите снимки от фотосесиите. Дано намеря време и за малко други.
Благодаря на всички за страхотните пожелания  heart
Активен
Страници: 1 [2] 3 4  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines