Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 13, 2024, 08:24:17

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб на бебеправещите 5  (Прочетена 153033 пъти)
 
Anita81
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #330 -: ноември 04, 2008, 02:52:55 »

Мила,аз се учудвам как така твоята докторка не ти е назначела изследване на хормони.При завишено ниво на един от хормоните настъпва подобно закъснение и то би трябвало да се  оправи с лекарства .
ами аз не живея в България, и тук трудно мога да се добера до гинеколог, здравната им система е малко шантава. Та затова говорих с лекарката ми по телефона и тя ми каза че е нормално първите няколко месеца докато организма приеме промяната и да изчакам още няколко дена и ако не ми дойде да пия Оргаметрил 5 дни по 3 пъти на ден, но след 2 дена ми дойде и не се наложии да пия Оргаметрил. Преди 3 месеца като си бях в България бях на преглед при лекарката ми и тя каза че съм в идеално състояние, но тогава още пиех противозачатъчните и така преди 2 месеца ги спрях и първият месец ми закъсня с 2 седмици, сега пак гони 2 седмици, и все още чакам, а теста си е отрицателен. Явно ще си чакам лелката и тва е. Ако не ми дойде до 1 седмица пак ще звъня на лекарката.надявам се всичко да е наред и да си ми дойде без да се налага да пия хапчета за да ми дойде, че доколкото знам и те си играят с хормоните.
Активен
Kristinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 649


Just a Wife


Моят сватбен албум

« Отговор #331 -: ноември 04, 2008, 04:07:56 »

anita81,  Offtopic но какви противозачатъчни си пила?И аз имах същия проблем като теб,след като ги спрях 3 месеца се нормализирах pleasantry...
Активен
jasmine
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1188



Моят сватбен албум

« Отговор #332 -: ноември 04, 2008, 09:34:19 »

Е момичета ,милото разбра вече ,че ще става татко yahoo,просто имаше физиономия на цапнат с мокър парцал sarcastic,но след това като го осъзна мнооого се зарадва,само,че имам един въпрос към бъдещите мами *db*кога и как казахте на родителите си?Ще съм ви благодарна ,ако споделите blush.И пак ви благодаря за всички пожелания,дано наистина всичко да е наред,защото мен много ме е страх blush
Активен
Luv4e
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675


Нашето сладурче Алекс :))


Моят сватбен албум

« Отговор #333 -: ноември 04, 2008, 09:59:24 »

Е момичета ,милото разбра вече ,че ще става татко yahoo,просто имаше физиономия на цапнат с мокър парцал sarcastic,но след това като го осъзна мнооого се зарадва,само,че имам един въпрос към бъдещите мами *db*кога и как казахте на родителите си?Ще съм ви благодарна ,ако споделите blush.И пак ви благодаря за всички пожелания,дано наистина всичко да е наред,защото мен много ме е страх blush


Ами при нас се случи точно две седмици преди сватбата и бяхме решили да изчакаме да мине сватбата и тогава да им кажем. Само, че не се стърпяхме и казахме на майките само , аз имах вече 10 дневно закъснение и три положителни теста .  blush Даже свекито като разбра ми подари едно много нежно златно синджирче с богородичка за да ме пази , нали е покровителка на майките  blush След като се върнахме от медената си седмичка , отидах на лекар, тя ми потвърди и казахме и на татковците и братчето на мъжа ми smile Всеки отначало го беше страх да се израдва максимално...Сега вече знаят повечето приятели, колеги и т.н. yahoo
Активен
jasmine
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1188



Моят сватбен албум

« Отговор #334 -: ноември 04, 2008, 10:02:22 »

Само да кажа че май малко  :offtopic:без да искам  blush
Активен
-Ади-
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 448



Моят сватбен албум

« Отговор #335 -: ноември 04, 2008, 10:33:19 »

Jasmine,колко време преди това бебеправихте?Дай малко предистория! danceg
Активен
jasmine
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1188



Моят сватбен албум

« Отговор #336 -: ноември 04, 2008, 10:36:43 »

ameliaa,ние никога не сме се пазили blush,значи от 3 год.толкова искахме,притеснявахме се дали изобщо ще имаме някога дете,а всичко ни беше в ред и ето и аз се убедих вече,че когато най-малко очакваш чудото става yahoo
Активен
jasmine
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1188



Моят сватбен албум

« Отговор #337 -: ноември 04, 2008, 10:38:43 »

И държа да подчертая,че вие бяхте първите,които разбрахте blush,въпреки,че е още много рано,но просто трчбваше да ви кажа,не се стърпях
Активен
jasmine
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1188



Моят сватбен албум

« Отговор #338 -: ноември 04, 2008, 15:56:26 »

hristi,gostenka_82 благодаря
Активен
Anita81
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #339 -: ноември 04, 2008, 16:47:24 »

anita81,  Offtopic но какви противозачатъчни си пила?И аз имах същия проблем като теб,след като ги спрях 3 месеца се нормализирах pleasantry...
Кристинка, пих Жанин, първо за 6 месеца и почивка 2-3 месеца, и тогава като ги спрях пак първите 2 месеца ми закъсняваше. След това ги пих за година и половина без прекъсване по съвет на лекарката ми,защото се отразявали много добре на яйчниците ми, и така спрях ги преди 3 месеца, т.е август, досега ми е дошло 1 път в края на септември и сега пак чакам и дано ми дойде вече, че ми свърши на 8 октомрви, а сега сме 4 ноемрви, почти месец вече  стана.
Активен
Ел
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 999


Консултант по кърмене към НКК


Моят сватбен албум

« Отговор #340 -: ноември 04, 2008, 20:46:27 »

 Jasmine,страхотна новина, честито и лека бременност give_rose

честито и от менннннн @}->--лека и безпроблемна бременност!

жасмин, мила, честито, желая ти неусетна и лека бременност и още по-леко и безпроблемно раждане!!

Жасмин честито и от мен! Лека и безпроблемна бременност ти пожелавам!

еее браво мила честито официално радвам се че си видяла бебчо
Айде повличай крак и темата да опустее Bravo Bravo Bravo

Jasmine, честито CHEERS Лека и безпроблемна бременност give_rose

jasmine честито!Мниго се радвам за вас! yahoo yahoo yahoo
Лека бременност ти желая! pqz

Ей, каква прекрасна новина! yahoo
jasmine, миличка, честито!!! give_rose Желая ти прекрасни 9 месеца и на финала едно здраво, сладко бебче! heart
С нетърпение ще чакам да кажеш как е реагирал таткото.


Честито, мила!!! give_rose yahoo
Хайде сега в темата "Бъдещи мами" и после в съответната отчетна!!! good


Сега вече официално Честито!!! и от мен! Лека и безпроблемна бременност ти пожелавам!


jasmine честито мила!!!! give_rose give_rose give_rose
Хайде момичета, пожелавам ви късмет, и всички да се преместятт в другите теми!!!! give_rose give_rose give_rose

jasmine, лека и безпроблемна бременност!!   heart

Честито жасмин, лека и безпроблемна бременност и да ни разкажеш как реагира таткото на новината

jasmine прекрасно бъдете здрави и спокойни

Жасмин, честито!!! give_rose Желая ти спокойна и лека бременност.

jasmine честито миличка , по-скоро да споделиш прекрасната новина с таткото!  Bravo
Лека бременност ти желая girl_wink


еее браво мила честито официално радвам се че си видяла бебчо
Айде повличай крак и темата да опустее Bravo Bravo Bravo

Еха, каква хубава новина, Жасмин!!!!! да си най-щастливата бременна мама!!! Отивай да кажеш на таткото!!! Много се радвам за вас!!
Хайде момиччета, една по-малко в клуба, успех на всички!! Дядо Коледа да донесе на всяка една от вас по едно бебче!!!(малко като щъркела....) girl_wink

Страхотна следобедна новина! *YAHOO*Честито с пълно гърло и после да разкажеш реакциите на щастливия бъдещ татко! give_rose

Жасмин, честит!!!Лека и спокоина бременност.. give_rose

- УРА-А-А-А-А-А-А

Жасмин  поздравления мила.. пожелавам ти лека бременност и много щастливи мигове .Дай боже всеки му такава радост smile

МОДЕРАТОР: МОМИЧЕТА ИМА ТЕМА "ЧЕСТИТО" , МОЛЯ ПИШЕТЕ ТАМ ЧЕСТИТКИТЕ
« Последна редакция: ноември 04, 2008, 21:48:41 от goldi » Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #341 -: ноември 05, 2008, 06:55:28 »

Мацки толкова съм отчаяна на 33 ден съм от цикъла, а няма никакви признаци ,че ще идва скоро, даже и симптомите за овулация ги няма  cray  cray  cray  cray  cray  cray . Вече започвам да си мисля най-страшни неща , на всичкото отгоре съм и болна с темепература и се чувствам толкова безпомощна. След всички билки и витамини и акупунктура накрая да нямам цикъл и овулация , просто в повече ми идва...
Активен
Nelkata
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 284



Моят сватбен албум

« Отговор #342 -: ноември 05, 2008, 08:32:27 »

Miri, миличка не се отчайвай ,горе главата. Зная ,че каквото и да ти кажа трудно ще те накара да се почувстваш по-добре , но миличка не губи надежда. kiss
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #343 -: ноември 05, 2008, 18:36:56 »

Miri   не се отчайвай!И моят цикъл си е меко казано странен-идва или на 33-я,или на 39-я ден...Понякога засичам ову,понякога не...то не бяха кисти,не бяха болки,ама да ти кажа съм решила, че явно чудото ще ме изненада и просто чакам търпеливо :girl_wink:Тя природата си знае работата.Важното е,че има желание и удоволствие в цялата работа-не го превръщай в мъка и сълзи,че не води до нищо добро. @}->--Изчакай още мъничко,а и имай предвид,че и от времето,нервите,а и от самата акопонктура може да ти се поразмести цикъла...Моя колежка забременя след като започна акопонктура,но ми каза,че трябва да вярваш и изпълняваш всичко,а и да ти действа отпускащо...В началото и тя имала болки в яйчниците(от стимулирането) и разместване в цикъла,но радостта й не закъсняла,така че ще видиш,че и при теб ще стане! good
А за гадните вируси-аз ги изкарах всичките по 100 пъти и сумати хапчета изпих,та те разбирам много добре.Смятам,че и това изнервя допълнително.А и ще ти кажа на мен какво ми помага-просто не мисля за това,а единствено за работата и спорта и само от време на време поглеждам към календарчето =]Желая ти по-добро настроение и скорошно оздравяване! give_rose
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #344 -: ноември 07, 2008, 10:12:54 »

Мири,не се отчайвай.Притеснението ти се отразява на цикъла.Това че си болна също сигурно оказва някакво влияние.
Момичета да ви кажа на мен пък ми закъснява вече 8 дни.На втория ден от закъснението правих тест,който беше отрицателен и сега съм объркана.По нищо не личи че ще ми дойде,в същото време аз не се чувствам по-различно от преди.Н еми е зле,малко съм притеснена дали всичко е наред с мен.Ще изчакам още малко и ще правя втори тест.
Активен
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines