Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 13, 2024, 18:37:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб на бебеправещите 5  (Прочетена 153041 пъти)
 
jasmine
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1188



Моят сватбен албум

« Отговор #315 -: ноември 01, 2008, 13:07:44 »

Пак съм аз blushами днес си направих 2 теста...и на двата едната черта не е толкова наситено червено както другата ,но се виждат 2 черти :angry:незнам какво да правя,на никого не съм казала нищо още.Но кмисля довечера да покажа теста на милото и да видим той какво мисли tease.Но мисля да си запиша час при моят гинеколог да видим той какво ще каже.Много съм притеснена и объркана в момента girl_impossible
Активен
jasmine
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1188



Моят сватбен албум

« Отговор #316 -: ноември 01, 2008, 14:16:40 »

Благодаря Ви все пак,но аз сега незнам какво да си мисля,затова като се консултирам с доктора ще потвърдя новината pleasantry
Активен
vanessa
Сватбар
***
Публикации: 262



« Отговор #317 -: ноември 01, 2008, 18:09:17 »

Jasmine,честито !Пожелавам ти всичко най-най,леки 9 месеца и леко раждане! give_rose

jasmine,мила,честито и от мен! yahoo yahoo yahoo

Честито и от мен. радвам се за теб и чакаме да кажеш какво е казал доктора.

Привет и от мен Жаси! Ама защо се притесняваш бе момиче? Според мен 99% е сигурно, че има още някой в теб.... или пък си мислиш да не е фалшива тревога...
Пращам ти много прегръдки, пък и виж какво става с момичетата тук  girl_wink
Хайде като споделиш с щастливият татко, да пишеш, ей!
Стискам палци всичко да е наред и да се радваш на много лека и красива бременност.

Jasmine, честито  give_rose И при мен в началото 2рата черта беше бледа. Ще чакаме да кажеш как е минало при доки!

Честито,jasmine,нямаш си на идея как се зарадвах yahoo,че една от нас е видяла така желаните  PREGQ!
Да споделиш как мъжлето е реагирало на щастливата новина!
И още веднъж ЧЕСТИТО!

честито и от мен Bravo give_rose good

Какво да ти кажем мила освен Честито друго не остана за казване.Много се радвам за теб.

jasmine, браво на теб  Bravo Bravo Bravo!!!
Хайде, дано повлечеш крак и този месец да те последваме и ние smile!
« Последна редакция: ноември 01, 2008, 19:19:48 от goldi » Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #318 -: ноември 02, 2008, 09:39:16 »

Еееее браво мила много се радвам честито желаяти една лека бременност Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo
А за гинеколога може и да изчакаш малко доста често не успява да се види ако е в началото и това само може да те разтрои но иди за всеки случай
Още веднъж честито
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #319 -: ноември 02, 2008, 10:29:21 »

жасмин, честито мила!!!!

бледа или наситена, това все с е положитлен тест!!!

гучи,

благодаря, за успокоението,

аз цито си правих февруари т.г., предполагм си е валидна и сега;

а милото тази седмица ще си прави неговото тестче, само ме бъзика, че като отиде и ще има една готина мацка, която да му съдейства при процедурата;

а на преглед съм на 18.11 и тогава ще направя колкскопия;

и ще съм правила ову тест вече;

а, на зъболекар също ще отида, още тази седмица имам час;

ох, ми аз сега като гледам, пвечето неща вече съмм ги направила;

имам си и пълна кръвна къртина, екг и пр...
« Последна редакция: ноември 02, 2008, 10:38:48 от gostenka_82 » Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #320 -: ноември 02, 2008, 15:04:41 »

gostenka_82  само да поясня че ову теста не е фоликометрия и фоликометрията е най точния начин за опревеляне на дните на овулация.Тъй като жената не овулира всеки път може единя път да не се засече а следващия да я има.Искам да успокоя момичетата които пробват от по дълго време.Искам да ви цитирам думите на моята гинеколожка.За една година дните в които  жената може да забремене са около 24 и ако не сте улучили момента и не е станало не значи че задължително има проблем.Ако при минималните изследвания на мъжа и жената нещата са наред двойката не трябва да губи надежди и да се навива че има проблем.Така че момичета горе главите вие си работете по въпроса и се обичайте а бебчето ще стане рано или късно.
Активен
Anita81
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #321 -: ноември 03, 2008, 04:02:14 »

Момичета, аз ви чета редоно, но не съм от най-редовните в писането, просто защото няма нищо ново при нас, освен че след спирането на противозачатъчните, първият месец ми закъсня и ми дойде на 41 ден от цикъла, сега е 2 месец и пак ми закъснява вече 1 седмица но теста е отрицателен а и нямам никакви признаци. Когато миналия месец говорих с лекарката ми тя ми каза, че е нормално първите месеци да ми закъснява защото организма ми още се настройва към промяната, но докога ще се настройва този организъм, не знам нормално ли е и втори месец да ми закъснява по тази причина. Продължавам да си пия фолиевата коселина.
По отношение на сиропа за кашлица за увеличаване на цервикалната слуз- сироп за суха или влажна кашлица трябва да пия? И верно ли е че вит.Е регулира цикъла, мога ли да си го пия профилактично?
Голди, по отношение на Селен и Цинк, само мъжът ми ли да ги пие или и аз трябва да ги пия и по колко да пием ?
Момичета, стискам палци на всички скоро да видим двете чертички  smile
« Последна редакция: ноември 03, 2008, 05:26:33 от anita81 » Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #322 -: ноември 03, 2008, 07:53:46 »

Момичета, аз ви чета редоно, но не съм от най-редовните в писането, просто защото няма нищо ново при нас, освен че след спирането на противозачатъчните, първият месец ми закъсня и ми дойде на 41 ден от цикъла, сега е 2 месец и пак ми закъснява вече 1 седмица но теста е отрицателен а и нямам никакви признаци. Когато миналия месец говорих с лекарката ми тя ми каза, че е нормално първите месеци да ми закъснява защото организма ми още се настройва към промяната, но докога ще се настройва този организъм, не знам нормално ли е и втори месец да ми закъснява по тази причина. Продължавам да си пия фолиевата коселина.
По отношение на сиропа за кашлица за увеличаване на цервикалната слуз- сироп за суха или влажна кашлица трябва да пия? И верно ли е че вит.Е регулира цикъла, мога ли да си го пия профилактично?
Голди, по отношение на Селен и Цинк, само мъжът ми ли да ги пие или и аз трябва да ги пия и по колко да пием ?
Момичета, стискам палци на всички скоро да видим двете чертички  smile

Мила,аз се учудвам как така твоята докторка не ти е назначела изследване на хормони.При завишено ниво на един от хормоните настъпва подобно закъснение и то би трябвало да се  оправи с лекарства .
Активен
jasmine
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1188



Моят сватбен албум

« Отговор #323 -: ноември 03, 2008, 09:17:32 »

Мацки,аз днес в 14:45 си записах час при един гинеколог в Бургас,да видим какво ще ми каже....ще полудея 3 дена не мога да си намеря място :angry:а като казах на милото :girl_impossible:той само ме попита:Дали е станало и някакъв такъв с 24 каратова усмивка... 8Pпо-късно като се върна ще ви докладвам girl_wink
Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #324 -: ноември 03, 2008, 11:38:15 »

Жасмин имаш стиснати палци и от мен!  Good luck Good luck Good luck

jasmine мила ще чакаме да видим какво е станало при доки. Имаш стиснатипалци от нас

jasmine, честито!  give_rose За мен няма съмнение, че е станало  Bravo А следобяд и докторът ще го потвърди! ( на моя първи тест втората черта едва се виждаше  girl_wink )  Чакам с нетърпение да разказваш като се върнеш  girl_wink

jasmine , стискам палци да е станало . Аз си мисля ,че си бременна,но ще чакам с нетърпение и док. да ти каже същото. И на моят тест едната черта не беше много наситена .
Момичета стискам палци на всички , дано съвсем скоро да видите тези ''заветни'' две черти.

браво мила дано успее да се види нещо стискам ти палци да като се върнеш да кажеш хубавата новина  good good good good good
« Последна редакция: ноември 04, 2008, 21:43:50 от goldi » Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #325 -: ноември 03, 2008, 15:43:16 »

anita81   когато преди година и аз си спрях противозачатъчните също чаках доста докато цикълът ми се нормализира и сега,  и сега той не е на 28 дни както докато го пиех,а по 33,че и по 39 дни,но иначе всички хормонални изследвания са ми наред и лекарката ми каза,че просто имам по-дълъг цикъл-все пак всички сме различни :girl_wink:Така че просто имай търпение give_rose

jasmine   и според мен има защо да се радвате,само не знам дали лекарят ще види нещо,но пък не пречи да се пробва *THUMBS*много се радвам за теб give_rose

Активен
Luv4e
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675


Нашето сладурче Алекс :))


Моят сватбен албум

« Отговор #326 -: ноември 03, 2008, 16:04:19 »

jasmine според мен няма никакво съмнение ... И при мен първите два пъти на теста чертичките бяха супер бледи и на третия се показа супер ясна червена черта! Стискам ти плаци ! girl_wink

Инъче за лекар е още рано... Изчакай поне 20 дена закъснение  smile
Активен
jasmine
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1188



Моят сватбен албум

« Отговор #327 -: ноември 03, 2008, 16:13:15 »

Tук съъъъъъм danceg.еми....бременна съм yahoo.Бебето е сантиметър и половина pardon.Боже не мога да повярвам....таткото още незнае със съгурност,че съм бременна ,той се разсърди че го държа в напрежение,но не бяхме сами ,а аз исках да му споделя на 4  очи tease
Активен
jasmine
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1188



Моят сватбен албум

« Отговор #328 -: ноември 03, 2008, 16:48:31 »

Благодаря ви милички :girlhide:незнам направо какво се случва с мен и моето тяло в момента и имам едни такива смесени чувства,наляга ме депресия  cray.Таткото ще разбере след един час ,че сега е на работа а аз нямах сили даму кажа... blushно няма накъде да бягам.
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #329 -: ноември 03, 2008, 16:59:48 »

Жасмин, много добре разбирам как се чувстваш! И аз като разбрах, а и ние дъщо го искахме и палнувахме и опитвахме, просто не знаех да се радвам ли да плача ли...Много странно, но наистина няма накъде да бягаш!! Таткото катос е зарадва и почнете да правите планове лошите мисли ще изчезнат и ще се радвате много.... yahoo
Активен
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines