Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 13, 2024, 02:02:26

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб на бебеправещите 5  (Прочетена 153029 пъти)
 
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #165 -: октомври 15, 2008, 17:05:49 »

здравейте милички  Girl_hide ето ме и мен  Girl_hide

хайде  gucci  с теб сме този месец ште чакаме всички двете чертички...  Bravo

колко време преди бееправенето е хубаво да се започне с пиенето на тази фолиева киселина...

не че ние в момента правим нешто по въпроса де оште се пазим  pardon ама искаме да мине тая сватба и да се задействаме стабилно че вече умираме от желание да държим бебчо в ръцете си  baby_girl ...
та да знам колко време предварително е хубаво да се започне с пиенето...

аз тоя месец много странно...имам някво течение ама като вода  pleasantry ...дори не си осетих овото...то та не спира да ми тече...по цял ден лудница...не ме дразни не е като инфекция...што е то ?¿?¿  pardon
за сега ште изчакам да видим какво ште стане като ми дойде на 01/11 дали ште отшуми или ште трябва да звъня на лекаря си...  pardon
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #166 -: октомври 15, 2008, 18:26:40 »

Мацки, за овуто е хубаво да се взима и пчелно млечице. Това ми го каза моя натуропат. Стимулира яйчниците.
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #167 -: октомври 15, 2008, 21:30:17 »

Аз и този месец оставам в клуба, днес ми дойде. Вече обаче не си го слагам толкова, когато дойде писна ми да се ядосвам
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #168 -: октомври 15, 2008, 23:30:29 »

Аз и този месец оставам в клуба, днес ми дойде. Вече обаче не си го слагам толкова, когато дойде писна ми да се ядосвам


goldi не се притеснявай...не всеки път това че е дошло значи че не е станало...на повечето ми приятелки които са забременели им идва един два месеца и после вече спира...

 Good luck
Активен
Nelkata
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 284



Моят сватбен албум

« Отговор #169 -: октомври 16, 2008, 08:35:45 »

Момичета а съм живия пример за това .Онзи ден ми капнаха две три капки и два дни имах някакво кафеникаво , а днес видях двете чертички.
Надявам се всичко да е ок,че това кървене малко ме притеснява.
Активен
girl
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 12



« Отговор #170 -: октомври 16, 2008, 08:58:06 »

Nelkata Честито, много се радвам да теб мила, пожелавам ти една прекрасна и безпроблемна бременност give_rose
BeRa Здравей мила, аз знам че е хубаво да се пие ФК поне 3 месеца преди това  Wink
goldi, много съжалявам че те е посетила лелката sad , ще ти стискам палци следващия месец Good luck и тогава да я изгониш,  ако трябва и с beating
Лек ден сладури
Активен
deni1709
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 334


Сладката Габи


Моят сватбен албум

« Отговор #171 -: октомври 16, 2008, 08:58:44 »

Момичета а съм живия пример за това .Онзи ден ми капнаха две три капки и два дни имах някакво кафеникаво , а днес видях двете чертички.
Надявам се всичко да е ок,че това кървене малко ме притеснява.
Нелкааа, това е чудесна новина yahoo, честито, лека и безпроблемна бременност ти желая  give_rose
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #172 -: октомври 16, 2008, 09:04:02 »

Нели, честита новина.  Bravo Bravo Bravo Лека и безпроблемна бременност pqz. И да ни информираш как расте малката бебка.
Активен
ilkata
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 100



Моят сватбен албум

« Отговор #173 -: октомври 16, 2008, 09:56:40 »

нелиии честито мила, лека и спокойна бременност и всичко да мине като по вода...най после някой да се измъкна от нас и да иде в другия форум за мамчета..
Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #174 -: октомври 16, 2008, 10:08:10 »

Бера аз питах моята гинеколожка за фолиевата киселина, понеже доста поизчетох, но жената е на друго мнение. Тя ми каза, че е достатъчно да се пие, когато забременее жената, защото е необходима тогава на плода. Нейната логика е, че няма смисъл да се приема предварително, защото така или иначе няма да изиграе ролята си. Та аз за това се отказах да пия такова нещо. Въпреки че тя каза, че може и да пия, ако искам, ама ако е все тая ...
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #175 -: октомври 16, 2008, 10:18:26 »

Нелка честито много се радвам, че излизаш от клуба, защото и вие отдавна пробвате. Всичко най-хубаво и успех на финала Bravo
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #176 -: октомври 16, 2008, 10:26:39 »

Нели мила айде честито и тука.толкова се радвам за теб.

За форлевата киселина на мен миказаха че е хубаво три месеца преди забременяване тоест като спрете да се пазите може да почнете да я пиете.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #177 -: октомври 16, 2008, 10:35:36 »

Ей Нелка честито  Bravo
Много се радвам за теб, пожелавам ти лека и безпроблемна  pqz
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #178 -: октомври 16, 2008, 11:01:16 »

Нели, честита  pqz, мила! Пожелавам ти много леки и прекрасни 9 месеца, а след това един малък, сладък бонбон!  baby_girl baby_boy
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #179 -: октомври 16, 2008, 11:30:25 »

Нели честита бременност! За капките не се притеснявай - това е от имплантацията и е нормално да ги има.
Аз не знам дали писах - ходих на гинеколог, всичко е наред, зараснала е лигавицата на матката след абразиото, яйчниците са наред, раничка няма, микробиологията излезе вчера - и при нея не се откриват патогенни организми, няма гъбички, някакъв млечно-кисел баланс бил наред - абе в това отношение всичко си е на 6, обаче сега тръгнах на зъболекар и се оказва, че много работа има да се върши така, че скоро май няма да работим за бебе. За пръв път си направих панорамна снимка на зъбите и се оказва, че мъдреците, които не са поникнали натискат останалите зъби и ги покривяват. А единия доре е в хоризонтално положение легнал. Стоматоложката ме съветва поне 3 от мъдреците да ми ги оперират и да ги извадят преди бебеправенето, защото после следва лечение с антибиотици, а пък и недай си боже някой мъдрец да почне да ме боли по време на бременността няма как да го вадят, а антибиотичното лечение е задължително след вадене. Днес преди мен на зъболекарския стол имаше една жена на която й вадеха един - е направо ми се прирева докато я шиеха cray . А пък и такива кошмарни истории съм слушала за ваденето на мъдреци - аз въобще не издържам на болка.
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines