Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 12, 2024, 18:33:53

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб на бебеправещите 5  (Прочетена 153024 пъти)
 
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: октомври 10, 2008, 14:43:54 »

Да казват, че е хубаво мъжът и жената да се въздържат от секс поне няколко седмици преди овулацията на жената. Много правилно решение е взел мъжа ти и за спирането на цигарите и алкохола!
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: октомври 10, 2008, 15:33:56 »

Да казват, че е хубаво мъжът и жената да се въздържат от секс поне няколко седмици преди овулацията на жената. Много правилно решение е взел мъжа ти и за спирането на цигарите и алкохола!

значи и ти си го чувала...  huhhuh.gif
добре де...в/у какво влияе...моя  heart ми говори за някаква сполучлива смес и аз ми е супер някво сме6но  ROFL  Викам му абе не знам аз каквии смеси ги забърква6 ти там ама то 6те стане ясно накрая като го водим  Girl_hide  cap  ...6егувам си го и аз какво да го правя...нали си ми е сладур  kitty
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #107 -: октомври 10, 2008, 15:37:41 »

И аз го знам това за въздаржанито преди ОВУ.То иние уж бебеправим ама сме толкова несериозни пък и покрай сватбата работа и т.н. и много нерви събрахме та хич и не се надаме скоро да има  PREGQ
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #108 -: октомври 10, 2008, 15:37:57 »

По скоро нещата имат духовен аспект. В интернет има много информация за това колко важен е моментът на зачеването. От въздържанието един вид се изчиства ума и тялото и се приготвят за това важно събитие. А "сместта" просто е по-концентрирана и наситена с "прана" - духовна енергия.
Активен
silvanka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 94


Ние-това е повече от аз и ти!


Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: октомври 10, 2008, 15:48:58 »

Записвам се и аз в темичката. Ние бебеправим от няколко месеца, но имаме доста проблеми-то засега само аз,де. Основният ми проблем е че цикъла ми е нередовен, за което съм пила достааа дуфастон, двумесечното измерване на базалната температура показа че липсва овулация и сега ще пия едни хапчета да ми я предизвикат. Иначе доктора ме успокои че ще стане т.е. нямам някакви сериозни проблеми, но каза че и котето ми трябва да си направи спермограма. Той миличкият въобще не му се чува, ама...ще го накарам. Важното е че не се шашкаме, а сме много спокойни и щастливи, още повече че догодина ни предстои сватба.
Успех на всички, обичайте се, а когато е писано ще стане girl_wink
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: октомври 10, 2008, 16:00:14 »

Добре дошла в нашия клуб silvanka  smile
Моето мнение е да не оставяш нещата да се влошават преглеждай се редовно да не съжаляваш после защото децата са най важното нещо
Така че успех ти желая и скоро преместване в другия клуб Wink
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: октомври 10, 2008, 16:06:55 »

Записвам се и аз в темичката. Ние бебеправим от няколко месеца, но имаме доста проблеми-то засега само аз,де. Основният ми проблем е че цикъла ми е нередовен, за което съм пила достааа дуфастон, двумесечното измерване на базалната температура показа че липсва овулация и сега ще пия едни хапчета да ми я предизвикат. Иначе доктора ме успокои че ще стане т.е. нямам някакви сериозни проблеми, но каза че и котето ми трябва да си направи спермограма. Той миличкият въобще не му се чува, ама...ще го накарам. Важното е че не се шашкаме, а сме много спокойни и щастливи, още повече че догодина ни предстои сватба.
Успех на всички, обичайте се, а когато е писано ще стане girl_wink

Добре до6ла мила  give_rose

Не се 6а6кай...понякога отнема няколко месеца за да стане бебчо...а и особенно като не е редовен цикъла...ако не се усе6та6 кога горе долу ти е овулацията може6 да пробва6 с мерене на температурата за да види6 или съм чувала че има специални тестове за овулация....
само не си втълпявайте че на всяка цена трябва да стане за6тото понякога това съ6то се отразява и пречи на забременяването...

Успех и 6те чакаме хубава новина  Bravo give_rose Bravo give_rose
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #112 -: октомври 10, 2008, 16:15:49 »

добре дошла в клуба, silvanka. Пожелавам ти късмет в бебеправенето и повече положителни мисли. Всичко ще се нареди и бебето ще се появи когато му е писано, така, че късмет. good give_rose
Активен
silvanka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 94


Ние-това е повече от аз и ти!


Моят сватбен албум

« Отговор #113 -: октомври 10, 2008, 17:41:30 »

Благодаря ви момичета за милите думи, много е хубаво да имаш подкрепа от някъде. Аз и тестове за овулация съм си правила, но бяха отрицателни. Но доктора ми каза че те са ужасно несигурни и по-сигурен метод е базалната температура. Но ми каза че и там няма гаранции и че овулацията е едва ли не непредвидима. Затова ние си се обичаме през ден и въобще не следя дати, затова и не се шашкам толкова. След сватбата ще се заемем по-сериозно с въпроса...все пак съм само на 23
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: октомври 10, 2008, 19:02:58 »

Мила а каза ли какъв е проблема за да нямаш овулация и какво ти предписа.Аз също съм с ужасно нередовен цикъл и понякога напълно липсващ но вече 9 месеца го синхронизирах горе долу и ми е интересно с какво те лекуват теб.
Активен
silvanka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 94


Ние-това е повече от аз и ти!


Моят сватбен албум

« Отговор #115 -: октомври 10, 2008, 21:43:51 »

Klotrylbegyt беше или нещо подобно, пие се на петия ден от цикъла, това е нещо което предизвиква овулацията, обаче един месец го пих и теста за овулация пак беше отрицателен
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #116 -: октомври 10, 2008, 23:10:16 »

може резултата да е в следствие на няколко месеца... huhhuh.gif
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #117 -: октомври 11, 2008, 13:18:17 »

Момичета знаете ли каква е пречината да не ви идва редовно
Активен
silvanka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 94


Ние-това е повече от аз и ти!


Моят сватбен албум

« Отговор #118 -: октомври 11, 2008, 13:35:10 »

Не знам, аз съм ходила при няколко доктора, всички те тъпчат с хапчета и не се замислят за същността на проблема, последната лекарка при която ходих ми каза че "някой жени просто са такива и оправия няма". Аз я смених, разбира се, просто ми се иска лекуващия ми да е малко по-позитивно настроен, сегашния ми обеща че до 3 месеца ще стане, стига да няма проблем със спермограмата на половинката good
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #119 -: октомври 11, 2008, 13:49:21 »

Аз си мля че всичко е до метаболизма и до самоя организъм на вка жена...не знам дори и с лекарства оже да се ргулира...в смисъл...ще се регулира докато се вемат лекарства...ма то не е болест да я излекуваш и след известно врме хоп хайде цикъла редовен...по вжно е мисля аз да се хване кога е точно овулацията...
Аз лично се усещам кога съм горе долу че в овулация...а и с мои приятелки с които съм говорила също...

успех на всички бебеправещи... give_rose
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines