Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 19, 2024, 04:07:28

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли - част 3  (Прочетена 223740 пъти)
 
desy
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 78



Моят сватбен албум

« Отговор #390 -: май 17, 2008, 14:45:06 »

Здравейте!
Току що се регистрирах във форума. От много време чета вашите мнения и съвети.
Сватбата ми е след около 4 месеца, но нямам много време относно това да взема решение за роклята тъй като съм си харесала рокля на Деметриос.
Искам и аз да попитам нещо: някой от Вас купувал ли си е рокля на Деметриос?
Казват, че доставката е до 3 месеца - интересуваме дали спазват тези срокове?
И ако някой си е купувал изобщо без значение марката рокля тип принцеса без презрамки - ако може да ми каже дали е удобна роклята, свлича ли се?
Благодаря много!
Активен
denipeneva
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #391 -: май 17, 2008, 23:00:42 »

здравейте на всички аз също сам нова във този форум и моята сватба е скоро в началото на август незнам на какъв модел рокля да се спра искам да ви попита дали тази модна къща (аз и ти) имат магазин в Пловдив или Асеновград защото аз сам от Пловдив благодаря предварително
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #392 -: май 17, 2008, 23:32:44 »

Деси, не мога да ти помогна, защото не съм мерила рокли без презрамки, но лично аз предпочитам да има. За Деметриос също нямам представа дали бавят поръчките или не  pardon Малко на риск си е, особено и като не си мерила роклята и не знаеш дали ще ти стане, а и дали тази кройка е за твоята фигура.
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #393 -: май 18, 2008, 01:53:19 »

desy, моя приятелка миналото лято беше с рокля на Деметриос, купена от България. Да, доставят ги навреме. Тя сподели с мен, че не и е падало бюстието изобщо, но тъй като нейният бюст е доста голям, замалко на няколко пати почти са и излизали гърдите навън  sarcastic. Прилагам снимка на роклята. Имай предвид, че тази рокля е с мноого изрязано бюстие, има такива, които са с по-малко изрязани. Така че много зависи.
denipeneva, доколкото знам Аз и Ти имат магазин в Смолян само. Може би им продават роклите и на други места, но с надценка. В Асеновград със сигурност няма техни рокли, може би някъде в Пловдив да има. Моите родители преди около 2 месеца отидоха да се разходят дотам, след което са били в Асеновград и ми казаха, че не е имало смисъл да се ходи до Смолян, в Асеновград по магазините е имало много по-голям избор.


* Style DB-105.jpg (47.9 KB, 386x515 - видяно 269 пъти.)
Активен
milenium80
Сватбар
***
Публикации: 293


Buongiorno Principessa!


« Отговор #394 -: май 18, 2008, 06:40:04 »

desy аз съм мерила всякакви рокли, със презрамки, без презрамки и трябва да ти кажа че има риск от свличане, защото роклите тип принцеси са по-тежки. Но има вариант да е с корсет и пола надолу, така че да няма опасност да се свлича. моята е цяла рокля бюстие нагоре,но от вътрешната страна на корсета има връзки, които се стягат и опасността да се свлече роклята намалява. Аз също в началото много държах да имам презрамки, но впоследствие се оказа друго smile
Активен
korona
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 53



« Отговор #395 -: май 18, 2008, 08:09:05 »

ако на роклите без презрамки се сложи от горната вътрешна страна на бюстието двойна залепваща лента или, залепващи се силиконови ленти , няма опастност от смъкване good
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #396 -: май 18, 2008, 08:50:42 »

А няма ли как да се направи роклята със свалящи се презрамки, или пък по някакъв начин да се скриват при желание на булката?
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #397 -: май 18, 2008, 09:00:26 »

dorina79, според мен това е много лесно да се направи чрез кукичките като на сутиените, на които могат да им се махат презрамките. И на презрамката също да има зашита кукичката, която да влиза в другата част. Всяка шивачка би могла да го направи.   good
Аз миналата година бях категорична, че трябва роклята ми да е с презрамки. Да, ама от тогава няколко пъти си промених вкусовете като цяло и изобщо визията, която си представям и сега роклята ми е без презрамки. Отзад има връзки на корсета, който се стяга толкова добре, че не виждам каде може да помръдне роклята ми  girl_impossible
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #398 -: май 18, 2008, 11:19:06 »

Моята рокля има съвсем тънки презрамки, които могат да не се ползват и според мен са 'застраховка" за в случай, че роклята се свлича, което не съм усетила.
Активен
desy
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 78



Моят сватбен албум

« Отговор #399 -: май 18, 2008, 16:20:54 »

Благодаря много на всички за съветите!
Вече съм по-уверена за роклята и мисля утре да си я поръчам, за да може да престигне месец преди сватбата дай Боже и да имам време за корекции, ако се налагат, а и за слагане на силиконови ленти или да си направя презамки за закачане за всеки случей!
Страхотни сте! За първи път пиша по форуми и чесно казано не се надявах много на отговор!
Благодаря на всички отново!  give_rose
Активен
korona
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 53



« Отговор #400 -: май 18, 2008, 16:36:38 »

desy,

не се притеснявай, двойно залепващата лента или силиконовата се слагат една минута преди да облечеш роклята за да залепнат добре....
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #401 -: май 19, 2008, 09:04:22 »

Освен в Асеновград има ли и в София места където могат да ушият рокли по модел на Деметриос и други от този клас?
Активен
Luv4e
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675


Нашето сладурче Алекс :))


Моят сватбен албум

« Отговор #402 -: май 19, 2008, 13:10:21 »

Магазин на "Аз и Ти" има и в Бургас.
Аз от там си харесах рокля и мисля да я поръчам danceg
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #403 -: май 19, 2008, 13:12:57 »

Аз да попитам за тези ленти - какво представляват и къде се прикачат?
Активен
Ел
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 999


Консултант по кърмене към НКК


Моят сватбен албум

« Отговор #404 -: май 19, 2008, 15:58:39 »

    Здравейте, аз също съм новорегистрирана. Разгледах доста неща и много ми допадна първата рокля от последните снимки, които kopche e  качила. Тази рокля коя марка е? Бих искала да пробвам и ако не ми е във възможностите да си я купя, ще съм Ви благодарна, ако ми препоръчате къде в София мога ди си я ушия. Благодаря предварително smile
Активен
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines