Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 08, 2024, 22:10:57

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 7   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Zori83 - 01.05.2010  (Прочетена 23002 пъти)
 
Didkata1984
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 237



« Отговор #15 -: април 06, 2010, 14:59:41 »

Четита темичка, мила Зори!  give_rose
Всичките ти неща са прекрасни, очаква ви незабравимо тържество!
А ти си много нежна и хубава  Bravo, като булка ще си направо неотразима!!!
Активен
me4enceto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 215



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: април 07, 2010, 10:17:07 »

Честита темичка Зори, малко остана, дишай дълбоко, като гледам движите се по график и кооолко много неща сте свършили за 1 седмица  Bravo Само така  give_rose
Активен
savka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: април 09, 2010, 08:49:12 »

Честита теми Зори  smile То не останало до сватбата а и ти май си готова с почти всичко  Bravo  и ти остава само да не насладиш на оставащите дни   smile smile smile smile
Активен
Dallila
Професор
****
Публикации: 423



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: април 09, 2010, 13:09:42 »

Честита темичка, Зори.Пожелавам ти цялото търпение на земята, за да дочакаш спокойно датата на вашата приказка.Aз съм лично привързана към датата на вашата сватба (понеже тогава е рождения ми ден) и съм сигурна, че ще се получи едно наистина прекрасно тържество на любовта ви.Бъдете много щастливи, още повече, че имате и два повода за радост. give_rose
Активен
Zori83
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 542



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: април 09, 2010, 13:30:26 »

Момичета, много сте мили give_rose
Успяхте да ме разчувствате  cray
Днес като погледнах календара  Oh my ... осъзнах, че остават само три седмици до така дългоочаквания ден, а дори не съм се и притеснила. По прицип съм голяма паника и все ми тупти нещо отвътре, а сега ме е налегнало едно спокойствие...не мога да се позная.
Имам малък проблем - роклята си я купих преди три месеца и се наложи да ми я стесняват доста, т.к. ми беше голяма и понеже не бях предвидила някои обстоятелства сега ми е доста тясна и ще се наложи да ми я отпуснат. Мен ме притеснява да не останат дупчици при разшиването, но не съм много веща в тая област.
Някоя от вас разширявала ли си е дрехи и ако да какъв беше крайния резултат?

П.С. Знам, че ми е малко глупав въпроса, но това ме тормози в момента blush
Активен
merylu
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 92



« Отговор #20 -: април 10, 2010, 22:52:22 »

Zori,браво на теб!Така ти завиждам за спокойствието,продължавай в същия дух! Относно роклята-от какъв материал е?Ако е тафта ще останат дупчици :(Ако е по-мек плата може и да не остане.Дано да нямаш проблеми,защото ще бъде нещо маловажно,за което да се притесняваш.Стискам ти палци,дано да ти върви по вода!
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: април 10, 2010, 23:43:26 »

Зори, мила, мен ако питаш, дори и да останат дупчици, то те ще са тооолкова миниатюрни, че ще се забелязват само от хората, които знаят за тях, тоест от теб Wink Не се тревожи за това good Пък и по-важно е съкровището, което носиш в себе си и това как ще мине денят ви, а не дали се виждат дупчици. След време не тях ще си спомняш и не те ще се виждат по снимките, а само грейналите ви лица give_rose Спокойно си карай и всичко ще мине страхотно, ще видиш Girl_hide good
Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: април 11, 2010, 14:06:09 »

Зори каква е материята на роклята. много зависи опт плата дали ще останат дупчици, защото при доста платове след разглаждане на мястото на шевовете не остават дупки и всичко е ок. Тя шивачката ти би трабвало да знае как да процедира с тези дупчици, така че спокойно. Подкрепям напълно velvet в думите й!  give_rose
Активен
Zori83
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 542



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: април 12, 2010, 08:30:53 »

merylu, velvet,  bergeria  благодаря ви за окуражителните думи give_rose
Всичко, написано от вас е така, но и аз понякога се усещам, че за почвам да се вманиачам в някакви дреболии, за които няма смисъл да се натоварвам, но... знаете как е.
Относно плата избщо не съм наясно какъв е, но хубавото е, че роклята е стяснявана и има оставено парче плат от вътре, че иначе трябваше да си купувам нова.

Ние уточнихме украсата за ресторанта, но сега имам някакви съмнения относно тази за масите на гостите. Първоначалната ми идея беше да се редуват, тези стъклени свещници и светещата вазичка, но сега си мисля дали няма да е по-добре са бъде само светещата вазичка, като цветята в нея ще са бели и оранжеви crazy, т.к. с двете ми се струва малко претрупано, като имате предвид, че и всички столове ще са украсени по начина на снимката:


* Украса.JPG (75.06 KB, 1024x768 - видяно 221 пъти.)
Активен
Dallila
Професор
****
Публикации: 423



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: април 12, 2010, 08:43:12 »

Ако вазичката е толкова голяма, колкото е на снимката, май ще е достатъчна като украса, особено ако има и картички за гостите.Като се има предвид и това, че ще има доста чинии и чаши, по-голяма украса би била наистина претрупане.Зависи вече и ти какво искаш-по-пищна, или по-семпла.Аз съм за по-семплата, но коята и да избереш, пак ще е красива.  give_rose
Активен
Zori83
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 542



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: април 14, 2010, 09:32:14 »

Вече сме почти готови и с медицинските. Остана само психото, но поне стават бързо - необходими са 10-на минути за преглед.
Сега съм се захванала с тейбълките и се надявам да ги приключа през почивните дни, след което ще кача снимки. Напоследък се чувствам доста изморена, т.к. постоянно трябва да се ходи някъде и нямам време за почивка, но се надявам след сватбата да имам тази възможност.
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: април 14, 2010, 09:35:42 »

Браво, Зори, още малко остана!  good

Къде си правите медицинските? И колко ви излязоха като цена?

Активен
LoveAndLove
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 188



« Отговор #27 -: април 14, 2010, 09:44:58 »

нека този ден ти донесе много щастие
гледайте винаги в една посока защото тя е вашето бъдеще
създайте си едно прекрасно и изпълнено с радост семейство
Активен
Zori83
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 542



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: април 14, 2010, 09:54:30 »

Дани, за васермана и тубдиспансера ни взеха общо 40лв. и за психото предполагам, че ще е за двамата общо 20лв. Да ти кажа всичко е една пародия, т.к. отиваш и ти удрят един печат без да правят някакъв преглед или проверка. Важното е да ти вземат парите.
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: април 14, 2010, 09:57:19 »

Зори, всеки така разправя, ама нали трябва да се мине, няма как  huhhuh.gif То принципно замисъла е много хубав, ама с годините се е опорочил.
Благодаря ти за инфото! give_rose
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 7   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines