Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 30, 2024, 17:02:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Zaio- 27 юни 2009  (Прочетена 19231 пъти)
 
zipper
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 135



« Отговор #15 -: май 30, 2009, 09:14:27 »

Здравейте, момичета. Да се отчета.. smile Предварително казвам, че ще пусна снимки, като се прибера в София. Вчера най-сетне си намерих обувки, взехме си халките и изненадващо роклята. Очаквах, че на първа проба няма да видя завършена рокля, но се оказа друго. Честно казано съм леко разочарована, но вината си е в мен. Роклята ми стои много добре. Щом се харесах още след като я облякох, значи положението не е трагично blum, но....лъщи малко повече от това, което очаквах. Явно осветлението в магазина е матирало материалите. Сега и подложката от сатен лъщи, и тюла отгоре леко лъщи....отделно има и камъни..така, че ще съм лъскава отвсякъде  bad А така да мразя лъскавите неща....Ще го преживея. До сега грозна булка не съм виждала tease. Иначе жената от "Ванеса" се е справила добре с шиенето, като се изключат някой дребни дефекти, като дупчици по тюла. От Асеновград толкова......
Халките са станали много добре. Поне те са ми за цял живот . От бяло и розово злато са, а моята има и малко камъче. Обувките също са ок. Малко ме притеснява ( или поне роднините на милото), че ще стърча леко над него. Според вас дали ще е много смешно? Ние по принцип сме на една височина, но аз винаги си ходя на токове.
Взехме си и подаръчетата- бутилчици вино от вила "Любимец". Не са перфектни, но стават.
Днес трябва да отида да говоря с флористката, фризьорката и гримьора. Дано да се разберем нещо.
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: май 30, 2009, 09:22:44 »

Zaio, браво на вас - доста неща сте свършили  Bravo
За обувките - какво да ти кажа - в крайна сметка колкото си си висока - толкова. Като казваш, че по принцип си ходиш на ток, няма пък сега на сватбата да обуваш ниски обувки, аааа! Не се тревожи изобщо за това  good
Нямам търпение да покажеш най-вече халките, понеже аз исках от розово злато, ама милото  nea и общо взето той повече настояваше за нашите да са точно този модел  pardon
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: май 30, 2009, 09:27:27 »

Браво Зайо, за свършената работа. И аз очаквам снимки с нетърпение  smile За обивките не се тревожи и си носи такива каквито ти харесват  good
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: май 30, 2009, 09:33:59 »

Ехееее, вие сте направо перфектни. Колко много работа сте отметнали :)Не вярвам роклята да е чак толкова лъскава че да не е красиво, а и на изкуственото осветление на ресторанта не вярвам да лич толкова щом и в магазина не ти е лъщяла, така че споко. Всичко ще е ок smile Да не забравиш и да ни пуснеш снимки и да знаеш че и по скайп ще те тормозя, няма измъкване  tease tease tease
Активен
zipper
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 135



« Отговор #19 -: май 30, 2009, 09:49:44 »

Хахах....време е вие да ме потормозите малко Wink. Аз по принцип много рядко харесвам нещо. Може би ми  е от зодията- близнаци, но непрекъснато си сменям мнението. За тази рокля минах поне няколко пъти през- много ми харесва, уф че е гадна....И това от самото начало на процеса- избиране на рокля, поръчване и взимане..Малко ме дразни това, че на украсата на полата хич не са се старали. Долу тюла завършва с дантела и понеже я монтират допълнително, явно с лепене основно, първо не са изрязали дантелата много добре ( има си от нейния тюл) и второ на 2-3 места има малки дупчици по тюла.Не се забелязва от самолет,но като знам, че ги има се дразня. Определено си личи, че не е рокля за 1500 лв.
Утре ще помоля майка да ме щракне най-сетне , че всеки път или съм забравила фотоапарата, или ми е паднала батерията на телефона.
Радвам се поне, че почти всички хора, които поканихме, потвърдиха присъствие. Най-големият подарък ми е това, че ще дойде моя приятелка от Москва за сватбата heart. Толкова се бях притеснила, че заради кризата много хора ще откажат..
« Последна редакция: май 30, 2009, 09:55:53 от Zaio » Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: май 30, 2009, 09:55:09 »

Спокойно Зайо, повярвай никой няма да ти гледа роклята под лупа да види дупчиците, нито ще обърнат много внимание на краят й. Тя беше с обръч нали. Само да ти кажа ако ще те вдига мъжът ти да хвърляш късмети да внимава, че обръча така хвръква и може и бельо да се види отдолу  tease особено ако има вятър.
Активен
zipper
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 135



« Отговор #21 -: май 30, 2009, 10:00:19 »

Оооо, краят е доста впечатляващ  funnytooth, защото дантелата е тежка....но наистина се надявам, че няма да има хора, които да се вторачват толкова.Аз и обръчи не обичам, но за тази рокля нямаше друг вариант, освен допълнителни пластове тюл. До колкото разбрах е по-кофти вариант. Много искам да имам дълго було, но още се чудя какво точно да бъде. Харесват ми испанските була, с дантела по края, но ми се струва, че ще стане прекалено. Още повече, че няма вариант да се направи със същата дантела, понеже е широка. И сега си мисля за изчистено. Имате ли идея в София или Пловдив къде мога да си поръчам?
« Последна редакция: май 30, 2009, 10:06:59 от Zaio » Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: май 30, 2009, 10:21:31 »

За София и Пловдив не знам, но моето ще го поръчам в Милена като отида за роклята.
Активен
zipper
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 135



« Отговор #23 -: май 30, 2009, 10:56:14 »

Да ви се оплача и за друго sad. Бях си решила тортата да е от "Сладък рай", а свекървата се е запънала за "Светлана", понеже собсвеника и е познат. Тъпото е, че на предварителната среща не ни даде по-добра цена, както се очакваше. И сега не знам какво да правя. Ако поръчам, каквото искам, има опастност да се изпокараме съвсем. Ако поръчам пък от "Светлана" не се знае какво ще получа накрая. Много ми е трудно да се преборвам за такива неща, като знам че ще предизвикат сръдни и скандали.
Активен
zipper
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 135



« Отговор #24 -: май 31, 2009, 12:37:43 »

Здравейте, мацки smile Качих снимки на обувките и халките в галерията ( нашите нещица). Роклята засега няма да я качвам. Искам един съвет, особено от момичетата, които са минали вече през сватбения ден.
Чудя се как да си наглася програмата по часове. Ситуацията е малко сложна, защото няма да ме взимат от Пловдив, а от манастира, където ще е тържеството. До колкото разбрах за прическа и грим не е лошо да отделя едно 3 часа. Имам и 1 час , грубо, отиване и връщане. Църквата ни е от 16:30.Предполагам, че там трябва да сме поне 15 мин по-рано, което ще рече че максимум 15:15 ( 30) трябва да сме тръгнали от манастира. Въпросът ми е колко време горе- долу е необходимо за самото взимане и към колко мога да очаквам милото, кумовете и т.н? Все пак трябва да имам време и да се облека sad
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: май 31, 2009, 15:57:03 »

Обувките са трепач!!! Много ми харесват.
За часовете нищо не мога да ти кажа. Ние сме предвидили около час дандания по вземане на булка и хора до момента, в който трябва да сме по колите. Този час включва разбиването (дано го пропуснем) на вратата, поднасяне на букет, слагане на бижута от свекървата, закичване на роднини и гости, които са при мен, почерпка и хоро пред блока.
Активен
Kristinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 649


Just a Wife


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: май 31, 2009, 18:13:09 »

Зайче, обувките са страшниии  Bravo
за цялата дандания около взимането, мисля че трябва да се обсъди с фото и видео. аз с тях си направих графика.но при мен фотосесията ще бъде веднага след като ме вземат, тоест преди църквата.така че според мен най-добре го обсъди с тях и те ще ти кажат кое е най-добре за теб. good
офф, забравих да кажа че и халките са супер готини и нежни.да си ги носите със здраве
« Последна редакция: май 31, 2009, 18:17:35 от Kristinka » Активен
zipper
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 135



« Отговор #27 -: май 31, 2009, 18:29:26 »

Момичета, благодаря Wink. Дано обувките са ми удобни, макар че нося и доста по-високи в ежедневието, и да не стърча много над милото  tease. За взимането 1 час може би ще е достатъчно. Така като гледам май към 10 ще трябва да съм в салона.
Крис, ти ходи ли при Слави на пробен или се отказа?
Активен
Kristinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 649


Just a Wife


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: май 31, 2009, 18:35:42 »

Не , не съм ходила.нещо не мога да се доверя току-така, макар че записах час за сестра ми за 06...аз ще мисля през седмицата дали някой друг ще ме гримира или аз сама, всички ме убеждават да се гримирам сама, но ще видим. ти ще ходиш ли на пробен?
Активен
zipper
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 135



« Отговор #29 -: май 31, 2009, 18:54:08 »

За пробен се чудя....50 лева ми се струват доста.Може би ще рискувам и дано не съжалявам. Повечето момичета са много доволни от него, но мен малко ме притеснява това, че гримът е доста силен. В ежедневието нося много лек грим, а дебела очна линия не съм си слагала никога:)
« Последна редакция: май 31, 2009, 18:59:03 от Zaio » Активен
Страници: 1 [2] 3 4 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines