Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 08, 2024, 18:56:08

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 ... 5 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Zaio- 27 юни 2009  (Прочетена 19051 пъти)
 
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« -: май 28, 2009, 09:17:25 »

Зори, хайде не остана време и до твоята сватба! Пожелавам ти приятна подготовка ако нещо е останало за приготвяне и много красива сватба. Чакаме те с разказче и снимки от подготовката, а после и от сватбата!  give_rose give_rose give_rose
Активен
23
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 376



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: май 28, 2009, 09:28:06 »

Zaio,  честита темичкаа!  yahoo
Чакаме те с подробности за подготовката!
Активен
tsvet_3
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 484



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: май 28, 2009, 10:21:36 »

я кой си имал темичка. Wink честито и успешна подготовка. чакаме подробности.
Активен
zipper
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 135



« Отговор #3 -: май 28, 2009, 10:52:42 »

Ехааа, и аз си имам темичка yahoo. Капризче , много благодаря. То подробности няма много. Сигурно съм най-несериозната булка  blum.
Сватбата ще бъде в манастира "Св.Кирик и Юлита", малко преди Асеновград. Много красиво местенце и най-важното е, че ще си бъдем само ние. Надявам се да стане як купон. Екипът също е много готин. Поне първите ми впечатления от хората са страшно добри- dj Емил Дрехаров, видео- Тодор Стойков, фото- Бони Бонев. Последният ми е обещал пробна фотосесийка, така че трябва скоро да му звънна да ни щракне с милото.  В деня на сватбата ще имаме само църковен брак- в "Константин и Елена", в стария Пловдив. Гражданското ще бъде сега в понеделник, на 1.06, така че доста по-рано ще стана госпожа. Хм.....странно звучи  Girl_hide
Честно казано малко изоставаме с покупките. Утре съм на проба за роклята в Асеновград. Нямам все още обувки- оказа се много трудна задача, особено около баловете. Нямам все още и бижута....Младоженецът пък няма абсолютно нищо. Обикновено винаги сме така, затова все още не се притеснявам много. Утре ще сме в Пловдив и имаме адски много задачки. Трябва да си вземем подаръчетата за гостите- малки бутилчици вино, халките,  да отида да говоря с флористката, гримьора....Честно казано все още не ми е ясно при кого да отида за прическа и грим. Ако имате някакви предложения с радост ще ги прочета. Моя приятелка си прави грима за сватбата при Слави. Наистина е добър, но ме притеснява, че винаги грима е доста тежък.
Тия дни ще имам повечко неща за показване....затова засега спирам да пиша.
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: май 28, 2009, 10:56:35 »

Зайо вече има темичка, честито  Bravo
Активен
23
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 376



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: май 28, 2009, 11:02:54 »

Зайо, стискам палци да си доволна от пробата! Ще чакаме да кажеш как е минало.
За грим...не знам, мисля, че Слави се справя суупер. Всички негови булки, които съм виждала страшно много ми допадат. Защо не направиш проба при него? И тогава ще си му кажеш какво точно искаш! Но в карйна сметка, всичко си е въпрос на вкус!  good
Активен
zipper
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 135



« Отговор #6 -: май 28, 2009, 11:06:51 »

Най-вероятно ще пробвам. Макар, че честно казано не ми се дават 50 лв за пробен грим. Поне толкова е взимал миналата година.
За роклята- дано да успея да щракна поне мострата утре. Предполагам,че за първа проба моята няма да има много завършен вид.
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: май 28, 2009, 11:09:12 »

Хей, още една булка на нашата датичка  yahoo
Честита тема и приятна подготовка ти желая  give_rose
Активен
zipper
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 135



« Отговор #8 -: май 28, 2009, 11:11:49 »

bubka , благодаря. Наистина станахме много булки на 27-ми. Последните 2 месеца се изпожениха толкова познати.....много се радвам.
Активен
23
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 376



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: май 28, 2009, 11:30:12 »

Най-вероятно ще пробвам. Макар, че честно казано не ми се дават 50 лв за пробен грим. Поне толкова е взимал миналата година.
Сега цената пак е 50лв.
Активен
pepina83
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 489


на мама пчеличката


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: май 28, 2009, 12:10:42 »

Честита темичка мила   give_rose
Чакаме с нетърпение снимки /много съм любопитна  Curtsey/

Моят грим също беше дело на Слави - гримът беше доста различен от този, който използвам в ежедневието, но за снимки трябва по наситен  и аз съм страшно доволна от него. Ако трябва отново да избирам, не бих се замислила - пак ще е той  good
Активен
zipper
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 135



« Отговор #11 -: май 28, 2009, 12:28:41 »

Pepina, страшно си красива, а на сватбата изглеждаш страхотно  give_rose.
За Слави точно това ме притеснява- гримът е наистина много наситен и различен от това, което съм свикнала да виждам върху себе си:)), но най -вероятно ше се доверя на него. А прическата къде ти я правиха? И аз искам пусната коса, леко накъдрена.
Активен
Kristinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 649


Just a Wife


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: май 28, 2009, 15:43:09 »

Ехеее, кой си имал темичкааа, хайде Зайче, и при теб обратното броене започва..само 30 дни те делят от най-вълнуващият ден в живота ви..
Хайде сега, давай отчет до къде сте я докарали, какво има още да се свърши и се смили над нас..много обичаме да гледаме снимки  blush
Успех в подготовката give_rose
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: май 29, 2009, 09:29:33 »

Zaio, честита темичка!
стискам палци всичко да е наред с роклята, успех с оставащите неща от подготовката и една прекрасна сватба!!!
И аз искам малко снимчициииии blush blush
Активен
Ble6tu4ka
Професор
****
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: май 29, 2009, 10:10:54 »

Зай, честита темичка и от мен!
Така неусетно ще се изнижат тия последни дни smile Обаче ти пожелавам нищо да не спъва доброто ти настроение и предсватбения устрем!  good
Активен
zipper
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 135



« Отговор #15 -: май 30, 2009, 09:14:27 »

Здравейте, момичета. Да се отчета.. smile Предварително казвам, че ще пусна снимки, като се прибера в София. Вчера най-сетне си намерих обувки, взехме си халките и изненадващо роклята. Очаквах, че на първа проба няма да видя завършена рокля, но се оказа друго. Честно казано съм леко разочарована, но вината си е в мен. Роклята ми стои много добре. Щом се харесах още след като я облякох, значи положението не е трагично blum, но....лъщи малко повече от това, което очаквах. Явно осветлението в магазина е матирало материалите. Сега и подложката от сатен лъщи, и тюла отгоре леко лъщи....отделно има и камъни..така, че ще съм лъскава отвсякъде  bad А така да мразя лъскавите неща....Ще го преживея. До сега грозна булка не съм виждала tease. Иначе жената от "Ванеса" се е справила добре с шиенето, като се изключат някой дребни дефекти, като дупчици по тюла. От Асеновград толкова......
Халките са станали много добре. Поне те са ми за цял живот . От бяло и розово злато са, а моята има и малко камъче. Обувките също са ок. Малко ме притеснява ( или поне роднините на милото), че ще стърча леко над него. Според вас дали ще е много смешно? Ние по принцип сме на една височина, но аз винаги си ходя на токове.
Взехме си и подаръчетата- бутилчици вино от вила "Любимец". Не са перфектни, но стават.
Днес трябва да отида да говоря с флористката, фризьорката и гримьора. Дано да се разберем нещо.
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: май 30, 2009, 09:22:44 »

Zaio, браво на вас - доста неща сте свършили  Bravo
За обувките - какво да ти кажа - в крайна сметка колкото си си висока - толкова. Като казваш, че по принцип си ходиш на ток, няма пък сега на сватбата да обуваш ниски обувки, аааа! Не се тревожи изобщо за това  good
Нямам търпение да покажеш най-вече халките, понеже аз исках от розово злато, ама милото  nea и общо взето той повече настояваше за нашите да са точно този модел  pardon
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: май 30, 2009, 09:27:27 »

Браво Зайо, за свършената работа. И аз очаквам снимки с нетърпение  smile За обивките не се тревожи и си носи такива каквито ти харесват  good
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: май 30, 2009, 09:33:59 »

Ехееее, вие сте направо перфектни. Колко много работа сте отметнали :)Не вярвам роклята да е чак толкова лъскава че да не е красиво, а и на изкуственото осветление на ресторанта не вярвам да лич толкова щом и в магазина не ти е лъщяла, така че споко. Всичко ще е ок smile Да не забравиш и да ни пуснеш снимки и да знаеш че и по скайп ще те тормозя, няма измъкване  tease tease tease
Активен
zipper
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 135



« Отговор #19 -: май 30, 2009, 09:49:44 »

Хахах....време е вие да ме потормозите малко Wink. Аз по принцип много рядко харесвам нещо. Може би ми  е от зодията- близнаци, но непрекъснато си сменям мнението. За тази рокля минах поне няколко пъти през- много ми харесва, уф че е гадна....И това от самото начало на процеса- избиране на рокля, поръчване и взимане..Малко ме дразни това, че на украсата на полата хич не са се старали. Долу тюла завършва с дантела и понеже я монтират допълнително, явно с лепене основно, първо не са изрязали дантелата много добре ( има си от нейния тюл) и второ на 2-3 места има малки дупчици по тюла.Не се забелязва от самолет,но като знам, че ги има се дразня. Определено си личи, че не е рокля за 1500 лв.
Утре ще помоля майка да ме щракне най-сетне , че всеки път или съм забравила фотоапарата, или ми е паднала батерията на телефона.
Радвам се поне, че почти всички хора, които поканихме, потвърдиха присъствие. Най-големият подарък ми е това, че ще дойде моя приятелка от Москва за сватбата heart. Толкова се бях притеснила, че заради кризата много хора ще откажат..
« Последна редакция: май 30, 2009, 09:55:53 от Zaio » Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: май 30, 2009, 09:55:09 »

Спокойно Зайо, повярвай никой няма да ти гледа роклята под лупа да види дупчиците, нито ще обърнат много внимание на краят й. Тя беше с обръч нали. Само да ти кажа ако ще те вдига мъжът ти да хвърляш късмети да внимава, че обръча така хвръква и може и бельо да се види отдолу  tease особено ако има вятър.
Активен
zipper
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 135



« Отговор #21 -: май 30, 2009, 10:00:19 »

Оооо, краят е доста впечатляващ  funnytooth, защото дантелата е тежка....но наистина се надявам, че няма да има хора, които да се вторачват толкова.Аз и обръчи не обичам, но за тази рокля нямаше друг вариант, освен допълнителни пластове тюл. До колкото разбрах е по-кофти вариант. Много искам да имам дълго було, но още се чудя какво точно да бъде. Харесват ми испанските була, с дантела по края, но ми се струва, че ще стане прекалено. Още повече, че няма вариант да се направи със същата дантела, понеже е широка. И сега си мисля за изчистено. Имате ли идея в София или Пловдив къде мога да си поръчам?
« Последна редакция: май 30, 2009, 10:06:59 от Zaio » Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: май 30, 2009, 10:21:31 »

За София и Пловдив не знам, но моето ще го поръчам в Милена като отида за роклята.
Активен
zipper
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 135



« Отговор #23 -: май 30, 2009, 10:56:14 »

Да ви се оплача и за друго sad. Бях си решила тортата да е от "Сладък рай", а свекървата се е запънала за "Светлана", понеже собсвеника и е познат. Тъпото е, че на предварителната среща не ни даде по-добра цена, както се очакваше. И сега не знам какво да правя. Ако поръчам, каквото искам, има опастност да се изпокараме съвсем. Ако поръчам пък от "Светлана" не се знае какво ще получа накрая. Много ми е трудно да се преборвам за такива неща, като знам че ще предизвикат сръдни и скандали.
Активен
zipper
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 135



« Отговор #24 -: май 31, 2009, 12:37:43 »

Здравейте, мацки smile Качих снимки на обувките и халките в галерията ( нашите нещица). Роклята засега няма да я качвам. Искам един съвет, особено от момичетата, които са минали вече през сватбения ден.
Чудя се как да си наглася програмата по часове. Ситуацията е малко сложна, защото няма да ме взимат от Пловдив, а от манастира, където ще е тържеството. До колкото разбрах за прическа и грим не е лошо да отделя едно 3 часа. Имам и 1 час , грубо, отиване и връщане. Църквата ни е от 16:30.Предполагам, че там трябва да сме поне 15 мин по-рано, което ще рече че максимум 15:15 ( 30) трябва да сме тръгнали от манастира. Въпросът ми е колко време горе- долу е необходимо за самото взимане и към колко мога да очаквам милото, кумовете и т.н? Все пак трябва да имам време и да се облека sad
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: май 31, 2009, 15:57:03 »

Обувките са трепач!!! Много ми харесват.
За часовете нищо не мога да ти кажа. Ние сме предвидили около час дандания по вземане на булка и хора до момента, в който трябва да сме по колите. Този час включва разбиването (дано го пропуснем) на вратата, поднасяне на букет, слагане на бижута от свекървата, закичване на роднини и гости, които са при мен, почерпка и хоро пред блока.
Активен
Kristinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 649


Just a Wife


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: май 31, 2009, 18:13:09 »

Зайче, обувките са страшниии  Bravo
за цялата дандания около взимането, мисля че трябва да се обсъди с фото и видео. аз с тях си направих графика.но при мен фотосесията ще бъде веднага след като ме вземат, тоест преди църквата.така че според мен най-добре го обсъди с тях и те ще ти кажат кое е най-добре за теб. good
офф, забравих да кажа че и халките са супер готини и нежни.да си ги носите със здраве
« Последна редакция: май 31, 2009, 18:17:35 от Kristinka » Активен
zipper
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 135



« Отговор #27 -: май 31, 2009, 18:29:26 »

Момичета, благодаря Wink. Дано обувките са ми удобни, макар че нося и доста по-високи в ежедневието, и да не стърча много над милото  tease. За взимането 1 час може би ще е достатъчно. Така като гледам май към 10 ще трябва да съм в салона.
Крис, ти ходи ли при Слави на пробен или се отказа?
Активен
Kristinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 649


Just a Wife


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: май 31, 2009, 18:35:42 »

Не , не съм ходила.нещо не мога да се доверя току-така, макар че записах час за сестра ми за 06...аз ще мисля през седмицата дали някой друг ще ме гримира или аз сама, всички ме убеждават да се гримирам сама, но ще видим. ти ще ходиш ли на пробен?
Активен
zipper
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 135



« Отговор #29 -: май 31, 2009, 18:54:08 »

За пробен се чудя....50 лева ми се струват доста.Може би ще рискувам и дано не съжалявам. Повечето момичета са много доволни от него, но мен малко ме притеснява това, че гримът е доста силен. В ежедневието нося много лек грим, а дебела очна линия не съм си слагала никога:)
« Последна редакция: май 31, 2009, 18:59:03 от Zaio » Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: юни 02, 2009, 17:28:42 »

Честита темичка и от мен.
С интерес ще следя как върви подготовката при теб и ще чакам за мнооогггооо снимки с новите покупки  blum blum blum
Активен
zipper
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 135



« Отговор #31 -: юни 02, 2009, 17:45:07 »

Здравейте, момичета. Вече съм госпожа Girl_hide Много гадно звучи бееее. Вчера мина подписването, в много тесен семеен кръг. Както се ебавах с вече женените ни приятели, затова че са ревали на сватбата.......какъв рев му ударих накрая shok Не е истина. Тъкмо се бях зарадвала, че удържам положението и като ударих шампанското на екс ,и видях майка да плаче ....край. Като се сетя какви емоции бяха за 15 минути, мога да си представя на 27-ми какво ще бъде. sad Тогава, ако не си омажа целия грим по лицето ще е добре.
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: юни 02, 2009, 19:52:19 »

Зайо, честито  nazdrave
Да си призная честно и мен от това много ме е страх, майка ми да не се разреве, че след нея като почна и аз мале мале не ми се мисли  girl_impossible аз затова мисля да минимизирам разни сърцераздирателни речи и т.н. че то ще бъде рев и сополи  girl_impossible
Активен
zipper
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 135



« Отговор #33 -: юни 02, 2009, 20:27:27 »

Ами то не е до речи...Жената беше много готина, с един приятен глас и леко просълзени очи  blum.....щом брат ми се разрева смятай. Няма страшно smile И да се разплачеш, то си е емоция.
Активен
Kristinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 649


Just a Wife


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: юни 02, 2009, 20:43:25 »

Зайо, честито миличка! Пожелавам ти само прекрасни бъдещи емоций! give_rose
И аз утре ще ставам госпожа и си представям какъв рев ще му дръпна... sad
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: юни 02, 2009, 20:52:29 »

Хей, Зайо. честито и от мен!
Сълзите са минали вече, за 27-ми остава купонааа  danceg
Активен
zipper
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 135



« Отговор #36 -: юни 03, 2009, 07:59:28 »

Благодаря ви, момичета  give_rose
Крис, ще разказваш:))
Активен
tsvet_3
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 484



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: юни 03, 2009, 08:08:36 »

ЧЕСТИТО и от мен. пожелавам ти това да са последните ти сълзи в бъдещия семен живот. give_rose
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: юни 03, 2009, 16:53:02 »

Честито Зайо, та както казват момичетата нека това са последните ти сълзи, или ако има такива то нека те да са само сълзи от радост. 
А ние май всички чакаме да видим твоята рокля.
Активен
¤ Enigma ¤
Професор
****
Публикации: 401



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: юни 04, 2009, 09:29:12 »

Честита темичка, Zaio и честито ви подписване! И при мен имаше сълзи и сополи, ама то без това не може. Даже хора, за които не предполагаме, се разчувстват. Пожелавам ви един безкраен купон и много весело настроение на 27-ми!
Активен
zipper
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 135



« Отговор #40 -: юни 15, 2009, 08:42:02 »

Здравейте, момичета Wink Малко поизчезнах в последно време, но съм страшно ангажирана. Вчера си взех окончателно роклята, след като я бях върнала за дооправяне. Купихме и костюм на мъжо. Вече сме почти готови smile)Е, има разни дреболии за купуване, но ще се справим с покупките..Нещо започнах да се спичам, защото имам някакво усещане ,че нещата яко ще се издънят. Свекървата доста изнервя обстановката и не знам как да се справя с нея. Вчера ни заяви, че нямало да идва на взимането ми, защото нямало да издържи в жегата,а и нали вече ме били взели. Нямало да прави захранване при посрещането, защото не и харесвало.Щяла да направи с питата нещо, което правили в нейния край,но нямало да каже какво- щели сме да разберем....А ние трябва да се уговорим с dj-я, за да има все пак някаква организация sad Отказахме се и от жартиера,защото стана страшен проблем. Бил американски, просташки обичай.....Накрая тържеството  няма да прилича на сватба, а на ресторант с дискотека. Айде да не се оплаквам:)
« Последна редакция: юни 15, 2009, 08:48:19 от Zaio » Активен
tsvet_3
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 484



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: юни 15, 2009, 09:01:18 »

много кофти е това със свекървата. и аз имам проблеми с моите свекър и свекърва ама твоята май е по-зле angry. аз реших да не им обръщам внимание и да си правя каквото искам. все пак това са си нашите сватби, а не техните и аз няма да позволя след толкова месеци подготовка да ми развалят празника. не се ядосвай, няма смисъл. този ден минава като един миг и дребните неща няма да си ги спомняме. Wink
Активен
Kristinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 649


Just a Wife


Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: юни 15, 2009, 09:39:50 »

Зайче, какво е това същество.... Oh my ... направо се уплаших..как няма да издържи в жегите, та и без захранване..поне да каже каква " изненада" ви готви, все пак трябва да сте подготвени, не и вие и дж да се чудят кво става.. shok
Наистина не й позволявай чак да казва какво да има и да няма на сватбата...че..  beating
Много се радвам че сте взели и рокля и костзм за мъжо..а снимки за нас лзбопитните няма ли?? blush
Активен
zipper
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 135



« Отговор #43 -: юни 15, 2009, 09:53:31 »

Снимки след сватбата  blum
А за свекървата....не е лоша жена, но е страшен инат и е свикнала винаги да става на нейната. С нея сме една зодия и сблъсъкът е ужасен. Дано свекърът успее да я убеди, че не е права. За жегата я разбирам до някъде, защото прди години и правиха операция на главата и не може да издържа много,но пък на милото му е неприятно, че майка му няма да е там.....все пак ще има фото, видео, а нея няма да я има. Не знам huhhuh.gif Малко е деликатна ситуацията. Все си мисля, че ако държи на сина си ще направи усилие да дойде.
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: юни 15, 2009, 16:15:19 »

Леле, колко е деликатна при теб ситуацията. Много неприятно.Моята майка е същия инат, като си навие нещо на пръста и не мирясва докато не го постигне. Но щом жената се притеснява, че не може да издържи, ок никой не иска инциденти на сватбата. Но за Захранването - помоли мъжа ти да поговори с нея, ако е важно за теб и за него, не може ли да й обясни деликатно, че държите и двамата на този ритуал. Аз съм виждала друг ритул с питата съвсем наскоро. Свекървата извади месал и пита, една от девойките от къщата на булката донесе друг месал. На своя месал свекървата разчупи питата, добави много бонбони и обръщайки съдържанието върху месала на девойката, защипа едно парче пита и го зави в своя месал и си го прибра, а всички после си взеха от месала на девойката по парче пита. Това го гледах на една турска сватба. Ако ви притеснява какъв ще е нейния ритуал няма ли начин да я помолите да ви го обясни.
Ох мила, стискам ти палци да запазиш спокойствието си и да се забавлявате от сърце  give_rose
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: юни 15, 2009, 16:21:17 »

Зайо, и на мен ми се струва, че няма право да си позволява такива своеволия. Не иска тя да ви захранва - ами ОК, нека примерно майта ти ви захрани - какво лошо. Но да става нещо, при което вие може да останете  Oh my ... - еми незнам и аз какво да кажа  nea

Стискам ти палци да си силна и да се преборите с това, все пак си е вашия ден  give_rose

Нямам търпение да те видим в роклята  Girl_hide
Активен
zipper
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 135



« Отговор #46 -: юни 16, 2009, 10:48:42 »

Да ви се оплача....останахме последно 62-ма човека, с нас двамата sad Не знам дали ще стане купон с толкова малко хора.
Активен
¤ Enigma ¤
Професор
****
Публикации: 401



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: юни 16, 2009, 11:09:55 »

Еее, Zaio, не се притеснявай толкова, няма смисъл да си хабиш нервите. Купонът става с 200, става и с 20. Аз също бях изпаднала в паника, защото много хора се отказаха, даже някои в последния момент diablo. Но сватбата си стана и с 50 човека, даже май бяхме и по-малко. Така че не се отчайвай, ще дойдат тези, които наистина държат на вас и с тях ще ви е хубаво! А другите не знаят какво изпускат girl_wink.
Активен
tsvet_3
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 484



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: юни 16, 2009, 12:51:51 »

напълно съм съгласна с Enigma. и при нас вчера се оказа че отпадат 20-25 човека и аз се ядосах, но който ни уважава ще дойде и ще стане купон. няма смисъл от нерви все пак е  Сватбаааа и е най-важно ние да сме там  sarcastic
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: юни 16, 2009, 15:08:36 »

    Ч Е С Т И Т О !!! ЖЕЛАЯ ВИ СЕМЕЙНО ЩАСТИЕ И МНОГО ЛЮБОВ!      heart
 Zaio, недей да се разстройваш! Все пак това е твоята приказка, това ще е вашият специален ден...  yahoo
Недей да позволяваш на свекървата да ти помрачава празника. Постарай се с добри думи да я поставиш на място и да осъзнае, че това си е "вашият ден".
     
« Последна редакция: юни 16, 2009, 15:10:48 от lunno_momiche » Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: юни 17, 2009, 14:26:09 »

Да ви се оплача....останахме последно 62-ма човека, с нас двамата sad Не знам дали ще стане купон с толкова малко хора.
споко зайо, нашата сватба по план е 60 човека и още не се знае колко от тях ще дойдат
но енигма е напълно права купон става и с 20 човека - другите могат само да съжаляват, че не са били с вас да се позабавляват  blum
Активен
zipper
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 135



« Отговор #51 -: юни 17, 2009, 15:08:42 »

Момичета, прави сте. Като се замисля не се притеснявам толкова за купона, колкото ми е тъжно, че няма да дойдат хора, които наистина искахме да присъстват cray Надявам се само трите дни, в които ще бъдем в Пловдив преди сватбата, да не се превърнат в ад за мен. Искам да си почина, да отида на сауна, на масаж....не да споря за глупости и да се изнервям.
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: юни 17, 2009, 15:17:00 »

Мила Зори, първо да ти честитя официално за подписването, желая ви наистина много щастие, любов и късмет и да се разбирате все така като и досега, съжалявам, че чак сега пиша, но сега видях темата ти, иначе те разконспирирах от доста време smile blum give_rose
Недей да обръщаш внимание на свекърва ти, няма да я промениш, познавам я и в общи линии няма какво да кажа, просто направи както искаш ти и не се съобразявай с нея и не позволявай да ти развали празника, нека майка ти да ви захрани, като не иска тя. или пък Алекс да я помоли, мисля, че ще се съобрази със сина си.
Наистина съжалявам, че няма да можем да дойдем на сватбата, много ми се искаше и чаках с нетърпение да дойде деня, но просто Димитър го командироват в Лондон и аз ще ида с него, канени сме и  на една официална вечеря там. Не се притесявай, че сте малко хора, сигурна съм че ще стане голям купон и наистина съжалявам, че и ние допринасяме за това да сте по-малко хора.
много ама много обичам сватбите, и съм сигурна че вашата ще е много интересна и хубава и весела.
 и не се изнервяй, а наистина си почини и релаксирай, даже ако трябва иди на хотел smile
Активен
zipper
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 135



« Отговор #53 -: юни 17, 2009, 15:26:44 »

Руми,благодаря. Сигурна бях, че ще се сетиш, че съм аз  blum Не се сърдим на никой, който няма да успее да дойде, защото всички имате достатъчно извинителни причини. За забавата-като ударим по 1-2 чашки и купона ще си стане  danceg Весело изкарване в Лондон и като се върнете може да се видим на кафенце да показваме снимки Wink
« Последна редакция: юни 17, 2009, 15:37:13 от Zaio » Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: юни 17, 2009, 15:34:14 »

ами задължително ще се видим, искам снимкии и пълен и подробен разказ и наистина много съжалявам, че няма да можем да дойдем, иначе нещата,които до момента сте си взели са супер и много стилни, предполагам не мога да те изнудя за снимчица на  роклята smile
 а пък за забавата от личен опит ти казвам, че не е нужен никакъв алкохол, толкова е тържествено чувството и наистина е толкова приказно всичко, че съм сигурна купона и настроението ще са на 6
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: юни 29, 2009, 09:01:32 »

Мило семейство Димови, честито!
 желая ви много дълги години семейно щастие, живот изпълнен с любов, хубави мигове, щастие и късмет и разбира се както се казва ; таз годин булка, догодина люлка! weddingday weddingday weddingday
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: юни 29, 2009, 09:10:19 »

Честито на още едно младо семейство. Бъдете много щастливи и се подкрепяйте в живота. Създайте едно щастливо и весело семейство.
Активен
pepina83
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 489


на мама пчеличката


Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: юни 29, 2009, 13:30:26 »

Честито на младото семейство  weddingday

Желая ви вечна любов, разбирателство и подкрепа във всеки един момент  LOVING
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: юни 29, 2009, 14:21:08 »

Честито на още една сладка булка! Много се обичате и уважавате и винаги да сте един до друг в хубавите и лошите моменти! И скоро да не сте само двама  give_rose
Активен
tsvet_3
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 484



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: юни 29, 2009, 21:59:50 »

честито!!! много щастие в бъдещия ви семеен живот!!!
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: юни 30, 2009, 08:57:13 »

Честито!!! Пожелавам ви любов, семейно щастие, прекрасни деца  Kinder
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: юни 30, 2009, 10:30:39 »

Честитооооооо!!! Пожелавам ви много любов,щастие и дълъг семеен живот give_rose give_rose give_rose
Активен
zipper
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 135



« Отговор #62 -: юни 30, 2009, 13:38:19 »

Благодаря ви много, момичета give_rose Сватбата мина страхотно, въпреки леките гафове. Случихме на идеално време, мястото беше уникално, а екипът се справи блестящо. Тези дни ще поразкажа повече:), надявам се и със снимков материал   Wink
Активен
23
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 376



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: юли 06, 2009, 10:35:03 »

Зори, честито!
Пожелавам Ви да се обичате и да бъдете здрави! Всичко останало зависи от Вас самите!  give_rose

Зори, сигурна съм, че след като си облякла роклята си била истинска принцеса!  Видях те с грим и прическа - изглеждаше страхотно.  yahoo Bravo Грима ти беше уникален!  give_rose
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: юли 06, 2009, 10:38:55 »

Зори, айде чакаме да пуснеш някоя друга снимчица, и да разйажеш на другите момичета как е минала сватбата, аз разбрах вече де, но не сме те видяли, а съм сигурна, че всички с много любопитни smile
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: юли 06, 2009, 13:44:18 »

Честито мило ново семейство!
Нека всичко, което сте си пожелали на вашия сватбен ден стане реалност!
Обичайте се много и занапред!
Активен
Страници: 1 2 3 ... 5 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines