Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 21, 2024, 23:15:22

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбено меню - 3 част  (Прочетена 198206 пъти)
 
anna_karenina
Сватбар
***
Публикации: 268


« Отговор #60 -: април 09, 2012, 15:10:53 »

Ние мислим за да не са празни масите след основното, половината плата да ги изнесат тогава. Т.е. да има със салатата и предястието по  няколко плата на маса и след основното- още няколко. Освен това мислим да включим в куверта кафе или чай с тортата или след нея- какво ще кажете?
Нашият куверт падна на 34 лв храната, чудим се по колко безалкохолни. Мислим по 2 води и 2 газирани на човек- дали ще стигнат? Така кувертът ще е към 41 лв, но се надявам почти да няма допълнителни поръчки, след като и кафе ще има и по 4 безалкохолни...
Активен
Vivid
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 396



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: април 09, 2012, 17:23:11 »

Според мен 2 води и 2 газирани е супер. За кафето и чая по принцип също е добра идея. Просто при мен има доста хора, които не обичат нито едното, нито другото...Ако при теб не е така - включвай ги смело.
Активен
yara
Сватбар
***
Публикации: 263



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: април 11, 2012, 13:15:34 »

Ето го и нашето меню

Селска салата
домати, краставици, печен пипер, яйце, сирене, маслини

Пиле в палачинка
пилешко месо с кисели краставички в палачинка запечана с кашкавал

Пилешко филе
с гъби, кисели краставички и пушено сирене,
сос рикота и картофи соте

Мезе
кашкавал, луканка филе елена

Сватбена торта

1 мин.вода и 3 безалкохолни на човек

Предястието и основното звучат подобно, но на вкус и вид доста се различават и останахме много доволни. Затова заложихме на тях.
А картофките им са страхотни, използват основно малки пресни с много подправки и най-важното сервират храната почти гореща.
Вече две двойки приятели си правиха в същия ресторант сватбите и винаги храната бе много вкусна и топла.
« Последна редакция: април 11, 2012, 13:17:51 от yara » Активен
Bulka88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: април 11, 2012, 13:58:35 »

Страхотно меню,каква е цената?
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: април 11, 2012, 14:19:15 »

нашето бюфетно меню има избор за всеки, много ме улеснява така- няма да се притеснявам и съм много доволна от избора ни  yahoo:

1.Печени чушки с магданоз,млечна салата с краставици и орехи, салата домати и краставици с кашкавал, овче сирене и мариновани гъби; картофена салата с бекон; мариновано цвекло с ядки и сирене чедър; домати с босилеково песто.

2.Пиле с моцарела в билково масло; свинско печено с ябълки ; агнешко роле с розмарин; ориз с кашу и стафиди, картофен огретен, задушени зеленчуци, плата със сирена ;

3.Крем карамел, сватбена торта с лек крем и ванилови платки, шоколадов крем и баклава.

Ние внасяме алкохол и безалкохолно, но от тях имаме бонус чаша вино, малка ракия и безалкохолно един брой за всеки.
Активен
Bulka88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: април 11, 2012, 14:54:51 »

Уаууу Еми...доста богато меню..на момента ли ще поръчват хората?В нашия ресторант има 3 неща и от тях трябва да избираме  angry А колко ще ви струва менюто?
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: април 11, 2012, 14:58:22 »

не, те имат три бюфетни менюта за събития в хотела, ние избрахме едно от тях.  всичко това ще го има , просто всеки ще си взима каквото го кефи от масата. То затова и цената е хубава pleasantry в кавички- 55 лв на човек. Но аз съм доволна и важното гостите да имат избор. затова и ограничих допълнителните поръчки да не са за наша сметка - мисля че достатъчно богато меню сме избрали. smile
Активен
Bulka88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: април 11, 2012, 15:44:46 »

Съгласна съм с теб,менюто е достатъчно богато,за допълнителни поръчки.Значи ще сте с блок маса така ли? crazy До сега не съм присъствала на такава сватба,но идеята е уникална...
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: април 11, 2012, 15:51:39 »

ами да, честно казано, винаги така съм си представяла моята малка скромна сватба- с маси от които хората да си взимат . blush
И от ресторанта ни похвалиха че така е по-добре за малък брой гости, но тук като казах миналия път, момичетата реагираха по друг начин. Всеки с мнението си.
Активен
marina_kb
Ентусиаст
**
Публикации: 124


« Отговор #69 -: април 11, 2012, 16:29:16 »

Еми, супер е менюто  good
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: април 11, 2012, 22:10:34 »

Еми, менюто наистина е много разнообразно. Нещо обаче ми направи впечатление - нямате нито една традиционна салата. Дали на всички ще се харесат тези сирена, песто или подобни? Ако пък си познавате добре гостите, тогава ок. Аз лично много бих се зарадвала на такива салати.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: април 12, 2012, 08:33:19 »

Веси, много си наблюдателна! Изпуснала съм да напиша градинската салата-домати краставици лук и маслини доколкото помня. Може и да изпускам още нещо, но това е, в общи линии.
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: април 12, 2012, 08:39:14 »

Еми, както казах и предния път, идеята за блок-масата за мен е супер вариант за малката сватба Bravo Менюто е страхотно, тъкмо и аз щях да добавя , че няма нищо традиционно, но ти си допълнила  good Аз самата, ако имах по-малко гости, бих го направила така... good
За нашето меню - бях написала едно..но нещата доста се промениха. Задължиха ни да направим консумация в ресторанта минимум 2500 лв, независимо за колко гости.  beating Това защото сватбата се пада на празник. Така куверта ще се вдигне с около 10 лв и мога нацяло да си го избера от менюто на заведението. Таа...по нататък ще ходим да гледаме какво може да се направи huhhuh.gif
Активен
yara
Сватбар
***
Публикации: 263



Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: април 12, 2012, 08:58:33 »

Bulka.

Цената ни е 34лв, като влизат 1 минерална и 1 безалкохолно, останалите са от нас.
Имаме и такса 3лв на възрастен за внасяне на алкохол.

Emmmmy - страхотно меню, чак ми се иска да дойда на сватбата  Wink
Активен
alla
Професор
****
Публикации: 338



« Отговор #74 -: април 12, 2012, 09:02:07 »

InLove_Girl, кой беше вашият ресторант?
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines