Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 12, 2024, 19:34:41

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Покупки за бебето и детето" 16  (Прочетена 205894 пъти)
 
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #360 -: август 20, 2012, 16:54:06 »

sunray и malinkata благодаря за коментарите. Прави сте както винаги.  give_rose Абсолютно съгласна съм с вас, че всяко дете си е индивидуално, развива се по различен начин и майката е тази, която ще прецени най-добре от какво има нужда то в даден етап от развитието си. Както писах в горното мнение аз също не мислех, че ще правя подобна покупка, докато не осъзнах, че имаме нужда. Бебка е много активна вече, всичко й е интересно, особено цветове, звуци, мелодии. Виждам, че когато й предлагам разнообразие от дейности й харесва и преценката ми е базирана на това.  Много рядко бих си дала парите за излишни неща или само за да го имаме, напротив винаги правя проучване, чета, разпитвам.  smile А като получа покупката, ще пиша задължително как е реагирала малката и дано не съм сгрешила в преценката си.  yahoo

П.С. Веси, много сладка кошарка сте купили.  smile  good
Активен
Smily
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 34



« Отговор #361 -: август 21, 2012, 14:27:50 »

Здравейте мами,

аз искам да попитам, някой има ли опит с количка hauck apollo?Не искам да давам твърде много пари, но и не искам да се мъча с тежкаи неудобна количка. В цитираната количка ми допадна, че е 3 в 1 за около 850 лв. и е лека и лесна за ползване. Ползвали ли сте такава?
А нещо друго в същия ценови клас, което е здраво и функционално?
Активен
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #362 -: август 21, 2012, 14:48:57 »

Smily, аз също се бях насочила към Hauck, но впоследствие видях количките на Navington и след дълго проучване и разглеждане се спрях на вторите. За Hauck отвсякъде ми казваха, че имали проблем с рамката и се чупят. В един магазин собственикът ме убеди, че това е било така до миналата година и че вече новите модели са подобрени и са ок. Но не ми се рискуваше! А и тази която взехме в момента в който я видях на живо и я изпробвах, се влюбих в нея smile
Днес почти месец по-късно и след всекидневно експлоатиране по два пъти на ден, мога да кажа, че е изключително лека и маневрена. В Пловдив навсякъде са павета или неравности, но нямам проблем, лесно я бутам и качвам по тротоарите (след раждането бързо си върнах кг., така че не съм в състояние да вдигам много тежки неща smile Багажникът отдолу е голям и събира доста неща. В комплекта влизат комарник (много хубава работа ми върши дори и против нахални хора, които искат да пипат малката или да се навират в нея lol , дъждобран и покривало за крачета, помпа за задните гуми (те са освен помпащи и с амортисьори, което допълнително омекотява движението)... единствено няма кош за кола, но пък цената е 650 лв. и си заслужава  good Зимният кош или кош за новородено, както го наричат е удобен, защото е с много меко дюшече, което се регулира на различна височина. Цялата тапицерия на количката се сваля и се пере без проблем в пералня, което е важно, защото аз взех точно тази кремавата и макар досега да не съм я прала, предполагам по-нататък ще се наложи smile  Но пък има и други много хубави цветове, ако решиш. Ето и линк:
http://www.novobebe.com/navington-cadet-white-sea-bebeshka-kolichka-bg-1939.html
Активен
Roxanne_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 602



« Отговор #363 -: август 21, 2012, 16:54:46 »

Smily, аз също се бях насочила към Hauck, но впоследствие видях количките на Navington и след дълго проучване и разглеждане се спрях на вторите. За Hauck отвсякъде ми казваха, че имали проблем с рамката и се чупят. В един магазин собственикът ме убеди, че това е било така до миналата година и че вече новите модели са подобрени и са ок. Но не ми се рискуваше! А и тази която взехме в момента в който я видях на живо и я изпробвах, се влюбих в нея smile
Днес почти месец по-късно и след всекидневно експлоатиране по два пъти на ден, мога да кажа, че е изключително лека и маневрена. В Пловдив навсякъде са павета или неравности, но нямам проблем, лесно я бутам и качвам по тротоарите (след раждането бързо си върнах кг., така че не съм в състояние да вдигам много тежки неща smile Багажникът отдолу е голям и събира доста неща. В комплекта влизат комарник (много хубава работа ми върши дори и против нахални хора, които искат да пипат малката или да се навират в нея lol , дъждобран и покривало за крачета, помпа за задните гуми (те са освен помпащи и с амортисьори, което допълнително омекотява движението)... единствено няма кош за кола, но пък цената е 650 лв. и си заслужава  good Зимният кош или кош за новородено, както го наричат е удобен, защото е с много меко дюшече, което се регулира на различна височина. Цялата тапицерия на количката се сваля и се пере без проблем в пералня, което е важно, защото аз взех точно тази кремавата и макар досега да не съм я прала, предполагам по-нататък ще се наложи smile  Но пък има и други много хубави цветове, ако решиш. Ето и линк:
http://www.novobebe.com/navington-cadet-white-sea-bebeshka-kolichka-bg-1939.html
И ние сме с тази количка и съм много доволна. Пробвала съм да бутам на приятелки количките и нашата е доста по-лека и маневрена. Завива изключително гладко, сгъва се лесно и най-вече причината,поради която е взехме е, че сгъната е много малка и се събира в миниатюрния багажник на Яриса ми.
Активен
Smily
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 34



« Отговор #364 -: август 22, 2012, 10:37:21 »

А има ли я по магазините или от някой сайт сте я купували?
Активен
Roxanne_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 602



« Отговор #365 -: август 22, 2012, 11:37:41 »

А има ли я по магазините или от някой сайт сте я купували?
Ние я купихме от магазин Касида в Пловдив. Мисля, че и в София я има.
Активен
malinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 921


Моят най-голям трумф:) ; Чакам те Нати


« Отговор #366 -: август 22, 2012, 14:14:39 »

Имам няколко приятелки, които ползват Хаук и за сега са нямали проблем, лично аз обаче смятам, че Navington например са по-добри. Общо взето съм стигнала до мнението, че който каквото си хареса и то е най-доброто за него. Успех в избора give_rose

Хаук Аполо се продава и по магазините. Например в Пловдив освен в Касида има и във Вис Виталис, има и склад на Хаук..
Активен
Anita81
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #367 -: август 29, 2012, 16:10:29 »

Милички, имам нужда от съвет какъв протектор за матрака да взема понеже виждам че има доста видове, а ми се иска да е някой който не спарва, ако е възможно изобщо. Та ето линка: http://www.pakostnik.com/bg/products.php?cat=31
Чудя се между непромокаем протектор с 4 ластика Канпол, непромокаем протектор Блян и хавлиен или бархетен протектор ( за които ми е малко чуденка как не пропускат).
Активен
*mwpo
Професор
****
Публикации: 479



« Отговор #368 -: август 29, 2012, 19:58:17 »

Нашия беше хавлиен с ластици, не пропуска. Отдолу има найлонова част, не шумоли. Обясних прекрасно:)
Активен
malinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 921


Моят най-голям трумф:) ; Чакам те Нати


« Отговор #369 -: август 30, 2012, 14:52:32 »

Anita81, аз купувах на скоро... купих един на бертони и има какво още да се желае. Може да се ползва, ама можеше и по-добре да е  pardon. Ще купувам още един и ще пробвам с на Блян (матракът ни е такъв и съм доволна). Ако купиш преди мен сподели  give_rose моля те мнението си.
Активен
Anita81
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #370 -: август 30, 2012, 16:57:48 »

мерси, момичета

Малинката, няма да мога да споделя мнението си преди ноември когато се роди бебка, понеже аз съм в чужбина и майка ми е тази която щ го купува протектора и ще ми го донесе чак ноември, но понеже сме почнали покупките та се загледах и в протекторите за това и попитах кой е хубав и кой не. А и тук не съм виждала такива протектори, та няма да имам възможност да купувам втори ако този не ми хареса, защото няма кой да ми го донесе от БГ. По-скоро ти може да споделиш мнението си за този на Блян понеже ще го вземеш преди мен най вероятно.
Активен
Anichka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 984



Моят сватбен албум

« Отговор #371 -: август 30, 2012, 17:59:13 »

Anita -

а ти като гледа матраци - нямаше ли опция да дойде с протектор. Поне нашия си дойде с протектор.

Ето пример за матрак с протектор: http://www.costco.com/Browse/Product.aspx?prodid=11750048&whse=BC&topnav=&cm_sp=RichRelevance-_-itempageVerticalRight-_-ClickCP&cm_vc=itempageVerticalRight|ClickCP

По-добре си купи протектор от марката на матрака или с матрака.
Активен
Anita81
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #372 -: август 30, 2012, 18:30:40 »

Аничка, аз като гледах, матраците бяха сложени по кошарките и отгоре имаше спални комплекти,.т.е целите легълца бяха завършени, та не съм ровила под чаршафите да видя има ли протектор а и не се сетих да питам продавачката която ни обслужваше. Мислех си че се купуват отдлено и ще ги видя изложени някъде в магазина но явно е най-добре да питам когато купуваме матрака. вие доволни ли сте от този на Костко?
Активен
Anichka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 984



Моят сватбен албум

« Отговор #373 -: август 30, 2012, 18:59:06 »

Anita -
предполагам сте разглеждали в babies r us smile
Да, аз купих матрака от Костко онлайн даже -  по ревюта, на тази фирма е, но не мога да ти кажа точен модел - в акаунта ми няма order history. Съжалявам.
Дали сме доволни от матрака - всичко около изпращане/получаване беше супер, самия матрак за 1 година си е същия. Протекторът не запарва според мен, не шуми, отгоре е супер мек - органичен памук, а отдолу е като нещо тип мушама. Не сме имали инциденти с пиш/повръщане за сега върху матрака. И бих казала, че съм доволна.
Това, което при нас е проблем е размера - значи всеки матрак си има размери - провери при купуване smile Аз много исках нашия матрак и едвам се хваща в леглото на Леа, защото е малко по-голям от нормалния размер матраци.
Най-лесно сменям чаршафите, като извадя целия матрак, защото чаршафите са с ластик. Представи си, ако трябва да мислиш и за размера на протектора...Та затова ти написах по-добре да са на 1 фирма с матрака, че да пасват smile
За зимата съм много много доволна от  тези плюшени чаршафи
« Последна редакция: август 30, 2012, 19:04:48 от Anichka » Активен
Anita81
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #374 -: август 30, 2012, 19:19:05 »

мерси, Аничка

Активен
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines