Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 12, 2024, 01:46:38

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БУЛЧИНСКИ РОКЛИ - 29-та ЧАСТ  (Прочетена 124949 пъти)
 
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #195 -: март 21, 2015, 21:10:59 »

Тони, аз като имаща вече рокля ще ти кажа - първата която харесах и премерих, е моята. Та така... влезе ли ти нещо в главата... в моя случай не излезе хихих.
Въпреки, че бях с нагласа да премеря други и да поръчвам от нета /както знаете/, но ето на... взех първата, която ми преседя в главата седмица-две.

А относно притесненията ми, да, казвала съм, че фигурата ми позволява всякакви рокли /но не и обувки/, но притесненията ми бяха за това как ще бъде коригирана, дали нещо няма да личи, дали ще е удобна за танцуване (много държа да не я повдигам и да не я държа в ръка докато танцувам), дали ще е лесна за ходене до тоалетна  pardon и дали нещо от някъде няма да се наложи да подръпвам, придържам и тн...
Та, моята рокля си я чувствам като клинче, страшно ми е удобна и това ме успокои.
« Последна редакция: март 21, 2015, 21:26:24 от Cerise » Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #196 -: март 21, 2015, 21:52:11 »

Мен това ме притеснява, роклята има дълъг шлейф, който разбира се се прибира като стане време за танци, ама все пак.. Аз принципно винаги съм си представяла рокля с шлейф. Не мога да преценя 100%, понеже роклята ми беше доста дълга  pardon
Активен
artemida777
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 466



Моят сватбен албум

« Отговор #197 -: март 21, 2015, 23:55:41 »

Щом ти е харесала, няма какво да се колебаеш и да се чудиш. good Иначе ако обиколиш и си харесаш още няколко...представи си как ще се колебаеш тогава pardon
Активен
Anne_Shirley
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 305



Моят сватбен албум

« Отговор #198 -: март 22, 2015, 00:43:21 »

Ех, каква е тази магия с първата рокля  yahoo Аз също щом си пробвах моята, месеци наред после само нея си представях и така и не можах да харесам истински друга. Понякога се чудя - ами ако бях пробвала първо друга, дали нея щях така да харесам?  pardon
Активен
dreamcometrue88
Професор
****
Публикации: 492


« Отговор #199 -: март 22, 2015, 10:24:53 »

Аз пък се влюбих в последната, която мерих, даже се чудя дали има смисъл да пробвам други като тази е перфектната...може би затова се мотам с часовете по другите магазини heart
Активен
Viara_Zheleva
Любопитен
*
Публикации: 20


« Отговор #200 -: март 22, 2015, 11:12:41 »

Аз пък мерих четири рокли и харесах третата. Първата, още като я облякох и казах твърдо НЕ. Последната също не ми хареса. Имах малко колебание между втората и третата, обаче третата някак си ми влезе под кожата

А относно Асеновград само да кажа - вчера се разходих до там и бях направо потресена от кича. Сигурно има и хубави модели, но на мен някак си така жестоко ми се набиха пренатруфените рокли по витрините, че така и не мерих нищо - направих само една бърза обиколка по главната и си тръгнах

Не мога да не ви кача снимка на една от роклите, която просто ме остави без думи - панделката й просто уби всичко детско в мен

http://media.snimka.bg/s1/4418/035080701.jpg?r=0


Активен
formite
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 341



« Отговор #201 -: март 22, 2015, 12:28:18 »

Ооо, и ние с бяхме на обиколка в Асеновград на 02.03. и точно този магазин го кръстихме "царството на камъните". Ако някои търси нещо с много много апликации с "кристали" това е мястото. Има всякакъв модел рокли, но общо взето на пръв поглед всички са с камъни. 
Активен
milady
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 232


"The most happy"


« Отговор #202 -: март 22, 2015, 20:17:25 »

Цитат
ще ти кажа - първата която харесах и премерих, е моята. Та така... влезе ли ти нещо в главата... в моя случай не излезе хихих.

и при мен така ще стане най-вероятно
явно има някаква магия в първите рокли наистина
аз още не съм я взела но сега не знам дали да ходя до Асеновград
няма да имам време освен в Събота
тази с панделката Вяра я е качила и в другия форум-постресаваща е
много е джипси  danceg
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #203 -: март 22, 2015, 20:19:46 »

Момичета, днес бях на тур с братовчедка ми, а после и аз пробвах още 2 рокли, та мога да дам още мнения.

1. Сватбеният център в Младост - пак роклите са ужасни, даже по-гадни от предния път, дори и малкото (2-3), които тя мери преди ги нямаше. Насочи се към Ла Споса, като не мога да кажа, че някоя от 5-6 рокли, които тя пробва ми харесаха (говоря чисто като модели, материя, изработка). Все пак са рокли за по 2000лв, определено очаквах малко повече, никак не ме впечатлиха. Тя много се хареса в една, която и стоеше супер и беше най-доброто от всичко видяно в центъра.

2. Бутикът на Жана Жекова (ул. Ангел Кънчев) Това беше най-негостоприемното и ужасно място, където се предлагат рокли и на което съм била  diablo Влязохме след уговорка на братовчедка ми лично с Жекова, но нея я нямаше  crazy pardon Ок, ще пробваме наличните рокли  good Започва братовчедка ми да разглежда, като разбира се пипа внимателно, все пак булчински рокли са (не сме на Илиянци!!) и продавачката се обръща към нея "Нека да ограничим пипането на роклите" (със супер гнусен и надменен тон - алоуууу ти си там, защото има хора като нас, заради които ти плащат  crazy - За пореден път самозобравила се фльорца  diablo). Питам я аз как, ако не пипа ще избере, какво й харесва да пробва и тя ми се сопна имаме си каталог.. Ок, дайте каталога да видим.. Гледаме каталога, тази имате ли я - НЕ, онази - ами НЕ (в такъв момент, ако исках аз да пробвам щях да кажа, ами и вас да ви няма, но запазих добрия тон и най-демонстративно се обърнах и си тръгнах). Те останаха още няколко минути и излязоха, дори и братовчедка ми, която е най-смирения човек беше побесняла  diablo Аман от самозабравили се хора в България и то прости продавачки - Тотална криворазбрана цивилизация  crazy Роклите може и да са хубави, не успяхме да разберем, цени от 900-1200 за двете рокли, които пипна братовчедка ми и е успяла да види  nea

После исках да я заведа в Би Куин, но беше станало късно, загубихме около час и нещо за търсене на място за паркиране и безрезултатно търсене на рокли в бутика на Жекова.

Отидохме в Aegean в мол България, отново прекрасно отношение, само аз имах запазен час за повторно мерене. Въпреки това позволиха и тя да изпробва 5-6 рокли и да пипаааа, видите ли там не им е проблем пипането  pardon Ужасно много я харесахме всички в една от роклите там, но на нея на сърце й беше Ла Спосата от Сватбения център.. Остава една седмица да премисли и да реши..

Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #204 -: март 22, 2015, 20:22:32 »

Аз в Асеновград няма и да хоря.. След всички коментари тук, а и братовчедка ми каза, че е потресаващо и само са си загубили времето.. Тотално отписано  blush
Активен
artemida777
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 466



Моят сватбен албум

« Отговор #205 -: март 22, 2015, 23:44:39 »

Аз пък мерих четири рокли и харесах третата. Първата, още като я облякох и казах твърдо НЕ. Последната също не ми хареса. Имах малко колебание между втората и третата, обаче третата някак си ми влезе под кожата

А относно Асеновград само да кажа - вчера се разходих до там и бях направо потресена от кича. Сигурно има и хубави модели, но на мен някак си така жестоко ми се набиха пренатруфените рокли по витрините, че така и не мерих нищо - направих само една бърза обиколка по главната и си тръгнах

Не мога да не ви кача снимка на една от роклите, която просто ме остави без думи - панделката й просто уби всичко детско в мен

http://media.snimka.bg/s1/4418/035080701.jpg?r=0




Ужас!  Oh my ...
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #206 -: март 22, 2015, 23:56:01 »

Малее Тонииии - вече като ме знаеш тая нали се сещаш къде щях да я навра... Много ги обичам такива продавачки/сервитьорки/касиерки и тн които са решили че понеже са на процент и взимат едни наистина добри пари (никой не им го отрича) дошли от село Долно Нанагорнище, дето са решили че са хванали Господ за шлифера. Имат някакво самочувствие до небето, а забравят че тези пари ги изкарват заради нас-клиентите.

Не ме разбирайте грешно, уважавам всички професии на този свят give_rose, както и много пъти съм казвала че за мен "селянин" е определение на манталитет не на географско положение, обаче аман от смотани кифли дето се имат за голямата работа.  angry

При Жана Жекова бях около бала си преди години - пак не беше много ок отношнието, но не беше чак така и тогава го отдадох на това че все пак нали голямо име,известна дизайнерка бла бла....

Между другото и в Романтика го имат тоя маниер продавачките - самата София е мила , любезна и много готина, ако някой е надут по-скоро трябва да е тя, а не фльорцата дето работи за нея........ Като мерих рокли там, продавачката беше мега груба и бяхме пред скандал - ако не беше се появила самата София, щях да съм си тръгнала. Евала на жената , че е един от най-добрите дизайнери и не се е самозабравила... good

Отплеснах се... Тони снима ли се с роклята от Борянка? дай да те видя
« Последна редакция: март 22, 2015, 23:58:11 от milenkata » Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #207 -: март 23, 2015, 09:47:54 »

Тони, браво!  Bravo Много хубаво си описала преживяванията във всеки един магазин. До момента мога да потвърдя за някои, в другите не съм ходила. Ето такава инфорамция е необходима във форума и е полезна за бъдещи булки.  good
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #208 -: март 23, 2015, 12:00:04 »

Момичета, имате ли някакви впечатление от магазините в Плевен? Мисля тези дни да отскоча до там да видя какво предлагат.  smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #209 -: март 23, 2015, 12:04:52 »

Миме, спомням си преди 5-6 години, ходихме с приятелка да обикаляме по магазините в Плевен, за да си търси бална рокля и имаше доста магазини.. Преди няколко седмици ходих с майка ми на лекар и се разходихме по главната после.. То, почти не са останали магазини, само кафета и 5-6 магазина на кръст. Имаше един с булчински рокли, но дори не се доближихме, от далече приличаше на магазините тип Асеновград.  pardon Питай в темата за сватба в Плевен, май имаше такава..

Много е странно, как наистина темата се е обърнала малко на "Булчински рокли - София"  nea
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines