Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 05, 2024, 03:23:49

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 44   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очаквани бебета 2016г. - 4-та част  (Прочетена 205855 пъти)
 
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #240 -: юни 04, 2016, 15:25:31 »

Ако просто е увеличена срамната устна, без да имаш сърбеж или засилено течение, ще мине само с раждането. Но ако има и други симптоми, си пусни микробиология. Аз с втората бременност преживях този шок - в пъти увеличени срамни устни, но имаше и болезненост и сърбеж. Дори тоалетната хартия и триенето в бельото ми причиняваха дискомфорт. Оказа се че имам Кандида. На третия ден от лечението всичко изчезна, и подуването, като с вълшебна пръчица.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #241 -: юни 04, 2016, 15:58:31 »

И аз от известно време имам подуване отдолу. Странното е, че не е постоянно, а когато съм клекнала, например. Първият път, когато го усетих, много се изплаших, защото не очаквах. Четох, че е нормално по време на бременност. Иначе нямам симптоми като парене, сърбеж и т.н. Не знам дали става въпрос за същото нещо, обаче. Не съм забелязала да имам разширени вени.
Активен
Katespa
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 50



« Отговор #242 -: юни 04, 2016, 17:49:23 »

Не нямам суюърбеж нито парен е просто вината която вероятно е от там матката се спуска по десния крак...гледката е грозна но се притеснявам...мари ме успокои малко до някаква степен
Активен
Katespa
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 50



« Отговор #243 -: юни 04, 2016, 18:54:45 »

 give_rose извинете за правописа
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #244 -: юни 05, 2016, 10:19:44 »

Мммм аз не съм забелязала да имам нещо подобно, но и аз мисле, че нямаш поводи за притеснение  give_rose
Активен
marta_kalpazanka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 610



« Отговор #245 -: юни 05, 2016, 10:49:55 »

Кате, и на мен ми се появи разширвна вена на вътрешната страна на бедрото.Беше по малка сега се е увеличила.
Четох, че нищо не можеш да направиш, прибират се напълно или почти след раждането.Можеш да си направиш консултация със специалист.
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #246 -: юни 05, 2016, 11:11:00 »

Фери и аз първата бременност не я усетих, мина и замина без разни странни явления, обаче през втората...., не знам от възрастта ли, от седалищната позиция на бебето ли, но получих много "екстри", а след раждането, нечовек.
Сега се подобри положението, но пак има много какво да се желае.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #247 -: юни 05, 2016, 11:40:47 »

Мари, да ти кажа честно, често си мисля дали при евентуална следваща бременност няма да ме споходят всички такива екстри, за сметка на сегашната...струва ми се някак прекалено утопично всичко, за да е толкова леко, но каквото-такова, да дойде сега малкото човече, живи и здрави, пък после ще ги мислим другите  smile

ММ много се забавлява как ми е изчезнало почти пъпчето lol Все ме пита къде ми е пъпчето и аз му казвам, че бебето го е взело и ще ми го върне след 1-2 месеца  Girl_hide Викам му, пък ако беше от запълнените, щеше да стърчи и да ти е още по-смешно  blum
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #248 -: юни 05, 2016, 11:57:54 »

Да ти кажа моето така и не се върна....
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #249 -: юни 06, 2016, 08:33:36 »

Да ти кажа моето така и не се върна....

Така ли  huhhuh.gif Ами, значи съм го заблудила  pardon
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #250 -: юни 06, 2016, 08:53:57 »

Фери, и мен ме е страх да се зарадвам на леката бременност (поне досега) и се моля да не ми се "върне" всичко на раждането.  huhhuh.gif
За пъпчето и аз се радвам, че не е излязло цялото навън. blum
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #251 -: юни 06, 2016, 10:31:04 »

Фери, и мен ме е страх да се зарадвам на леката бременност (поне досега) и се моля да не ми се "върне" всичко на раждането.  huhhuh.gif


Е, хубава работа, млади сте, здрави сте, нормално да имате леки бременности!
Все пак аз бях на 33 с втората бременност, а и някак си тялото реагира различно с всяка следваща бременност.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #252 -: юни 06, 2016, 10:43:16 »

Мари, убиваш ме от смях с твойта "късна" бременност, като кажеш бях на 33, все едно си била на 43  blum Жените вече раждат около 40 за първи път, ти ми се буташ тука с твойте 33  give_rose
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #253 -: юни 06, 2016, 11:58:55 »

Хич дан се плашите, бях на 32 и аз като родих Кик, но и с него ме знаете каква лека бременност имах, тъй че си е божа работа и няма закономерности някакви: Ако сега имам лека после ще е тежка и т.н. Моя позната и 3-те бремености става лошо от всичко, а беше млада/по-старичка, с различни полове и т.н. няма значение, тя си ги кара тежко бременостите. Но при вас си има пълни предпоставки да си карате прекрасни следващи бременности!  good
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #254 -: юни 06, 2016, 13:04:20 »

Ще видим, дано до тогава сме достатъчно активни, за да си ги споделим тези неща  smile

Миме, ти тия дни трябваше да ходиш за 45-дневния, ако не се лъжа smile Тръпка ли ти е вече  heart

Аз съм последна седмица на работа и ми е мъчнооооооо за колегите...днес ще дойде и заместникът ми и съвсем ще ми припомни реалността  pardon
Активен
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 44   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines