Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 08, 2024, 19:50:38

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 48   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Август 2016  (Прочетена 182993 пъти)
 
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #330 -: август 11, 2016, 07:58:05 »

Добро утро! Аз съм също чил... вече е четвъртък, а ние с малък змей се гледаме двамата. Сега закусваме под музикален съпровод... Моцарт smile
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #331 -: август 11, 2016, 08:23:00 »

Ха добро утро!

Аз днес съм на минимум капацитет, тялото ми е на safe mode. Тия кучешки зъби ще ме довършат.

Свекърва, що не идеш до офиса smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #332 -: август 11, 2016, 08:41:51 »

А, днес е четвъртък. Чакам леля ми и се изнизвам.
Още имаме ток, туй най- го мразя... Станала съм в 6ч. уж да си свърша работата, трябва да има защо. diablo
Благодаря за поканата да дойда в София, ама съм плътен комплект с майка ми. sad Иначе щеше да ми е добре да упражня контрол над неконтролируемия.
За всеки случай пак да попитам софиянки за квартира в Младост, в близост до метростанция. Невъзвръщаемата инвестиция 2 си е харесал апартамент в центъра /на негов приятел от Америка/, ама никога не е живял в стара къща и приема всичко много романтично. Не ми се иска да му казвам "ще видиш", но натам отиват нещата - височина на стаите 3.20, дървена дограма, без климатик, стари мебели от соца, огромна библиотека, скърцащ паркет и дебели килими, без асансьор на 4-ти етаж и съседи над 70 sad
Просто си няма представа какво е...
П.П. Леля ми няма да идва. Гадост след гадост. diablo
« Последна редакция: август 11, 2016, 09:10:03 от svekarva » Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #333 -: август 11, 2016, 09:27:25 »

Свеки, изброй ну какво те притеснява и му добави задължителното за големи котки " Но аз знам, че ти си обмислил всичко много внимателно и щом така си решил вероятно плюсовете са повече от минусите. Дано новата къща/ инициатива/ кола/ булка и квото е там ти е на късмет!" Ако излезеш права, което е твърде вероятно при описаните условия, даже няма да има и нужда от ще видиш smile
Това поне при голямата котка работи, това лъв да каже не бях прав, а ти беше... рядко събитие е, но сладко. Малката котка още не е на това ниво на абстрактност, според баща му бил взел моя характер, та тепърва има да се надцакваме. Нали казват, че синовете били учители за майките си, явно имам за учене...
Да ви споделя текущата ни "мъка". След като приключихме яслата официално ни дойде време за сбогуване с памперса ( не се получаваше по-рано, защото по неизвестни за мен причини там успяха да го отучат на всичките му полезни навици свързани с гърне... ) Е тъй де, действаме по схема и нещата стават бавно... и понеже не мога да ви се оплача от свекърва, майка ми достойно я замества... Хем пита и се интересува кое как се случва, защото следващата седмица е неин ред, хем ми изчете една лекция как ужасно съм закъсняла със създаването на тези навици. В същото време тя много добре знае, че в моментите, в които е имала възможност да приложи върху змей "златния си педагогически метод", който е подействал върху всички деца в рода, е удряла мощно на камък... пак на вчерашната песен, всички знаят къде си сбъркал, но като трябва да дойдат да помогнат няма никой.
Та отиде ми и чила и дзена барабар с Моцарт у ряката...
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #334 -: август 11, 2016, 09:33:09 »

Добро утро!!! Sunshine

Мари, върнахте ли се? Как мина ваканцията?

Да, върнахме се! butterfly

Почивката беше прекрасна(въпреки че с деца, особено с бебе, почивка е относително понятие).
Не мога да кажа, че си починах(бебето искаше само мен, а голямото момче никой не го искаше, понеже не можеше да се оправя с него), но се разнообразих, доволна съм. chee

Събрах положителни емоции и сега с бавни стъпки се връщаме към ежедневието, което не може да бъде същото, защото децата са много променени.

Подробности и снимки ще пусна в темата, когато стигна и до там.

По темата тук нищо не мога да коментирам, за август ви изпуснах, ред не съм прочела blush

ЕДИТ
Киви, да не ти пука!
Това с памперса е песен на всяка втора жена(майка/свекърва) от това поколение.
С първото дете с впрягах, сега си го пускам покрай ушите и най-спокойно заявявам, че още не съм го запознавала с гърнето и с усмивка посрещам изпълнените с ужас погледи. pardon
« Последна редакция: август 11, 2016, 09:37:43 от Marri » Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #335 -: август 11, 2016, 09:49:39 »

Здравейте smile

Свекърва, синът ти май много House Hunters International е гледам и му се иска нещо "автентично, традиционно"  blum Ако не го е гледал, да гледа поне епизода с един млад българин живял в САЩ, който се е върнал в България и си търси апартамент в София  Wink
Нещо в Надежда или Люлин до метрото и градът е негов smile

Киви, тоя филм очаквам да го гледам до година. И мен ми се иска да се оттърва от омразните ми памперси, ама едва ли ще стане като преди 30 години.

Булче - May the force be with you!

Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #336 -: август 11, 2016, 10:07:09 »

Мари, Панде... медитирам тука над едни на..ни гащи, нещо което вчера не ни се случи например. Децата, поне моето със сигурност, са уникален барометър за вътрешното състояние. В момента, в който загубя баланса, той почва да пресолява манджата...

Мари, кога смяташ да го запознаеш със светая светих ... гърнето сиреч smile
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #337 -: август 11, 2016, 10:11:56 »

Мари, кога смяташ да го запознаеш със светая светих ... гърнето сиреч smile

Честно казано не съм го обмисляла супер сериозно. Мисля си нещо от рода на след вторият рожден ден да се запознаваме, но не смятам, че ще махнем памперса преди следващото лято.

Симеон беше на 2 години като я свършихме тази работа, но той е роден лятото и позволяваше тогава да правим експерименти.

За пресолената манджа и ние сме така, абсолютен факт си е. good
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #338 -: август 11, 2016, 10:20:49 »

Добро утро! То ден стана докато интернета дойде.
Лоли, аз да ти кажа ти завиждам, так ми се иска свека да се занимава с нас изобщо. Вчера се изтърси пак, как един път не се сети да предупреди друг освен сина си, за посещенията си. Ама, пък мина бързо и с известни изключения безболезнено.
Булче, стискай зъби- четвъртък е, а и почивката наближава!
Свекърва, лошо че е отпаднало посещението на леля ти. А защо не го оставиш сам да види какво е да живее като стар реститут. Баща ми скоро прави електрото на един апартамент на графа, каза че няма по-ужасно нещо да живееш в центъра на София, няма къде да се паркира, докато разтовари машините 3 наконтени баби се изредили да ги псуват и накрая мм им изсъскал.
Мари, добре дошла от почивка.
Киви, успех с начинанието. Братовчедка ми учи 3 годишното си на гърне, но той твърдо и упорито не възприема и на пук пишка на пода, а на всичкото отгоре понеже говори с баба си по скайп нея я уведомява, за разлика от майка си.
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #339 -: август 11, 2016, 10:37:03 »

Добър ден!

Свекърви, непожелани съвети... просто идилия! И аз се нареждам малко да ви споделя - откакто започнахме да организираме сватба, не срещам нито разбиране, нито подкрепа от най-близките си. Не че не се радват, напротив, ама искат всичко да стане по техния начин. Родителите ми са ходили на сватба последно преди 15 години, но "много по-добре от мен знаели какво се прави". Вчера имах поредния скандал за поканите... не издържам вече! Всеки да си държи мнението за себе си! Как е станало така, че аз съм останала единствения тактичен човек??? Всичко трябва да става с много обяснения от моя страна, много убеждаване  nea
Поне милото е до мен, да ми дава малко сили, че досега да съм се отказала от всичко! Та така  pardon

Киви, сигурно по-добре от мен го знаеш, но всичко е така строго индивидуално, не позволявай да ти се натяква каквото и да било!

Всичко за провинцията ми е любимо  tease Просто такова си е възпитанието на хората. Преди известно време се разхождам аз по столичните булеварди с милото, държим се за ръка, към нас ходи някаква жена, набрала скорост. Виждам, че ще се блъсне в нас, слизам почти са шосето, ама тя пак ме блъсна и вика - на село така ли ходите!  girl_impossible

Ох, отивам да търся печатница...
« Последна редакция: август 11, 2016, 10:39:25 от Bube » Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #340 -: август 11, 2016, 11:59:12 »

Добър ден!
Бубе, що не й отговори: Дам, землячкОоо, у Ваше село тъй ходим!!!, tease мразя града, в който се налага вече 10-а година да живея. Обожавам си малкото китно селце, но за седмица през летния сезон, после след месец, пак за седмичка и така..  Не бих живяла тук, макар че до 7-ми клас ми беше много хубаво на село. Аз съм ви разправяла, че всичко живо се изнесе предимно за чужбина и движението е през летните месеци. През зимата, ако си една снаха принудена да чака мъжа си на село, трябва да ходиш на самодеен състав при бабите и децата в читалището, та малко да се разнообразиш. Иначе с чоплене на семки по пейките и каране на "Жипове" с някой ХанцуК най-много да станеш 200 кила... Ей, да не ми се обиди някой, имам предвид "дебелашкия" манталитет, а не външния вид.  blum
Пу-пу да си похваля ин-лоутата. Днес са ми гледали детето сам самички 2 ЧАСА  good йессссс, даже не ми го върнаха на..ран или с цицина на главата. Имам някаква надежда, че ще ми го гледат в събота през деня, за да можем да отидем на сватба с Кари  crazy Girl_hide Пак да нямам много много вяра, че те в последния момент баш се на..ират като власите дето се давят баш на края на Волга-та....
Мари, добре дошли! Много хубаво ми се отразява да ви чета теб и Киви относно памперса, че нашия заради подсичането като го държа без и направо за половин час е спосеобен да ти направи мазало във всяка една стая барабар с килера и терасите, оооо, забравих да спомена за общия коридор. Ние имаме розово гърне от кака. Като го види и казва :Пиииишшшшшшш, шшшшш т.е. знае какво хората правят там, но не е сядал нито веднъж по собствено желание. Явно няма да е в близките година и половина и при мен. Сега се концентрирам върху "опазване на неговата цялост" т.е. да пада без да чупи крайници или дупчи глава   beating
« Последна редакция: август 11, 2016, 12:06:22 от fanimira » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #341 -: август 11, 2016, 13:24:53 »

Токът дойде, но в замяна на това спря водата. Без предупреждение.
Днес всички сме за Отдушника...
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #342 -: август 11, 2016, 13:26:23 »

Токът дойде, но в замяна на това спря водата. Без предупреждение.
Днес всички сме за Отдушника...
lol lol lol badgirl
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #343 -: август 11, 2016, 13:27:38 »

Токът дойде, но в замяна на това спря водата. Без предупреждение.
Е,Свекърва днеска няма такъв карък при тебе!!! Аз поне се разминах само с липса на интернет, ама добре че имаме мобилен, иначе не знам какво щях да правя.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #344 -: август 11, 2016, 13:39:28 »

Честно казано не съм го обмисляла супер сериозно. Мисля си нещо от рода на след вторият рожден ден да се запознаваме, но не смятам, че ще махнем памперса преди следващото лято.
[/

И ти явно като мене от безвъзвратно закъснелите ще си smile
Дааа... днес не знам дали сме за одтдушник или за психушка, денят почна не особено добре smile
Активен
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 48   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines