Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 12, 2024, 01:59:49

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ДРЕБОЛИЙКИ - 2 част  (Прочетена 145994 пъти)
 
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #315 -: април 11, 2008, 17:41:58 »

gadamer4e, според мен тези цветя, за които говориш ще се направят по-лесно от панделка, а не от плат. Но как точно не знам.

maj4eto, а защо трябва да я надписваш? Може без надпис и DJ-я да обяви, че ще бъде пусната книга, в която всеки, който иска може да напише/нарисува нещо на младоженците или пък шаферките да разкажат на гостите. Тя като тръгне през масите, вече ще е ясно за какво е.
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #316 -: април 11, 2008, 18:51:31 »

да права си а на всички ще им е ясно за какво става въпрос,но аз искам да си има начална страничка-може и с наша снимка smile и ще е още по красива така си мисля yahoo
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #317 -: април 11, 2008, 19:01:08 »

Аз не знаех, че сватбената книга минава през гостите. Винаги съм я виждала близо до входа, където се оставят подаръците и някой подканя гостите да се разпишат.
Ако минава по масите, може да се изцапа, олее и т.н. Как мислите?
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #318 -: април 11, 2008, 19:06:28 »

Аз не знаех, че сватбената книга минава през гостите. Винаги съм я виждала близо до входа, където се оставят подаръците и някой подканя гостите да се разпишат.
Ако минава по масите, може да се изцапа, олее и т.н. Как мислите?

наистина маже да се поизцапа малко,но има голяма вероятност да не се разпишат всички гости
А по добре малко поизцапана но с мили и ценни пожелания от всички  smile
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #319 -: април 12, 2008, 11:12:33 »

maj4eto моята се казваше Дневник за Сватбени спомени.Беше ми подарък от кумата и тя сама мина по масите и за моя изненада всички писаха в нея даже и бабите и никой не я нацапа.Беше страхотна изненада за мен.
gadamer4e такива розички продават готови можеш да си купиш от кинкалерииите ако говорим за едно и също.
borislavaa права си всеки си има вкус а на мен просто не ми допада панделката на златната бутилка.Съжалявам ако съм те засегнала не съм целяла това.просто си казах мнението.Важното е младоженците да си я харесат.
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #320 -: април 12, 2008, 12:31:37 »

Аз се рових да открия начини за изработка на роза и ето какво открих:
Линк за изработка на хартиени рози

Хубавото е, че има и видео, и освен това и чертеж, който можеш да използваш, при направата...
Запалих се, ама ще видим като им дойде времето на моите рози дали ще се справя...

П.П. А някой може ли да ми каже откъде мога да си взема такова цветарско тиксо и цветарска тел? Дали продават примерно в Бриколаж? Или пък в цветарските магазини?
« Последна редакция: април 12, 2008, 12:48:52 от menyanthe » Активен
screwball squirrel
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #321 -: април 12, 2008, 13:31:49 »

ДА, в Бриколаж можеш да намериш цветарска тел, но за цветарско тиксо аз дори не съм чувала  blush
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #322 -: април 12, 2008, 14:23:31 »

Аз цветарско тиксо съм виждала в Слънчогледа ама доста отдавна.
Активен
pppolito
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 37



Моят сватбен албум

« Отговор #323 -: април 12, 2008, 16:07:10 »

Момичета в магазините на "Ракхива" има тел - цветна и е много практична.
http://rakhiva.com/
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #324 -: април 12, 2008, 21:05:44 »

Аз мислех за около 50 страници... Според мен повечето двойки ще оставят общо послание, ако решат да оставят нещо. Дори ми се струваха много, но ако остане място ще приложа идеите на Zahira good
Аз реших, че ще я правя сама, защото на пазара има много малък избор. Ще купя бели или розови листи, но по твърди ( исках бели, но с времето ще пожълтеят, затова може би розови), ще ги скъся малко, да не са формат А4, ще ги перфорирам и ще ги вържа с панделка. Само корицитана не съм измислила, може би от по твърд картон и ще я украся и нея smile

aniii, кажи моля те от къде се влиза в това Мънисто? Аз ходих, видях табелата на една сграда, не вдях вход, влязох в двора, обиколих я... неуодбно ми стана, че влизам по чуждите дворове, но не видях звънец с надпис Мънисто blush
Входът на Мънисто е в един двор. Вътре има врата и на нея звънец с надпис Мънисто.
Активен
HeYkpoTuMa
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 40


обичана!


« Отговор #325 -: април 13, 2008, 08:02:29 »

А някой да знае къде продават мидички и морски елементи във Варна по възможност на едро?
Активен
fidelia
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 171



« Отговор #326 -: април 13, 2008, 09:43:35 »

Аз се рових да открия начини за изработка на роза и ето какво открих:
Линк за изработка на хартиени рози
Хубавото е, че има и видео, и освен това и чертеж, който можеш да използваш, при направата...
Запалих се, ама ще видим като им дойде времето на моите рози дали ще се справя...
П.П. А някой може ли да ми каже откъде мога да си взема такова цветарско тиксо и цветарска тел? Дали продават примерно в Бриколаж? Или пък в цветарските магазини?

menyanthe, страхотна находка е този сайт! Благодаря! Flower
Колкото до цветарското тиксо, не съм търсила до този момент, но в градинските центрове на Бриколаж и Практикер ми звучи логично да има...
Активен
Abii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 451


http://svatba-biju.com/


« Отговор #327 -: април 13, 2008, 09:46:23 »

menyanthe  по принцип тиксото и телта се продават в складовете където продават  цветя на едро .Ако е за Варна мога да ти кажа точно къде ,но не можах да разбера от къде си! sad
Активен
-Ади-
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 448



Моят сватбен албум

« Отговор #328 -: април 13, 2008, 09:49:36 »

Здравейте момичета
Днес получих сватбената си книга danceg много си я харесвам само че се чудя каква начална страница да и направя и как да я нарека  Сватбена книга   или Книга за пожелания   crazy
Ако имате повече идеи давайте  pls   ще ве бъда благодарна smile
А долу горе колко струва една сватбена книга?
Активен
Abii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 451


http://svatba-biju.com/


« Отговор #329 -: април 13, 2008, 09:53:37 »

от 20лв до 35 лв.
Активен
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines