Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 11, 2024, 08:22:45

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 24   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ДРЕБОЛИЙКИ - 2 част  (Прочетена 145988 пъти)
 
Gerka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 382



Моят сватбен албум

« Отговор #210 -: март 30, 2008, 15:43:42 »

Вчера си взех мостричката  на евентуалните ни свещи и сега умуваме дали да са такива ..... и май си ги харесваме много  yahoo

Това е само мостра, тъй като жената, която ги прави попринцип не прави слънчогледи, но се съгласи да опита .... според мен опита е доста сполучлив  Bravo ..... и май такива ще бъдат нашите свещи  Wink

..... само моят господинчо да си каже мнението  girl_wink



* ALIM1657 (450 x 600).jpg (52.06 KB, 450x600 - видяно 291 пъти.)
Активен
nia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 766



Моят сватбен албум

« Отговор #211 -: март 30, 2008, 15:52:02 »

свещите са ти супер gerka. ама само да попитам с какво ги рисува тази йена , знаеш ли? някъква боя на бодна основа или какво...? Bravo
Активен
Abii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 451


http://svatba-biju.com/


« Отговор #212 -: март 30, 2008, 15:56:22 »

Ния рисуват се с боички и контур предназначени точно за рисуване на свещи от книжарница Слънчоглед тубичката върви между  4- 5.50лв. good
Активен
Gerka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 382



Моят сватбен албум

« Отговор #213 -: март 30, 2008, 16:05:34 »

Част от златистото /с което са очертани самите цветове на слънчогледа/ е някаква боичка, но златистото на листата и пръстените в долната част на свещта, както и жълтото на слъчгогледа е восък.

Те са и изпъкнали малко от повърхността на свещта  good

В ателието имаше и други модели с такъв тип "изваяни" фигурки, например рози.

Мисля, че на Little_Sweet_Didka бяха с рози - може би ги има в галерията й.
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #214 -: март 30, 2008, 16:30:35 »

според мен ако се вкара зеленичко в листенцата и дружките и по тъмно за тичинките ще стана по свежи и красиви слънчогледите.На Дидка съчетанието от червени рози и зелени листенца и бели свещи изпъква и стои красиво.Тази жена би ли приела да и дадеш съвет и да пробва по друг начин.
Активен
Wienerin
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 491


Живеем истински, тогава когато умираме от любов!


Моят сватбен албум

« Отговор #215 -: март 30, 2008, 18:48:36 »

 good Gerka супер са станали свещите, но и аз мисля, че с малко зелен цвят ще са още по-хубави!

може ли да ми кажете колко са високи нормално свещите за църква?  blush На Коледа едната от гостенките ни беше донесла свещ от пчелен восък и просто не може да си представите какъв аромат имаше  и аз днес съвсем случайно намерих в нета българска фирма, която предлага голямо разнообразие от точно такива свещи. Мислите ли, че една такава подхожда за църковния ритуал? Самата и повърхност няма да позволи картинки и други неща, но си мисля, че една красива панделка би подхождала много Girl_sing Моля, кажете си мнението, за да знам дали да поръчвам. Цената специално на тази е 5 лв. за брой.
Също така си мисля за масите в ресторанта да сложа от тези свещи, но разбира се по-малки и по-широки  blush дали ще стане добре?  blush
« Последна редакция: март 30, 2008, 20:26:22 от Wienerin » Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #216 -: март 30, 2008, 19:31:33 »

според мен тази свещ е много дебела и затова не става.на височина ми се струва нормална.иначе това че няма да е с рисунка не е фатално.може да е с друга украса.
Активен
Wienerin
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 491


Живеем истински, тогава когато умираме от любов!


Моят сватбен албум

« Отговор #217 -: март 30, 2008, 20:28:15 »

според мен тази свещ е много дебела и затова не става.на височина ми се струва нормална.иначе това че няма да е с рисунка не е фатално.може да е с друга украса.

 Cray права си, три сантиметра и е диаметъра, а височината 26 см. което сравнено със свещите на Gerka ми се вижда много малко  blush но ще им изпратя имейл, да питам дали няма да направят по поръчка по-тънка и висока свещ.  smile
Активен
milenium80
Сватбар
***
Публикации: 293


Buongiorno Principessa!


« Отговор #218 -: март 31, 2008, 12:37:47 »

Момичета ето го и резултатът от моите първи творчески опити give_rose, по мое мнение малко е голяма панделката, но като за начало мисля че е добре blum


* P3243895-2.JPG (66.91 KB, 768x576 - видяно 297 пъти.)
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #219 -: март 31, 2008, 12:43:13 »

Мила на дясното късметче наистина му е малко голяма панделката.но иначе се получило добре.Един съвет от мен комбинирай житото с бонбонки и перлички и ще станат по готини късметчетата.Но иначе според мен си се справила много добре и са станали мног нежни късметчетата.
Активен
milenium80
Сватбар
***
Публикации: 293


Buongiorno Principessa!


« Отговор #220 -: март 31, 2008, 12:55:18 »

Ами те имат бонбонче вътре, но не се вижда така както съм го снимала. Но идеята за перлички, бонбонче и жито много ми харесва!Благодаря за идеята give_rose.
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #221 -: март 31, 2008, 13:04:25 »

Мила на дясното късметче наистина му е малко голяма панделката.но иначе се получило добре.Един съвет от мен комбинирай житото с бонбонки и перлички и ще станат по готини късметчетата.Но иначе според мен си се справила много добре и са станали мног нежни късметчетата.
Абсолютно същото мисля и аз.  good
Иначе за моите свещи листенцата не бяха зелени, но когато ги взехме в готов вариант се зачудих, дали не трябваше да има и малко зеленичко. Можете да ги видите в галерията ми в "Наличните неща". Има ги в началото и в края.
За свещите на Герка пак съвпада мнението ми с това на Гери, още докато ги гледах се сетих че тичинките може би трябва да са по-тъмни и определено зеленото ще придаде завършеност! Просто на слънчогледа му седи зелено, без него е като....сухо цвете.
Активен
gingerina
Ентусиаст
**
Публикации: 87



Моят сватбен албум

« Отговор #222 -: март 31, 2008, 13:07:32 »

милениум80, много са сладурски късметчетата  good, много ми харесват.
Момичета да дадете идея за жълти бонбонки или жълти мъниста?
Активен
amya
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 300



Моят сватбен албум

« Отговор #223 -: март 31, 2008, 13:54:10 »

Ами според мен - ако питаш за пълнежа на кошничките - бонбоните са по добрия вариант. Освен това си е по традиционно да е с бонбонки  blum
Активен
Gerka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 382



Моят сватбен албум

« Отговор #224 -: март 31, 2008, 14:59:00 »

По повод моите свещи - за тичинките съм абсолютно съгласна, дори говорихме за това когато взех мострата .

А за зеленото - попринцип уговорката беше да направи мострата със зелено, но тя каза, е пробвала на работния вариант и се получавало много шарено ..... nea

За сега не настоявах за него, защото неискам да бъдат много шарени и ангажиращи ..... така са по - семпли  scratch one-s head

Ще го поумувам това още  smile
Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 24   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines