Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 12, 2024, 09:44:51

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 24   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ДРЕБОЛИЙКИ - 2 част  (Прочетена 145999 пъти)
 
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #150 -: март 21, 2008, 19:51:14 »

От София съм ,но не знам къде точно се намира книжарница Слънчоглед. Прочетох ,че е на ул.Иван Вазов, но аз ходих и не я намерих.  pardon Сигурно не съм я видяла. Може ли някой да даде по-точен адрес- номер на улицата. Аз само една малка отсечка от улицата не съм огледала, сигурно е точно там pardon
Активен
fidelia
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 171



« Отговор #151 -: март 21, 2008, 22:32:57 »

От София съм ,но не знам къде точно се намира книжарница Слънчоглед. Прочетох ,че е на ул.Иван Вазов, но аз ходих и не я намерих.  pardon Сигурно не съм я видяла. Може ли някой да даде по-точен адрес- номер на улицата. Аз само една малка отсечка от улицата не съм огледала, сигурно е точно там pardon

Магазинът се намира на номер 13, много близо до пресечката с Шишман. Ето карта:  http://bgmaps.com/services/maps/redir.asp?redir=2&key=e9c2b5008fcb8d2622e15153197ca696. good
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #152 -: март 22, 2008, 15:28:49 »

Многооооо благодаря  good Точно тази пресечка не съм огледала, но мисля да отида сега през седмицата и да разгледам.
Интересува ме за колите на гостите купували ли сте балони или лентички? Продават ли се специални лентички или бяла лента върши работа?
Активен
nina_nikole
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 517



Моят сватбен албум

« Отговор #153 -: март 22, 2008, 16:34:14 »

Аз мисля да им закача балони, дано да издържат разстоянието от 20 км междуградско каране  pardon
Активен
gingerina
Ентусиаст
**
Публикации: 87



Моят сватбен албум

« Отговор #154 -: март 23, 2008, 08:46:50 »

Ето и моите първи опити:

Тези са ми фаворитите, само че мисля да си намеря жълто цветче за зелената връв:

Най-отдясно разликата е, че панделата е по-дебела лента.
Активен
milenium80
Сватбар
***
Публикации: 293


Buongiorno Principessa!


« Отговор #155 -: март 23, 2008, 09:55:13 »

GINGERINA Bravo Bravo Bravo, много красиви късметчета. И аз сама ще си ги правя, само че ме наплашиха, че от стоенето на житото мога да си завъдя пеперудки и още не съм ги почнала. А така ме сърбят ръчичките....Кажете момичета, на 14.06. е сватбата, ще имам ли проблем с житото? Тези мои късмети прословути станаха.. Ashamed
Активен
gingerina
Ентусиаст
**
Публикации: 87



Моят сватбен албум

« Отговор #156 -: март 23, 2008, 10:07:19 »

Благодаря, milenium, радвам се , че ти харесват. Ама то като има проблеми с житото, значи могат да се завъдят и след сватбата ако гостите си ги съхраняват за спомен :-(.Дано някой сподели ако е имал наблюдения.
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #157 -: март 23, 2008, 10:15:03 »

Айде аз да кажа като вече минала по този път.
Ани моя съвет е да си сложиш панделка или по една лента, на моята сватба направихме панделки такива като за подарък, но по големи( във всеки магаин цветарски или където опаковат подаръци могат дати направят такива панделки) или просто да вържеш по една бяла (или цвят от сватбата-моите бяха червени) лента от тази за цветята.

gingerina поздравления за късметчетата, ако не намериш жълти, с флоумастер ще станат жълти Wink.

milenium80 няма да имаш никакъв проблем с късметчетата и по специално с житото! Аз започнах да правя моите дооооста по-рано (че аз правих 100бр.) и бяха готови около 2 месеца преди сватбата. Не съм имала проблеми с пепрудки и мушички! pardon
Снимки на късметчетата има в галерията
« Последна редакция: март 23, 2008, 10:46:26 от gucci » Активен
milenium80
Сватбар
***
Публикации: 293


Buongiorno Principessa!


« Отговор #158 -: март 23, 2008, 10:32:33 »

Дидка мерси! girl_wink Вече нищо не може да ме спре, захващам се и толкова!
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #159 -: март 23, 2008, 12:14:23 »

Според мен също няма проблем с късметчетата. Моите вече са готови, а сватбата е август. Имам късметчета от други сватби, които са на няколко години и си изглеждат съвсем добре Wink

А за колите - аз мисля да осигурим ние балони или лентички, или и двете, още не съм решила. Но по мои спомени от бала, балоните много бързо се пукат. Аз за това бях наредила много балони на задната полица на колата. От закачените от вън остана само този на антената, другите се спукаха за 2-3 минути.

Аз имам един въпрос. Искам да си направя нещо като венци - кръгли или във формата на сръца и да си ги  украся с тюл, панделка и каквото още реша. Ще ги ползвам за украса в нас и при родителите ми. И се чудя от какъв материал да ги направя. Мислех си за някаква тел, но тя е много тънка и не знам дали ще стане. Имате ли идеи?

gingerina, късметчетата са супер!
Активен
fidelia
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 171



« Отговор #160 -: март 23, 2008, 23:57:31 »

gingerina, и ние сме се спрели на подобни цветове за нашите късметчета и изобщо за декорацията! blum Много са красиви, браво! Bravo
А какъв е размерът на тюла за всяко късметче?
Активен
gingerina
Ентусиаст
**
Публикации: 87



Моят сватбен албум

« Отговор #161 -: март 24, 2008, 09:54:53 »

Благодаря ви, момичета за хубавите думи. Аз много се развълнувах като ги правих, хората ми се чудят на ентусиазма.
fidelia, отрязох квадратчета 20-20 в началото, но ми казаха, че са прекалено големи. Най-малкото ми е 18-18, може би трябва още малко да се намали. Някъде из форума някой беше писал за 10-10.
Повечето късметчета ги направих с два пласта плат, а едното е с един само и честно казано и по двата начина ми харесват.
Активен
fidelia
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 171



« Отговор #162 -: март 24, 2008, 11:03:37 »

Даа, и аз се колебая между 10 и 15-16 см. А освен с квадрат, става и с кръгче, пробвала ли си? Красиво е, но малко по-трудно се изрязва. blum
Активен
gingerina
Ентусиаст
**
Публикации: 87



Моят сватбен албум

« Отговор #163 -: март 24, 2008, 11:17:54 »

Да, пробвах с кръгче, сравнително бързо ги изрязох, тези които са отгоре в краищата са с кръгче.
Но не можах да се реша кое ми харесва повече  crazy Май ще правя различни. Аз искам да направя за всеки гост по едно и да ги наредя на масите.
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #164 -: март 24, 2008, 11:34:35 »

С кръгче може да стане по лесно, ако използваш чаша за очертаване и после само изрязваш!
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 24   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines