Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 11, 2024, 08:48:33

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 24   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ДРЕБОЛИЙКИ - 2 част  (Прочетена 145988 пъти)
 
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: март 10, 2008, 21:42:17 »

Тази фирма дали работи в събота?
Активен
fidelia
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 171



« Отговор #91 -: март 11, 2008, 13:52:27 »

Мисля, че да - така чувам от познати. И аз смятам да отида в събота blum Моля ви само, който вече е ходил, да обясни малко по-подробно къде се намира. give_rose
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: март 11, 2008, 16:07:22 »

ето нещо за едно момиче с момини сълзи


* 33624_1175964.jpg (7.64 KB, 250x250 - видяно 2515 пъти.)
Активен
fidelia
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 171



« Отговор #93 -: март 11, 2008, 16:33:30 »

gucci,
Благодаря!! give_rose Тъкмо се чудех откъде да изровичкам красив модел за възглавничка за халките ни и хоп, ти ни го подари! Това са точно нашите цветове (и дори цветя), идеално! danceg
Активен
kalei
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 16



Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: март 12, 2008, 10:52:27 »

Привет!

Време е да се похваля и с готовите ми дреболийки....  danceg  danceg  danceg

1. Букетът за хвърляне от изкуствени цветя (сама си го направих)


2. Късметчетата - и те са мое дело  yahoo





3. Подаръчетата за гостите 



 yahoo  danceg  yahoo
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: март 12, 2008, 10:59:04 »

Много са хубави всичките! Особено късметчетата са много нежни. Това изкуствена роза ли е на тях? Аз имам въпрсче относно бутониерите цветя - който е запознат нека сподели - те от изкуствени или от естествени цветя се правят и ако са живи как се  запазват така, че да издържат дълго време?
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: март 12, 2008, 11:03:57 »

Много са хубави всичките! Особено късметчетата са много нежни. Това изкуствена роза ли е на тях? Аз имам въпрсче относно бутониерите цветя - който е запознат нека сподели - те от изкуствени или от естествени цветя се правят и ако са живи как се  запазват така, че да издържат дълго време?
мила може да са и от изкуствени и от естествени цветя.Всичко е въпрос на избор и вазможности.Запазват се чрез едни ампулки с разтвори които ги поддържат свежи.
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: март 12, 2008, 11:04:45 »

Макар да не съм много запозната,в повечето случай са от изкуствени цветя,но има и от естествени,може да ги запазиш като ги напръскаш с лак.
Активен
fidelia
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 171



« Отговор #98 -: март 12, 2008, 11:10:35 »

Zahira,
Въпрос на личен избор е бутониерите с какви цветя да са - естествени или изкуствени. Аз лично съм фен на естествените! Много хора не ги предпочитат, защото не могат да се запазят, освен ако не се изсушат, докато изкуствените си остават същите в течение на годините. Въпреки това за мен естественото цвете е най-красивото!
butterfly Обикновено, за да се запазят свежи бутониерите с естествени цветя, им слагат от тези влажни хидроскопични гъби - мънички, така че не се забелязват, но успяват да поддържат цветето в добър вид по време на събитието, а и известно време след това. Bravo
Имай предвид обаче, че бутониерата с естествени цветя е към 10-ина лв. срещу 2-3 лв. за тази от изкуствени.
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: март 12, 2008, 11:12:28 »

Аз по принцип винаги съм се чудела какъв е смисъла и символиката на бутониерите. Тези от цветя наистина ми харесват, но пък от друга страна се замислям има ли смисъл от подобен аксесоар?
Активен
Abii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 451


http://svatba-biju.com/


« Отговор #100 -: март 12, 2008, 11:25:03 »

aniiii8  склада се намира на №1049 в илиенци и тел номер е 029177604
Активен
milenium80
Сватбар
***
Публикации: 293


Buongiorno Principessa!


« Отговор #101 -: март 12, 2008, 19:45:45 »

момичета ще помогнете ли, реших сама да си правя късметчетата, но незнам в кавка форма да отрежа плата blush, съжалявам за глупавия въпрос, но много не ми се отдават тези неща. а този тюл откъде го купувате give_rose
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: март 13, 2008, 09:23:22 »

Не съм правила късметчета досега, но според мен трябва да се изреже на квадратчета.  kalei може да ти даде повече насоки. Виждам, че тя си е правила нейните и се е справила чудесно girl_wink
Активен
gingerina
Ентусиаст
**
Публикации: 87



Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: март 13, 2008, 09:27:41 »

Според мен ще е добре и на кръгчета,ама ще е по-трудно. Поне аз не съм измислила начин да ги изрязвам на кръгчета и мисля да пробвам с квадрати.
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: март 13, 2008, 09:28:38 »

момичета ще помогнете ли, реших сама да си правя късметчетата, но незнам в кавка форма да отрежа плата blush, съжалявам за глупавия въпрос, но много не ми се отдават тези неща. а този тюл откъде го купувате give_rose
Мила вариантите са два за рязане/квадрат и кръг/Когато е квадрат отгоре стават остри крайчетата а когато е кръг са заоблени.Пробвай двата варианта и който ти допадне повече.Тюл купуваш от магазините за платове.Има твърд и мек тюл.По принцип и двата стават но с твърдия се работи по лесно.Дано съм ти била полезна.
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 24   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines