Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 12, 2024, 08:14:16

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб на дерзаещите мераклии  (Прочетена 220916 пъти)
 
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #240 -: февруари 20, 2009, 02:40:59 »

BeRa, честита датичка и от мен. Пожелавам ти успех с подготовката и ще стискам палци всичко да върви както искаш ти. А аз знам, че вече си напреднала с материала за търсене на определени работки ( от доста време стана те виждам из форума)...
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #241 -: февруари 20, 2009, 02:42:45 »

Момичета, толкова сте мили Flower
Дано и вашата мечта скоро се сбъдне, от все сърце ви го пожелавам good
При мен вече се случи...Знаех си аз, че като го напиша тук, ще се случи Girl_hide
И така...на 14ти февруари вечерта, в Котел (бяхме отишли там за празника, само двамката), получих своето предложение с пръстенче :dance2:Казах "Да" и сега сме още по-щастливи.Събитието, ако не се наложи да избързаме pleasantry, ще бъде през пролетта на 2010.
Още веднъж ви благодаря на всички! И обещавам да пиша редовно оттук нататък, вече се чувствам на мястото си във форума girl_wink


Velvet, честито и от мен. И ще следя дали си спазваш обещанието да ни държиш в течение на всичко, което се случва!!! smilesmilesmile
Активен
kotelinka
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 44



Моят сватбен албум

« Отговор #242 -: март 19, 2009, 16:52:17 »

Хеййй момичета нещо много изостана темичката. Никой ли още не е получил предложение. То и аз като вас си чакам още  lacnl8, ама си помислих че може поне някоя от вас да сподели тук за новина!!! Е, явно продължаваме да си чакаме. Мъже!!! vivasvat
Активен
cherry_tea
Професор
****
Публикации: 364



« Отговор #243 -: март 19, 2009, 17:41:32 »

Простете, че навлизам в темата  give_rose
Кotelinka, ти имаш сватбен албум и дата за сватбата вече. На мен ми изглежда като да си казала "да"  за събитието smile
Активен
Joyce
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #244 -: март 25, 2009, 03:08:21 »

Здравейте , и аз да се запиша тук:) с милото сме заедно от година и почти 2 месеца ,но тъй като аз живея в usa, a той в  bg  едва ли ще ми предложи скоро:) Аз преди да го срещна изобщо не исках да се омъжвам ,а сега какво ми е станало незнам,все си мисля  колко ще е хубаво ,ако ми предложи heart, ех мечти,мечти...


Моля ,пишете на кирилица!
« Последна редакция: март 25, 2009, 08:58:52 от fiibi_bg » Активен
ками
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518


Алекс


Моят сватбен албум

« Отговор #245 -: март 25, 2009, 03:46:34 »

 Welcome Joyce, добре дошла при нас, инсталирай си кирилицата за да не ти се карат модераторите утре
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #246 -: март 25, 2009, 08:22:42 »

Joyce Welcome

Пожелавам ти мечтата ти да се сбъдне много скоро.
Активен
Joyce
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #247 -: март 25, 2009, 10:11:04 »

Kami i Reni-iskreno vi blagodaria, tolkova ste mili:) az kakvato sum chuvstvitelna moga da pusna edna sulzichka veche:)
Otnosno moderatorite-iskam da im se izvinia, pri purva vuzmojnost shte si instaliram kirilica!
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #248 -: април 02, 2009, 23:45:42 »

Да си запиша в клуба на чакащите...предложение. Пръстенът е вече купен, но се чакам приказката - денят, в който моето мило ще ме поиска за своя жена!  Ashamed Нямам търпение вече! Толкова дълго го чакам този момент!
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #249 -: май 04, 2009, 18:02:44 »

Здравейте аз съм новичка сред вас...от доста време насам посещавам вашия форум,но без да се включвам в разговорите и днес се престраших тъй като и аз съм от чакащите за съдбовния момент,а именно предложението за брак... offer.С моя приятел сме от 4 години и 10 месеца заедно  любов заедно и от известно време насам му подхварлям идеята за брак и много ще се радвам,ако скоро се случи  yahoo
Активен
smarty_bonita
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 47



Моят сватбен албум

« Отговор #250 -: май 04, 2009, 20:43:49 »

Да се запиша в клуба на чакащите...предложение. Пръстенът е вече купен, но сега чакам самото предложение.   Нямам търпение вече! Толкова дълго го чакам този момент! ние отдавна си говорим за това, даже планираме сватба септември или октомври,  но милото държи да ме изненада с пръстен yahoo. Само дето аз вчера взех, че "попаднах" на кутийката с пръстена. Неиздържах и я отворих, за което сега се чувствам виновна  Cray Но пък пръстена е СТРАХОТЕН, НЕВЕРОЯТЕН, НАЙ– КРАСИВИЯТ, който съм виждала  tease. Не се издадох, но пък сега съм сигурна, че това не са били само думи и че милото има наистина сериозни намерения към мен. Така че май тия дни ще се похваля и аз аз като официална бъдеща булка  blum
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #251 -: май 04, 2009, 21:17:45 »

Eeeх, колко сме мераклийките, които си чакаме предложението! Дано по-скоро го направят избранниците ни!


smarty_bonita, сега репетийрай изненадани физиономии, ако не искаш да разбере, че вече си висяла пръстена.  Girl_hide
Активен
smarty_bonita
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 47



Моят сватбен албум

« Отговор #252 -: май 04, 2009, 21:29:23 »

репетирам аз, ама толкова виновна се чувствам. Ама и то милото като ме знае колко съм любопитна, хич не се е постарал в криенето  smile. Ще бъда изненадана за момента, ама по някое време ще си призная, няма да го лъжа  blum.
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #253 -: май 04, 2009, 22:17:25 »

Успех на всички мераклийки! good smarty_bonita така като чета твоите думи все едно се виждам самата себе си след време  LOVING
Активен
Jiji_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 87



« Отговор #254 -: май 06, 2009, 00:25:44 »

ее момичета да се запиша и аз в тази темичка... не съм я видяла до сега smile
И аз чакам моето предложение за брак  twohearts gu6  - даже може би от половин година. Мойто
мило често започна да ми говори за деца, за сватба... а пък аз с такъв интерес чета
какво си споделяте всички вие, че вече имам толкова много идеи...
Пожелавам на всички момичета чакащи своето предложение  yahoo heart
късмет и скоро да се похвалят!!!  give_rose

П.С. искам да кажа на вече омъжилите се, които пишат във форума, че беше много интересно
да прочета за тяхните предложения! smile
Активен
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines