Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 15, 2024, 19:50:21

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очакваме нашите съкровища месец Април,Май,Юни!!! 2  (Прочетена 140486 пъти)
 
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #240 -: февруари 03, 2009, 12:20:58 »

bebZz,радвам се че сте добре с бебо smile и :bravo:че така бързо  си действала с доктора
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #241 -: февруари 03, 2009, 12:25:54 »

bebZZ браво на вас и нашата кукла беше по същия начин с една седмица назад сега си точна, с два-три дни според главичката по-напред !!!!! smile но важното е че всичко е ок, дано новият лекар е по-внимателен !!!! smile
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #242 -: февруари 03, 2009, 12:49:44 »

 cap Привет, мамчета  blum
Ние сега се прибираме от преглед. Аз съм с високо кръвно и сега трябва да го следя няколко дни ( аз си мисля, че е инцидентно, защото от вчера сме скарани с мъжа ми, а днес сутринта му се навиках едно хубаво....  pardon  )
Мерихме тоновете на бебо, всичко е наред smile След това докторът пуска ехографа и ме пита "34 седмица, нали?", а аз " Ми не, 31-ва" и той  Oh my ... Oh my ... Oh my ... . Даже ме пита сигурна ли съм в датата на последната менструация  laugh Нашият малчо хич не е малък  focus Върви с 2 седмици напред. Тежи вече цели 2127г, което ще рече, че за 1 месец е наддал с 900г  shok
По време на прегледа бебо се прозява на няколко пъти ( и как няма като тази нощ между 4 и 5 и половина имаше дискотека в корема ми  banana banana banana ), почесва се по главата и накрая ритна ехографа  boxing   funnytooth funnytooth funnytooth
В общи линии това е от нас blum


 Offtopic Лелееее, ама аз днес съм влязла в 8-ми месец  yahoo yahoo yahoo
« Последна редакция: февруари 03, 2009, 12:51:34 от solecito » Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #243 -: февруари 03, 2009, 12:53:09 »

Момичета Bravo на вас за хубавите новини!!! heart
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #244 -: февруари 03, 2009, 12:54:09 »

solecito не сеядосвй много,че да свлиш къвното...а малчо май хич не е малчо blum ама расте му се на детето pardon
Активен
Nelkata
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 284



Моят сватбен албум

« Отговор #245 -: февруари 03, 2009, 12:55:44 »

Solecito,моного сте пораснали.  shokBravo  Радвам се ,че при вас всичко е наред .
Няма да се ядосваш за нищо.
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #246 -: февруари 03, 2009, 12:55:51 »

Малеееее Solecito да  не ни изненадаш по рано а бебчо яко си расте и  не те оставва на спокойствие
Ще е лудо бебе май tease
По важ 8Pното е че е добре и расте  good
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #247 -: февруари 03, 2009, 12:57:50 »

Благодаря, милички  give_rose
Диде, че ще е по-рано, по-рано ще е   blum
 Аз това му казах на доктора : " добре,че има други показания за секцио, че иначе не знам как ще го раждам "  shok    sarcastic
Активен
Luv4e
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675


Нашето сладурче Алекс :))


Моят сватбен албум

« Отговор #248 -: февруари 03, 2009, 13:11:07 »

Леле толкова бях писала , но нещо се прецака нета diablo diablo
Исках да ви кажа , че всъщност бебка се оказа 100% МЪЖ stork-boy Oh my ... Oh my ... laugh
Днес ходих при друга докторка да ме види пак на 4Д и ми каза няма никакво съмнение!!! пък и то само си показва чурката на баба си  funnytooth (понеже бях с майка ми) Направо бях ей така Oh my ... Oh my ... Аз вече бях се настроила , а и така исках момиченце , вече му говорихме в женски род и по име Александра ... Е сега ще е Александър като се замислих и като минаха 10-15 мин пак съм доволна , важното е да е живо и здраво и че всичко му е наред на прегледа! А моя мъж много се изкефи , неможа да дойде с мен , но сега му пратих снимката yahoo Каза , че следващия път ще работим за момиченце blum Инъче съм много по доволна от прегледа при тая докторка , д-р Калчева! Предния път като ходих при мойта на 4д която ми е по ЗК нищо не разбрах crazy crazy А сега снимката е толкова ясна yahoo yahoo Освен това добре , че отидох да ми каже , че имам предлежаща плацента на предна стена или нещо такова... crazy crazy Каза, че това означава , че раждането ще започне с кървене , а не с болки... crazy Но имало много време и вероятността да се вдигне е 70% ! А моята по ЗК изобщо нищо не беше ми казвала за плацентата , все всичко е наред и т.н. diablo
Термина ми си остава 9 май , така че съм си още в 6 месец , а бебчо вече  е 903 гр.!
« Последна редакция: февруари 03, 2009, 13:19:59 от Luv4e » Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #249 -: февруари 03, 2009, 13:15:16 »

Пете, честити сини гащи, мила  baby_boy Как съм се смяла, ако знаеш, като прочетох това

Исках да ви кажа , че всъщност бебка се оказа 100% МЪЖ stork-boy Oh my ... Oh my ... laugh
Днес ходих при друга докторка да ме види пак на 4Д и ми каза няма никакво съмнение!!! пък и то само си показва чурката на баба си  funnytooth (понеже бях с майка ми) Направо бях ей така Oh my ... Oh my ...
Важното е да е здраво мъничето  Bravo
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #250 -: февруари 03, 2009, 13:18:53 »

Luv4e Oh my ... Oh my ... Oh my ... shok shok O_Oами тогава мила честит ти мъж  baby_boy Малеее ами дначи по-добре че на нас доки не ни казва нищо със сигурност че да няма после   Oh my ...   Но важното е че бебчо е ок  smile smile Надявам се да неси  си купила вече розови ддрешки   Wink
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #251 -: февруари 03, 2009, 13:19:03 »

Мале мале малеее какви изнедади правят тез доктори  shok shok shok
Това е голяма изненада направооо Oh my ...
Еми luv4e честито ти :baby_boy:Сашко опитайс е да се пренастроиш и.......
Активен
dani81
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1283



Моят сватбен албум

« Отговор #252 -: февруари 03, 2009, 13:34:42 »

Е Петя, много добре вървите  Bravo Не успяхме да се засечем sad Кога си пак на преглед? Аз съм на тонове другата сряда от 10:30!
Лъвче, честити сини гащи baby_boy Важното да е живо и здраво! И при мен така се получи, в 4ти месец ми казаха почти сигурно мома, но на следващия преглед много добре се виждаше пишката  Wink
Активен
Luv4e
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675


Нашето сладурче Алекс :))


Моят сватбен албум

« Отговор #253 -: февруари 03, 2009, 13:52:50 »

Мерси момичета girl_wink
Сини гащи, розави гащи , накрая ще се разбере... girl_wink
Но определено вярвам повече на втората доки!
Добре, че нищо не съм купила досега , само се точих на една розава количка! blum funnytooth
Активен
bebZz
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 71



« Отговор #254 -: февруари 03, 2009, 14:16:33 »

ХАхаха Luv4e честито! tease Аз попринцип май обичам момченца така че  Bravo Хахаха знаех, че е възможно, тъй като една позната януари беше в девети месец и чакаше момиченце, 2 седмици по-късно роди мъж от плът и кръв, но мислех че е единичен случай!  blum
Активен
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines